Opinie o Pilomax Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pilomax Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Pilomax Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pilomax Sp. z o.o. w Warszawa

kontrahent

Firma ciężka we współpracy NE POLECAM

Jom

Z tego co wiem, warto spróbować pracy tutaj, o ile jest możliwość od razu przejście na umowę o pracę, bo mnie nie interesuje zupełnie inny typ pracy, już się narobiłem za zlecenie, słyszę dobre opinie, ale za co?

Amcia

Bardzo dobra firma, rozwojowa, ciekawa, naprawdę.

xxxxxxx

Mimo tego co tutaj przeczytałam, ja uważam firmę za godną polecenia. Miła atmosfera, z pewnością to duży atut. Dodatkowo pracownik traktowany jest poważnie, nie tak jak w innych firmach. A poza tym super produkty i skuteczne ! :)

a--m
@xxxxxxx

To chyba zart? Tu pracownik to dodatek do produktu ,łatwo i szybko zastępowany kolejnym.

escobar
@xxxxxxx

jakie bzdury. Pracownik jest traktowany poważnie/ w którym momencie? Już w ogłoszeniu rekrutacyjnym pokazują jaką są firmą: 3 województwa,spanie po hotelach,na umowe zlecenie. Masakra.

Przedstawiciel farmaceutyczny

Na rozmowe jechalam domwarszawy, ale problemu ze zwrotem kosztow przejazdu nie bylo. Tradycyjniekilka slow o sobie i tyle. Potem chwilowe szkolenie i musialam podjac decyzje czy sie zgadzam na ich propozycje podjecia pracy czy nie. Wiec troche nietypowo, jakby wlascicielka juz przed zaproszeniem mnie na rozmowe podjela decyzje, ze mnie zatrudni.

Praktycznie swobodna rozmowa.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
a--m

Oferty pracy b.obiecujące a póżniej coraz gorzej. Zdecydowanie odradzam jesli ktoś szuka stabilizacji i poważnego traktowania

marta

Firma na początku dużo obiecuje po czym są tylko coraz większe wymagania a zero z obietnic. Pracownik jest traktowany z góry i nie ma za wiele do powiedzenia. Porażka to za mało powiedziane.

zawiedziony

Przestrzegam , przed tą firmą. Zgadzam się z wypowiedziami poprzedników. Wyzysk!!!!nie jasne zasady, dostaniesz ogromny teren i do Twoich aptek będzie wydzwaniał telemarketing i z Twojej pracy nie dostaniesz grosza, bo firma odgórnie zgarnia zamówienie.Zarobki żenujące. Za szkolenia i Twój czas nie płacą.Bo po co? Kary finansowe za brak min jednej wizyty w aptece lub szkolenia. Prezes spóźnia się z wypłatą wynagrodzenia po kilkanaście dni. Ma w (usunięte przez administratora) czy ktoś ma na utrzymaniu rodzinę. Firma beznadziejna z kiepskimi produktami. Przestrzegam każdego , tak jak kolega i koleżanka się wypowiedzieli, wiele nadaje się do Sądu Pracy

@zawiedziony

Cóż i ja się wypowiem. Produkty częściowo znam i używam. Ale to co zostało mi zaproponowane jako "wstępny" estap rekruacji to mnie zmroziło. Nie wiem kto to wszystko konstruował ( te tzw warunki umowy czy coś podobnego) ale chyba jechał na jakichś psychotropach. Na początek: umowa na 2 m-ce, wlasny samochód lub komunikacja, własny telefon, własny komp....szkoda nawet pisać...800 brutto +% hahahaha Ludzie...chyba Tesco płaci więcej. Szkoda,że na pracuj.pl nie umieszczają takiej klauzuli o tych tzw stopniach rekrutacji. Bo na coś takiego to chyba nie wiem kto się zdecyduje. Jednym słowem porażka, która wprawiła mnie w niezły nastrój z samego rana. Zaznacze, że rok temu firma płaciła 2000 netto + oklejona 2 os panda z kratką, teren 2-3 woj. DRAMAT.

@next

To wiedz, ze z miesiaca na miesiac jest coraz gorzej. Ja jezdzilam wlasnym autem, ale tele i kompa dawali firmowego. Co do zarobkow, az dziwne, ze tak spady, bo ja przez pierwsze 2 miesiace mialam 4tys netto...co nie zmienianfaktu, ze byly tez kary za niewykonanie i wizyt i szkolen od tej kwoty, ale jak sie z tego sumiennie wywiazalam to kasa byla. Firma porazka!

xxx
@zawiedziony

przepraszam że się wtrącę ale umowy cywilno-prawne nie podlegają jurysdykcji Sądu Pracy a Cywilnemu

@xxx

akurat to jest najmniej istotne w tej całej dyskusji i wyrażaniu opinii o tej firmie :D

anty-pilomax

Pewne sprawy trzeba ruszać bo: -obiecują podstawę przez 2 miesiące / w sumie niby fajną /, jednak jak przychodzi do podpisania umowy , okazuje się , że UWAGA : podstawa jest uzależniona od wyniku - super !! -własna działalność i samochód -kilometrówka od 0,60gr z każdym miesiącem idzie w dół / gdyby płacili w każdym miesiącu / -umowa jest dość ciekawa m.in. kary za niezrealizowanie wizyt -tabelki,raporty,analizy itp. -jak ktoś sobie chce pojeździć to SZCZERZE POLECAM ;)

monika

Szczerze-szkoda czasu i zdrowia! Na początek (2 pierwsze miesiące) firma obiecuje duże pieniądze, po tym okresie z miesiąca na miesiąc kasa coraz mniejsza a wymagania kosmos! Trzeba też założyć własna działalność. Do tego swój samochód, sama płacisz sobie ZUS i wszelkiego rodzaju wydatki. Dostajesz region bez bazy klientów. Właścicielka zakochana w swoich produktach, uważa, że konkurencja na rynku nie istnieje i myśli, że jest jedyna w Polsce! Wiadomo, tak nie jest. W trakcie trwania umowy, ciągle jakieś poprawki, aneksy. Co tydzień nowy pomysł co do zasad pracy i premii pf. Jeśli Ci nie odpowiada (ustalenia w umowie na początku zatrudnienia były inne), albo wiesz za dużo wylatujesz! Rodzinna firma, która nie widzi świata poza czubkiem swojego nosa i tyle! Odradzam!

karaluch
@monika

Dodałbym coś więcej jako były pracownik, ale pewnych spraw nie warto ruszać, bo zaczną śmierdzieć :)

Zostaw merytoryczną opinię o Pilomax Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pilomax Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pilomax Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pilomax Sp. z o.o.

Pilomax Sp. z o.o.