Opinie o Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) w Warszawa

Czy pracodawca Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Brak nick

Tak, organizuje szkolenia, chociaż z roku na rok jest coraz trudniej.

TenCoRobi

Firma organizuje szkolenia. Z reguły dofinansowanie 50%. Jest też dużo inicjatyw i szkoleń wewnętrznych.

Bella

Witajcie, czy ktoś może powiedzieć jakie warunki pracy (atmosfera,realna kasa, współpraca z rsm) jako PM w kujawsko-pomorskim?

Per

Co to za opinia??? Polpharma nie pracuje na Farmapromie, więc???

Witam, Intetesuje mnie praca jako PM Będę wdzięczna za informacjie takie jak wysokość podstawy? Interesuje mnie najwiecej ile można otrzymać.Premie, miesięczne, kwartalne, czy do wyrobienia ? ilość wizyt, kiedy zaliczona jest wizyta. O której godzinie pierwsza wizyta. Czy umowę na czas nieokreślony otrzmuje się po okresie próbnym ? Dodatkowe bonusy, premie roczne, paczki i inne, cyklowki, Nie interesują mnie odczucia, ani czy ktoś kogoś lubi czy nie. Z góry dziękuje za odpowiedź,

Polpharmiak
@Zainteresowany

Po pytaniach jakie zadajesz stwierdzam jako wieloletni rep w polpharmie że nie nadajesz się. Poszukaj czegoś w budownictwie. A i nie interesują mnie Twoje odczucia co do mojego komentarza, ani czy Ci sie podoba czy nie :D PS. Wizyta jest zaliczona jak podjedziesz pod okno przychodni i krzykniesz dzień dobry :)

Znawca ludzi.
@Polpharmiak

Trolowanie przez PH w firmie oznacza tylko że boją się konkurencji czyli dobrze płatna praca. Proponuję każdemu zainteresowanemu aplikować. Brak negatywnych komentarzy oraz cicza na forum oznacza że należy się zainteresować pracą inaczej w przypadku masowych rekrutacji i negatywnych opinii.

Polpharmiak
@Znawca ludzi.

Rozpędź się i za...l w ścianę. JAk ktoś zadaje pytania na forum "kiedy zaliczona wizyta" to nadaje się co najwyżej do rozkładania towaru w markecie. Wizyta jest zaliczona jak zrobisz swoje.

Krzych
@Zainteresowany

Zainteresowana/ny-uprzedzde Cie, ze obudziles/las demony na forum;)Lekowa czesc repow nie lubi, gdy pyta sie ich otwarcie o to, co kazdy wiedziec chce, ot co! Brawo za odwage,hahah. Jak jestes "obcy" na wysoka podtsawe nie licz, 11+, zaliczona to moze byc, wiesz kto.., masz trapera i gps, wiec rusz glowka, watpie, bys umowe na czas nieokreslony od razu po probnym otrzyma?a?Co do bunusow-konuow, wystarczy byc lotnym i spojrzec na jakiekolwiek ogloszenie wystaione przez firme i masz opis podstawowych benefitow, reszty dowiesz sie na rozmowie a jak przejdziesz rekru z polecenia, to w praktyce dotkniesz benefitow, jako pm pharmy,bardzo dobrze, ze nie intersuja Cie odczucia, bo jak masz silna psyche po pozniej uciekniesz do innej firmy. Polpharma srednio daje i duzo wymaga. Sa firmy, ktore bardzo duzo daja i duzo wymagaja.

@Krzych

Krzychu, trochę się z Tobą nie zgodzę, kasa jaką wynegocjujesz taką dostaniesz oczywiście w granicach rozsądku, jeżeli się wszystko ładnie pospina to 100 tyś. brutto rocznie idzie ogarnąć, która z firm na rynku zapłaci tyle repowi medycznemu? w kwestii wizyt, to jest bardzo śliski temat, trzeba wypracować sobie jakiś standard i tego się trzymać, co do reszty jest w miarę fajny socjal, wszędzie dobrze gdzie "nas" nie ma

Pikson
@Adam

100 brutto? Myślałam ze pm wyciąga ok 150. Zastanawiałam sie kiedys nad aplikowaniem na pm ale widze ze dobrze zrobilam wybierając bycie handlowcem w cc. Brak wyjazdow, praca na miejscu i 120 k rocznie.

