ASKOT A.A. SKOTNY S.J.

Toruń

Opinie o ASKOT A.A. SKOTNY S.J.

anonim 2011-03-24 16:31:23
Pracę w tej pseudo firmie wspominam najgorzej odkąd pracuję! Nigdzie nie spotkałam się z takim brakiem szacunku dla pracownika i z takim [usunięte przez admina] . Radzę omijać tą firmę szerokim łukiem, chyba, że ktoś lubi stres i traktowanie z góry oraz brak szacunku.
juzio 2015-06-08 12:54:34
popieram przedmówcę - rotacja jak nigdzie indziej - pracowałam w wielu sklepach, mimo tego że bardzo się starałam zostałam wyrzucona z pracy a dowiedziałam się o tym stojąc za kasą przy kliencie, totalny brak szacunku, ludzie którzy tam pracują są traktowani jak śmieci
Ja ja jak sie masz! 2015-10-23 15:11:28
Ogólnie to do bani się tam pracuje. Inwigilacja pracownika sięga zenitu, wszędzie kamery, a podejrzliwy kierownik wyskakuje za rogu co 5 minut i sprawdza czy abyś przypadkiem zbyt często do ubikacji nie chodził. Jąka się tak, że nawet go człowiek nie rozumie. Szefowa patrzy zawsze jak na człowieka innej kategorii i daje Ci do zrozumienia, przy kolejnej wypłacie, że "o premii nawet nie myśl". Zawsze nie zrobiony target, a jak blisko było uzyskania targetu to i tak podwyższali. Ogólnie z wypłatami, jak na warunki wrocławskie, to bieda i nędza. To człowiek w TESCO lepiej zarabia na kasie, a ma mniejszy zakres obowiązków. Jedyny plus to miła atmosfera wśród innych, takich samych szarych pracowników jak Ty. Ogólnie omijajcie szerokim łukiem.
gumiś 2016-04-28 20:55:41
nie brak zaufania tylko głowa do interesów i ostrożność , niormalne, popieram to i mi to nie przeszkadza, im więcej kamer tym lepiej. poza tym sieć sklepów z artykułami dziecięcymi i hurtownia to miejsce gdzie warto pilnować tak dobrego produktu, pozdro
Zostaw swoją opinię o ASKOT A.A. SKOTNY S.J. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASKOT A.A. SKOTNY S.J.