logo Buszrem

Buszrem

Toruń

Opinie o Buszrem

Wafel 2014-01-14 10:57:11
Zaprosili do Gralewa na rozmowę w województwie warmińsko-mazurskim. jedziesz 4 godziny aby porozmawiać z Panem (usunięte przez administratora)15 minut!!! Oczywiście jak dochodzi do wypłaty to niestety ale tylko 3000 brutto. Śmieszna firma z moimi koneksjami za takie pieniądze nie zamierzam u nich pracować!!
zdzisław 2015-05-15 07:34:05
Nie polecam. Kompletny brak poszanowania dla pracowników.
annonymus 2015-09-13 21:14:17
Buahaha
Do prefabrykacji znowu szukają handlowca. I znowu na 3 miesiące. Dostanie wypowiedzenie akurat na święta...
andrew 2015-10-07 14:53:48
Szkoda czasu. Firma niepoważna.
brzeczyszczykiewicz 2015-10-20 21:52:52
Poczekaj aż dostaniesz wypowiedzenie na święta. Taka firmowa tradycja. Możesz popytać w biurze.
Poza tym syf:
- nie ma kart paliwowych, za tankowanie płacisz z własnych pieniędzy i jak będą łaskawi to cię 2 razy w miesiącu rozliczą
- za naprawy auta płacisz sam i jak będą łaskawi to cię 2 razy w miesiącu rozliczą
- narzędzia pracy - telefon, laptop, auto najtańsze z możliwych
I na koniec absolutny HIT:
- codziennie smsami wysyłasz przełożonemu stan licznika przed i po pracy
burek 2016-02-16 22:11:19
I znowu handlowiec do prefabrykacji poszukiwany. Już poleciał czy zaraz poleci?
Firma śmiechu warta...
zenek 2016-03-21 22:41:18
dajcie sobie sobie spokuj z Buszremem ,
dobrze pisze kolega brzeczyszczykiewicz 2015-10-20 21:52:52 i
burek - 2016-02-16 22:11:19
MARCIN ZR 2016-04-08 16:20:57
Witam forumowiczów i kindybałów co wypisują sobie laurki z buszrema.Szczególnie pajaca kałownika z gralewa. krotko i konkrety!:
Buszsyf, bo inaczej tej strychniny nie nazwę na czele z kiełownikem petakiem analfabetą to naj kilonia i wrzód jaki trafiłem.NADMIENIĘ, !!! że regularnie od 3 lat szukaja robolników na handlowcow, na 3 m-ce i paszoł.Płace 2 100 zł !!! tak, to nie żart!, jak juz ktos napisał, łaska że dadzą zaliczki na paliwo,żeby jeździć do klientów. Ten busz-men to skupisko ludzi cynicznych pozbawiaonych mózgu na czele z prezesem tego urtelu eybanego! Pieniądze,nie dość ,,że psie to z opóźnieniem.Zresztą co tu pisać, 3 m-ce i następny leszcz, nie wazne czy cos sprzedaż czy nie.TA PSEUDO FIRMA TO DNO.
antZ 2016-04-14 07:07:58
I kolejny do prefabrykacji poszukiwany. Ludzie dajcie sobie spokój z tą firmą. Średni czas pracy - 4 miesiące...
bratszwagra 2016-04-18 10:10:39
Ha ha ha! Niezłe "kwalifikacje" musiałeś mieć skoro dostałeś ofertę tylko 2100 brutto. Standardowe wynagrodzenie handlowca wynosi od 3500 do 5000zł plus premie. Jeśli komuś chce się pracować i sprzedawać to poradzi sobie bez problemu.
aassdd 2016-05-16 11:32:11
Buahaha handlowców do prefabrykacji zaczęli szukać przez zewnętrzną agencję bez podania nazwy firmy. Wstydzą się? Widać opinia poszła w świat i nikt poważny nie chce już u niech pracować.
Dobrosław 2016-06-22 15:10:12
Czy są jeszcze ludzie na tyle głupi że po przeczytaniu tego wątku oraz zdobyciu opinii z rynku chcą jeszcze w tym syfie pracować?
Dobrosław 2016-06-22 15:10:27
senior 2016-06-27 13:56:33
Gdzie czytasz, że naprawdę dobra pensja?
Poza tym na dth na łódzkie i mazowieckie szukają średnio co 4 miesiące więc wyobraź sobie jaka tam rotacja jest...
Lupus 2016-09-13 21:25:43
Po raz kolejny handlowiec do prefabrykacji poszukiwany... Kto się jeszcze na to nabiera...
NICK @@@ 2016-09-22 14:51:07
Handlowców do prefabrykacji będą poszukiwać aż trafi się taki, który przyniesie zlecenie na miarę chęci bo niestety nie możliwości właściciela, o prefabrykacji nikt z nich nie ma pojęcia, a do tego jak trafi się ktoś mądrzejszy od pana dyrektora (celowo piszę małymi literami), który generalnie lubi wszystko naprawiać "taki doktor Haus" , bo ma patent na wiedzę absolutną, to zostanie zniszczony i oczywiście zwolniony, najlepiej na święta, u nich to chyba taka tradycja.
asdf 2016-09-27 15:33:02
Przemiał mają niezły na prefabrykacji. Z 6 handlowców w roku. Dziwne, że jeszcze znajdują się jelenie, którzy się na buszrem nabierają...
sławek 2016-09-27 15:54:11
Dobrze, że jest skuteczne zarządzanie @paweł, ale wiecie czy oprócz dobrych zarobków jest jeszcze premia? Najważniejsze jes to, że zdecydowanym znakiem, że się dobrze dzieje jest to, że zatrudnienie opiera się na przyjacielskich relacjach. Atmosfera to dobra sprawa.
Zostaw swoją opinię o Buszrem - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Buszrem