Opinie o consumer.huawei.com - HUAWEI POLSKA Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Huawei Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Huawei Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huawei Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Promotor

(usunięte przez administratora) Robienie wysokich wyników i wykonywanie pracy na najwyższym poziomie i tak idzie na marne, bo z dnia na dzień usłyszycie dziękujemy do widzenia. (usunięte przez administratora)

Mariusz
@Promotor

Mam przez to rozumieć, że praca w firmie Huawei Polska nie jest stabilna? Skoro rzeczywiście pracodawca potrafi z dnia na dzień pożegnać się z zatrudnioną osobą, to wygląda to niepokojąco. Napisz, proszę, jakie są najczęstsze powody takich decyzji ze strony pracodawcy.

Promotor
@Mariusz

Dokładnie. Niestabiloność i traktowanie pracownika przedmiotowo to główne hasła tej firmy. (usunięte przez administratora)Na rozmowach obiecywanie złotych gór. A powodem zwolnień jest redukcja etatów, mimo robienia wysokich wyników...

Grrrrr
@Mariusz

Firma się wali to są powody

Julia
@Grrrrr

Co masz na myśli mówiąc, że "firma się wali"? Szukałam informacji na ten temat, ale nie znalazłam nic konkretnego, firma Huawei Polska zdaje się prowadzić działalność normalnie.

NaHali
@Promotor

Powodzenia stary! Hua zwolinilo masę świetnych promotorów praktycznie z dnia na dzień. Jeśli robiłeś warunki to konkurencja przyjmie cię z wielką chęcią. Wiadomo z góry że Samsung ma podawaczy, LG z Sonym praktycznie nie istnieje motka z nokia maja jakieś tam akcje z promotorami no i jest oppo które chyba najlepiej się zapowiada bo na razie nikogo nie zwalniaja, pieniądze fajne i widać że ekipa dobrze się trzyma.

Promo
@NaHali

Polska kadra zarządzająca wykonuje tylko rozkaz chinskich szefów. No cóż... dobre czasy się kończą- było do przewidzenia od maja. Szkoda bo zespół był bardzo dobry. Dziękuję za kilkanaście miesięcy współpracy.

Arson

Firma z wielkim potencjałem.

Mariusz
@Arson

Wypowiadasz się z poziomu osoby, która pracuje w firmie Huawei Polska i zauważyłeś, że firma ma duży potencjał? Jeżeli jesteś pracownikiem, to fajnie się składa, ponieważ chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda praca w tym miejscu. Czy mógłbyś wypowiedzieć się na ten temat?

Boro

Praca w tej dużej, międzynarodowej się firmie daje wiele perspektyw i możliwości rozwoju.

@Boro

Masz całkowitą rację - praca w międzynarodowej firmie otwiera wiele możliwości przed pracownikiem. Ale przez to staje się ona oczywiście nieco bardziej wymagająca. Jak rozumiem - praca w Huawei Polska musi sprawiać Ci wiele satysfakcji. A jak oceniłbyś poziom osiąganych zarobków? Jest on zadowalający?

Kamil

Nie polecam firmy. Wymagają więcej niż faktycznie jest zapisane w umowie lub wynika z zasad pracy przedstawionych przez pracodawcę. (usunięte przez administratora) Pracuję jako promotor. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Lepiej traktować pracowników, poprawić działanie swoich aplikacji do weryfikacji czasu pracy a w przypadku ich zgłoszonej awarii normalnie rozliczać pracowników na podstawie zdjęć, które są wymagane do weryfikacji poza aplikacją.

@Kamil

Pracuje w tej firmie od początku projektu Ptomotorskiego,, od 3 Lat. Fakt różnie bywało, miałem mniejszą wypłatę lecz było to spowodowane korektą bonusa, np nie zaliczyłem testu wiedzy lub czystość ekspozycji była na niskim poziomie. Wysztko to Promotor powinienn wiedzieć, gorzkie żale są dobre, ale nie w pracy, jak bym działał tak ja ty @Kamil to już bym pewnie nie pracował w tej firmie. Naprawdę warto zadać sobie pytanie czy wszystko jest OK z moją osobą, zanim się kogos oskarzy.

