Opinie o Kolporter Sp. z o.o. Sp.k. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kolporter Sp. z o.o. Sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kolporter Sp. z o.o. Sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kolporter Sp. z o.o. Sp.k. w Kielce

Wiecie, czy Kolporter Sp. z o.o. Sp.k. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Emila

No a potrzebny w sumie laptop czy telefon? To chyba od stanowiska zależy? Daj znać, na jakim ty pracujesz. Może chodzi o pracę, która mnie ciekawi właśnie. Tam w ogóle jest opcja, że się z domu pracuje?

Witam pracowałam tam z druga osoba wyzysk wszytko ginie płaca ochłapy 12 zł h i jeszcze zabierają obciążenia za gazety i inne braki w koło coś gonie pracowniku zato obciążają nie polecam naprawdę firma lewa wyzyskują pracownika zero dnia wolnego aby pozałatwiać swoje prywatne sprawy tylko zachorowywac się jak (usunięte przez administratora) groza iż jak raz nie przyjdziesz to cię zwolnią a życie prywatne sprawy kiedy ma się załatwiać

Maja

To jaka jest forma umowy skoro zero wolnego i w ogóle? I ile godzin dziennie się pracuje przy takiej stawce? Nie ma szans na podwyżki tak poza tym?

Helena

Ile potrącają za te braki, dużo to jest kasy ? A jeśli zdarzy się komuś jakiś przypadek, że musi mieć wolne albo zachoruje to też nie ma wolnego dnia? Jak długo pracowałeś w tej firmie, sam odszedłeś?

Di

Czy można jakoś to zweryfikować te braki w gazetach. Nam też wiecznie brakuje w zwrotach a mimo że mamy pewność że były włożone

Danka
@Di

Mógłbyś napisać o tych dniach wolnych co tu pisali że ich nie ma? To prawda? Na jakiej umowie ludzie pracują że nie ma możliwości urlopu?

Witam Czy są tu na stronie dystrybutorzy gazet do punktów? Zakończyłem pracę z firmą a mam auto w leasingu i chciałbym przepisać ten leasing jak ktoś jest chętny za małe odstepne?

Helena

Znalazłam właśnie ogłoszenie na etat asystentki zarządu i mam kilka pytań odnośnie tego stanowiska. Czy wykształcenie wyższe jest preferowane o konkretnym kierunku? Na jakim poziomie jest konieczny angielski? Sprawdzają znajomość jakoś na początku? C2 wystarczy? Jaka pensja jest na strat na tym etacie?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kolporter Sp. z o.o. Sp.k.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Pracownik ds. Kadr i Płac?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Mis

Witam w zyciu bym tam nie pracował jeden wielki (usunięte przez administratora) jak w chlewie pod gazetami sterta brudu a podłoga tonie w piasku a pracownice siedzą na telefonach i nudzą się wstyd jak tam można wejść po co kolwiek masakra

Nauczyciel

Poszukuję ludzi którzy mogą coś powiedzieć na temat zachowania menadżera M.M w Kielcach. Nie pisze celowo nazwiska myślę że kto będzie miał coś do powiedzenia będzie wiedział. Proszę o maila.(usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Nauczyciel

Dzień dobry Poszukuję opinii na temat pracy Pana menadżera na Kielce M.M Jeśli ktoś chciałby coś na jego temat powiedzieć swoją opinię to bardzo proszę o kontakt szkolne3@gmail.com

Mis 18

Nie polecam jedno wielkie (usunięte przez administratora) a pracownicy tam a zwłaszcza w kk jest bezczelna i bardzo nie miła szkoda tam nawet isc po vo kolwiek

