Opinie o Delphi Poland SA w Ostrów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Delphi Poland SA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Delphi Poland SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delphi Poland SA w Ostrów Wielkopolski

kaśka

a ja mam takie pytanko bo widzę że wypowiadają się tez osoby które zostały niedawno przyjęte,wiec się pytam jak można się dostać do tej firmy Delphi?bo ja składam cv raz w miesiącu ale jakoś przyjąć mnie nie chcą chociaż mam doświadczenie na produkcji.wiec gdzie mam się pytać o prace?z góry dzięki za pomoc:)

mar

Pracowalem w tym zakladzie i wiem jak jak jest.duza ilosc biurokaratow w dyzych firmach panstwowych tak juz jest ciekawe jak bedzie w mahle i czy zmieni sie polityka tego zakladu w stosunku do pracownikow.

OSTROWIAK
@mar

Ale w Ostrowie jeb..ie ludzie palą śmieci w centralnym zamiast segregować !!! ŻENADA tak ma wyglądać przyjazne miasto ?! Centrum miasta cuchnie szczochem !!! SYF KIŁA I MOGIŁA .WSTYD MI , ŻE POCHODZĘ Z TEGO MIASTA

operator

widze że ten wdzięczny pisze wyżej niezłe glupoty ale w tym, co teraz napisał całkowicie się z nim zgadzam...czytelniku, widać ze gardzisz ludzmi którzy pracują na produkcji nazywajac ich nieukami..u mnie na dziale kazdy ma skonczoną szkołę, ale niestety stać przy maszynie też ktos musi.Poza tym w Delphi az razi po oczach ile po hali szwenda sie niezdatnych łazików z biura, na niepotrzebnych stanowiskach - "bo wujek czy kolega załatwił fuche". Pracowalem w życiu w paru zakładach ale w zadnym z nich nie bylo tak rozbudowanej biurokracji i tylu obibokow, co to zrobia pare rundek z papierkami w rękach i dzień zaliczony...

czytelnik

Ten wdzięczny chyba zjadł coś nieświeżego na święta - "rozkoszując się satysfakcjonującą pracą na produkcji"? Może jest jakimś niedorozwojem albo nieukiem, skoro uważa, iż prace należy zacząć od najniższego szczebla, otóż nie trzeba, jeśli masz głowę na karku to nie zaczynasz od najniższego szczebla a tym bardziej nie polecasz tego innym. No ale skoro jest nieukiem bez szkoły (przypominam, dla tych co chcą, nauka w Polsce jest darmowa, trzeba tylko chcieć się uczyć a nie opierd... z kolegami) to nic innego nie może zaproponować i wszystkich zniża do swojego poziomu. Żałość i smutek płynie, że z takimi ludźmi pozostaje obcować :(

@czytelnik

Ależ ja nie uważam, że zawsze należy zacząć pracę od samego dołu.Chciałem tylko powiedzieć, że zapoznając się z pracą na produkcji, choćby kilka miesięcy, nabierze się pokory i pozna zakład od podszewki.Z twojego posta wynika, że gardzisz ludźmi, którzy ukończyli szkoły zawodowe, licea, czy technika (ja akurat jestem absolwentem technikum i zdaną maturę też mam, z wynikiem bardzo dobrym), nazywając ich nieukami bez szkoły.Przykro mi to czytać, że byle chłoptaś, który skończy studia, czuje się zaraz panem świata i patrzy na innych z góry.Otóż panie kolego, pragnę panu powiedzieć, że wyższe wykształcenie wcale nie gwarantuje pracy za biurkiem.Sam znam paru magistrów ze zmywaka w Macu.Aczkolwiek ja zawsze powtarzam że ŻADNA PRACA NIE HAŃBI.Z każdej pracy da się czerpać satysfakcję i czuć się w niej spełnionym i trzeba cieszyć się, że się ją ma.Przykro czytać post kogoś, kto tak gardzi innymi ludźmi.Musisz mieć bardzo nabrzmiałe ego.

Pracownik Fizyczny

Szanowni Państwo! Uprzejmie proszę o przyjęcie mnie do pracy w Firmie "Delphi", ponieważ chciałabym zdobyć doświadczenie jako pracownik fizyczny. Pracowałam w Niemczech i w Holandii przy kwiatkach, była to praca sezonowa. Prośbę swoją motywuje chęcią znalezienia pracy w pobliżu mojego miejsca zamieszkania. Z miłą chęcią spotkam się z Panem, aby przedyskutować możliwość mojego zatrudnienia,proszę o kontakt. Z poważaniem: Maria Lizak

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
pracownica

Pracuje przez adecco bez żadnych nadgodzin mam 1400zł a z nadgodzinami rożnie a umowy są teraz na 3 miesiące chyba że ktoś nowy przychodzi to ma na tydzień. Szału nie ma,ale czy pracownicy którzy pracują przez DELPHI mają aż tyle więcej pieniędzy niż ci adecco? Koleżanka pracuje przez DELPHI na umowę na stałe a bez nadgodzin 1600zł...

misto
@pracownica

dział HR widze szaleje na forum (wdzięczny) pozdrawiam panie, zarobić w okolicy to możecie tylko w com 40 conforty

@misto

Dziękuję za pochlebstwo, ale nie pracuję w dziale HR.Jestem tylko skromnym pracownikiem produkcyjnym.A pani, pani Moniko, najpierw radzę poznać na czym polega praca w naszej firmie i zacząć od najniższego pułapu, rozkoszując się satysfakcjonującą pracą na produkcji.A wam kombinatorzy i bumelanci, jeszcze raz powtarzam - tylko uczciwa praca i szacunek do przełożonych, świadczą o prawdziwej wartości człowieka.Radzę wam wziąć to sobie do serca, bo do niczego nie dojdziecie.

lulu

Tam jest ale bajzel,ludzi ale (usunięte przez administratora) za 1286 +20 procent za nockę,jak długo jeszcze tak BĘDZIE?Zarobisz ale będziesz musia-a godziny extra (usunięte przez administratora).Pozdro.

Wdzięczny

Z tym macaniem dziewczyn przy ludziach to masz rację bo jest jeden taki kierownik.Nazywa się K*cia i rządzi na modułach.Człek chyba ma jakieś problemy ze swoim życiem seksualnym, bo widać że czasem nie może się powstrzymać przed dotknięciem podległych pracownic tu i ówdzie, a i były przypadki, że dziewczynom z innych wydziałów narzucał się przez telefon mimo, że przecież jest żonaty.Fakt, jest to czarna owca wśród kadry kierowniczej i gdyby dziewczyny podały go o molestowanie w pracy, to już dawno by wyleciał.Być może któraś to w końcu zrobi.Oczywiście nie wątpię, że w tej firmie istnieją jakieś układy, ale tego w żadnym dużym zakładzie nie da się uniknąć.Ja, kiedy zatrudniłem się a Adecco nie znałem absolutnie nikogo, a teraz idę do Delphi tylko i wyłącznie dzięki samemu sobie.Chciałem tylko napisać, ze każdy z was ma taką szansę.Nie bądźcie zawistni i nie patrzcie krzywym okiem na ludzi, którzy mają lepsze stanowiska, bo zazdrość do niczego dobrego nie prowadzi.Pracujcie ciężko, a zostaniecie wynagrodzeni.

normalny
@Wdzięczny

człowieku ty sie lecz u Bargiela najlepiej ale na nogi bo na głowe to juz za pozno

@normalny

Pracuj uczciwie, sumiennie, ciężko i wydajnie, a będzie ci dane, zbłąkana owco.Pamiętajcie - to nie praca jest dla człowieka, a człowiek dla pracy.Bez pracy bylibyśmy niczym, więc szanujcie, najlepiej jak się da swoją bezcenną pracę.

police

albo glupka zgrywasz, albo nim rzeczywiscie jestes. w tej firmie pracuje jedna rodzinka. wystarczy, ze gosc po studiach przyjdzie na produkcje i ma znajomego biurokrate, to tym samym ma zapewniona przyszlosc z lezeniem du*a do gory. czasami zdarzyl sie tam ktos, kto wczesniej robil na produkcji, a potem awansowal na kierownika, ale to rzadkosc. zwykle przychodza nowi i zaraz sa na delphi, bo maja znajomkow w biurze. sam znam tam kilkanascie osob z biura i po cichu mi to potwierdzili. a co robi przykladowy kierownik w tym swoim biurze? gledzi w najlepsze z dziewczynami przez telefon. juz nie wspomne o niektorych kierownikach, ktorzy macaja kobiety przy ludziach. to nie zadna zawisc, tylko cala prawda o tym bajzlu. ilu tam 'biurowych', niezdatnych i niepotrzebnych pensje bierze co miesiac - poezja. z dala od tego zakladu. mam lepsza prace, a wlasciwie swoja dzialanosc i przynajmniej mam pewnosc, ze zbednych ludzi u mnie nie ma.

Wdzięczny

Nie mogę się z tobą zgodzić.Mój kierownik zaczynał, jak prawie każdy od Adecco i tylko ciężką pracą, zaangażowaniem i sumiennością w wykonywaniu swoich obowiązków zasłużył sobie na to stanowisko.Nie zgodzę się też że za kierownika wszystko robi lider, bo na kierowników w tym zakładzie zrzucona jest także spora ilość zadań i jeszcze dochodzi do tego presja i odpowiedzialność za produkcję i za podległych pracowników.A dzięki dobrej współpracy z liderem udaje się utrzymać wydział dobrej kondycji.Myślę, że kierownik w pełni zasługuje na swoją pensję, a nawet na podwyżkę.A twoje stwierdzenie, że ktoś mu załatwił pracę, wynika tylko z czystej zawiści, bo na pewno sam byś nie pogardził taką funkcją, ale niestety nie spada ona z nieba, tylko trzeba na nią ciężko zapracować.

police

lepiej zapytaj sie swojego zacnego kierowniczka, kto mu taka fuche w tym zakladzie zalatwil. zaden, ale to zaden kierownik w tym zakladzie nie musi duzo myslec, bo od tego sa glownie liderzy. a kierownicy biora najwiekszy hajs za darmo.

Wdzięczny

Dlaczego wyzywasz mnie od kretyna za to, że staram się wykonywać swoją pracę jak najlepiej i mam szacunek dla swoich przełożonych?Po co ci moje nazwisko i wydział?Powinno ci wystarczyć, że tutaj dałem ci radę w jaki sposób powinnaś/powinieneś wykonywać swoje służbowe obowiązki.Chciałem jeszcze tylko nadmienić, że mój wysiłek się opłacił, bo kierownik - bardzo zacny człowiek, nawiasem mówiąc, obiecał mi że w niedługim czasie przejdę do DELPHI.Tak więc drodzy koledzy i koleżanki z Adecco, radzę wam też się tak starać, a pójdziecie w moje ślady.

Dobra Rada

Piekiełek ty Shreku czy ty nie masz przypadkiem gruby inwalidzkiej bo na takiego wyglądasz ??? Bo jak tak to przenieś sie do LAVORO a miejsce w Delphi odstąp innym operatora !!! Pozdrawiam kreatyna

Wdzięczny

Ja natomiast bardzo pragnę podziękować Panu Dyrektorowi Zdzisławowi Kujawie i całemu zarządowi firmy, za to że mam dzięki ich szerokiej inicjatywie pracę, która sprawia mi satysfakcję.Co prawda jest to stanowisko na produkcji w Adecco, ale kto wie, może za kilka lat, ktoś spojrzy na mnie łaskawym okiem i dostanę propozycję przejścia do Delphi, a potem może na lidera, co nie ukrywam jest moim marzeniem.Staram się wykonywać moje służbowe obowiązki jak najlepiej, być dyspozycyjnym 7 dni w tygodniu o każdej porze i sprawiać, żeby moi przełożeni liderzy i kierownik byli ze mnie zadowoleni.Otrzymałem już niejedną pochwałę od tych mądrych i doświadczonych ludzi.Mam też oko na współpracowników i staram się pilnować, aby oni także sumiennie wykonywali swoją pracę.Każdą nieprawidłowość z ich strony zauważoną przeze mnie z ich strony, zgłaszam natychmiast przełożonemu, a on zawsze zdyscyplinuje daną osobę i zadba, żeby wszystko było w porządku, a produkcja szła w sposób jak najbardziej możliwie sprawny i wydajny.Każdemu pracownikowi też tak radzę. Pozdrawiam.

operator
@Wdzięczny

...przedstaw się nam z imienia i nazwiska, oraz na jaki m wydziale pracujesz. Nie często bowiem można spotkać tak ELITARNEGO KRETYNA!.

byly pracownik
@Wdzięczny

tak masz racje heh traktuj tak swoich kolegow a zobaczysz jak skonczysz, czlowieku szanuj siebie i twoich kolegow, jak to jest w religii jestesmy bradzcmi i siostrami a ty chyba nie przykladasz do tego wagi tylko widac podpierdalasz. pracuj dalej jak bialy murzyn za 1200zl a kierownik niech siedzi w biurze, zawsze bedziesz robolem, ale pamietaj kierownicy sa za soba liderzy sa za soba i operatorzy tez powinni byc za soba, a ty jestes przeciwko heh zalosna osoba jestes tyle powiem.

@byly pracownik

Oczywiście, że jestem za moimi współpracownikami i bardzo ich szanuję.Staram się skierować ich na właściwą ścieżkę, którą zawsze powinni podążać, przychodząc do pracy - myślę, że robię dużo dla nich z mojej strony.Jeśli będą pracować w taki sam sposób jak ja, to na pewno zajdą wysoko w tej firmie.Ja od 1 kwietnia jestem dumnym pracownikiem Delphi i wcale nie pracuje za żadne 1200 zł, choć dla mnie bardziej niż pieniądze liczy się satysfakcja i poczucie dobrze spełnionego służbowego obowiązku.Teraz też nie zamierzam spocząć na laurach, tylko dalej się starać, żeby zdobyć wymarzone stanowisko lidera.A co do kierownika, on ma pracę w biurze, więc tam siedzi.Jestem pewien, ze swoją pracę wykonuje także bardzo sumiennie.Dlatego też porzuć swą zawiść i nie obrażaj tego inteligentnego i pracowitego człowieka.

kafi
@byly pracownik

witam , czy wiecie co bedzie dalej po trzech miesiacach jak sie zkoncza trzy miesieczne umowy w adecco , czy beda juz przyjmowac do male po tych umowach , czy bedzie to koniec adecco w zakładzie

soloż
@Wdzięczny

Patrz byku pierd..ony na siebie, mendo cholerna! Prowadzic na dobrą drogę!!?? A kim Ty kurna jesteś??? Pomyliłeś sie człowieku z powołaniem!! Powinni Cie zgnoić w tej firmie!

W myjniach nasza szanowna dyrekcja zlikwidowała papierowe ręczniki Powiem tak ZENADA !!!! Juz nie ma na czym oszczędzac!!!!

miro

zwolnić tych co sie rypali w szatni dla przykladu ze kure.twa w miesjcu pracy nie mozna tolerować, mało to hoteli w osw tam sie zabawiac a nie w zakladzie bo takie osoby psuja opinie nie tylko sobie ale calemu zakladowi

WIDAĆ ŻE W TYM ZAKŁADZIE CO NIEKTÓRYM BRAKUJE ZAJĘCIA BO ALBO JEDEN CZEPIA SIĘ AUTOMATÓW OD PEPSI TO DRUGIEGO ZAŚ INTERESUJE TO KTO Z BMW RYPAŁ SIĘ W SZATNI,ROBIŁ TO KTOŚ KTO MIAŁ NAPEWNO 18 LAT SKOŃCZONE A ŻE MIELI TAKĄ POTRZEBE BO MOŻE WIĘKSZOŚĆ CZASU SPĘDZAJĄ W TEJ FIRMIE TO ZROBILI TO W SZATNI PROSTE,LEPSZA SZATNIA NIŻ NP ULICA.A OD 1 KWIETNIA 2015 W AUTOMATACH ZAMIAST PEPSI BĘDZIE DOSTĘPNE PIWKO.

nikt się nie rypał, a to tylko rozdmuchane na cały zakład złośliwe plotki, zeby ludziki żądne afer miały o czym gadać...ktoś powiedział, drugi powtórzyl, dodal coś od siebie i tak to się rozlazlo po wszystkich działach - weźcie się lepiej za robotę ludzie, zamiast się zajmować pierdołami..

???

A kto to ten słynny Grajaszek, o którym tu tak głośno?

mimiś

kto z BMW rypał się w szatni ? :)

xxx

Czy to prawda że firma delphi zmieniła właściciela?podobno Niemcy przejmują teraz dowodzenie,ciekawe jaki to będzie miało wpływ na pracowników tej firmy czy będą lepiej zarabiać a co najważniejsze ciekawe czy zlikwidują to co już od dobrych kilku lat próbują tam zlikwidować czyli tą dziadowska instytucje jaką jest adecco z tymi śmieciowymi umowami a także czy zmniejszą liczbę biurokratów których jak na firme zatrudniającą ok 1,5 tys osób w Ostrowie ma zdecydowanie za dużo biurowych pracowników o dobre 25% bo w przeciwnym razie zmiana właściciela nie odegra żadnej ważnej roli w tej firmie jeśli dalej zostanie to co jest tam na chwile obecną.

Zostaw merytoryczną opinię o Delphi Poland SA - Ostrów Wielkopolski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delphi Poland SA?

Kandydaci do pracy w Delphi Poland SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delphi Poland SA