Kalinka
@Kamil

Ja mam nie mniejsza wypłatę niż 4 netto przynajmniej rok. Fakt Koordynatorzy i Trenerzy się czepiaja, ale sprzedaż jest najważniejsza, bo z tego mam pieniążki. Dalej jak nie dostarczyles dokumentów na czas to nie dziw się ze Koordynator nie wypłacił Ci 100% bo jak? Na piekne oczy???. To Korporacja wszysycy muszą dotrzymywać ustalonych terminów i pilnować obowiązujących zasad.

@Kalinka

Widzę, że (usunięte przez administratora)znów się obudziła. Brawo Wy za monitoring w sieci. Proponuję by przyłożyć się do swoich obowiązków z taką rzetelnością i wtedy nie będzie negatywnych komentarzy.

Przyszly Wojskowy
@Kamil

Jezeli uważasz ze zostałeś niesprawiedliwie oceniony przez Koordynatora, dołożyłes wszelkich starań aby dostać 100%, tj.wywiazales się z terminów dostarczenia dokumentów to są odpowiednie instancje w firmie, i nie ma znaczenia zamknięcie miesiąca.

@KR

To co usunięte przez administratora to nie nazwisko tylko pewna ulica na Mordorze ;-)

@Przyszly Wojskowy

Tak, najlepsza instytucja znajduje się na Lindleya 16 w Warszawie. Chyba, że masz umowę zlecenie.

Wojskowy Promotor
@KR

Dla Ciebie odpowiednia miejscówka to: ul. Partyzantów Pruszków

Radzio
@Przyszly Wojskowy

(usunięte przez administratora) jak ty chcesz zostać wojskowym, jak ty masz fiksum w głowie, opowiadasz ludziom że strzelasz z łuku, strzelasz zkalasznikowa do kotów a do sklepu chodzisz w pizamie. Wydaje mi się że żołnierzem zostaniesz, ale w Tworkach..

@Kamil

Kamil Czy jeszcze pracujesz dla Huawei? Jestem od nie tak dawna pracownikiem tej firmy i jak widzę sposób zarządzania promotorami i merchami to wydaje mi się, że zostałeś zidentyfikowany i pod byle pretekstem podziękowano Ci za pracę

@Romualdinio :)

Jeżeli pracujesz od niedawna w firmie Huawei Polska to będziesz tak uprzejmy i napiszesz swoje wrażenia z pierwszych dni w tym miejscu pracy? Jak ocenisz atmosferę, która panuje w tej firmie? Są to ważne informacje, patrząc z poziomu zainteresowanego pracownika, dlatego liczę na odpowiedź.

Mars
@Romualdinio :)

@ Romualdinio ty pewnie też długo nie popracujesz, niedawno rozpoczełeś pracę a już wszystkow ciemnych kolorach...no powodzenia życzę, a tak swoją drogą wniosłeś juz swój bagaż doświadczeń do firmy, pochwal się , tylko nie pisz że twój nowy przełożony nie da ci się rozwinąć :)

Bora
@Romualdinio :)

@Romualdinio, może chcesz zmienić wszystkie zasady w ciągu miesiąca, obiecano że , będziesz odpowiadał za pewne tematy a okazuje się, że to nie takie łatwe, ściana itd, osoby z nadmiernym zapałem szybko dochodzą do wniosku że jednak na początku nie miały racji, pewnie trochę się zachłysnełeś na początku, ale zalecam umiar, bez sodówki :), tak jak w każdej korpo.

