Opinie o Restauracja Lokomotywa Sp. z o.o. w Puszczykowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Restauracja Lokomotywa Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Restauracja Lokomotywa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja Lokomotywa Sp. z o.o. w Puszczykowo

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Restauracja Lokomotywa Sp. z o.o.?

były pracownik Nowy wpis

Jak widać po opiniach od kilku lat nie ma żadnej poprawy. Faktem jest to, że szefowa to totalna manipulantka oraz kobieta bez jakiegokolwiek szacunku do młodego pracownika. Pomijając to, że fizycznie ta praca nie należy do najłatwiejszych, to po opiniach od kilku lat nie widać żadnej poprawy. Mogę was przekonać, że pod względem psychicznym jest jeszcze gorzej. Jeśli chcecie być wyśmiewani, poniżani i wykorzystywani jest to idealna praca dla Was. Szanuje to, że można zwrócić uwagę jeśli pracownik zrobił coś niepoprawnie, jednak nie trzeba od razu na kogoś krzyczeć, mówić że do niczego sie nie nadaje (tutaj jest to nieodłącznym elementem). Również nie ma dla nich znaczenia to, że jesteś osobą niedoświadczoną w tej pracy, masz wiedzieć wszystko. Największym problemem tego miejsca są ludzie w nim. Zaczynając od kelnerek- które wykorzystają każdą możliwość abyś zrobił coś za nie, podczas gdy one będą pić kawke z nosami w telefonach i zrobią tylko te zadania które są najmniej wymagające siłowo i czasowo, dzielą napiwki według swoich własnych i niewytłumaczalnych wyliczeń które oczywiście są dla nich korzystne (napiwki zbierane są przez cały dzień i idą do wspólnego słoika, a uzbierana kwota jest potem dzielona pomiędzy wszystkimi kelnerkami), oraz ogólnopojęte wazeliniarstwo. Potrafiły w obecności szefowej zachowywać się jak idealne pracownice, oraz były najmilszymi osobami na świecie, natomiast gdy owa szefowa opuściła pomieszczenie, zaczynało się obgadywanie jej przy kawce i ciastkach. Wisienką na torcie jest sama szefowa, która nawet nie stara się nawiązać przystępnych relacji z młodymi kelnerkami, które robią więcej niż niejedna starsza kelnerka. Skwaszona mina to podstawa, na porządku dziennym było ignorowanie i nie odpowiadanie ,,dzień dobry”natomiast aby wytknąć najmniejszą rzecz (np.naczynie ułożone w złą stronę) potrafiła z wielkim hukiem wykrzyczeć obraźliwe zdania. Wcześniej wspomniany brak szacunku ze strony szanownej ,,szefowej” również był na porządku dziennym, gdy trzymając dwa parzące talerze z pizzą potrafiła zatrzymać kelnerkę w przejściu i wykrzyczeć ,,nie obchodzi mnie, że będziesz miała poparzone ręce. Masz teraz stać i słuchać co mam Ci do powiedzenia”. Zarobki również nie były sprawiedliwe, ponieważ wynosiły znacznie mniej niż najniższa krajowa oraz kwota podana na ,,umowie”, która była jedynie kartką (po 2 miesiącach próśb), która nigdzie dalej nie została zgłoszona. Po próbie dowiedzenia się dlaczego stawka jest niższa niż ta którą powinniśmy dostawać, dostaliśmy wytłumaczenie że muszą odprowadzić od nas podatek (który nie istnieje, i była to tylko chęć nielegalnej oszczędności).Jeśli nic się nie zmieniło od czasu mojej pracy tam, to zdecydowanie nie polecam pracy tam, a niestety podejrzewam że jeśli szefowa dalej zajmuje swoje stanowisko, to za dużo nie uległo zmianie. JJ.

Agata Nowy wpis

hejka, przeczytałąm tę negatywną opinię na temat pracy sprzed dwóch lat i chciałabym się zorientować czy do dziś to co zostało w niej opisane byłoby aktualne... Faktycznie atmosfera jest taka słaba i dużo tej roboty czy do dziś się to jakoś ustabiliowało? Wstępnie po prostu za pracą na kelnerce się rozglądam i od strony klienta chyba inaczej to wygląda. Napiszecie jak dziś praca się tu układa? Jak z zarobkami?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Restauracja Lokomotywa Sp. z o.o.?

odp Nowy wpis
@Pytanie

o książeczkę, o doświadczenie (chociaż go nie wymagają, przynajmniej na stanowisko osoby sprzedającej lody/kelnerki/osoby na zmywak), o oczekiwania finansowe

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Restauracja Lokomotywa Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pracownik produkcji piekarniczej
Puszczykowo
Asistnet Work Group
(230 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Matylda

@xy czyli to co obiecują na rozmowie nijak się ma do tego co faktycznie trzeba robić?