Były franczyzobiorca

Nie I jeszcze raz nie. Nie chcesz popaść w długi, siedzieć non stop w saloniku to nawet nie zaczynaj. Brak wolnego, urlopu. Pracownika simiennego to raczej za takie ochłapy jak możesz zapłacić to nie znajdziesz. Wiecznie brakuje czegoś i obciążenia. Ruch spory ale wypłata nie adekwatna. Kradzierze drobiazgów, papierosów norma. Zwroty gazet zawsze im coś brakuje i nie do udowodnienia że cos włozone do zwrotu. Za dużo pracy na 1 osobę a na 2 poprostu nie stać. Chyba że na czarno kogoś zatrudnić za niską płace ale to jest mało realne. Uwolniłem się od tego dziadostwa . Lepiej opłaca się pójść za najniższa krajowa do fabryki na 3 zmiany niż brać sobie na grzbiet taka odpowiedzialność. Stany były liczone często ale przy zdaniu saloniku manko spore. Także podsumowywując jak nie chcesz za darmo pracować to tego nie bierz.

Honorata

Teraz jest to ogłoszenie na stanowisko Ekspedientka do sklepu wielobranżowego. Napisano tam, że praca dorywcza, to jaka umowa wobec tego obowiązuje? Zlecenie czy dzieło, albo jeszcze jakaś inna? Proszę o komentarz, jak ktoś wie.

Cyrk na kółkach

Pracuje rok czasu w kolporterze jako pranownik. To, że (usunięte przez administratora) to PRAWDA. Menager to totalna porażka, nic nie pomoże wręcz tylko ciągle pretensje i kręcenie nosem za za długie przerwy na siku czy nie wyrobione tygodniowki. BRAKI W gazetach to normalka. Zwracasz komplet gazet nie są policzone wszystkie, zostajesz obciążony. Już nie wspomnę jak ludzie kradną na saloniku... Nieterminowo wpłacasz utarg zostajesz obciążony. Not za prase noty za brak paragonu do zwrotu albo faktury (teraz na szczęście już nie) Śmieszne pieniądze. Brak urlopów i dużo dużo dużo pracy. Pracuje w punkcie mieszczącym się w galerii i roboty jest dużo. Kolejka non stop. Utargi spore ale co z tego jak koszty są bardzo wysokie. Szukam pracy i uciekam stąd. Sama myślałam nad otworzeniem dla siebie saloniku jednak stanowcze Nie polecam. Naprawdę ludzie uciekajcie od nich to jedna wielka kielecka (usunięte przez administratora) Po nowym roku to już totalnie się nie opłaca. Ceny coraz wyższe a kolporter nie chce podnieść ani złotówki... Brak słów. Nie polecam. Mam spora wiedzę, gdyby ktoś chciał porozmawiać to chętnie udzielę info. Pozdrawiam A.

P
@Cyrk na kółkach

Witaj, jestem na etapie "szkolenia" w punkcie kolporter w Rydułtowach i chcciałbym dowiedzieć się kilku rzeczy z tym związanych gdzie pewnie od menagera czy też Pani która mnie uczy nie dostanę jasnych bądź jakich kolwiek z resztą odpowiedzi. Proszę o szybki odzew. Mój Facebook gdzie będę czekał na wiadomość ( NewMen NewMen) z góry dziękuję.

@P

Daj sobie spokój szukaj normalnej pracy tu same nerwy kłamstwa oszustwa

Przemeksnc

Witam prosił bym o kontakt tel by udzielić mi więcej info 519815242 dziekuje

@NewPerson

Możemy porozmawiać?

Milena

Witam to mój nr 515 190 201 czy mogę prosić o kontakt

zakreconaa92
@Cyrk na kółkach

Hejj. Możesz fo mnie napisac na maila ? Poniewaz mam kilka pytań. zakreconaa92@gmail.com

Natalia

Cześć ja chciałabym porozmawiać

@Cyrk na kółkach

Ludzie przecież tam się pracuje na ich imprezy ???? a polecam je miłego dnia

Poraazka jakas

Prrosze i priv kontakt Messenger Agnieszka gracz

Bogusława
@Cyrk na kółkach

Parę lat temu kiedy pisałam ma forach jacy to oszuści, nikt nie słuchał, przez nich wjebalam się w długi po uszy. Noty, kary za wszystko chociaż ze wyrabialm się ze wszystkim a nawet wielokrotnie jeździłam osobiście liczacz jaka prasę.zdaje. Przekręcają w komputerze dane, stąd braki towaru ale ja na to wpadłam za późno

Nowa ja

Mogę prosić o rozmowę?