@Jakub

Nie sądzę, że potencjalnych pracowników interesuje atmosfera pierwszych dni w pracy. Zawsze jest tak samo, jesteś lekko zagubiony, większość kolegów jest miła i pomocna, uczysz się sposobów komunikacji i obowiązujących zasad. Ważniejsze jest w jaki sposób jestes traktowany jak już trochę popracujesz, jak komunikują się przełożeni, jakie jest podejście do Twojego czasu wolnego, w jaki sposób jest wywierana presja (bo zawsze jest) Spotkałem się z przesłaniem suchych komunikatów w formie rozkazów poprzez komunikator. Byłem świadkiem wymiany zdań na komunikatorze, która skończyła się na stwierdzeniu przełożonego "to nie jest temat do dyskusji, to jest temat do wdrożenia od zaraz" Jest tu obóz rządzących i zarządzanych, dwie strony barykady a całość zorganizowana jest po wojskowemu. Albo bez dyskusji wykonujesz rozkazy, których zasadności nikt nie będzie tłumaczył albo won.

@Mars

Twój wpis tylko potwierdza moje obserwacje. Popracuje dopóki nie znajdę innej pracy. Mam nadzieję, że takiej gdzie przełożeni szanują podwładnych, tłumaczą im podejmowane decyzje i wydawane polecenia, gdzie przełożeni umieją rozróżnić czas prywatny od służbowego i na wieczornych czy nieformalnych spotkaniach będą potrafić podejmować inne tematy niż służbowe:) Gdybym chciał pracować w wojsku, to bym tam pracował

@Bora

:) Na jedno moje zapytanie czy promotor (usunięte przez administratora)jeszcze pracuje a następnie w odpowiedziach, podzielenie się obserwacjami o braku szacunku dla podwładnych objawiającym się komunikatami w formie rozkazów bez pola do dyskusji, braku zdolności przełożonych do szanowania czasu wolnego pracowników oraz stworzenia czegoś na wzór wojska, gdzie dowództwo okopało się na swoich pozycjach i za bezpiecznych ma tylko wiernych żołnierzy a reszta to niegodni zaufania i wymagający ciągłej kontroli na każdym polu, nastąpiła dziwna analiza mojej osoby zamiast refleksji, że może faktycznie należy coś zmienić:)

@Romualdinio :)

Dziękuję za odpowiedź na moje pytanie. Chciałem tylko potwierdzić, że pierwsze dni pracy wyglądają właśnie tak, jak napisałeś. Niekiedy zdarza się tak, że pracodawca od zatrudnionego pracownika wymaga pełnego zaangażowania już od pierwszego dnia pracy. Gdybyś miał ocenić, to miejsce pracy dla osób młodych chcących się rozwijać zawodowo to poleciłbyś to miejsce pracy?

Romualdinio:)
@Jakub

Osobiście nie chciałbym aby młodzi, ambitni ludzie uczyli się zarządzania od managerów z Huawei. (usunięte przez administratora) Dziś na rynku pracy jest wiele firm, którym zależy na pracownikach

@Romualdinio:)

Skoro tak to po raz kolejny dziękuję za Twoją aktywność i pomoc. W trakcie dyskusji przypomniałem sobie pytanie, które chciałem wcześniej zadać. Mianowicie proszę, aby ktoś z Was przedstawił, jak wygląda atmosfera w firmie Huawei Polska? Relacje pomiędzy pracownikami są koleżeńskie, czy może wręcz przeciwnie panuje tam napięta atmosfera z uwagi na wymagania pracodawcy względem każdego z zatrudnionych? Liczę na rzetelne odpowiedzi.

