Opinie o Delphi Poland SA w Ostrów Wielkopolski

2.7/5
Na podstawie 232 ocen.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Delphi Poland SA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Delphi Poland SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delphi Poland SA w Ostrów Wielkopolski

XD

delphi jest ok tylko ci co siedzą nad akwarium są do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co drugi nie ma pojecia np. POMIDOR

devil

czy to prawda że od nowego roku w tym zakładzie na dużej jego części planują wprowadzić system czterobrygadowy.Bo jeśli jest to prawdą to już teraz głebko współczuję zwłaszcza pracownikom adecco przy takiej stawce.Soboty niedziele za normalną stawke jak za zwykły dzień lipa.nic tylko wiać z tego zakładu.Zna ktoś może więcej szczegółów na ten temat

M.

A czy moze mi ktoś napisać jakie są umowy w Delphi lub Adecco?? Mam nadzieję ze dostanę sie tam do pracy!

M.

A ja bardzo bym chciała sie dostać do pracy do delphi. A jeśli chodzi o tych wszystkich co krytykują innych pracowników tej firmy to mogę powiedzieć tyle że do pracy przychodzi sie pracować a nie oglądać sie na innych co robią a czego nie robią. Pozdrawiam.

Pracownik fizyczny

Szanowni Państwo! Uprzejmie proszę o przyjęcie mnie do pracy w Firmie "Delphi", ponieważ chciałabym zdobyć doświadczenie jako pracownik fizyczny. Pracowałam w Niemczech i w Holandii przy kwiatkach, była to praca sezonowa. Prośbę swoją motywuje chęcią znalezienia pracy w pobliżu mojego miejsca zamieszkania. Z miłą chęcią spotkam się z Panem, aby przedyskutować możliwość mojego zatrudnienia,proszę o kontakt. Z poważaniem: Maria Lizak

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ostrów Wielkopolski
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. projektowania automatyki EPLAN
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz alluminium MIG 131 - stocznia w Danii
ATN Service ApS
logo firmy Kierowca C+E - praca w Niemczech
CARO Personalservice GmbH

tak doskonale rozumiem co to jest być liderem.lizanie [usunięte przez moderatora].bo tylko dzieki temu tym zasranym liderem jesteś nie mając o niczym pojęcia jak każdy lider w tym zakładzie zresztą.zadanie każdego lidera jest tylko i wyłącznie kablowanie swojemu panu na innych zbijanie bąków po kątach i udawanie że coś się wie i umie nie umiejąc tak naprawde nic i nie mając o niczym zielonego pojęcia.przestań kablować to od razu stracisz stanowisko lidera jak jesteś taki cwany.ktoś taki jak ty to wogóle ma tupet rozmawiając z kimś a po chwili [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mu rąbiąc u swojego pana.[usunięte przez moderatora]

Patryk Grajaszek

Panie Devil...potrafi pan tylko krytykować i obrażać....zostaniesz liderem to zrozumiesz co to jest.....obrażasz mnie i kierownika [usunięte przez moderatora]a nie masz pojęcia o produkcji i problemach..... Pozdrawiam i życzę powodzenia w nowej pracy panie Devil.....

Patryk Grajaszek

Możecie mi .......:):)hehehe....[usunięte przez moderatora] nieroby weźcie się za prace ,a nie piszecie bzdury jak małe dzieci,przedszkolaczki ..:):)....jesteście żałośni ......:):):):)nieudaczniki ......

DEVIL

gdybyś tego małego człowieczka zobaczył to mógłbyś czasem w gacie narobić tak więc licz się ze słowami lepiej.każdy lider w tym zakładzie zarówno jak i ty kabluje na ludzi i się [usunięte przez moderatora] nic nie robiąc.ty jako lider kapuś i [usunięte przez moderatora]możecie sobie rece podac.jesteście żałośni i fałszywi.donosicie na wszystkich.prawda jest taka gdybyście nie kablowali to już dawno byście zapomnieli o roli tego śmiesznego lidera co nic nie robi.[usunięte przez moderatora] dostajesz na własne życzenie.KTO KABLUJE TEN AWANSUJE święta racja w twoim przypadku napewno.ludzie cię nienawidzą .gdybym miał taką opinie w zakładzie jak ty to już dawno bym tam nie siedział ze wstydu bym się spalił chyba.ale ty nie masz pojęcia o tym co to jest wstyd.PILNU SIĘ LEPIEJ.TO TAKA MOJA DOBRA RADA

devil

tobie powiedzieć prawde w twarz to tak jakby dziwce napluć w oczy a ona będzie się śmiała i powie że pada deszcz.z tobą jest dokładnie tak samo.każdy wie o tym że [usunięte przez moderatora]dostałeś na piaskach i ręke tam ci złamano.myślisz że ktoś jest głupi

devil

nikt by ci nie wystawiał tak negatywnej opinii w zakładzie nie majac powodu.to nie jest jedna dwie ani trzy osoby ale prawie cały zakład i nie tylko z twojej zmianmy sa to ludzie.tą ręke też nie złamałes grając w kosza.wszyscy dwa dni póżniej wiedzieli że[usunięte przez moderatora] dostałeś.dla mnie ktoś taki jak ty jest po prostu prawdziwym śmieciem.bo jak inaczej można nazwać kogoś kto sprzedaje wszystkich ludzi.

