Opinie o Delphi Poland SA w Ostrów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Delphi Poland SA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Delphi Poland SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delphi Poland SA w Ostrów Wielkopolski

ewka

o 17

edzia,
@ewka

dzięki,

Anka

Tak prawda

ewka

ja słyszałam ze jeszcze jedno bedzie spotkanie dla osob chetnych podjecia pracy w delphy 17 listopada w kino teatrze w ostrzeszowie prawda to?

4 soboty i niedziela plus powiedzmy normatywny czas pracy 168 godzin daje nam już razem 208 godzin pracy co daje nam na czysto na rękę 8,95 masakra,teraz weż jeszcze dojeżdżaj do tego Ostrzeszowa np z 10 km bo wiadomo że bliżej niż do Ostrowa to już w ogóle jest przerąbane,ja pracuje w firmie correct w Ociążu może tez lekko nie jest ale za te 170 h pracy mam ponad 2300 na rękę,teraz mając nadgodziny i łącznie 219h dostałem na rączkę 2950 zł,tysiąc zł to nie jest mała różnica a co najważniejsze to normalna umowa o prace na pełen etat,po miesiącu próbnym umowę masz na 5 lat a nie latasz co tydzień do biura z myślą czy Panie z adecco przedłuża ci umowę,nie wiem jak można pracować w takim zakładzie,wiem co pisze bo kiedyś pracowałem w adecco i nie żałuje wcale że mi nie przedłużyli umowy bo pewnie do dzisiaj bym tam kiblował za 1300 na rękę i dawał się wykorzystywać jak ten niewolnik bądż taki biały murzyn bo takie w tej firmie są niestety realia,nawet małego kredytu na tej umowie nie masz szans dostać.

Pracownik Fizyczny

Szanowni Państwo! Uprzejmie proszę o przyjęcie mnie do pracy w Firmie "Delphi", ponieważ chciałabym zdobyć doświadczenie jako pracownik fizyczny. Pracowałam w Niemczech i w Holandii przy kwiatkach, była to praca sezonowa. Prośbę swoją motywuje chęcią znalezienia pracy w pobliżu mojego miejsca zamieszkania. Z miłą chęcią spotkam się z Panem, aby przedyskutować możliwość mojego zatrudnienia,proszę o kontakt. Z poważaniem: Maria Lizak

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Ostrów Wielkopolski
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
mika

Dziś było spotkanie dla chętnych podjąć pracę w Ostrzeszowie, chętni to ci zaproszeni przez urzędników Urzędu pracy w Ostrzeszowie. I raczej panowie będą w większości zatrudnieni, a w zasadzie część ludków jest już zatrudniona i sie przyucza w Ostrowie taki jest fakt.

EWKA
@mika

to juz nie mozna skladac nigdzie podania nie ma juz szansy czemu urzad nie powiadamia wszystkich bezrbotnych

@EWKA

do biura adecco się zgłaszajcie w ostrowie, ale cudów nie ma najniższa krajowa tzn. 1200 zł na rękę i umowy co 7 dni i trzeba być na każde skinienie , za soboty i niedziele są setki 4 soboty w pracy i niedziela (trzy zmiany) i dostałem 1860 zł na rękę, ja podziękowałem za taki prawie bezpłatny wolontariat :)

EWKA

WIE KTOS GDZIE SIE SKŁADANIA PODANIA DO FIRMY DELPHI ? ZEBY DOSTAC SIE DO OSTRZESZOWA

WIECIE CZEMU Z TYM BMW W DELPHI WYSZŁA WIELKA LIPA?TO ROZWIŃCIE SOBIE TEN SKRÓT BMW-TO BARDZO PROSTE BĘDZIESZ MIAŁ WYPADEK.PODOBNO Z PRACA W ADECCO JAK I W SAMYM DELPHI WIELKA LIPA I (usunięte przez administratora) NA CHWILE OBECNA,TAK NA MIEŚCIE BYNAJMNIEJ SŁYCHAĆ.NO NIE MA CO SIE DZIWIĆ JAK TAM WIĘCEJ LUDZI DO RZĄDZENIA NIŻ DO PRACY TO INACZEJ BYĆ NIE MOŻE.

W Ostrowie w Adecco z praca podobno wielka lipa

Elegant

Napiszcie cos wiecej o tym Ostrzeszowie. Co to ma byc za odzial ? co maja tobic ? Jakas linia montazowa ? Czy tylko produkcja czesci gotowych...glownie przez obrabiarki ? Tylko prosze o jakies sprawdzone informacje a nie "sianie" propagandy. Z gory dziekuje.

IZAURA

?

izaura

OSTRZEŻENIE!! Dotyczy wszystkich kobietek młodszych lub starszych. Przyjmują Nas na najcięższe stanowiska tzw. serwisant. Ładnie brzmi dlatego nie ja sama się na ten chwyt nabrałam a obecnie leczę stawy łokciowe i kręgosłup. Ostatnio w aptece zapłaciłam za leki 200zł. Chłopców starszych czy młodszych szanują i obsadzają nimi pikusiowe stanowiska. Pytacie co to pikuś? Wiozę na wózku ogromny ciężar i proszę napotkanego wyjątkowego pan o pomoc w rozładowaniu towaru( generalnie pracują tam same chamy)i tu niespodzianka, pan mi pomaga za co bardzo dziękuję. Następnie z magazynu biorę znów jakieś tam dla kobietki ciężkie pierdoły i nie prosząc nikogo o pomoc doznaję szoku. PRZEMIŁY PAN a takich tam szukać z gromnicą mówi- to zbyt ciężkie dla kobietki. Na co ja, ależ to akurat pikuś(to było lekkie). A mój ulubiony Pan oświadcza- PIKUSIE stoją przy układarkach. Dziewczyny to nie praca dla was.