Specjalista ds. Marketingu

Rozmowa trwała 10 min. Na rozmowę przyszła tylko dziewczyna z HR i poinformowała mnie że pracownik działu nie mógł się pojawić i rozmowa będzie przeniesiona na inny dzień. Pracownik HR zapytał tylko o poprzednie doświadczenie i krótko opowiedział o tym jak firma funkcjonuje. Po 3 dniach sama napisałam maila z pytaniem/prośbą o ustalenie terminu rozmowy na co dostałam odpowiedź, że nie mogą mnie zaprosić na dalszy etap - bez wyjaśnienia

Tylko pytania o doświadczenie zawodowe (wszystko było w cv)

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Arkady

Promotorki huaweia to osoby wybitnie nieprofesjonalne w swojej pracy. Przełożeni powinni się bardziej zainteresować jakością obsługi klienta i tego jakie wrażenie sprawiają swoim zachowaniem w elektromarketach, szczególnie w województwie pomorskim i kujawsko pomorskim. Na podstawie tych dwóch obszarów się wypowiadam, ponieważ dalej bywam rzadko. Nie są wam potrzebni ludzie, którzy szkodzą wizerunkowi firmy.

@Arkady

Dziękujemy za zgłoszenie i jednocześnie informujemy, iż nasza firma przykłada bardzo duża wagę w kwestii jakości obsługi klienta. Ponadto pragniemy poinformować, że w regionie pomorskim oraz kujowskopomorskim na chwilę obecną nie zatrudniamy promotorek, w zw. z powyższym rozmowa, z której wynika Pana niezadowolenie musiała być przeprowadzona z pracownikiem zatrudnionym bezpośrednio przez sklep.

Sklep Huawei, czy warto pracować jako sprzedawca? Czy duże są plany sprzedażowe? Czy jest wogole możliwość wyrobienia premii? Jaka jest umowa? Zlecenie? Tymczasowa?

Dawid Ś.

Dzień dobry, proszę o informacje nt. Retail Account Managera. (Dzial sprzedazy) Jakie zarobki? Niedługo mam rozmowę z p. (usunięte przez administratora). Z poważaniem. DS

Qing wen wo de pigu

Dziękuję, że mnie nie przyjęliście, jak aplikowałem jakieś 1,5 roku temu. Byłem dla was za drogi. Jak mówią, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Po tych aferach, które miały miejsce ostatnio, mieć wpisaną waszą firmę w CV to byłby straszny obciach. Trzeba by chyba było wywalić wpis z Linkedin itp. i dać w jego miejsce coś innego. Naprawdę się cieszę, że mnie nie przyjęliście, zwłaszcza że zaraz trafiła się lepsza oferta.

Peter
@Qing wen wo de pigu

Firma jako pracodawca dla Polaków to dno. Ale poziom Twojej wypowiedzi sugeruje, że raczej mieli rację by Cię odrzucić i to wcale nie że względu na wymagania finansowe.

Beata
@Qing wen wo de pigu

Sam jestes afera :) zapluty karzeł relacji ;)

paweł

Koordynator regionalny? Jaka kasa-podstawa Jakie premie? Jakie auto służbowe-? Jakieś limity kilometrów? Pojawiło się ogłoszenie na Łódź, jakieś wiadomości o tym rejonie?

Konrad
@paweł

Hej! Jaka kasa na stanowisku regionalnego?

Nick.
@Konrad

Około 5 netto.

@Nick.

Ok 5000 tys netto podstawy, dodatkowo premia i inne extra dodatki. Wazne w którym regionie, jeden z Managerów organizuje pracę dla swoich ludzi dość rygrostycznie. Doświadczyłem na swojej skórze i wiem ze nie ma możliwości na byle jaką pracę.

jamiroquai
@Marcin

Kolego gdzie Ty 5000 zł netto podstawy znalazłeś? Na Warszawie?

Bogdan
@Marcin

Mógłbyś nieco więcej napisać o ewentualnych dodatkach do wynagrodzenia, które oferuje firma Huawei Polska? Mianowicie chciałbym dowiedzieć się, czy są to jakiegoś rodzaju kolejne uposażenia pieniężne, które oferuje pracodawca, czy może pozapłacowe świadczenia dodatkowe, jak np. karta multisport lub prywatna opieka medyczna? Chciałbym, abyś rozwinął wypowiedź pod tym kątem. Mogę na Ciebie liczyć?