An
@Cyrk na kółkach

I bardzo dobrze. Uciekaj z tamtad jak najszybciej. Ja ucieklam i bardzo się z tego cieszę.

@Cyrk na kółkach

Dużo tych rzeczy za które można stracić pieniądze... A miesięcznie jakie to kwoty wychodzą? Zdarza się miesiąc, w którym za nic nie trzeba płacić? Brak urlopów? To na jakiej umowie się tu pracuje, zlecenie?

Biały wilk

Dzień dobry Chcę zgłoś skargę na jeden z państwa punktów na komandosów 8 Kraków Jedna z państwa pracowników nie wypełnia obowiązków co 20 minut wychodzi na papierosy ,robi zakupy czacie pracy , wychodzi na obiady też czacie pracy i jest bardzo brudno

Mis

Witam bylem ostatnio w kolporterze w kedzierzynie kozlu carrefour byla tam prześliczna pani w krótkich włosach czy ktoś wie jak ona się nazywa :)

Klientka

Kolporter Serenada Kraków. Brak słów w kwestii osób pracujących tam. Pani podająca się za właścicielkę stojąc przy kasie z 2 innymi osobami ( mężczyzna i kobieta) używała wulgaryzmów w stosunku do mojego dziecka wybierającego gazetkę opisując, że za chwile k…. Nie wytrzyma. Wymachując rękami i krzycząc odniosła się do mnie posądzając moje dziecko o wynoszenie towaru za 12.99 zł z saloniku nakazala zająć się dzieckiem. Chcieliśmy kupić czasopismo dziecięce, stałam nieopodal wg Pani nie opiekując się dzieckiem. Syn nie mógł ( jak bywa z dziećmi) dokonać wyboru ( finalnie po aroganckim i właściwie chamskim zachowaniu Pani „właścicielki” wyszliśmy ze sklepu) Na odchodne Pani zwracając się do mnie na Ty krzyczała pilnuj k…. Dziecka. Nie polecam

Witam.Czy pracował ktoś w Kolporterze w Mościskach,gmina Izabelin jako kierowca z kat.C,lub C+E?Mam tam zacząć pracę

@Nowy

Dyspozytorzy to zwykłe chamy. Przygotuj się na najgorsze trasy. Przede wszystkim zarobki o tysiąc złotych brutto mniejsze niż w innych firmach. Kolporter zszedł na psy. Najsłabsze zarobki w Warszawie i zakłamane kierownictwo.

@JAN

Prosba o jak najwiecej informacji.Zaczàlem sie zastanawiac ,czy warto tam isc do pracy po przeczytaniu opinii tutaj

@Nowy

W przeciągu dwóch lat zwolniło się spośród kierowców i magazynierów 90% pracowników. Częściowo ze względu na zarobki, po części na atmosferę, jaka tam panuje. Nie polecam.

@JAN

Z tego co widziałem "z zewnątrz"mają w miarę zadbane,kilkuletnie samochody,i to mnie nie ukrywam zachęcało.W innych,niektórych firmach jeżdżą "trupy"

@anonymous

Bardzo ciężko znaleźć w takim razie jakąś dobrą firmę w tej okolicy

@anonymous

W każdym razie Kolporter jest pod każdym względem najsłabszy.

