Komi

Gościęcino

Opinie o Komi

Maciej

Czy są jakieś zmiany w firmie? Miałem ochotę aplikować ale wpisy o ewentualnej upadłości mnie zatrzymały. Czy sytuacja jest już dobra ?

Agnieszka

@ja, piszesz, że firma upadła. Dlaczego tak uważasz? Czy masz jakieś informacje na potwierdzenie Twoich słów? Uargumentuj swoją wypowiedź.

Gernio

TO w końcu są to plotki czy prawda bo ani dowodów ani konkretów nie mogłem znaleźć. No dosłownie żadnego potwierdzenia na to że Komi ogłosiło swoją upadłość.

klemesKot

jakie plotki o upadku firmy, to oni są w jakieś gorszej kryzysowej sytuacji? ewentualnie gdzie mogę najbardziej rzetelnie i konstruktywnie poczytac o tym co się z nimi dzieje i w jakiej są kondycji? to teraz powiem szczerze mam dylemat bo nie wiem czy składac do nich list motywacyjny i cv czy nie, no szkoda

ja

Padła firma w końcu!!!

!

Chyba dosiega pana Henniga sprawiedliwosc.

i

Pozdrowienia dla P.Heninga Wielkiego partacza. Nie zlecił bym już tej firmie żadnej pracy

i

jak dla mnie wszystkie posty pisala jedna i ta sama osoba :D

Wildze ze nie ja jeden zostałem oszukany przez właściciela tej foremki ! Naprawdę nie uczciwa firma.

Ryszard

Nie mam dobrego zdania na temat tej firmy ani jej właściciela, który okazał się [usunięte przez admina]. Zleca prace innym i nie płaci za nią! Jednym Słowem jest to człowiek nie uczciwy, nie sumienny!

Roman z Wejherowa

Chytry cwaniak i [usunięte przez admina]mowa oczywiście o właścicielu KOMI. Zamawiając produkt płacisz za wszystko nawet za obmiary mimo ze Pan Hennig twierdzi ze są one gratisowe. Nie radze korzystania z usług tej firmy.

Jacek

Witam. Wcześniejszy wpis to prawda. Zleciłem Panu Hennigowi wykonanie ogrodzenia i nie mile zostałem zaskoczony. Ogrodzenie miało być tylko ocynkowane, uwierzcie że takiego partactwa jeszcze nie widziałem. NIE SOLIDNA FIRMA !!! Właściciel cwaniak jakich mało NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!!

Potencjalni klienci tej firmy uważajcie na właściciela , który okazał się nie solidny a do tego[usunięte przez admina] !!! Nie polecam nikomu zlecania jakichkolwiek prac ponieważ możemy zostać oszukani !!!

Zostaw opinię o Komi - Gościęcino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komi