Beata
@Bogdan

Nie ma niczego takiego co by nie wystepowalo by w innych firmach (Sony/Samsung etc) Wyplaty z bonusami max ok 5 tys netto.

Pawel

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Regional Menagera. Jakieś opinie o stanowisku? Na jaką wypłatę można liczyć- podstawa i jaka premia Jakie auto sluzbowe?

Grizly

Aplikuj dowiesz się.

Córcia
@Pawel

Superb, wszystkie narzędzia. Praca w stresie. Zarobki odpowiednie do stanowiska. Zarządzanie kilkudziesiacioma osobami.

Psikus
@Córcia

Z tym stresem wszystko zależy jak się ustawisz u swojego przełożonego. Co do reszty się zgadzam, ale tu chodzi o niższe stanowisko chyba niż Ty myślisz. Raczej Golf/Megane. No i to jest zdecydowanie praca dla osób bez rodzin lub dla tych co nie potrzebują częstego kontaktu z bliskimi. Odradzam ludziom którzy mają dzieci, chyba że już są samowystarczalne.

@Psikus

Niee, chodzi o regional menagera a nie koordynatora

@Córcia

A tak mniej więcej jaka kasa?

I3
@Paweł

2300 brutto, Skoda fabia i limit danych na 2gb.

@Pawel

Praca z tego co widzę dosc specyficzna, po kilkanaście godzin dziennie. Zarządzanie Koordynatorami i sprzedawcami. Duzo stresu, praca po nocach, czeste wizyty w Warszawie - po których regiony lataja. Auto SuperB, wynagrodzenie 10-12 netto plus premie.

Kik
@Marcin

Poza wynagrodzeniem reszta to prawda.

@Kik

To dlatego jeden z trzech menago zwariował?

Kam
@Marcin

I dobrze. Niedługo wszystkie słabe elementy będą wyeliminowane. Praca w Huawei to misja i trzeba ją szanować.

Adrian

lubię eventy Huawei, zawsze lubię wyzwania, żadnej nie przepuszczę:)

aronw

Jako (były) pracownik Huawei mam bardzo negatywne uczucia wobec tej firmy, szczegolnie przez ostatnie 2-3 lata gdy firma ta zamieniła sie w prawdziwy koszmar. nowa kadra zarządzająca wprowadziła atmosferę zamordyzmu - siedzenie w robicie w nadgodzinach aby udowodnić, ze jestes wartościowym pracownikiem. (usunięte przez administratora) przełożonych którzy kompletnie nie respektują i nie przyjmują do wiadomości ze Polska to nie Chiny i w tym kraju obowiązują przepisy KP - potrafia Vie przy tym doskonale zastraszać tak abys nie próbował szukac pomocy na zewnątrz! Ja zebrałem sie i uciekłem i to była jedna z najlepszych decyzji zycia. Oczywiscie wielka firma, prestiż w CV, dostęp do nowoczesnych technologii, mozliwosc podrozy służbowych po EU i do Chin - ale to wszystko nie jest warte atmosfery jaka panuje w większości działów.

Specjalista ds promocji marki Nowe stanowisko, czy ktos wie jakie premie Jakie auto sluzbowe itp?

Rafał
@Paweł

Żaden samochód. Praca w stałe przydzielonym sklepie/telekomie. Odpowiadasz za raportowanie sprzedaży, wspierasz promotorów, weryfikujesz stany magazynowe sprzętu i dbasz o ekspozycje. Zarobki takie jakie sobie wynegocjujesz, ale w granicach (usunięte przez administratora) netto

Rafał
@Rafał

Przepraszam, pomyliłem ze specjalistą ds. Sprzedaży. Szczegółów nie znam, ale sąsiad pracuje w Sprzedaży w Huawei i jeździ Hyundaiem i30 w Kombii.

pracaopto@wp.pl

Ludzie , omijajcie tą firmę z DALEKA! Procowałem w ich biurze w Wawie jako sieciowiec na umowę i wyobraźcie sobie że nawet nie zpłacili mi! Szczegóły: pracaopto@wp.pl

Czy ktoś w tej firmie zajmuje się B2B. I jak z tym molestowaniem?

