Opinie o Delphi Poland SA w Ostrów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Delphi Poland SA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Delphi Poland SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delphi Poland SA w Ostrów Wielkopolski

KWESTIA ZATRUDNIENIA PRZEZ AGENCJE PRACY TYMCZASOWEJ WYGLĄDA WŁAŚNIE TAK IŻ JEST TO PRACA TYMCZASOWA OKREŚLONA NA JAKIŚ USTALONY CZAS WG UMOWY,W PRZYPADKU ADECCO JEST TO O ILE PAMIĘTAM 2,5 ROKU A MOŻE JUŻ 3 LATA.UMOWA O PRACE NIESTETY ŚMIECIÓWKA TYDZIEŃ,DWA BĄDŻ MAX MIESIĄC ZALEŻY OD KIEROWNIKA DZIAŁU,PŁACA NIESTETY NAJNIŻSZA 1300 ZŁ NA RĘKĘ ZA 168 GODZIN PRACY.kAŻDY POSTÓJ W ADECCO KIEDY NIE MA PRACY I SIEDZISZ W DOMU CZEKAJĄC ZA TELEFONEM CZASEM NAWET KILKA MIESIĘCY JEST OCZYWIŚCIE BEZPŁATNY JAK WIADOMO BO UMOWA W TYM CZASIE ZDĄŻY SIE SKOŃCZYĆ I CZAS SPĘDZONY NA POSTOJU NIE JEST WLICZANY DO TYCH 2.5 ROKU BĄDŻ 3 LAT I CZASEM TE 2,5 ROKU BĄDŻ 3 LATA MOŻESZ PRZERABIAĆ TAM 4 LATA BĄDŻ DŁUŻEJ,CHYBA ŻE BĘDZIESZ MIEĆ TYLE SZCZĘŚCIA ŻE NIE WYŚLĄ CIE NA PRZYMUSOWY,BEZPŁATNY POSTÓJ TYLKO PRZENIOSĄ NA INNY DZIAŁ GDZIE JEST WIĘCEJ PRACY NP.ALE SZCZERZE ODRADZAM PRACE W TEJ FIRMIE PONIEWAŻ TAM GOŁYM OKIEM WIDAĆ JAK Z BIAŁEGO CZŁOWIEKA POTRAFIĄ ROBIĆ MURZYNA,NIE DOŚĆ ŻE UMOWA ŚMIECIOWA TO ZAROBKI ZE ŚREDNIOWIECZA I WYZYSK CZŁOWIEKA DO MAKSIMUM ŻE JUŻ O ZBYT DUŻEJ NAWET ZA DUŻEJ LICZBIE BIUROKRACKICH GENIUSZÓW NAJMĄDRZEJSZYCH NIE WSPOMNE NA KTÓRYCH ZA PIEPRZASZ CZASEM W POCIE CZOŁA

bez nazwy
@ja

...dla ciebie to i 1300zł to za duzo.Sądząc po ortografi musiałes raczej kamieniami na szkołę rzucać, niż do niej chodzić!.Chciałbys przyzwiocie zarabiać i miec stanowisko...hmmm pytam kto ci je da, skoro nawet własnych myśli nie potrafisz spójnie wyrazic??? Proponuję słownik, najpierw z nim się zapoznaj, a pózniej neguj pracę i zarobki.

DA RADE ZAROBIĆ SIĘ U WAS 2000 ZŁ NA CZYSTO?

KRZYCHU

DELPHI ,TO WYZYSK CZŁOWIEKA PRZEZ CZŁOWIEKA, ADECCO PłACI 1.200 NETTO . SZKODA SŁÓW.JAKA TO MOZE BYĆ EMERYTURA Z PENSJI 1.200ZL NETTO ??? TO JEST SKANDAL ZEBY TYRAĆ W TEJ FIRMIE ZA TAKIE GROSZE. PRACOWAŁEM TAM I ZNAM TAMTE REALIA ,CALE SZCZĘSCIE ZANLAZLEM DOBRZE PŁATNĄ PRACE W HOLANDII I TAM DYREKCJA ŁĄCZNIE Z DYREKTOREM SZANUJE PRACOWNIKA FIZYCZNEGO.A W POLSCE ???

Michu - Arek
@KRZYCHU

Krzychu też tam pracowałem , szkoda słów ,płacą grosze , do Adecco latałem co tydzien odnawiać umowę o pracę, podobno teraz trzeba przepracować kupe lat zanim dostaniesz sie na Delphi, za prace na 3 zmiany nocki ,czasem soboty i 1.300 zl, to sa jakies jaja , za podobna robote dostaje w Niemczech 1.880 euro na rękę po podatku , na złotówki jest 7tyś 500 zl .Niewiem po ile w tej chwili stoi euro w Polsce ale to jest gdzies kolo tego.Po zatym jak chodze w soboty do pracy to wychodzi mi pensja ponad 10 tys zl na nasze polskie zlote. Ale w soboty do pracy chodzi ten kto chce nikogo tam nikt niezmusza. Pozdawiam wszystkich W Delphi ,życze wam wysokich pensji

Dla wszystkich którzy chcieliby podjąć pracę w firmie Delphi/Adecco. Firma ta schodzi na psy nowe projekty BMW to fajnie może wygłada po zaciemnia się ludziom oczy tym że to 1 liga z branży ale należy sobie zadać pytanie co to ma za znaczenie dla pracownika bo to wszystkich najbardziej interesuje. Odpowiedź jest prosta, dla pracownika to katastrofa wymagania firmy BMW sa zbyt wysokie niż poziom produkcji, parku maszynowego i zarządzanie firmą co prowadzi i bedzie w dalszej kolejności prowadzić do niewydolności finansowej firmy a w firmie tak słabo zarządzaniej bez polityki personalnej odbije sie to na pracowniku i już się poniekąd odbija. Kierunek w którym idzie firma czyli przenoszenie dochodowych sprawdzonych projektów do innych lokalizacji na świecie a uruchomianie nowych projektów bez odpowiednich inwestycji (a takich nie ma) bedzie prowadzić do katastrofy i albo firma upadnie, albo bedzie realizować podpisane kontrakty kosztem pracownika bo nowe projekty nie są dochodowe. Przeczytaj to co napisałam zanim zdecydujesz się na pracę w tej firmie - ja osobiście nie polecam

Pracownik Fizyczny

Szanowni Państwo! Uprzejmie proszę o przyjęcie mnie do pracy w Firmie "Delphi", ponieważ chciałabym zdobyć doświadczenie jako pracownik fizyczny. Pracowałam w Niemczech i w Holandii przy kwiatkach, była to praca sezonowa. Prośbę swoją motywuje chęcią znalezienia pracy w pobliżu mojego miejsca zamieszkania. Z miłą chęcią spotkam się z Panem, aby przedyskutować możliwość mojego zatrudnienia,proszę o kontakt. Z poważaniem: Maria Lizak

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS

ZA 160 GODZIN PRACY WYCHODZI SIĘ OKÓŁ 1300 NA RĘKE,TO ŻEBY WYJŚĆ TO 1900 TRZEBA BYŁO BY ZROBIĆ DODATKOWO JAKIEŚ 5-6 DNI TO RAZEM WYCHODZI JUŻ PONAD 200 GODZIN,STRASZNA LIPA.

pracownik Xx

to najlepiej wejść i sprawdzić ile trzeba wypracować brutto na - kalkulator wynagrodzeń. I to zależy jakich godzin? Czy pracujesz w nadgodzinach? Czy pracujesz na nockach? Wszystko jest inaczej liczone...

MAM PYTANKO DO PRACOWNIKÓW FIRMY Z ADECCO ILE TRZEBA BY PRZEPRACOWAĆ GODZIN W PEŁNYM MIESIĄCU ABY WYJŚĆ NA RĘKĘ 1900 ZŁ NP?