Siemasz

A jak wygląda dzień pracy od A do Z jako kierowca z C,C+E?Opiszcie dokładniej swoje doświadczenia ,bo rozumiem,że tak piszecie,bo nie są dobre.Czego się nie da znieść?Proszę o szczegółowe rozwinięcie

Niedojda
@Siemasz

Siemasz - po twoim wpisie ,widać że jesteś wysoko postawionym pracownikiem Kolportera - lekko wymuszającym informacje o dniu pracy kierowcy - za pewnie nadzorując ich pracę nie masz pojęcia co robią (w Kolporterze to normalne - ważne są "plecy", i promotor),dlatego twoja prośba o szczegółowe rozwinięcie - i oczywiste(standardowe) poniżenie pracownika z powodu braku doświadczenia

Siemasz
@Niedojda

Kompletnie nie rozumiem takiej postawy.Ktoś pyta,bo jest zainteresowany opiniami na temat pracy ,a zostaje "wysoko postawionym pracownikiem Kolportera", który nie ma pojęcia co się dzieje i poniża innych.Sędzia się znalazł,który na podstawie paru zdań widzi kto kim jest.To moze na detektywa lub monitoring na samie? Brakuje uzasadnień i rozwinieć.Narzekanie niezadowolonych ludzi.Rozumiem,ze samo to sie nie wzięło,ale proszę wiecej informacji,bo wszedzie sie slyszy,ze male stawki,zla atmosfera ,a twierdzac tak warto napisac wiecej

@Nowy

I jak się pracuje? Mam rozmowę na to samo stanowisko.

Poszkodowany

Ciągłe , niekończące się noty i obciążenia, zmiany w bazie magazynowej, co z automatu powoduje manko. Przy inwentaryzacji słyszę, że musimy zrobić minus bo tak ma być. Po złożeniu w kiosku o rozwiązanie umowy zaczynają się naliczanie kar i obciążeń, wymyślone długi. To jest koszmar, Poszkodowanych proszę o kontakt robert.s.malewski@gmail.com

Aaa...
@Poszkodowany

U mnie było to samo. Dałam wypowiedzenie i się zaczęło nagle jakieś ogromne braki towaru i ostatniej wyplaty nie dostalam.

Ppp
@Aaa...

Cześć, czy walczyłaś o dostanie wypłaty?

Mała
@Aaa...

A tak mogą nie zapłacic jak płaci sie vat?

@Poszkodowany

Dzień dobry. Napisałam do Pana maila

M

Mam pytanie. Czy ta fima sprawdza się jako dostawca prasy do niezależnego punktu? Rozliczają uczciwie zwroty itd?

DannyDanny

Na zwrotach kantują

Wieloletni
@M

U nas zwroty się zgadzają

M
@DannyDanny

Jakkolwiek kuriozalnie by to pytanie nie zabrzmiało to jaka jest skala tego kantowania? Idzie mimo to coś zarobić,czy doprowadzają do ruiny jak konkurencja na G ?

Wieloletni
@M

Myślę że uczciwie wszystko się dzieje. Ha oddział Opole więc tu jest ok. Nie wiem jak inne oddzialy

@M

Jak jesteś młoda to się sprawdzisz u menegera i będzie ok

L/Z
@M

Prowadzę od 10 lat niezależny punkt, w prasę zaopatruje mnie Kolporter i naprawdę nie mogę narzekać. Zwroty grają w 99,99%. Nadział trzeba czasami korygować na mój wniosek i tego trzeba samemu sobie dopilnować. Wcześniej byłem partnerem KOLPORTERA Sieci Handlowe tragedia i dramat jak chodzi o wynagrodzenie, podzieliłem sobie kwotę z FV pomniejszoną o koszty przez ilość godzin i wyszło mi niecałe 3 zł za godzinę.

Partner_kolpotera
@M

Czy da się zarobić, słyszałem ze klienta z prasy indywidualnej na 10 000 zł okantowali:/ jak to zrobił nie mam pojęcia, ja po rozliczanie musiałem zapłacić około 350 zł. Jeszcze znośnie według mnie.

AGA
@L/Z

Od trzech lat współpracuję z KOLPORTEREM nie mam powodów do narzekań , wszystko jest rozliczane prawidłowo. Mam problem z inwentaryzacją , nie wiem co brać pod uwagę dostawy minus zwroty ? , wystawione faktury ? a co z poza prasówką z odroczonym terminem płatności ? jak to liczyć ? Nikt w Kolporterze / Gdańsk / nie potrafi mi pomóc . 20 lat współpracowałam z Ruchem tam inwentaryzacja była prosta . