Opinie o Agencja Pracy PanPol w Kielce

Agencja Po

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy PanPol w Kielce

Mariusz Gdansk

Najgorsza agencja przez jaką pracowalem a pracuje w Holandi od 15lat...Mało placą mieszkania rudery Nikomu nigdy bym ich nie polecił...Agencja tylko dla desperatów.Pozdrawiam.

Gabriela Nowy wpis
@Mariusz Gdansk

piszesz, że mało płacą... no ale to chyba ustalasz stawkę i wiesz na jaką jedziesz? co do mieszkania to pokazywali Ci jakieś zdjęcia gdzie w ogóle będziesz jechał?

raider23 Nowy wpis
@Mariusz Gdansk

jezeli pracujesz 15 lat w hollandii to raczej powinienes bezposrednio przez cholenderskie biura sie zatrudniac no chyba ze jestes typowym Januszem kartoflanym co duzo gada i malo robi

Krystyna Nowy wpis
@Mariusz Gdansk

A jak właściwie wyglądają te kwatery mieszkalne oferowane przez agencję? Jak warunki sanitarne wyglądają? Właśnie, skoro tyle lat jest się za granicą, to czy samemu nie można sobie dobrego lokum załatwić?

Marek Panek Nowy wpis
@Mariusz Gdansk

Witam, Czy aby na pewno pan pracował przez PanPol? Po pierwsze: PanPol jako agencją, która robi tylko selekcję. Nigdy nie zatrudnia. Pracodawcami są zawsze agencje holenderskie. Po drugie: przez ostatnie 3 lata zatrudnialiśmy tylko jednego Mariusza, który nadal przez nas pracuje po stawce 20 Euro netto jako monter kadłuba. Wątpliwe jest więc, że pan podał prawdziwe imię. Po trzecie: wszystkie nasze oferty pracy są SZCZEGÓŁOWO opisane co do warunków finansowych i mieszkaniowych. Każdy pracownik podpisuje z nami umowę pośrednictwa na tych warunkach lub niejednokrotnie lepszych, bo jeśli kandydat ma ponadprzeciętne umiejętności to negocjujemy dla niego lepsze stawki. Jeśli pan się na takie warunki finansowe zgodził to czemu narzekanie po czasie? Może pana zwolnili z przyczyny XYZ? Wtedy wszyscy są winni tylko nie zwolniony! Po czwarte: PanPol pracuje na rynku holenderskim od czerwca 2005 roku i jesteśmy inicjatorem zasady jednoosobowych pokoi i godnych warunków mieszkaniowych dla wysyłanych kandydatów do pracy. Od 5 lat pracujemy ze stałymi partnerami, którzy wyznają takie same zasady jak my i często słyszymy od wysłanych pracowników, że jeszcze w tak dobrych warunkach nie mieszkali. Pozdrawiam, Marek Panek właściciel PanPol sp. z o.o.

Gabriela

hej, bo widziałam wzmiankę o zagranicznym pipie czyli doradzacie tę agencję? pytam, bo opinii aktualnych za dużo nie ma a gdzieniegdzie chwalili. ktoś miał niedawno styczność może i podzieli się warunkami?

Monter

Przecież jest coś takiego jak SZW w Holandii odpowiednik Polskiego PIP można wejść na ich stronę i wypełnić jeden dokument jest nawet wersja po Polsku tam się opisuje całą sytuację i po sprawie.Polecam-;)

Co jaki okres czasu w Agencja Pracy PanPol można ubiegać się o podwyżkę?

PanPol sp. z o.o.

