Opinie o Delphi Poland SA w Ostrów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Delphi Poland SA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Delphi Poland SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delphi Poland SA w Ostrów Wielkopolski

xxx

NAWET W CORRECT I W COM40 W TE UPAŁY LUDZIOM SKRACAJĄ CZAS PRACY DO 5H DRUGIE ZMIANY CZASEM ODWOŁUJĄ JAK JUŻ NAPRAWDĘ JEST TAK ŻLE NO I DODATKOWĄ PRZERWĘ WYZNACZAJĄ 30 MINUT WIEM BO TAM PRACUJE W DODATKU NA CZTERECH BRYGADACH,15 SIERPNIA DO PRACY?NIE MA MOWY O TYM,PAN DYREKTOR DELPHI CHYBA Z MAŁPA NA ROZUM SIĘ ZAMIENIŁ KARZĄC LUDZIOM TYRAĆ ZA 1300 NA RĘKĘ W ŚWIĘTO,CO ZA GÓWNIANA FIRMA SZOK.

Gruby

Delphi to dziadostwo! Wszystkie duze firmy od poniedzialku nie pracuja w godzinach rannych i popoludniowych a tutaj piece chodza non stop, nie interesuja ich ograniczenia w poborze energii... Wszedzie skracaja czas pracy a tu nie, chca nawet zeby przyjsc w swieto do pracy tj. 15.08.2015r a jest to dzien ustawowo wolny od pracy. Nie polecam nikomu tej firmy.

ttt

Awans w adecco?chyba oszalałeś lepiej będzie jak o tym zapomnisz,możesz nawet tam 10 lat przepracować i się tego nie doczekać,nie w tej firmie no chyba że staniesz się dobrym pieskiem pana kierownika to może coś tam się uda,ale tej drogi do awansu po to aby zarobić 200-300 zł więcej nie polecam,to już lepiej proponuje zmienić zakład pracy np correct bądż com40 kasa napewno lepsza i normalna umowa o prace.NO CHYBA ŻE BYCIE BIAŁYM MURZYNEM CI ODPOWIADA.

adeccowiec

Ja zarabiam w adecco 1300 zl bez nadgodzin. Pracuje sumiennie od 4 lat i zadnego awansu. A wyplata starcza mi jedynie do PODTARCIA DUPY.

Pracownik Fizyczny

Szanowni Państwo! Uprzejmie proszę o przyjęcie mnie do pracy w Firmie "Delphi", ponieważ chciałabym zdobyć doświadczenie jako pracownik fizyczny. Pracowałam w Niemczech i w Holandii przy kwiatkach, była to praca sezonowa. Prośbę swoją motywuje chęcią znalezienia pracy w pobliżu mojego miejsca zamieszkania. Z miłą chęcią spotkam się z Panem, aby przedyskutować możliwość mojego zatrudnienia,proszę o kontakt. Z poważaniem: Maria Lizak

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
matys

pracuje na jednym z dzialow w mahle dawnejszym delphi , od dłuższego czas nie było przyjęć teraz do mahle . Kiedy będą przyjęcia na wszystkie dzialy a nie tylko na wybrane

A ludzie mówią że w correct i com40 niby taki obóz,może i racje maja tyle że tam za 170h 2200-2300 na rączkę odbierzesz i to przy czterech brygadach,zrobisz cztery dwunastki na 18-6 rana i ok 2500 masz,a ile to godzin w adecco trzeba zrobić aby takie 2500 na rękę wyjść?aż się boję liczyć,to jest dopiero super obozowisko.

Zarzad bez zmian od lat wypalony z jakichkolwiek nowych pomyslow, rozwiązań. Ukraińcy na liniach bo HR nie potrafi znaleźć ludzi. Magazyny w namiotach. I jeszcze Mahle tworca obozu pracy w Krotoszynie jako nowy pracodawca - jeśli choć przez chwilę pomyslisz o pracy tutaj szybko zapomnij !!!

gość

największymi kretynami w delphi są liderzy

koledzy z ukrainy w Adecco? to uświadomić powinno wszystkich jak firma delphi bądż mahle upadła na samo dno porażka.

były

Właśnie przyjęto 30 ukraińców bo kto mądry daje stąd dyla , praca w półakordzie za 7,23, na rękę za godzine do normalnych nie należy

xxx

system czterobrygadowy z prawem zgodnym może i jest w tym chorym kraju natomiast to aby kazać pracownikowi przyjść w święto narodowe jakim jest Boże Ciało do pracy to niestety jest już nielegalne nawet w tym systemie,nie bez powodu jest ten dzien w kalendarzu zaznaczony innym kolorem.To jeżeli faktycznie jesteś tam kadrową to boję się myśleć jeżeli wszyscy takimi tłokami jesteście w tych biurach tam,też się nie ma co dziwić że na samej produkcji jest tam jak jest,robole zapierniczają za marne grosze na śmieciowych umowach a kadra się cwanoszy.Pani kadrowa może powinna zmienić stanowisko na produkcje skoro w biurze niekumata jest.

Polak

4 brydadówka to 7 dniowy tydzień pracy z dniem wolnym co 4 dni, za nią jest premia 200 zł brutto czyli 150 zł na rękę, pracowałem tam kiedyś na takich nieludzkich warunkach to wiem średnio wychodzi 10 zł na rękę, lepiej iść kraść niż tam pracować, przypominam wszystkim że granice tego kraju są otwarte, dobry kurs języka przez kilka miesięcy, bilet i w drogę Ja tak właśnie zrobiłem Pozdrawiam

To jeżeli Ty przy około 200h miałeś 2090 zł to boję się myśleć ile znajomy miał tych godzin ale z zakładu to chyba nie wychodził MASAKRA.

w adecco za maj w 4 brygadówce dostałem 2090zł, ok 200 godz miałem ( lider powiedział że 4 dni jako nadgodziny policzone, nie mam jeszcze kartki z rozliczeniem to będę wiedział dokładnie), znajomy robi na tym samym dziale i dostał 2600zł ale miał dużo nadgodzin, mówienie że dostaje się 1300zł to mała ściema bo to podstawa to której jest premia za 4 brygadówke czy pracę w 6 dni i 20% za nocki

cube

Ciekawe co by zrobili jakby Adecco zastrajkowalo

ciekawy

czy to prawda o tych romansach co tu wypisują?

Kadrowa
@ciekawy

Bzdury opowiadasz, odmienny system pracy, czyli np czterobrygadówka jest zgodna z prawem i można wyznaczać pracę w święta.

DAMIAN

To jeżeli już w święto musicie iść do pracy i to za normalną kase co ani to że idziecie w to święto(w kalendarzu na czerwono zaznaczone tak dla przypomnienia)ani to że za normalną stawkę jest niezgodne z kodeksem pracy nawet w systemie czterech brygad pozostawia wiele do myślenia.Też w correct mam ten system i juto wg grafiku moim wypada mi pierwszy dzień na rano ale nierealne jest to abyśmy tego dnia pracowali,natomiast jeśli już by tak się zdarzyło to pracujemy wówczas za ekstra kasę w moim przypadku to by było 22 zł za godzine brutto plus premie to na rękę za godz mam ok 24 zł.Ale nie ma takiej możliwości aby w takie święto u nas pracować za normalną kasę,zmusić w taki dzień do pracy też nie mogą.WIDZĘ ŻE W ADECCO JEST JUŻ GORZEJ NIŻ W CORRECT BADŻ W COM40 JUŻ NIE TYLKO POD WZGLĘDEM ZAROBKÓW

DAMIAN

Witam wszystkich,kiedyś też pracowałem w Adecco,z końcem sierpnia minie już 5 lat odkąd już nie pracuje konkretnie to umowy nie przedłużyli za co jestem im bardzo wdzięczny natomiast od 6 pażdziernika 2010 czyli niewiele ponad miesiąc po zakończeniu pracy w adecco podjąłem prace w correct ten sam właściciel co com40 umowę po miesiącu próbnym dostałem na 2 lata a po dwóch latach na 5 lat i ważną mam do listopada 2017 roku.Też mam system czterech brygad ale można się przyzwyczaić,najgorzej jest latem bo szybko ono mija w tym systemie,ale teraz mamy urlopy w lipcu tak więc nie jest żle,a co do wypłaty to za 170h na ręke 2250-2300,180h ok 2500 tysiąca netto.Mam na myśli swoje stanowisko i dział wiadomo że są działy gdzie trochę lepiej płacą ale można na gorszą prace trafić.

kaśka

Pain4444 ja tam pracuje jakies 3tygodnie i jest tak jak piszesz.od lipca ma wejść wszędzie 4-ro brygadówka.a jak sie dowiedziałam że to bedzie za normalną stawke to bardzo się zdziwiłam.a najlepsze że kierownictwo nic na ten temat nie mówi żeby ludzie nie pouciekali.pozatym teraz w czwartek wypada święto i co?i wiara musi iść do pracy właśnie za normalną stawke.a co do trudnośći pracy to zależy gdzie trafisz.ale wogóle jakaś śmieszna certyfikacja po co to komu?ja tego nie czaje normalnie.zaczełam składac cv w Ociążu i mam nadzieje że sie uda:) ale jak to sie mówi że trzeba na własnej skórze sprawdzić i się przekonać:) pozdrawiam wszystkich :)

Mar

To pogadaj z ludźmi o tym i zrób z tym pozadek to wina ludzi ze m ich nie segreguja i po winno coś się z tym zrobić bo będzie w misie syf.

Zostaw merytoryczną opinię o Delphi Poland SA - Ostrów Wielkopolski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delphi Poland SA?

Kandydaci do pracy w Delphi Poland SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delphi Poland SA