Grzechu

DELPHI TO NIEWOLNICZA PRACA ZA GROSZE PRZEZ ADECCO.UMOWY SMIECIOWE PODPISYWANE CO TYDZIEN ,ZAROBKI W STOSUNKU DO CIEŻKIEJ PRACY Z NOCKAMI TO MASAKRA. PRACOWALEM TAM ,I NIE CHCE JUZ TEGO ZAKLADU OGLĄDAĆ NA OCZY .

marzenie66@ONET.EU
@Grzechu

popieram

taki
@Grzechu

powtarzam takie agencje jak ADECCO powinni byc juz dawno zlikwidowane ale nie beda dopoki bedziecie tam chodzic o robote!!! czy nie mzoe byc normalna umowa o prace na okres próbny 3miesiace tak jak kiedys było?

a1111

A od kiedy w ostrzeszowie planuja otwarcie

@a1111

połowa przyszłego roku

kaskader

tak, bedzie nowy oddzial, ale pracowac tam beda "zieloni", doswiadczeni. a bedzie tam o tyle trudniej, ze np. na magazynie nie bedzie technikow... sami wybiora sobie osoby do pracy ale czy komus bedzie sie chcialo dojezdzac tyle kilosow codziennie? ktos tutaj ma cos z glowa...

@kaskader

wyślą trochę doświadczonych osób z ostrowa, a reszta z łapanki adecco z Ostrzeszowa i okolic

ktoś

Witam słyszałam że otwierają nowy oddział delphi w ostrzeszowie na przemysłowej. wie może ktoś czy to prawda? ma ktoś może jakiś kontakt do kadr?

@ktoś

pracownicy będą tam na pewno zatrudniani przez agencje pracy tymczasowej adecco, wiec szału nie będzie w Ostrzeszowie, najniższa krajowa z tygodniowymi umowami, i tak można ciągnąc latami

od 1 października czterobrygadówka wita na BMW ŻYĆ NIE UMIERAĆ HAHA

ddd

Pażdziernik i listopad to już przeszłość z tymi urlopami,teraz obie firmy mają urlopy na zmianę przełom kwietnia,maja bądż w lipcu,no firma nie po to ci daje 40% premii a czasem nawet więcej po to żebyś Ty sobie leżał do góry bykiem na L4 w domu,bo za chwile wszyscy by chorować zaczeli.Mam system czterech brygad i jeszcze mi sie nie zdarzyło przepracować 200 h w tym systemie ponieważ mało realne to jest no chyba że taki długi miesiąc pracujący ci wyjdzie gdzie są 24 dni pracy,ale to jest max co może być.Tak dla twojej informacji przy tym systemie na okrągło się nie pracuje,bo sześć dni pracy dwa dni wolne,tyle że to są takie dni jak ci wypadną,dwunastki czasami wiadomo jak ktoś rzuci L4 to trzeba taką osobę zastąpić,no ale za każdą nadgodzine plus 50 procent twojej stawki,nocki na 12 h to tzw setki.Ale bynajmniej na normalną umowe o prace możesz liczyć

ddd

firma correct lum com40 w Ociążu i Skalmierzycach,umowa po próbnym miesiącu na 2 lub 5 lat,zazwyczaj na 5 i jest to normalna umowa o prace ze wszystkimi składkami zdrowotnymi,pensja minimum to 2250 na reke za 168 h będąc już oczywiście na tych samych warunkach co starzy pracownicy.W delphi tej umowy nie doczekasz sie nigdy.

on
@ddd

dodaj jeszcze, że urlopu w sezonie letnim także się nie doczekasz.Pazdziernik lub Listopad to terminy urlopów dla pracowników com40 i Correct...i dalej L4 = brak premi, urlop na zadanie = brak premi, system 4 brygadowy, wiec zapier...na okragło,nie licz tutaj na 168h w miesiacu!, to bzdura!, min 200h biąrąc pod uwage 12h system pracy,...tak wyglądaja realia.

chess

typinka > Na umowę z Delphi trzeba poczekać minimum 1 rok. W Adecco nocki płatne 20% więcej czyli przyjmując, że za godzinę wychodzi ok 7,70 netto, za godzinę nocną wyjdzie ok. 9,20 netto.

To skoro aż tak dużo błędów się do patrzyłeś to może mnie oświeć.Moje myśli są takie właśnie jak wyraziłem w poprzednim komentarzu ponieważ doskonale wiem co w tej firmie z człowieka robią za te nędzne pieniądze.Stanowiska przyzwoitego mieć nie muszę bo sam robię na produkcji i za 168 godz pracy nie mam 1300 zł tylko spokojnie ok 2300 zeta,jeśli tysiąc zł dla ciebie jest niezauważalną różnicą to jeśli tam pracujesz w firmie adecco to haruj za te ochłapy do 67 latek i jeśli można z tego żyć a w to już bardzo wątpię.

Zostaw merytoryczną opinię o Delphi Poland SA - Ostrów Wielkopolski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delphi Poland SA?

Kandydaci do pracy w Delphi Poland SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delphi Poland SA