Opinie o Delphi Poland SA w Ostrów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Delphi Poland SA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Delphi Poland SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delphi Poland SA w Ostrów Wielkopolski

olo

Czy są przyjęcia do adecco?

operator2222
@olo

byly po wakacjach. osoby ktore byly tylko na czas wakacyjny( studenci, licealisci itp) odeszli przyjeli nowych jak na razie w adecco jest pol metra cv :)

marr

a jak z przyjeciami wiecie cos na ten temat?

Madzia

[usunięte przez admina]k a pensja w Adecco 1600 brutto szału ni ma pozdr

cccc

jak jest w delphi?

Pracownik Fizyczny

Szanowni Państwo! Uprzejmie proszę o przyjęcie mnie do pracy w Firmie "Delphi", ponieważ chciałabym zdobyć doświadczenie jako pracownik fizyczny. Pracowałam w Niemczech i w Holandii przy kwiatkach, była to praca sezonowa. Prośbę swoją motywuje chęcią znalezienia pracy w pobliżu mojego miejsca zamieszkania. Z miłą chęcią spotkam się z Panem, aby przedyskutować możliwość mojego zatrudnienia,proszę o kontakt. Z poważaniem: Maria Lizak

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Ostrów Wielkopolski
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
łajza

A wiecie panowie i panie jak wygląda sytuacja z zatrudnieniem? chodzi mi konkretnie stan pazdziernik.

anominek

Przyjmuja do adecoo ludzie godza sie robic za 1600 brutoo smiech na sali.

Anomin

Witam jakie trzeba mięc konkretne kwalifikacje oraz,wyksztalcenie aby dostac sie do firmy adecoo&delphi ostrów. Prosze o odpowiedz!!! Chodzi mi głownie o produkcje!!!

zielony889

[usunięte przez admina]szukasz pracy to do adecco za 1300 .Ja chhcialbym miec prace za te 1300 ale mlodych nie przyjmuja,[usunięte przez admina]

[usunięte przez admina]szukasz pracy to do adecco za 1300

a

A ktoś wie kiedy będą przyjęcia do budowanego Parku Technologicznego ?

yyy

A ktoś wie jak przyjęcia na stanowiska kierownicze ?

Hello

Żeby nie ci tzw. biurowi to byś nie miał pracy. Na linii produkcyjnej składasz gotowy wyrób. Nim wejdzie on do produkcji są projekty, testy, budowa maszyn, faza wdrożeń itd. I całą tę brudną robotę wykonują właśnie "biurowi". Pracują ciężej niż ci się wydaje. Ale oczywiście lepiej jest krytykować innych.

zielony889

Powiem ci tak ja tam sie straalem o prace w styczniu niesety nie dostalem sie to bylo w styczniu ,a jesli chodzi o prace [usunięte przez admina] no ale lepiej zarabiac te 1300 zl niz siedziem przed telwizorem,pracuje narazie w innym zakladzie wiec wiem jak jest wszedzie tak samo ale tak juz niesety jest w naszym kraju.

nowy 2013

zielony. powiedz mi proszę jaka jest tam aktualnie atmosfera w pracy. Bo jak czytam te wypowiedzi to masakra. czy to prawda?

zielony889

Styczniu jak bylem ciekzo bylo niewiem jak jest teraz moze byc sznasa na zatrudnienie,od kwietnia wiem to od znajomuch którzy tam pracuja?

nowy 2013

hej podobno jest rekrutacja ? czy coś wiecie na ten temat? pozdro

zielony889

Tak ale niektorzy zarabiaja 1300 zl i stac na duzo trzeba kombinowac nie sama pracą czlowiek zyje ...

Olo

[usunięte przez admina].A tobie dadzą 1300 na rączkę ze wszystkimi sobotami włącznie.I wmawiasz sobie i wszystkim dookoła że nie jest najgorzej[usunięte przez admina]

gościu

najlepiej zmasowany atak, wysyłaś cv, odwiedzaj często panie a pewnie się odezwią i skoro mówiła że zadzwoni to nie kłamała, trzeba czekać, mi po miesiącu oddzwonili czy nawet dłużej a byłem tylko raz

zielony

bylem,tam wypelnilem formulasz i pani obiecala ze zadzwoni niestety czekma prawie 3 tygodnie nic tylko plakac szkoda bo byla duza szansa na prace pozdrawiam pracownikow innej opcji niestety nie mam bo nie mam gdzie

Zostaw merytoryczną opinię o Delphi Poland SA - Ostrów Wielkopolski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delphi Poland SA?

Kandydaci do pracy w Delphi Poland SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delphi Poland SA