Witam, PanPol sp. z o.o., jako Agencja Zatrudnienia ( tak to się w ustawie o promocji zatrudnienia nazywa od kilku lat ) NIGDY NIE BYŁ I NIE JEST PRACODAWCĄ dla rekrutowanych do pracy TYLKO POŚREDNIKIEM, który prowadzi selekcję kandydatów na zlecenie innych pracodawców holenderskich. Gwoli informacji, w Holandii oficjalnie są dwa razy do roku udzielane podwyżki: 1-ego stycznia i 1-ego czerwca. Natomiast stawki pracownika najemnego pracującego przez holenderską agencję pracy mogą się zmieniać z projektu na projekt i to pracownik decyduje czy następny projekt akceptuje zgodnie z jego warunkami finansowymi. Różnice w wielkości stawek z projektu na projekt nie są duże, ale mogą być rzędu około 1 euro netto na plus lub na minus. Jeśli osoba przez nas wysłana do pracy nie akceptuje warunków finansowych następnego projektu proponowanego przez dotychczasowego pracodawcę to my staramy się znaleźć inną lepszą ofertę pracy dla tej osoby. Generalnie, jako pośrednik negocjujemy warunki finansowe dla rekrutowanych przez nas pracowników, ale nie zawsze jest to możliwe i uzależnione od tego czy jest to w szczycie zapotrzebowania na pracownika czy poza nim. Na przykład w okresie zimowym stawki mogą być o 1, czasami nawet o 2 Euro niższe od sezonu letniego ze względu na to, że jest "długa ławka rezerwowa". Pozdrawiam, Marek Panek Prezes Zarządu PanPol sp. z o.o.

Scyzoryk
@PanPol sp. z o.o.

Marek You are the epitome of the man who "knows the price of everything but the value of nothing".

Czy oczekują znajomosci niemieckiego ?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Agencja Pracy PanPol?

ark

pracodawca jest firma holenderska, wiec to oni wypłacają pieniadze, PanPol tylko posredniczy w znalezieniu pracy, a pozniej pomaga w razie problemow z holendrami

holender

pracuje już 10 lat i to co czytam to bzdury jakich malo Pan pol jest pośrednikiem zalatwia pracę i ztego ma kasę firmy Holendeskie chcą płacić jak najmniej szukają haków nie dotrzymują umów to jest tu normalne Hobij woli rumunów bo ci (usunięte przez administratora) po12 godz i 7 dni 3 ,4 miesiące a polakak po 6 tygodniach chce do domu w inexion katastrofa w oranje to samo ale ngdy nie spotałem się z karami, za mieszkanie płaaci firma poprostu nie wies o swoich prawach to cię skubią masz problemy w pracy PanPol zawsze waczy o swojego bo ma ztego kasę

raider23

witam przepracowalem dla In Axtion szesc lat i jakos narzekac nie moglem moze trafiliscie na jakiegos leniwego koordynatora bo za szkolenia zawsze placili a przy podpisywaniu kontraktu od razu bylo mowione ze mieszkanie jest platne co tydzien.A jezeli chodzi o agencje Pan pol to co bylo uzgodnione telefonicznie to dostalem takze nie wiem jak inni ale ja jestem zadowolony z wspolpracy.

Janusz
@raider23

Ja Panpol i Inaxtion pracowałem .Mimo, że tylko pół roku to byłem zadowolony

PanPol sp. z o.o.

Witam, PanPol sp. z o.o., jako Agencja Zatrudnienia ( tak to się w ustawie o promocji zatrudnienia nazywa od kilku lat ) NIGDY NIE BYŁ I NIE JEST PRACODAWCĄ dla rekrutowanych do pracy TYLKO POŚREDNIKIEM, który prowadzi selekcję kandydatów na zlecenie innych pracodawców holenderskich. Dlatego też forumowicz "mat" nie mógł być naszym pracownikiem, który "walczyłem ponad miesiąc żeby wypłacili" i niniejszym wpisem poświadcza nieprawdę co podlega o zniesławienie zgodnie z przepisem art. 212 kodeksu karnego. Biorąc pod uwagę, że opinia forumowicza jest zwykłym hejtem, żądam jego usunięcia. Pozdrawiam, Marek Panek Prezes Zarządu Panpol sp. z o.o.

PanPol sp. z o.o.

Witam, Pierwsze żądanie usunięcia danych tego Pana z naszej bazy zostało po części niedokończone przez naszego pracownika, który nie wykreślił jego numeru telefonu ze wszystkich miejsce w naszej bazie. Drugie żądanie dotarło do mnie w Niedzielę i pomimo tego, że w Niedzielę to ja natychmiast usunąłem Pana dane ze wszystkich miejsce w naszej bazie o czym poinformowałem Pan esemesem. Pomimo to, Pan umieścił powyższy wpis "Po sposobie działania łatwo dojść do wniosku że ta firma to samo dno, tylko dla desperatów.". Biorąc pod uwagę, że żądanie Pana usunięcia z bazy zostało spełnione, nie widzę podstawy aby zamieszczać tego typu wpisy i żądam jego usunięcia. Pozdrawiam, Marek Panek Prezes Zarządu Panpol sp. z o.o.

JohnElektryk

Pomimo poinformowania tej firmy o tym że nie życzę sobie żadnych wiadomości od nich dalej bombardują mnie emailami,smsami. Po sposobie działania łatwo dojść do wniosku że ta firma to samo dno, tylko dla desperatów.

Czy ktoś może pracuje w holandii z panpolu jako hydraulik

Jan

Nie tak dawno interesowałeś się pracą za pośrednictwem tej agencji jako hydraulik. Zastanawia mnie, czy finalnie znalazłeś interesującą Cię ofertę?

Kris

Wszystko jak było uzgodnione na początku się potwierdziło. Dobry kontakt, można liczyć zawsze na pomoc. Polecam!

Jan
@Kris

Fajnie, że polecasz firmę, ale dobrze by było gdybyś podał więcej szczegółów dotyczących współpracy. Interesuje mnie jak wygląda rekrutacja i czy jest trudna do przejścia?

mat

Napisze krótko nikomu nie polecam PanPol o pieniądze walczyłem ponad miesiąc żeby wypłacili a o totalnej dezorganizacji na każdym kroku nie wspomnę

WalecznyPacyfista
@mat

Przecież to pośrednik to, a nie pracodawca... to jaką oni mieli Ci kase wypłacić ?

Zenek

Takie wskazówki z pewnością pomogą innym jak wyjadą do pracy!!

Agata

Zdecydowana większość opinii na tym forum pochodzi od osób, które pracowały przez Agencję Pracy PanPol. Natomiast przydałyby się również jakieś wpisy odnośnie pracy w strukturach Agencji Pracy PanPol? Może ktoś się podzieli swoimi doświadczeniami? Wszystkie opinie będą przydatne dla osób, które szukają zatrudnienia w tej firmie. Także jeśli posiadacie aktualne informacje odnośnie rekrutacji to wpisujcie na tym forum.

Piosko2

Uwaga na holenderska agencje inaxtion do ktorej rekrutuje panpol(usunięte przez administratora).uzgadniasz w polsce cos innego a po przyjezdzie podsuwaja do podpisania zupelnie cos innego.ja bylem rekrutowany na petrochemie do roterdamu stawka zostala zmieniona obiecany transport z zakwaterowania do pracy okazal sie byc fikcja .zaproponowali samochod za ktory oczywiscie trzeba by bylo placic 120e tygodniowo.za szkolenie nie zaplacili .a gdy podziekujesz za wspolprace z ostatnia wyplata mozesz sie pozegnac .(usunięte przez administratora)

Popieram
@Piosko2

Popieram ,Inaxtion oni sami niewiedza co chcą ?Poważna agencja ale nie poważnie się zachowuje ..

Dawid

Może to była incydentalna sytuacja, każdy popełnia błędy.

Marian

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie. Dziwne ale Agencja Pracy PanPol ma opinię dobrego pracodawcy. Może nie wszyscy powinni korzystać z usług agencji?

Agata

@Nie polecam . czy powiesz coś więcej na temat rekrutacji? Dlaczego uważasz, że Agencja Pracy PanPol stwarza tyle problemów? Czy ktoś jeszcze podzieli się swoją opinią na temat pracy przez agencję? Jak oceniacie współpracę z agencją?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy PanPol - Kielce

• Jak się pracuje w Agencja Pracy PanPol?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy PanPol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy PanPol?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy PanPol?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy PanPol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy PanPol