Owszem nie ma idealnego zakładu,no ale te tygodniowe umowy śmieciowe to są rodem ze średniowiecza z siedemnastego wieku,w dodatku ta płaca 1300 na rękę parodia.Ja powiem tak pracuje w firmie correct w Ociążu,tak domyślam się jakie zaraz będziecie mieli opinie na ten temat że to jest (usunięte przez administratora) itd,aczkolwiek mówię otwarcie że jesteście w błędzie.Mam system czterech brygad 2 dni rano2 dni popołudniu 2 dni noce i 2 dni wolne,pracuje po 8 godzin umowę o prace mam na 5 lat akordu żadnego nie mam,kiedyś owszem ale to się zmieniło.Natomiast jeśli chodzi o zarobki 2200-2400 na rękę w zależności od ilości dni pracujących w danym miesiącu,oczywiste jest to że osoba nowo przyjmująca się przez pierwsze 3 miesiące pracy nie ma co liczyć na takie zarobki bo ma niższe premie naliczane ponieważ jest na innych warunkach zatrudniana na ten czas no ale to 1800-1900 spokojnie odbierze za pełen miesiąc pracy.Nie wierzycie to przekonajcie się sami,kobiety też ładnie tam zarabiają po 2300-2500 na ręke pozdrawiam.

Czegoś tu nie rozumiem jak to firma Delphi nie zgadza się na umowy półtoraroczne z góry jak przecież sama swoim pracownikom przedłuża umowy na dwa lata że pominę już tych co maja umowy na stałe już a takich jest tam sporo.To w takim razie proste pytanie to czym się różni pracownik firmy adecco od pracownika firmy delphi,oboje są ulepieni z tej samej gliny,a może pracownik adecco jest czarny a z delphi biały bo tak niestety tych pracowników ta firma traktuje,a wiele tam widziałem takich przypadków gdzie ten pracownik z adecco był znacznie bardziej kumatym od tego zielonego z delphi.Pracownik z adecco wykonuje tą samą prace co ten zielony z delphi a często i gęsto znacznie gorsza za dużo mniejsze pieniądze na beznadziejnej umowie,badż mądry i spróbuj to zrozumieć.SPRAWIEDLIWOŚCI W TYM ZAKŁADZIE TO JUŻ CHYBA NIE MA.

zielony888
@ja

w ktorym zakladzie jak firma panstwowa odprowadza skaldki itp.umowy sa po tygodniowe dlatego ze moga podziekowac jak w kazdym zakladzie .najlepiej to wziosc sie za prace kazdy narzeka ale nie ma idelanego zakladu nadeszly takie ciezkie czasy ze kazdy bierze to co jest pod reka .rynek ostrowsko-kaliski z praca to kanał .

Dlaczego firma adecco przyjmując pracownika nie da od razu umowy na całe półtora roku?w ten sposób oszczędzili by sobie cotygodniowej sterty wystawiania papierów no i trochę ułatwili by życie tym pracownikom dając im jedną umowę na całe półtora roku,a taka tygodniową umowę to co najwyżej co można zrobić po jej zakończeniu się to jedynie wrzucić do kosza na śmieci,bo to i tak na koniec liczy się tylko świadectwo pracy.

on
@ja

Poruszyłem kiedyś ten wątek i dowiedziałem się, że nie da bo pracodawca użytkownik - w tym przypadku Delphi, nie zgadza się na takie długie umowy dla pracowników na produkcji i przede wszystkim są tygodniowe i miesięczne... ale znajomy z magazynu co jeździ wózkiem ma dłuższą chyba 3 albo 6 miesięcy.

Owszem umowa na czas określony,czas taki jaki widnieje na tej umowie tzn tydzień,dwa,max miesiac,to weż tą umowe i idż do banku jakiegokolwiek po kredyt chociaż 2 tysiące,bądż do sklepu po coś na raty to cie wysmieją,no chyba że będziesz miał na tyle szczęścia że nie będą tej umowy wymagać,ale wiedz wówczas że to ty w takim przypadku bardziej ryzykujesz niż ten bank ktory ci użycza tego kredytu,bo oni i tak swoje ściągna z ciebie.

