Opinie o Drobimex w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Drobimex. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Drobimex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drobimex w Szczecin

olo

Witam mam pytanie czy do fabryki jezdzi jakis autobus zakladowy z centrum Szczecina ?

xxx
@olo

zakładowy nie. Tylo ZDITM - a konkretnie pośpieszny C

idiot
@xxx

są też siódemki ale raz na godzine ;)

xXx

No, wszystko zabieraja a doplaty do biletow zostaly a ja place ponad 200 i nikt mi nic nie dodaje.

Kasztanka

Tam nie ma lekkiej pracy jeśli ktoś marzy o dobrych warunkach to niech się zastanowi 2 albo nawet 3 razy zanim zacznie ;p

?

Raczej nie poszukują ale warto zadzwonić zapytać numer telefonu na stronce Drobimexu.POWODZENIA

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Drobimex? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
jaaaa

To zbieramy się?

Myszka

Nie jestem wymagający i przygotowany że jak idzie się w Polsce w większym zakładzie do pracy to trzeba się z tym liczyć że kokosów nie będzie .Tylko(usunięte przez administratora) praktycznie..............Na! początek.I jak komuś się nie podoba zawsze może spakować namiot i plecak i jechać w poszukiwaniu pracy za granicą :)))

?

fejk - 2013-08-23 15:22:41 zastanawiam się czy Drobimex prowadzi na bieżąco rekrutację - orientujecie się może? Dzięki za informacje :)a co masz na myśli pytając o rekrutację?

?

TAK URLOPOWE WYPŁACILI,WSZYSTKO I TO ZALEGŁE TEŻ.

była

a co z urlopowym?wypłacają czy sprawa dalej w sądzie?

XXY

Na pierwszym może i kasa większa ale warunki ciężkie

xxx

praca jak praca nigdzie ci nie dadzą za wiele zarobić,najważniejsze że kasa wpływa regularnie

*-*-*-*-*

gosc - 2013-08-12 23:08:54 jakie zarobki na magazynie? tylko szczerze!!zarobki jak wszędzie tylko wymagania większe, i dyspozycyjność non stop, najlepiej płacą na "piewszym"

x

Myślę że jak by człowiek w Polsce :) patrzył po wystawianych komentarzach danych firm gdzie ma iść a gdzie nie,to by ciągle tylko w domu siedział .Wracając co pracy w tej firmie to jest dobrze .Wszystkie świadczenia co są potrzebne ,gorące posiłki i trochę grosza na koncie i ok ludzie .................................Tylko gumowce trochę nie wygodne ale poobcinałem tipsy to będzie git :)

ratman

wyrąbał cię ?

widzę że opinie tu pisza w większosci ludzie którym nie chcę się pracować,ja tam pracowałem i muszę przyznać że nie było najgorzej fakt że zarobki nie są rewelacyjne ale oprócz niskich zarobków wszystko inne jest ok wiadomo że to nie drogeria tylko zakład drobiarski i nie będzie tam ładnie pachniało jak w drogerii były osoby które rezygnowały z pracy po jednym dniu ponieważ nie nadawały się do niej jak ktoś jest nierobem to zawsze nim zostanie

anka

Napiszcie jaką macie pensję na miesiąc?? Czy są bony i paczki na święta????

kajte - 2012-08-14 18:31:53 ludzie co wy tak tu narzekacie,płaczecie że pracowaliście za 1200 złoty i w zimnie i w smrodzie,idźcie popracujcie przy obrubce krewetki dopiero wtedy mówcie że pracowaliście ciężko w smrodzie,zimnie i za grosze,umowa o dzieło 950 na ręke12 godzin dziennie,oprócz niedziel,to jest dopiero praca,a wy nic tylko narzekać potraficie.Ja właśnie staram się o przyjęcie do DROBIMEXU mam nadzieję że dostane się.Ciężko to wy jeszcze nie pracowaliscie,pozdrawiamTy kajte to nic tylko pogratulować ci wyboru:). Z jednego obozu do drugiego.No ale jak niema się wyższych ambicji i za grosz honoru to można też [usunięte przez moderatora] za miskę ryżu po kolana w błocie.Powodzenia w rozwijającej:) się firmie

kajte

ktoś

Aligator to widac ze jestes kims z góry albo nie wiesz jeszcze jak wygląda normalna praca w europejskich (a juz coraz częściej także polskich) normalnych firmach

Aligator

(usunięte przez administratora)to fakt brygadzista ma duzy obowiazek i 2200 to malo ale mechanicy elektrycy kierownicy dzialu kierownicy glowni maja duza kase normalni pracownicy na magazynie lpeiej zarabiaja po 1800

Zostaw merytoryczną opinię o Drobimex - Szczecin

• Jak się pracuje w Drobimex?

Zobacz opinie na temat firmy Drobimex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Drobimex