Opinie o Drobimex w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Drobimex. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Drobimex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drobimex w Szczecin

nick

Czy to prawda, że telefony służbowe pracowników mają zablokowaną funkcję fotografowania?

weteran

"stabline" no fakt dostajesz, a później bez zmian

Pan X

Proponuje skontaktować się z odpowiednim i niezależnym dietetykiem wyjaśni ci parę spraw w tym temacie

Pan X

Jasne ze tak ale pokaz mi szynkę w kurczaku w której części ona się znajduje :)A jeszcze parę lat temu chemia spożywcza nie była tak rozwinięta i nie było mowy o produkcji wędlin drobiowych Poza tym oglądaj program i słuchaj panią Wiem co jem Poza tym widzę ze jesteś obeznany w temacie wiec kiełbasa o smaku owoców leśnych nie będzie niczym dziwnym :)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Drobimex? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
pan Y

widze że pan X to wielki ekspert, a tak naprawde mało wie... Szanowny panie dziś chemia spożywcza jest wszedzie stosowana , a mieso oddzielone mechanicznie - niech pan sobie wyobrazi - oddziela się także z wieprzowiny jak i wołowiny ! A potem i tak piszesz pan że tą padline i tak czasem jesz .

Pan M

Wszędzie będzie lepiej niż w Drobimexie.W pełni zgadzam się z Pan X

pan y

A gdzie jest lepiej?może zna ktoś zakład gdzie pensja jest godna pracy?

MRCOOK

Z tego co wiem, zakłady produkcyjne za granicą mają własne serwisy sprzątające. Po wykonaniu pracy, jeśli dobiegła 14 idziesz do domu bez względu na to czy zostawiłeś po sobie syf.

kaka

praca akordowa a płaca zdecydowanie za niska

Daniel

Co do zwiększania zatrudnienia jak Racik powiedział to jest to jedynie plus dla pracodawcy, bo więcej zarobi. A przy tak dużej rotacji pracowników, którzy większości odchodzą z tego zakładu, iż mało zarabiają w dodatku praca nie jest lekka, to nie wiem czy jest sens w ogóle zwiększać zatrudnienie w Polsce. Niech najpierw zadba o godne warunki i płacę dla pracowników a nie o swój portfel. Co z tego, że powstają nowe zakłady pracy jak te pieniądze nie pozwalają na godne warunki do życia. Już nie wspominając o dobrej emeryturze na starość.

XD

Z daleka od tego zakładu, bo to jest (usunięte przez administratora)Normalny szanujący się człowiek nie będzie tam pracować chyba, że musi, bo ma rodzinę (Wielkie Współczucia tego (usunięte przez administratora)dla tych, którzy tam pracują jednocześnie muszą utrzymać rodzinę.

Świeżak

Szukam pracy znacie jakieś firmy, które nie mają jakiś wymagań np. doświadczenia wyższego bądź średniego wykształcenia? Aktualnie uczę się zaocznie i chcę skończyć te liceum ogólnokształcące, aby mieć średnie wykształcenie. Nie wiem czy nie będę chodził i się pytał czy za darmo nie mogę popracować w jakimś zakładzie, żeby zdobyć doświadczenie np. miesiąc, bo co ja zrobię. Mam znowu szkołę robić, która nie daję mi gwarancji, że będę miał pracę. Co to za Patologia w tym kraju. 1. Skąd ja wezmę doświadczenie, jak w ofertach pracy wymagają doświadczenia. 2. Co to da, że mamy pracować do 67 roku życia jak i tak coraz większe bezrobocie, i pracy nie ma. Bez Sens.

byly

A pracowałeś tam lub pracujesz? Popracuj tam a póżniej wychwalaj. Zobacz jak ludzie tam (usunięte przez administratora) w zimnie i za jakie pieniądze. Nowoczesność kosztem ludzi. Znam takich co pracują tam juz po 6-7 lat bez żadnej podwyżki bo nie ma na to pieniędzy

lejeń
@byly

Ja tam pracowałem pare lat temu i powiem ze (usunięte przez administratora) mi sie pracowalo. jest chlodno ale to chyba wiesz gdzie do pracy idziesz, nie? sa srednie wyplaty do ktorych mozna dobic premie za obecnosc oraz uznaniowa jak sie nic nie spieprzy przez miesiac. nikt nikogo do niczego nie zmusza jak nie odpowiada mozna szukac pracy gdzie indziej. a dyrektorem nie jest czasem kobieta?

OLEJ

A co do tych większości negatywnych opinii. To zamiast narzekać to najpierw się bierzcie do nauki i przestańcie głosować na te same partie, które nie dbają o interesy Polski. Chyba, że ktoś już się obudził i nie oddaję już więcej głosów na ten rząd. A jak ktoś nie idzie w ogóle na wybory to po prostu popiera obecny rząd i może mieć pretensję tylko do siebie bo nie ma innego wyjścia. Można iść głosować albo patrzeć jak mniejszość będzie w kółko decydować kto będzie ciągle rządził. Jak patrzę jaka partia w Szczecinie zawsze zwycięża większością głosów to mi szczęka odpada. A to akurat robi się śmieszne. Z jednej strony ludzie w Szczecinie narzekają a z drugiej strony ciągle te same ryje w telewizji. pozdrawiam

Świeżak

przepraszam na olx.pl - super nowa nazwa, bardzo łatwa w zapamiętaniu :P Taka ciekawostka : Firma DGS otrzymała tytuł firmy roku województwa zachodniopomorskiego. No to jak to prawda to Szczecin ma się czym pochwalić :P Jak ktoś szuka innej pracy niż w drobimex. To może spróbować tam pójść na szkolenie, która trwa 2-4 godzin. Ja byłem, ale słabo mi poszło, więc nie doczekałem się nawet telefonu. Polecam tym, którym nie mają problemów z trzęsącymi się rękoma, mają dobry wzrok oraz posiadają dobre zdolności manualne pracy pod mikroskopem. :P

Świeżak

Aha, Dzięki. Ja na stanowisko: Pakowaczy/wykrawaczy drobiu. Czym się różnią te 2 pośredniki? Przecież to chyba na te same stanowiska przyjmują? Jak widać po ofertach pracy z tablica.pl.

Świeżak

Wiecie jakiego pośrednia wybrać najlepiej bo są 2 Mondi i PPL? Czy to nie ma różnicy? Ile trzeba nie więcej czekać na przyjęcie nowego pracownika? Mi Mówiono, że do 2 tygodni powinien dostać odpowiedź.

xyz
@Świeżak

zgłoś się w obu, a na jakie stanowisko się szykujesz?

I wszystko na ten temat. To pytanie mówi wszystko na temat kto tam pracuje i kto chce tam pracować. Chyba że kolega chce palnikiem robić kurczaki z rożna :)albo przyspawać je ze sobą :)

xxx
@były pracownik

Jak byście chcieli wiedzieć bo pewnie wypowiadacie się na tematy o których zupełnie nie macie pojęcia. Przy każdym np. zakładzie drobiarskim a także każdym innym w którym jest linia techniczna musi być warsztat! I napewno kilku ślusarzy!!!!

zygi

Wita mam pytanie a czy firmie drobimex potrzebujom spawacza na warsztat bede bardzo wdzieczny za odp

xxx

Dają dopłaty ale nie dla wszystkich

Zostaw merytoryczną opinię o Drobimex - Szczecin

• Jak się pracuje w Drobimex?

Zobacz opinie na temat firmy Drobimex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Drobimex