Opinie o Delphi Poland SA w Ostrów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Delphi Poland SA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Delphi Poland SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delphi Poland SA w Ostrów Wielkopolski

Tajemnicza kobieto pod nickiem oszukana,jeśli facet rogi ci przyprawił to znaczy że nie był ciebie wart i nie masz czego żałować.Ja pracując tam przerabiałem prawie to samo,pracowałem tam z dziewczyna której takie zmyślone rzeczy na mój temat jej opowiadali że włosy dęba stawały na głowie,najlepsze jest to że mówili jej ludzie którzy ze mną nie zamienili ani słowa a najgorsze w tym wszystkim jest to że ona taka głupia i naiwna w to wszystko wierzyła.

Bogu dzięki że ponad cztery lata temu firma Delphi nie przyjeła mnie do siebie jak kończyłem przygodę z firmą adecco,nie żałuje tego wogóle bo do dzisiaj bym tam kiblował za śmieszne pieniądze na śmieciowej umowie.Dzisiaj pracuje w firmie correct,umowa na pięc lat i zawsze ponad dwa tysiące na rączke za 170 godzin pracy.

oszukana

Witam. Moja opinia o delphi jest bardzo negatywna. Jest to zakład w którym panuje największe (usunięte przez administratora) Przez ten zakład rozlecialo się wiele małżeństw...m.in. moje. Byle panienka wskakuje do łóżka kierownikowi... I nie tylko.. Byle ustawiacz piepszy panienki na linii...sory...mezatki... Będę na tyle grzeczna,ze nie będę sypać nazwiskami... Jacy pracownicy taka firma... To właśnie oni wyrabiaja opinie firmie.

misiek

Witam, chcę zapytać, czy ktoś ma pewne wiadomości odnośnie tego że Delphi nie będzie w Ostrzeszowie?

Pracownik Fizyczny

Szanowni Państwo! Uprzejmie proszę o przyjęcie mnie do pracy w Firmie "Delphi", ponieważ chciałabym zdobyć doświadczenie jako pracownik fizyczny. Pracowałam w Niemczech i w Holandii przy kwiatkach, była to praca sezonowa. Prośbę swoją motywuje chęcią znalezienia pracy w pobliżu mojego miejsca zamieszkania. Z miłą chęcią spotkam się z Panem, aby przedyskutować możliwość mojego zatrudnienia,proszę o kontakt. Z poważaniem: Maria Lizak

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS

Chess

Jak to nie ma bezpośredniego wpływu ? Żebyś mogła dostać 1300 zł na rękę to pracodawca musi zapłacić za Ciebie tak na prawdę ponad 2000 zł. To 2000 powinno być Twoje i z pewnością by było gdyby nie ZUS i inne (usunięte przez administratora) warte podatki nakładane na nas przez bandę z wiejskiej.

zzz

Bo w Ostrzeszowie ma być to dziadowskie adecco jakie jest tu w Ostrowie z płac 1230 zł za 168h pracy,normalnie żyć nie umierać.Pozdrawiam

Dużo pracy u was jest?

kkkk

Krótko mówiąc za duże koszty. Brak gazu przepustowość wody posadzki itp.

soloż
@kkkk

nikodem, ciemna maso, czy Ty rozumiesz chłopczyku? polski rząd ustanawia MINIMALNĄ płacę. Ile byś zarabiał jako FIZOL w tym delphi gdyby minimalna była na poziomie średniej???? Pytam sie ile?! I nie (usunięte przez administratora) że rząd nie ma z tym nic wspólnego!

ludzie

Wy chyba nie rozumiecie. Dlaczego pracujecie za marne grosze w polsce? Tu już się nic nie zmieni. Przykro mi. Dalej glosujcie na PO , PIS , SLD,PSL... Tyle lat, byli w sejmie i nnic nie zrobili. Zagłosujcie na kogokolwiek spoza sejmu. KNP-korwin mikke. Tak wiem kredyt kontrowersyjny. Ale on nigdy nie sklama. A jeśli nie to polecam wyjazd do norwegii za najnizsza krajowa (15000 tys zlotych) zbierac wisnie. I kupic sobie mieszkanie ŻYĆ GODNIE BO W POLSCE RZĄD MA WAS W DUP.IE. do zobaczenia za granicą

kobra

A burmistrz siedzi na swoim stołku i ma wszystkie kobiety głęboko w (usunięte przez administratora) Nic nie robi,aby była praca dla kobiet.interesują go pierdoly zamiast konkretnie zająć się czymś poważnym

aaa

kobiety powinny emigrować tylko męska cześć powinna zostać ha ha

kkkk

Nie bedzie Delphi w Ostrzeszowie.Pewne info.