Przedstawiciel medyczny

II etap -rozmowa z kierownikiem regionalnym - śląsk

Rozmowa trwała...20 minut. Obiektywnie oceniajac przebieg rozmowy - był to czas zupelnie zmarnowany i z kazdym dniem utwierdzam sie w tym przekonaniu, niestety , rozmowa bardzo krotka, mało konkretne pytania ( dosłonie 3 pytania ) na bazie ktorych ciezko bylo chociazby w czesci zaprezentowac chociaz w czesci swoje cechy .Miałem wrażenie jakby ten etap był formalnoscia , a miejsce pracy juz zarezerwowane - przepraszam ,ale trudno nie odnosic innego wrazenia po tym ,co mialem okazje zobaczyć.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Niki

czesc mam 6lat doswiadczenia w branzy pojawila sie oferta do Polpharmy do lini kardiologicznej o jakoch pieniadzach moge rozmawiac z przyszlym pracodawca teraz zarabiam 5.300netto czy jak powiem 6.300 to bedzie ok? jaka flota czy dalej standardowe meganki? czy moze zaczeli bardziej dbac o kregoslupy pmow? czy marketing dobrze polpharmian wspiera w narzedzia czy tylko jest fikcyjnie gdzies tam w akwarium w warszawie? ostatnio podpytalem lekarzy czy warto isc do Polpharmy byly bardzo podzielone zdania jedni ze tak inni ze bardzo sie pogorszylo i lepiej niebedzie... prosze o konkretne info

Mieczysław
@Niki

Widzę, że nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie. Z tego też względu chciałbym dowiedzieć się, czy zdecydowałeś się aplikować?

Daria

Istnieje szansa na prace biurowe? Jakie papiery są niezbędne? Czy prowadzą obecnie rekrutację?

ŁUKASZ

Zawiodłem się na tej firmie. Wysłałem CV i LM z ofertą współpracy drogą pocztową. Zasłonięto się RODO i polecono złożyć aplikację spontaniczną.

Nowa

Witam czy pracuje ktos w dziale kontroli jakości?badz pracowal w ostatnim czasie?chodzi mi o Duchnice,bo wybieram sie tam na rozmowe czego sie spodziewac?jak sie tam pracuje prosze o odpowiedz

Olkka

Polpharma płaci słabo. Mniej niż inni np Adamed znacznie lepiej. I to w biurze i w terenie.

Nicka
@Olkka

To nie jest prawdą. Adamed ma niższe stawki na start niz Polpharma

Joanna 56
@Olkka

Bo to chamska Firma nastawiona na wyzysk !!!!

Ola
@Nicka

Tak? jakie ma stawki w takim razie??

Mam dużeg...

Mogłem robić , szczerze szukają jak najtaniej, ale za 4500 tys brutto z doświadczeniem nikt tu nie przyjdzie. Dlatego podziękowałem po 3 rozmowie.

Anja

Polpharma to jedna wielka rodzina, kumoterstwo i nepotyzm na porządku dziennym, jak nie jeździsz z szefem na koncerty albo na rowerze to zapomnij. Chyba że lubisz popić i pod..czyć na cyklówkach, bo to norma. Krajowi maja plecy u swoich kolegów w biurze, a na regionalnych zatrudniają "po rodzinie" np. kolegę u którego się jest chrzestnym. Więc większość ogłoszeń o pracę to i tak tylko fikcja. A my repy mamy zasuwać i robić wynik. Dobrze że chociaż ponagrywać można. O mobbingu nie wspomnę nawet, praca tylko dla odpornych psychicznie.

Aga
@Anja

Z tym nagrywaniem to już jest temat popularny, już nie ważne "czy" tylko jak długo nagrywają...

Wilu
@Anja

Nie rozumiem o co chodzi z tym rowerem czy koncertami - fajnie mieć pasję, a że wyniku nie ma to kwestia drugorzędna.

