Lokomotywa Puszczykowo Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Lokomotywa Puszczykowo Sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Jak wygląda ścieżka kariery w Restauracja Lokomotywa Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Jak jest z pakietem medycznym w Restauracja Lokomotywa Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

były pracownik Nowy wpis

jeśli otrzyma Pan/Pani umowę to już będzie cud, a o jakimkolwiek pakiecie medycznym można pomarzyć.

Agata Nowy wpis

hejka, przeczytałąm tę negatywną opinię na temat pracy sprzed dwóch lat i chciałabym się zorientować czy do dziś to co zostało w niej opisane byłoby aktualne... Faktycznie atmosfera jest taka słaba i dużo tej roboty czy do dziś się to jakoś ustabiliowało? Wstępnie po prostu za pracą na kelnerce się rozglądam i od strony klienta chyba inaczej to wygląda. Napiszecie jak dziś praca się tu układa? Jak z zarobkami?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Restauracja Lokomotywa Sp. z o.o.?

odp

o książeczkę, o doświadczenie (chociaż go nie wymagają, przynajmniej na stanowisko osoby sprzedającej lody/kelnerki/osoby na zmywak), o oczekiwania finansowe

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Restauracja Lokomotywa Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Matylda

@xy czyli to co obiecują na rozmowie nijak się ma do tego co faktycznie trzeba robić?

xyz

Praca dramatyczna. Zostałam zaproszona na dzień próbny na stanowisko do lodów. Moim pierwszym zadaniem było sprzątanie toalet, poza tym stałam na zmywaku bez żadnej przerwy. Pracowałam w ten sposób 5 dni zanim się zwolniłam. Nie nałożyłam ani jednej porcji lodów, nie została mi zaproponowana umowa, przychodząc do pracy nie wiedziałam, do której tam będę. A to wszystko za mniejszą stawkę niż najniższa krajowa (w moim przypadku, jako osoby poniżej 26 r.ż to 18,30 zł/h). Z szefową nie widziałam się prawie w ogóle, ale za każdym razem gdy miałam z nią do czynienia to były niemiłe okoliczności. M.in. dostałam opieprz już drugiego dnia, ponieważ po pierwszym dniu „próbnym” wysłałam szefowej bardzo uprzejmego sms-a z zachowaniem naprawdę wszystkich zasad kultury z pytaniem, czy dzień próbny był odpłatny. Szefowa gdy drugiego dnia przyszłam do pracy poinformowała mnie, że nie ma czasu odpisywać na smsy, że nie mam do niej wypisywać jak do koleżanki i czy na rozmowie kwalifikacyjnej powiedziała mi, że to jest praca charytatywna. Nie, ale nie powiedziała mi też m.in. że zamiast sprzedawania lodów będę stała bez siadania nawet na minutę na zmywaku, niemal bez pomocy kogokolwiek innego. Nie wiem czy to ze względu na mój wiek (jestem pełnoletnia, ale młodsza od reszty pracowników), na brak doświadczenia czy na moją dosyć ugodową osobowość w sytuacjach stresowych, ale byłam ignorowana i wyśmiewana za plecami przez resztę pracowników za brak umiejętności wykonywania zadań, które zdecydowanie nie miały nic wspólnego z tym, co miałam domyślnie wykonywać: sprzedażą lodów. Pracownicy nie dość, że nie starali się ukryć swojego poczucia niesłusznej wyższości, to jeszcze regularnie mylili moje imię lub nazywali mnie „ona”. Praca beznadziejna, atmosfera jeszcze gorsza, ciężka harówka za marne pieniądze, szczególnie, jeśli jesteś nowa i niedoświadczona: wtedy robisz wszystko to, czego nikt inny robić nie chce: sprzątasz toalety, stoliki, odkurzasz, zmiatasz, prasujesz i stoisz na zmywaku. Chciałam pracować nie dlatego, że pracy potrzebowałam, bo była mi zdecydowanie zbędna, ale dlatego, że chciałam zdobyć doświadczenie. Zdobyłam doświadczenie w zmywaniu. Rzucenie tej pracy było dla mnie wielką ulgą, nikomu nie polecam podchodzenia do tego nieopłacalnego harowania i jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w pracy to polecam inne miejsce.

Pracowałam krótko i żałuję

Potwierdzam poprzednia opinie w 100%.praca tam to koszmar. Nigdy nie wiesz co się stanie. Szefowa jednego dnia by w 4 litery weszła jeżeli potrzebuje pracownika aby przyszedł do pracy, mimo że miał mieć wolne a na drugi dzień, potrafi człowieka tak zwyzywac że nie wiadomo o co chodzi, tym bardziej że są to bezpodstawne wyzwiska w stronę pracownika. Ja byłam świadkiem kiedy szefowa weszła na kuchnię i powiedziała cytuję,,"czy was wszystkich k,.... P......." bo jej ojciec kupił zle ciastka. A to jest kropla w morzu. Ta kobieta jest chora psychicznie.

Zaskoczona warunkami pracy

Tragedia. Szefowa manipulantka. Jak czegoś chce, to wie jak na uczuciach grać, żeby jej nie odmówić przyjścia do pracy nadprogramowo. Umowa oczywiście do (usunięte przez administratora) Pod stołem reszta. Ale to jest pikuś, warunki pracy to tragedia, temperatury w pomieszczeniach sięgające do ponad 39 'C, oczywiście brak klimatyzacji w pomieszczeniach. Brod smród i ubustwo, kuchenka gazowa która zostawia sądzę na garnkach!!!!!!!!!!!!!!! Praca oczywiście w samotnosci, szkoda pieniędzy na zatrudnienie pracownika, przecież sezon się kończy. Zaplecze socjalne???? Chyba nie wiedzą co to takiego. Toaleta pracownicza??? Lepiej nie pytajcie. Jak chcecie przeżyć coś nadzwyczajnego to zapraszamy do lokomotywy.

Zostaw merytoryczną opinię o Lokomotywa Puszczykowo Sp. z o.o. - Puszczykowo

• Jak się pracuje w Lokomotywa Puszczykowo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lokomotywa Puszczykowo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Lokomotywa Puszczykowo Sp. z o.o.