Czestochowa

Żenada.

Markiza
@Monika

Jest B2B.

Grzegorz
@Markiza

A czy mógłbym poprosić jakiś telefon do działu B2B byłbym wdzięczny za pomoc:-) gkurek@interia.pl

Aleksandra

Pracuje jako manager od lipca 2018, praca w, której dużo się dzieje, ale tragedii nie ma, powiem więcej jest ok.

Skyline

Ola z przyszlosci. :)

Gvc
@Skyline

Z historii

Podpisuje sie.

Kobyla

Tak i ma się znakomicie, jak cały region

Makis

Widzę że znowu jest nagonka na uczciwie pracujących osób. Osoba która wypisuje takie komentarze widocznie nie ma co robić, bo jest na bezrobotnym po tym jak została zwolniona kilka lub kilkanaście miesięcy temu.

Książę Biały stik
@Kobyla

Dobry menagier, ale (usunięte przez administratora) jest lepsza

Szlachta Południe

I nawet jest sukcesorem aktualnego FFM, ale mam nadzieję że do tego nie dojdzie!!!

Warszawa Siła
@Szlachta Południe

Troglodyto nie pisz Tak bo nie masz argumentów

Sylwia
@Warszawa Siła

(usunięte przez administratora) PONAD WSZYSTKO I TAK POZOSTANIE NIEDOWIARKI

Ewelina

Pracuje

Tak

Henry

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie? Potrzebują ludzi?

Rybak

Na jakie stanowisko?

Waga

Praca godna polecenia

Michał L.

Zależy w jakim dziale.

Woodstock

JAK JEST W BIURZE GŁÓWNYM HUAWEI NA DOMANIEWSKIEJ. DYREKTORZY/KAMOWIE? JACY SĄ W STOSUNKU DO PODWŁADNYCH? CZY SĄ ROZMOWY MOTYWACYJNE? PREMIE UZNANIOWE?

Ero
@Woodstock

Jak na Woodstock :)

Widshot
@Ero

Tam 2 bylo po jednych pieniadzach :) Szybko wyeliminowani juz na 1 szkoleniu wstepnym :)

Makis
@Widshot

Oczywiście są rozmowy motywacyjne, bardzo oryginalne, szczególnie dla kobiet. Współpraca międzydziałowa również jest na świetnym poziomie niezależnie od wieku.

Woodstock
@Makis

Co znaczy szczególnie dla kobiet?

Napisze ktoś cos, jak Kamowie?

Happy Chinese New Year!