@Anja

Trudno sie z Toba nie zgodzic. Rozmowy do korporacji powinny byc prowadzone z zachowaniem najwyzych standardow, przed jakies "rzetelne" niezalezne organa. To wykluczyloby pytania w stylu "Kto za Panem stoi?"(zapytalem pana a jakie to ma znaczenie?jesli nikt to nie mam szans na rzecz slabej osoby ale z plecami?;) ale przez sciane czy w domu...;) Szkoda, że o niezlych produktach i firmie decyduja ludzie zatrudnieni za wuja swieczka po wujpowych i pociotkowych warunkach, ktorzy z nieba spadli, bo nigdy o wlasne miejsce na tej planecie nie musieli walczyc. Firmy "prorodzinne" tak juz chyba maja;)Praca super, gdyby "swoi" odeszli na niezasluzona emeryturke.

@Wilu

a lizidupstwo wysoko promowane rozumiesz? Tak chyba w kazdej firmie z tej branzy jest. Rozmowa i uklady z kierownikiem to tez handel.

NN

Cześć, na jakie warunki finansowe może liczyć PM?

2.500zl

Zenek
@pracownik

Netto czy brutto?

@NN

Czy planujesz składać aplikację do firmy lub może już to zrobiłeś? Powiedz proszę, czy masz już doświadczenie na tym stanowisku. Może jednak udało Ci się zatrudnić w Polpharma? Opinie są mocno podzielone, jak Ty oceniasz pracodawcę? Czy odpowiada Ci wysokość wynagrodzenia?

@NN

To tak jakbys napisl/a: ile zarobie jezdzac we czwartki? A konkretnie?Nikt normalny Ci nie odpisze, bo brakuje jednej waznej infortmacji i cechy:za jakie doswiadczenie itp i precyzji.

Zainteresowana

Hej Czy ktoś moze powiedzieć mi na co zwracają uwagę kierownicy na rozmowie jestem w branży od roku, dzwoniła do mnie dziewczyna z hr c, więc oczekuje na tel. odkierownika wiem że możemy albo i nie, alejestem ciekawa na co zwracają uwagę.

Viola

na dekolt i nogi

@Zainteresowana

Cieszy to, że zechciałaś dopytać o te kwestie właśnie tu, na forum. Szkoda tylko, że odpowiedź użytkownika @Viola jest tak bardzo nie na miejscu. Być może znajdzie się jednak osoba, która przekaże Ci te informacje w sposób bardziej merytoryczny. A my oczywiście trzymamy kciuki za powodzenie Twojej rozmowy w Polpharma Biurze Handlowym. O jaką posadę się właściwie ubiegasz? Informuj nas na bieżąco o podjętych przez siebie decyzjach.

Bajzel
@Zainteresowana

Na to czy jesteś leserem oraz czy potrafisz się w leserownie wpasować.

@Bajzel

Bardzo proszę, byśmy skupili się na poważnych odpowiedziach. Użytkownicy czytają forum, by dowiedzieć się z niego najważniejszych informacji na temat pracy. W 2018 roku Polpharma po raz trzeci otrzymała tytuł i certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” w XXI edycji programu promującego etykę w biznesie. To dla potencjalnych kandydatów, jak i obecnych pracowników pozytywna wiadomość. Jak Ty oceniasz pracę w tym miejscu?

viper
@Zainteresowana

na polecenie, bez nie moge nie masz szans- to slowa osob pracujacych w pol"farmie".

Mieczysław
@Zainteresowana

Mogłabyś napisać, jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna i czy zostałaś przyjęta? Na jakie stanowisko aplikowałaś i jakich kwalifikacji od Ciebie oczekiwano? To ważne informacje, które pomogą innym użytkownikom forum, którzy chcą związać swoją karierę z firmą Polpharma. Pracodawca uważa, że rozwój firmy możliwy jest wyłącznie dzięki zaangażowaniu pracowników oraz studentów i absolwentów, którzy w trakcie staży i praktyk wspierają pracę w różnych obszarach biznesowych. Na stronie https://www.polpharma.pl/firma/praca-w-polpharmie/ jest sporo ofert rekrutacyjnych. Zajrzyjcie tam, może znajdziecie pracę dla siebie?

