logo PTK Centertel

Lublin

Opinie o PTK Centertel

anonim 2009-05-04 18:45:27
Słowa kojarzące się z PTK Centertel - solidna, profesjonalna, rozwojowa,
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobrą.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są odpowiednie .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w PTK Centertel dbałość o wyszkolenie kadry
Najbardziej nie podobało mi się w PTK Centertel: rotacja pracowników
Podstawka 2012-10-04 10:01:25
Z mojej 11 osobowej grupy po 3 miesiącach pracowały tylko 3 osoby, pozostali zrezygnowali. Jest to praca dla osób potrafiących pracować w stresie, znających się na technice i nie mających rodzin, partnerów, dzieci ani znajomych. Idąc do pracy nie wiadomo było czy wyjdziesz po 5 czy 10 godzinach a czasami na rozpoczęcie pracy czekało się 2 godziny aż się zwolni słuchawka, miejsce pracy. Nic nie można sobie zaplanować. Praca bardzo stresująca, nie dla wrażliwych. Ale nie ma oszustw, płacą za przepracowane godziny.
ast 2012-11-28 08:29:59
zgadzam sie ze ta praca jest tylko dla osob ktore nie maja rodzin i wogole zycia towarzyskiego. na popoludniwych zmianach czest trzeba czekac na miejsce wiecej niz godzine, non stop zmieniaja grafik i czy chcesz czy nie, ciezko cokolwiek zaplanowac przy takich rotacjach godzin, jedny plus to pieniadze wyplacane o czasie i za tyle godzin ile przepracujesz, ale to sa naprawde psie pieniadze ledwo idzie za to wyzyc.
demo 2016-05-04 21:40:40
@mika, firma jako PTK Centertel już od dawna nie działa. Z tego, co się orientuję, związane to było z innymi firmami telekomunikacyjnymi w Polsce. Rekiny pożarły małą rybkę, tak sądzę. Ciekawe tylko co tało się z pracownikami, czy zostali jakoś "rozsiani" po konkurencyjnych wtedy firmach.
Zostaw swoją opinię o PTK Centertel - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PTK Centertel