Szukając pracy właśnie natknąłem się a ten serwis, więc uznałem, że ja coś dodam. Aktualnie jestem nadal pracownikiem, ale czas szukać nowych wyzwań. Pieniądze są OK, narzędzia do pracy też - poza komputerem. Deadliny potrafią być na "za 15minut" więc sprawny i szybki komputer to podstawa, niestety nasze mają ten problem, że od uruchomienia wraz z włączeniem poczty schodzi się ok 10minut :) Komputer firmy Lenovo, nie wiem czemu nie Matebook, może myślą że #lenovolepsze lub uważają że nie zasługujemy na Huawei... Atmosfera w firmie coraz gęstsza, dobrzy pracownicy odchodzą sami lub są zwalniani by na ich miejsce wprowadzać ludzi (usunięte przez administratora). Przez co nawet na imprezach integracyjnych trzeba sie bardzo pilnować co i komu się mówi. Przeważnie nowy nabór to ludzie zwalniani z niebieskiej konkurencji. Jak tworzy się nowe stanowisko na które możnaby "wskoczyć" i dalej się rozwijać, z góry wiadomo kto je dostanie, oczywiście nie za zasługi (przynajmniej nie za zasługi, które można by było tu przytoczyć by wpis nie został usunięty). Często mam wrażenie, że ludzie w biurze mimo, że siedzą box w box ze sobą nie rozmawiają. Duzy chaos informacyjny, dużo wymagań - często z czapki, ale trzeba sobie jakoś radzić. Lepiej nic nie negować. Przełożeni nie mają dobrych argumentów by uzasadnić jakieś działanie. Najczęstszym uzasadnieniem jest: "bo XX tak chce". Regionalni Menagerowei są tylko by przekazywać maila niżej, a i z tym mają problem by zachować terminy (może mają ich za dużo?). Jest trzech RM i rozbieżności w czasie przekazania zadania sięgają nawet do kilku dni - oczywiście w takim wypadku niektórzy mają mniej czasu by zadanie wykonać. Znam przypadek, że RM wysłał specjalnie zadanie do wykonania po terminie dla KR by mieć argument do zwolnienia chłopaka, że ten "nie ogarnia" (jakoś wcześniej ogarniał, ale fakt że ciężko u niego było z dyscypliną). Brak jakościowych szkoleń produktowych, na samym początku przykladano podobno do tego większą uwagę, od kąd ja pracuję niestety jest to robione na odpie**ol. Trenerzy produktowi często nie znają odpowiedzi na zadawane pytania. O wielu rzeczach dowiadywałem się z stron www, od kolegów lun ludzi ktorych ja mam szkolić... Mimo wszystko mogę polecić tę firmę gdyż jest to w sumie fajna praca (poza otoczką), w szczególności dla ludzi bez dużego doświadczenia, najlepiej singli. Ewentualnie dla osób znających "szefów" lub bez kręgosłupa moralnego :)

Mati
@Happy Chinese New Year!

Ad rem: 1. "dobrzy pracownicy odchodzą sami lub są zwalniani" Prosze podac 1 przyklad dobrej osoby w ciagu ostatnich 7 miesiecy ktora sie zwolnila tudziez zostala zwolniona. Firma rozstaje sie z kretaczami (falszowanie umow/protokolow/naduzycia proceduralne), ewentualnie jak juz ktos wie, domysla sie ze ma grzaski grunt bo i tak zostaniw odpalony to bierze L4, malo tego planuje l4 w systemie z wyprzedzeniem. To sa dobrzy ludzie? Zwalniaja sie bo przykrecona zostala sruba, bynajmniej nie z robota bo jak pracujesz to wiesz ze ilosc wizyt zostala zmniejszona o 30% 2. "Jak tworzy się nowe stanowisko na które możnaby "wskoczyć" i dalej się rozwijać, z góry wiadomo kto je dostanie" Chyba jednak nie pracujesz w HW badz wykazujesz sie skrajnie zla wola. Taki przyklad do przemyslenia ktory nijak ma sie z ta teza. Slask- Trenner/Region Centralny 3. Komputery- potwierdzam. 4. "Brak jakościowych szkoleń produktowych" Bzdura. 05, 06, 08,11,12 2017 (Warsztaty)

Koordynator
@Happy Chinese New Year!

Osoba która pisze takie opinie, ewidentnie nie pracuje w Huawei, co najwyżej pracowała, i nie może się pogodzić że swoją słabością. Świadczy to m.in że jest 4 RM, było 3 ale w grudniu. Chyba wszystkie negatywne komentarze pochodzą od byłych dwóch kolegów z jednego miasta.

Happy Chinese New Year!
@Koordynator

wszystkie negatywne opinie są z całej Polski od byłych i obecnych pracowników. O firmie warto zapomnieć jak najszybciej i tyle... reszcie współczuć i trzymać kciuki żeby nie wylądowali w PUP.

Zostaw merytoryczną opinię o Huawei Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Huawei Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Huawei Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huawei Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 3 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Huawei Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Huawei Polska Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Huawei Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 346 ocen.

Huawei Polska Sp. z o.o.