@ja

Z tym się zgadzam. Ciężko jest na takich umowach i wzięcie kredytu czy pożyczki jest ryzykowne, tym bardziej jeśli ktoś ma na utrzymaniu rodzinę. Ale dla firm produkcyjnych jest to korzystne... tym bardziej przy krótkiej umowie. Wiadomo, że gdyby była inna możliwość pracy to każdy by poszedł na umowę na czas nieokreślony. Czasy są jakie są, ciężko o dobrą pracę i najlepiej byłoby pracować na stabilnej długiej umowie.

TEN STUDENT TO SKOŃCZYŁ CHYBA SPZ-SZKOŁE POSZUKIWACZY ZŁOTA,BO JAK MOŻNA NAZWAĆ UMOWĘ KTÓRA OBOWIZUJĘ NA TYDZIEŃ CZASU JEŚLI NIE ŚMIECIOWĄ,NAWET NASZ RZĄD TAKIM OKREŚLENIEM NAZYWA TE UMOWY.UMOWA NA KTÓRĄ NIE DOSTANIESZ NAWET NAJMNIEJSZEGO KREDYTU W JAKIMKOLWIEK BANKU,NIC NIE KUPISZ NA RATY,NIE WYNAJMIESZ MIESZKANIA,MAŁO TEGO TO LUDZIE CIE WYŚMIEJĄ JAK IM POKAŻESZ TAKĄ UMOWE.PO TYGODNIU TAKĄ UMOWE MOŻESZ WRZUCIC DO KOSZA BĄDŻ JAK WOLISZ TO TYŁEK SOBIE WYTRZEĆ BO TAKĄ MA WARTOŚĆ TEN PAPIEREK PO TYM CZASIE.

zielony888
@ja

Art. 1. Ustawa reguluje zasady zatrudniania pracowników tymczasowych przez pracodawcę będącego agencją pracy tymczasowej oraz zasady kierowania tych pracowników i osób niebędących pracownikami agencji pracy tymczasowej do wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika. Art. 2. Użyte w ustawie określenia oznaczają: 1) pracodawca użytkownik - pracodawcę lub podmiot niebędący pracodawcą w rozumieniu Kodeksu pracy wyznaczający pracownikowi skierowanemu przez agencję pracy tymczasowej zadania i kontrolujący ich wykonanie; 2) pracownik tymczasowy - pracownika zatrudnionego przez agencję pracy tymczasowej wyłącznie w celu wykonywania pracy tymczasowej na rzecz i pod kierownictwem pracodawcy użytkownika; 3) praca tymczasowa - wykonywanie na rzecz danego pracodawcy użytkownika, przez okres nie dłuższy niż wskazany w ustawie, zadań: a) o charakterze sezonowym, okresowym, doraźnym lub b) których terminowe wykonanie przez pracowników zatrudnionych przez pracodawcę użytkownika nie byłoby możliwe, lub c) których wykonanie należy do obowiązków nieobecnego pracownika zatrudnionego przez pracodawcę użytkownika. Zasady zatrudniania pracowników tymczasowych i kierowania tych pracowników do wykonywania pracy tymczasowej Art. 7. Agencja pracy tymczasowej zatrudnia pracowników tymczasowych na podstawie umowy o pracę na czas określony lub umowy o pracę na czas wykonania określonej pracy. Art. 8. Pracownikowi tymczasowemu nie może być powierzone wykonywanie na rzecz pracodawcy użytkownika pracy: 1) szczególnie niebezpiecznej w rozumieniu przepisów wydanych na podstawie art. 23715 Kodeksu pracy; 2) na stanowisku pracy, na którym jest zatrudniony pracownik pracodawcy użytkownika, w okresie uczestniczenia tego pracownika w strajku; 3) na stanowisku pracy, na którym, w okresie ostatnich 3 miesięcy poprzedzających przewidywany termin rozpoczęcia wykonywania pracy tymczasowej przez pracownika tymczasowego, był zatrudniony pracownik pracodawcy użytkownika, z którym został rozwiązany stosunek pracy z przyczyn niedotyczących pracowników. Art. 9. 1. W celu zawarcia umowy o pracę między agencją pracy tymczasowej a pracownikiem tymczasowym pracodawca użytkownik uzgadnia z tą agencją na piśmie: 1) rodzaj pracy, która ma być powierzona pracownikowi tymczasowemu; 2) wymagania kwalifikacyjne konieczne do wykonywania pracy, która ma być powierzona pracownikowi tymczasowemu; 3) przewidywany okres wykonywania pracy tymczasowej; 4) wymiar czasu pracy pracownika tymczasowego; 5) miejsce wykonywania pracy tymczasowej. 2. Pracodawca użytkownik informuje agencję pracy tymczasowej na piśmie o: 1) wynagrodzeniu za pracę, która ma być powierzona pracownikowi tymczasowemu, określonym w przepisach o wynagrodzeniu obowiązujących u pracodawcy użytkownika; 2) warunkach wykonywania pracy tymczasowej w zakresie dotyczącym bezpieczeństwa i higieny pracy. 2a. Pracodawca użytkownik dostarcza pracownikowi tymczasowemu odzież i obuwie robocze oraz środki ochrony indywidualnej, zapewnia napoje i posiłki profilaktyczne, przeprowadza szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ustala okoliczności i przyczyny wypadku przy pracy, przeprowadza ocenę ryzyka zawodowego oraz informuje o tym ryzyku.

student
@zielony888

Dobry pomysł z wstawieniem części ustawy... przynajmniej ci, którzy nie potrafią znaleźć aktów prawnych dotyczących swojego zatrudnienia będą w końcu wiedzieć, że umowa w agencji pracy tymczasowej to UMOWA O PRACĘ NA CZAS OKREŚLONY jak zostało już napisane... Ciekawe jak to możliwe, że nasz rząd takim określeniem nazywa umowy o pracą na czas określony skoro sam w ustawie zawarł nazwę umowa o pracę?! Po raz kolejny trzeba napisać, że umowa śmieciowa to: UMOWA ZLECENIE, UMOWA O DZIEŁO, UMOWA AGENCYJNA. Zamiast pisać bzdury i krytykować osoby wykształcone lepiej się nie ośmieszać tylko usiąść i poczytać! Poza tym nie trzeba nawet kończyć studiów żeby potrafić czytać ze zrozumieniem ustawę... Po prostu każdy powinien się zainteresować na jakiej umowie pracuje i coś o tym wiedzieć. I tak dobrze, że Delphi zatrudnia w Adecco na umowę o pracę na czas określony bo słyszałem, że niektóre firmy zatrudniają przez agencje ale na te wasze słynne umowy "śmieciowe"...! A co do tego, że umowa jest tygodniowa, to fakt krótka... ale przecież umowa w agencji może być na 1,5 roku. Dla tych którym trudno zrozumieć, że agencja pracy tymczasowej zatrudnia na umowę o pracę na czas określony i na warunkach określonych polskim prawem odsyłam do linka (usunięte przez administratora)

student xyz

Ludzie! Przeczytajcie najpierw ustawę o tymczasowych agencjach pracy i tam wszystko znajdziecie...! Po pierwsze i najważniejsze chyba dla tych co mają umowę w tym Adecco to, to iż to NIE są umowy śmieciowe! to normalna umowa gdzie są odprowadzane wszystkie składki więc lata pracy jak i pieniążki na emeryturę sobie lecą. Umowy zlecenie i o dzieło są umowami śmieciowymi, gdzie nie są odprowadzane żadne składki i z którymi ma walczyć nasz polski rząd, m.in. wysoko opodatkowując zleceniodawców... Z tego co się orientuję to Adecco chyba nie zatrudnia na zlecenie i dzieło więc nie ma co lać wody i tak jak ktoś powyżej napisał lepiej zarobić te 1300 netto niż siedzieć przed tv i nic nie mieć :/ Jeżeli chodzi o Panie w ciąży na umowach o pracę przez agencję tymczasową to niestety nie jest tak ja na normalną umowę o pracę w przypadku gdy jest zawarta na czas nieokreślony... Przy tych krótkich umowach, kobieta traci pracę :/ ale w związku z tym, że pracowała na umowę, gdzie były odprowadzane składki to po prostu przechodzi na ZUS i wtedy ZUS wypłaca pieniążki aż do porodu :] chyba to lepsze dla Pań niż nic....

JA

SYTUACJA KOBIETY W CIĄŻY W ADECCO WYGLĄDA TAK SAMO ,CZYLI KRÓTKO MÓWIĄC BEZNADZIEJNIE,BO KOBIETA ZACHODZĄC W CIĄŻE NA TEJ ŚMIESZNEJ UMOWIE TYGODNIOWEJ AUTOMATYCZNIE TRACI PRACE NIESTETY,TAKIE SĄ FAKTY.

snoopy

Sytuacja kobiety w ciąży zatrudnionej na umowie tymczasowej od początku istnienia ustawy, która te kwestie reguluje, wygląda tak samo! i to nie dlatego, że Panie z Adecco tak chcą, ale dlatego, że TAKIE SĄ PRZEPISY, których te Panie muszą przestrzegać.

MAM PYTANIE DO PAŃ Z BIUR FIRMY ADECCO,MIANOWICIE PYTAM W IMIENIU WSZYSTKICH KOBIET JAK WYGLĄDA SYTUACJA MŁODEJ KOBIETY PRACUJĄCEJ NA TEJ TZW ŚMIECIOWEJ UMOWIE KIEDY KOBIETA ZACHODZI NAGLE W CIĄŻE?

dobry

przede wszystkim adecco to nie ejst żadna firma tylko zwykła agecja posrednictwa pracy DELPHI jest za cwane żeby was od razu przyjącna etet bo czasy są niepewne i nagle was zwolnia przez adecco to DELPHI od tego umywa ręce czyli p;racujecie przez adecco dlA delphi hehe ja sam mieszkam niedaleko i kiedys tam byłem i powiedziałem że mnie interesuje praca ale bezposrednio przez delphito mi pani na dole powiedziała ze musze sobie poszukac innej formy wiecej moja niga tam nie postała a agencje posrednictwa pracy powinny byc juz dawno zlikwidowane... bo to taki XIX iwk troche...

WPROWADZENIE OPODATKOWANIA PRZEZ RZĄD TYCH UMÓW ŚMIECIOWYCH BĘDZIE OZNACZAĆ POCZĄTEK KOŃCA TYCH UMÓW.BO DLA TAKIEJ FIRMY JAK ADECCO GDZIE WSZYSCY PRACUJĄ NA TAKICH UMOWACH,POZA PANIAMI Z BIUR.DLA FIRMY PRZESTANIE BYĆ TO OPŁACALNE PO PROSTU.

NO FIRMA ADECCO JUŻ NIEBAWEM MOŻE PRZESTAĆ FUNKCJONOWAĆ JAK TO NASZ KOCHANY RZĄD WPROWADZI USTAWE LIKWIDUJĄCĄ TZW ŚMIECIOWE UMOWY,A DOSKONALE WIADOMO WSZYSTKIM ŻE W FIRMIE ADECCO TYLKO I WYŁĄCZNIE OBOWIĄZUJĄ TAKIE UMOWY NA TYDZIEŃ DWA MAX MIESIĄC.NAJWYŻSZY CZAS ABY ZA TO SIĘ WZIELI,SZKODA TYLKO NIESTETY LUDZI KTÓRZY MOGĄ STRACIĆ PRACE,ALE PRACUJĄC NA TAKICH UMOWACH TEŻ DUŻO TRACĄ ZWŁASZCZA W PRZYSZŁOŚCI NA EMERYTURZE TO SIĘ ODBIĆ MOŻE

zoohhh

ciekawe czy zwalniaja ehh

Zostaw merytoryczną opinię o Delphi Poland SA - Ostrów Wielkopolski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delphi Poland SA?

Kandydaci do pracy w Delphi Poland SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delphi Poland SA