devil

dla twojej informacj to mam już inną prace i to już od bardzo dawna.słuchaj doskonale wiesz że to co piszą w kiblu na twój temat w zzakładzie to jest prawdą.wiesz dlaczego jesteś liderem bo wszystkich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] swojemu panu [usunięte przez moderatora] niczym jego pies.chyba nie zaprzeczysz.ktoś ci odmówi przyjścia do pracy w sobote to lecisz do pana swojego ze skargą.a [usunięte przez moderatora]dostajesz głównie za kablowanie i sprzedawanie ludzi swojemu panu.tak głeboko wchodzisz mu w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] że on sam już nie wie czy to jesteś jeszcze ty czy kolejny nastepny.jestes żałosny

Patryk Grajaszek

Devil jak masz problem to powiedz to mi,a nie żalisz się na forum........mały człowieczek.....:):):)

Patryk Grajaszek

Ja robię swoje,jak macie jakiś problem to poszukajcie innej pracy!!!!!pozdro..:):):):):):):):):):)......ps. nikt nie miał tyle odwagi żeby mi [usunięte przez moderatora] w lagunie,a ci co piszą na drzwiach od kibla to faktycznie żal.pl ....potrafią tylko pisać:):):):)...........zero odwagi żeby do mnie podejść i się wyżalić.....żałośni ludzie.....:):):):):)

devil

patos a tak szczerze to ilu tam normalnych ludzi robi co sadzisz np o [usunięte przez moderatora]u wiesz tym przydupasie[usunięte przez moderatora]który kabluje na wszystkich a póżniej [usunięte przez moderatora] dostaje.ponoć w lagunie znów oberwał nieżle

XXX

TAK SZCZERZE MÓWIĄC TO BARDZO CZARNO WIDZĘ ZAKŁAD DELPHI JAK TYLKO OTWORZĄ TĄ GALERIE NA WYJEŻDZIE NA KALISZ.DELPHI NA BACZNOSCI MOŻE JUŻ SIĘ MIEĆ BO TAM MNÓSTWO LUDZI POTRZEBOWAĆ BĘDĄ COŚ PONOĆ OKOŁO TYSIĄCA.

patos

devil co do [usunięte przez moderatora] to się bardzo mylisz!!!ma pojęcie o produkcji i radzi sobie coraz lepiej jako kierownik,jest ok jako kolega i jako kierownik.....pozdro dla normalnych pracwników:):)

Pracowałem tam przez pewien czas na przyzwoitym stanowisku, jednak zgadzam się z większością wypowiedzi. Korporacyjna polityka, która tu coś nie wychodzi, pięknę amerykańskie uśmieszki podczas zagranicznych audytów i kompletnie odbiegające od realiów produkcji wybarwione wizje tzw. ludzi na stanowisku. Co do negatywnej opinii na temat kierownika [usunięte przez moderatora] to domyślam się, że wyraża ją "człowieczek stojący przy maszynie". Zgadzam się oczywiście z tym, że dobra kadra produkcyjna jest tam słabo doceniana (jeszcze za mojej kadencji odeszło mnóstwo świetnych ludzi z produkcji, domyślam się, że do tej pory pewnie większość których znałem), a ci ludzie to motor takiego zakładu. Jednak nie zgadzam się z tobą "szary człowieczku" co do opinii o wspomnianym[usunięte przez moderatora] Znam tą osobę i myślę, że swoje na produkcji przeszedł i z nie jednym baranem w biurze się użerał. Wyczuwam w twojej wypowiedzi rozgoryczenie i rozumiem, że ty zapewne kierownikiem byłbyś "świetnym" i doskonale łączył byś wizje "tych z biura" z realiami produkcji. Pamiętajcie, że tak jest w większości korporacji i nie ma co tu się rozczulać jakie jest Delphi. Najśmieszniejsze jest, że firma kiedyś otrzymała nagrodę za inwestycję w kapitał ludzki, a ludzie uciekają z niej jeden po drugim. Pozdrawiam wszystkich świetnych ludzi, którzy tam ciągle walczą i życzę powodzenia.

devil

NAJLEPSZY W TYM ZAKŁADZIE JEST KIEROWNIK [usunięte przez moderatora].NIE MA ZIELONEGO POJĘCIA O STANOWISKU KIEROWNICZYM JAK WIEKSZOŚĆ TYCH BIUROKRATÓW KRĘCĄCYCH SIĘ TAM.BYLE SWOJE ODPĘKAĆ DO PIETNASTEJI DO DOMU.NIC TE OSŁY NIE POTRAFIĄ ZROBIĆ TYLKO BRAĆ KASE I UDAWAĆ ŻE COŚ SIĘ UMIE.WYKSZTAŁCIUSZKI JEDNE NIEDOROZWINIĘTE.W TYM ZAKŁADZIE NIE MA POLITYKI ŻADNEJ.DELPHI OSTRÓW WLKP UL WODNA 15.

xxx

pracy w tym zakładzie nie polecam.No chyba że chcesz pracować na tą biurokracje najmądżejszych mózgów w tym [usunięte przez moderatora] bo tak można ten zakład nazwać i denerwować się tym że nic nie robią a biorą po trzy tysiaki za miesiąc.Bo taka jest w tym obozie chora i (usunięte przez administratora) polityka niestety.pracownik jest tam zerem.możesz być dobry a nawet najlepszy przyjdzie twój czas to i tak kopną cię w dupe.Nie wierzysz przekonaj się sam.wodna 15 ostrów wlkp powodzenia i wytrwałości

XX

DELPHI W OSTROWIE WLKP NA WODNEJ 15 TO WIELKI JEDEN [usunięte przez moderatora].JEDNA WIELKA BIUROKRACJA NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Delphi Poland SA - Ostrów Wielkopolski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delphi Poland SA?

Kandydaci do pracy w Delphi Poland SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.