ala

No cóz (usunięte przez administratora)kobiety pora emigrować. Tu już nic się nie poprawi.Ostatnia nadzieja oddana w rece delphi, w której niestety pracy dla kobiet brak.

ddddd

Większość osób była pewnie zdziwiona,bo w Pup nic nie wiedziały,przynajmniej tak twierdziły i gdyby nie droga pantoflowa to pewnie sporo osób by nie było na tym spotkaniu.

a1111

Wczoraj w Ostrzeszowie odbyło się spotkanie badające rynek pracy tak poinformowały nas Panie prowadzące spotkanie,hętnych bardzo dużo,najwięcej kobiet w wieku 30+. Kino- teatr zapełniony po brzegi ludie siedzieli nawet na schodach.Wszystkie Panie miały nadzieję ze może bedzie jakaś praca ale czar prysnoł kiedy dowiedziałyśmy się że jaest to praca głównie dla mężczyzn dla spawaczy ,operatorów wózków widłowych itp.i że, rekrutacja już sie odbyła w urzedzie pracy. Zdiwienie moje było ogromne bo codziennie zglądam na strony Pup i takiej oferty tam napewno nie było.

Zbigniew Kajser

"Nadgorliwość gorsza od faszyzmu" kiedyś ktoś użył tego określenia w stosunku do zachowań niektórych Polskich menadżerów , pracujących dla zagranicznych firm . Uważam, że z niewolnika nie zrobi się dobrego pracownika i wszyscy myślący o sukcesie w zarządzaniu powinni to określenie wykuć na pamięć. Kierowałem wieloma ludźmi n.p Elektromis Poznańska Szkoła Handlu( poźniej sp. z o o, ok 200 osób) , praca tworzenia i zarządzania Biedronkami wymagająca , ale nigdy nie stosowałem form urażających godności podwładnego, tym bardziej jak w większości pracownikiem handli są kobiety . Tym wszystkim co to nie wiedzą co to jest ETYKA BIZNESU polecam przestudiowanie tego zagadnienia . Wiadomo że dziś wielu na stanowiskach to ludzie bez doświadczenia w zarządzaniu kierowaniu zespołami ludzkimi , a więc mamy takie jak tu opisywane sytuacje . Myślę ze dobrą pracą , tworzeniem "rodzinnej" atmosfery i godziwymi wynagrodzeniami można osiągnąć sukces , patrząc później ludziom prosto w oczy . Myśmy tylko dzięki temu taki sukces osiągnęli nie stosując zasad lizusostwa w stosunku do naszego kontrahenta ( JMD- firma portugalska) . A pracować trzeba wszędzie, niestety ten system niby kapitalistyczny dziś upodabnia się do feudalizmu i kierujący niejednokrotnie upodabniają się do ówczesnych dworskich ekonomów , niż wykształconych , inteligentnych znających swoje rzemiosło. A więc to co napisałem na wstępie ( Nadgorliwość ......) niestety niszczy nas wszystkich. Państwo Polskie i jej rządowe struktury w tym Inspekcja Pracy niestety nie dają gwarancji bezpieczeństwa i dobrego wynagradzania i dla tego tak jest jak jest , a być nie powinno . W końcu ktoś powinien zachodnim firmą przypomnieć że oni są tu u nas gośćmi i gość powinien uszanować gospodarza ( Polaka-Polskiego pracownika) . Sami zaś nie powinniśmy pokazywać że pojęcie szacunek dla drugiego jet nam pojęciem nie znanym .Tym co tu przeczytałem jestem porażony :-( oczywiście jeżeli to co tutaj przeczytałem jest prawdą !

z ostrzeszowa

Spotkanie odbędzie się 17 listopada o godz. 17 w ostrzeszowskim OCK. Info 100% dostałem ulotkę do domu, listonosz przyniósł.

edzia,

A skąd wiadomo o tym spotkaniu,były jakieś zapisy na nie czy może iść każdy?

edzia,

A skąd wiadomo o tym spotkaniu,były jakieś zapisy na nie czy może iść każdy?

edzia

a o której godzinie to spotkanie będzie?

Zostaw merytoryczną opinię o Delphi Poland SA - Ostrów Wielkopolski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delphi Poland SA?

Kandydaci do pracy w Delphi Poland SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delphi Poland SA