Aurela

Pracowała w Polpharmie jako apteczna, miałam 7 000 netto na rękę podstawy, samochód służbowy do prywatnego użytku, laptop, drukarka, telefon, tablet i super fajnego kierownika :)

Pytajnik
@Aurela

ktoś może to potwierdzić ??

K.
@Aurela

To czemu już nie pracujesz?

widmo
@Aurela

ja w to wierze, zapewne jak po dobrych plecach to i widly w góre ida albo z mega doswiadczeniem. Tak to jest w tej branzy, ze na spore widly moga liczyc albo :swoi ludzie": albo z duzym dosiwadczeniem w renomowanych firmach. Niedlugo beda pisac:zatrudnie swiezo po studiach z 16 l doswiadczeniem, bez zony albo z zona i kredytem na 100 lat, przywiazanym do firmy matki...

Petersonek

Czesc, czy ktos moze mi pomoc w sprawie wakatu na Przedstawiciela Aptecznego na terenie Stalowa Wola, Opatow, Tarnobrzeg? Jakie sa warunki zatrudnienia. Bede wdzieczny za odpowiedz.

Radek

Jakie zarobki na stanowisku konsultant ds obsługi klienta?

Doświadczony przedstawiciel

Pracowałem ponad 5 lat i niestety ta firma zarządzana jest jak (usunięte przez administratora) Ci sami ludzie na stanowiskach kierowniczych od lat mimo kompetencji na dość niskim poziomie. Ale kolega Dyrektor swojego wybroni. Od przedatawicieli oczekują wiele ale niewiele dają. Do tego ciągłe braki produktów i ciągłr gadanie że nie sztuką jest sprzedać to co jest dostępne... odszedłem od kierownika który mógłby w mojej nowej firmie być przedstawicielem

Fred
@Doświadczony przedstawiciel

Z tego co piszesz stwierdzam, ze brakuje Ci kompetencji miekkich, moze za malo jezdziles na rowerze albo niewiele biegales wsrod sarenek?

Olo

Byłem zainteresowany, ale ............Za cały komentarz, przeczytajcie WYMAGANIA dla "Młodszy Specjalista IT". Rozumiem, że wynagrodzenie też jak dla "Młodszego" ??? To co w takim razie robi ADMINISTRATOR w tej FIRMIE ??? : https://www.praca.pl/mlodszy-specjalista-it_2155764.html?rf=sub&utm_source=subskrypcje&utm_medium=systemowa&utm_campaign=16.00&utm_term=aktualne&utm_content=2018.11.13

Edziu

Przedstawiciel - jaka podstawa Brutto? 5 tyś osiągalne? Jakie auto/gps? Jak z premią, osiągalna? Jaka atmosfera, warto?

@Edziu

Niestety nikt nie odpowiedział na Twój komentarz. Czy zdobyłeś informacje, które Cię interesują? Zamierzasz starać się o stanowisko przedstawiciela handlowego? Może wysłałeś już aplikację? Jeśli tak, czekam na relację z rekrutacji - czy proces jest wieloetapowy? Jakie pytania padły podczas rozmowy kwalifikacyjnej do firmy Polpharma?

Dominika

Na stronie internetowej Polpharma widnieje informacja o tym, że firma w październiku będzie brała udział na targach w Madrycie. Czy pracownicy mają możliwość uczestniczenia w takich wydarzeniach? Może pracodawca organizuje spotkania na przykład na uczelniach, gdzie można lepiej poznać firmę? @Meg, nie jestem osobą, za którą mnie bierzesz. Zajmuję się moderacją tego wątku opiniowego i moim zadaniem jest pomoc innym osobom poszukującym zatrudnienia. Rzetelne opinie są bardzo ważne dla innych. Masz zastrzeżenia co do kadry kierowniczej, a jak jest z innymi kwestiami? @Taak, dlaczego masz negatywne zdanie na temat firmy? Wpisy poparte argumentami są bardziej wiarygodne.

• Jak się pracuje w Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.)?

Zobacz opinie na temat firmy Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.)?

Kandydaci do pracy w Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2.2/5 Na podstawie 170 ocen.