xyz

Praca dramatyczna. Zostałam zaproszona na dzień próbny na stanowisko do lodów. Moim pierwszym zadaniem było sprzątanie toalet, poza tym stałam na zmywaku bez żadnej przerwy. Pracowałam w ten sposób 5 dni zanim się zwolniłam. Nie nałożyłam ani jednej porcji lodów, nie została mi zaproponowana umowa, przychodząc do pracy nie wiedziałam, do której tam będę. A to wszystko za mniejszą stawkę niż najniższa krajowa (w moim przypadku, jako osoby poniżej 26 r.ż to 18,30 zł/h). Z szefową nie widziałam się prawie w ogóle, ale za każdym razem gdy miałam z nią do czynienia to były niemiłe okoliczności. M.in. dostałam opieprz już drugiego dnia, ponieważ po pierwszym dniu „próbnym” wysłałam szefowej bardzo uprzejmego sms-a z zachowaniem naprawdę wszystkich zasad kultury z pytaniem, czy dzień próbny był odpłatny. Szefowa gdy drugiego dnia przyszłam do pracy poinformowała mnie, że nie ma czasu odpisywać na smsy, że nie mam do niej wypisywać jak do koleżanki i czy na rozmowie kwalifikacyjnej powiedziała mi, że to jest praca charytatywna. Nie, ale nie powiedziała mi też m.in. że zamiast sprzedawania lodów będę stała bez siadania nawet na minutę na zmywaku, niemal bez pomocy kogokolwiek innego. Nie wiem czy to ze względu na mój wiek (jestem pełnoletnia, ale młodsza od reszty pracowników), na brak doświadczenia czy na moją dosyć ugodową osobowość w sytuacjach stresowych, ale byłam ignorowana i wyśmiewana za plecami przez resztę pracowników za brak umiejętności wykonywania zadań, które zdecydowanie nie miały nic wspólnego z tym, co miałam domyślnie wykonywać: sprzedażą lodów. Pracownicy nie dość, że nie starali się ukryć swojego poczucia niesłusznej wyższości, to jeszcze regularnie mylili moje imię lub nazywali mnie „ona”. Praca beznadziejna, atmosfera jeszcze gorsza, ciężka harówka za marne pieniądze, szczególnie, jeśli jesteś nowa i niedoświadczona: wtedy robisz wszystko to, czego nikt inny robić nie chce: sprzątasz toalety, stoliki, odkurzasz, zmiatasz, prasujesz i stoisz na zmywaku. Chciałam pracować nie dlatego, że pracy potrzebowałam, bo była mi zdecydowanie zbędna, ale dlatego, że chciałam zdobyć doświadczenie. Zdobyłam doświadczenie w zmywaniu. Rzucenie tej pracy było dla mnie wielką ulgą, nikomu nie polecam podchodzenia do tego nieopłacalnego harowania i jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w pracy to polecam inne miejsce.

Pracowałam krótko i żałuję

Potwierdzam poprzednia opinie w 100%.praca tam to koszmar. Nigdy nie wiesz co się stanie. Szefowa jednego dnia by w 4 litery weszła jeżeli potrzebuje pracownika aby przyszedł do pracy, mimo że miał mieć wolne a na drugi dzień, potrafi człowieka tak zwyzywac że nie wiadomo o co chodzi, tym bardziej że są to bezpodstawne wyzwiska w stronę pracownika. Ja byłam świadkiem kiedy szefowa weszła na kuchnię i powiedziała cytuję,,"czy was wszystkich k,.... P......." bo jej ojciec kupił zle ciastka. A to jest kropla w morzu. Ta kobieta jest chora psychicznie.

Zaskoczona warunkami pracy

Tragedia. Szefowa manipulantka. Jak czegoś chce, to wie jak na uczuciach grać, żeby jej nie odmówić przyjścia do pracy nadprogramowo. Umowa oczywiście do (usunięte przez administratora) Pod stołem reszta. Ale to jest pikuś, warunki pracy to tragedia, temperatury w pomieszczeniach sięgające do ponad 39 'C, oczywiście brak klimatyzacji w pomieszczeniach. Brod smród i ubustwo, kuchenka gazowa która zostawia sądzę na garnkach!!!!!!!!!!!!!!! Praca oczywiście w samotnosci, szkoda pieniędzy na zatrudnienie pracownika, przecież sezon się kończy. Zaplecze socjalne???? Chyba nie wiedzą co to takiego. Toaleta pracownicza??? Lepiej nie pytajcie. Jak chcecie przeżyć coś nadzwyczajnego to zapraszamy do lokomotywy.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja Lokomotywa Sp. z o.o. - Puszczykowo

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Restauracja Lokomotywa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Restauracja Lokomotywa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Restauracja Lokomotywa Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wczasowa 1
    62-040 Puszczykowo
  • NIP: 7831715484 REGON: 302786969 KRS: 0000519053

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

1. pracuj.pl 4 476 708
  2. GoWork.pl 3 989 574
  3. linkedin.com 3 495 960
  4. olx.pl - praca 3 386 448
Restauracja Lokomotywa Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii