Opinie o Delphi Poland SA w Ostrów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Delphi Poland SA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Delphi Poland SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delphi Poland SA w Ostrów Wielkopolski

Pain4444

Pracuję w Adecco od dłuższego czasu i powiem tak: zwalniam się, szkoda czasu by go tracić, pensja tak jak pisali powyżej: - 10zł brutto na godzinę - 20zł brutto nadgodziny (choć i z tym coraz trudniej jest bo coraz więcej działów jest na 4-brygadówce i nawet w święta pracują za normalną pensję i nic w zamian) Natomiast sama praca to już zależy na jaki dział się trafi, na to większego wpływu się nie ma. Podsumowując, odradzam. Jak już wspomniano tutaj w okolicy są lepsze zakłady, niekoniecznie praca tam jest lżejsza ale wynagrodzenie wyższe no i normalne umowy o pracę. Jeżeli pracujesz już w Adecco, odejdź tak jak ja, wielu odeszło i wszyscy byli zadowoleni z wyboru, znaleźli inną lepszą pracę, Ty też znajdziesz ;) Jeżeli myślisz o pracy w Adecco, porzuć te myśli i złóż lepiej papiery np.w com40

Kobiety w adecco maja przerąbane bo zachodząc teraz w ciązę automatycznie tracą prace z końcem umowy,dajcie sobie dziewczyny spokój z tą firma

załamana

kaśka nie idz tam...tam jest masakrajakas.kaza zapier....ć za grosze.przez adecco to zarobisz 1300 i koniec na tym.wogole ta presja jest okropna.ja z tamtad wychodze tak znerwicowana ze brak słow.jestes nowa to dbaja a zobaczysz potem...moze niewszyscy tam maja zle ale wiekszosc tak.

DAMIAN

Kasia proponowałem abyś podała mi albo osobiście złóżyła cv w correct,tam minimum 2 tysiące bez nadgodzin zarobisz dostając już taką samą umowę po miesiącu jak wszyscy pracownicy,o dojazd martwić byś się nie musiała,no ale jak 1350 to jest szczyt twoich marzeń i śmieciowa umowa nic innego mi nie pozostaje jak tylko życzyć powodzenia.Pozdrawiam

Pracownik Fizyczny

Szanowni Państwo! Uprzejmie proszę o przyjęcie mnie do pracy w Firmie "Delphi", ponieważ chciałabym zdobyć doświadczenie jako pracownik fizyczny. Pracowałam w Niemczech i w Holandii przy kwiatkach, była to praca sezonowa. Prośbę swoją motywuje chęcią znalezienia pracy w pobliżu mojego miejsca zamieszkania. Z miłą chęcią spotkam się z Panem, aby przedyskutować możliwość mojego zatrudnienia,proszę o kontakt. Z poważaniem: Maria Lizak

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Ostrów Wielkopolski
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
kaśka

no więc dostałam się do tej firmy i musze powiedzieć że jak narazie jest ok,ale ciekawe jak bedzie dalej ta praca wyglądać.rzeczywiście dużo biurokracji jakieś wypisywanie dokumentów przy maszynie,mierzenie itp. ale po rozmowie z dziewczynami z rożnych działów,to one nie maja lekko niestety.wogóle czuje sie taką presje że człowiek nawet nie rozmwawia. zgadzam się również z tym że jest to (usunięte przez administratora) ale gdzie kobieta w tym Ostrowie ma iśc do pracy,jak nigdzie nie ma takich zakładów?Może ktos wie?pozdrawiam wszystkich czutających i opisujacych:)

serafin

...tą zepsutą firmę, powinno się zalac asfaltem!, razem z jej dyrektorem na czele.Ufam, że dożyję chwili, kiedy on sam sięgnie dna, i przyjdzie mu (usunięte przez administratora) za 1300zł.Pozdrawiam ozięble p.(usunięte przez administratora).

królik

Tyrać jak woły i płakać

Net

Adecco napewno nie zlikwiduja.

Kaśka podaj mi swoje cv złoże w correct i może się uda

xyz

Możecie powiedzieć jaka panuje atmosfera na hali? Ludzie spoko czy chamy?

Nikola

Nie masz znajomosci w delphi - brak szans na przyjecie. Ja skladalam wielokrotnie CV i nie odezwal sie nikt. Dopiero jak moj znajomy wzial sprawe w swoje rece ("pracuje" w biurze), to leserki biurowe z adecco oddzwonily. Kobiet tam malo potrzebuja, stad ta trudnosc z dostaniem sie na zwyklego produkcyjnego.

kaśka

dziś byłam po raz kolejny w tym adecco,gdyż pojawiła sie oferta pracy.i zamiast napisać kogo konkretnie potrzebuja to napisali pracownik produkcji i juz.ja pojechalam a babka mi mówi że męszczyzn potrzebują.dyskryminacja jak nic,a wiem że kobietki też tam pracują.Ale skoro mówicie że tam jest aż tak nieciekawie,i z pracą i z zarobkiem no to może ja już dam sobie z tą firmą spokój i spróbuje z correctem,choć juz cv wysyłałam ale meilem i cisza.

@kaśka

kaśka osobiście do com40 , a najlepiej podać przez kogoś kto już tam pracuje

mimiś

correct i com40 najlepsze wyjście jeżeli chce człowiek zarobić, nic z dużych firm lepszego w okolicy nie ma, a delphi szczególnie latem 35-40 stopni na hali, ale najlepiej samemu sprawdzić i się przekonać. a dziewczyna szczególnie młodym nie polecam, bo w zakładzie jest duża chemia w powietrzu(oficjalnie wszystko w normie), później mogą być problemy z zajściem w ciąże itp.

damian

Nie wiem jak taka firma jak Delphi teraz już mahle mogła sobie zepsuć i zszargać reputacje wśród ludzi,bo firma z tak wieloletnim już stażem w Ostrowie bo to już dobre 40 lat bądż więcej przyjmując do swego grona tą dziadowską instytucje jaką bez wątpienia jest firma adecco w moich oczach upadła na samo dno i teraz ciężko jest się jej podnieść.Jeszcze więcej najlepiej przyjąć biurokrackich wieprzy łażących tam i nic nie robiących jak tylko biorących kase a będzie na pewno dużo LEPIEJ.POZDRAWIAM

damian

Kaśka spróbuj do firmy correct złożyć cv w skalmierzycach kasa napewno lepsza niż w adecco no i co najważniejsze dostajesz normalną umowe po okresie próbnym,dojazdem przejmować się nie musisz bo sporo ludzi tam pracuje.Też kiedyś pracowałem w tym syfie w adecco tak dawno że widze że do dzisiaj nic tam się nie zmieniło nawet po takim czasie.MASAKRA za te pieniądze i na takiej chorej umowie idą tam pracować już tylko chyba desperaci.

@damian

święte słowa Damian

kaśka

ja składama cv nawet przez to całe Adecco i przyjąć nie chcą.zaczynam wierzyć w to,że naprawde trzeba tam mieć znajomośći żeby zostać przyjętym nawet jako zwykły pracownik produkcyjny.

To jak można nazwać uwowę na tydzień czasu wg ciebie bo wiadomo nie od dziś że takie umowy są w adecco no przy odrobinie szczęścia dostaniesz na miesiąc,umowa zlecenie bądż o dzieło to jeszcze gorszy badziew.No 1800 za 3 soboty przy tak długim miesiącu jakim był marzec(22 dni 176 h plus 3 soboty co daje nam już 200h to znajomy szału nie miał,nie wiem nad czym tutaj się rozczulać.

blablabla

do "ja" umowa o pracę na czas określony nie jest umowa śmieciową tylko zlecenie i dzieło, znajomy za ostatni miesiąc ( 1 tydzień nocki i 3 soboty) dostał ponad 1800zł

Kaśka bezpośrednio do firmy Delphi nie masz szans sie dostać,najpierw musisz przejść dwu i półroczną bądż już nawet trzyletnią gehenne w adecco harując za 1400 netto na śmieciowych umowach o ile tyle czasu wytrzymasz a nawet przepracowanie tego czasu nie daje ci żadnej gwarancji na dostanie się do Delphi no chyba że masz tam super znajomości.

yoyo

bez żadnych nadgodzin jest ok. 1400zł plus 20% za nocki, soboty za 100%, 3 soboty w miesiącu daje ok. 360zł więcej

Zostaw merytoryczną opinię o Delphi Poland SA - Ostrów Wielkopolski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delphi Poland SA?

Kandydaci do pracy w Delphi Poland SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delphi Poland SA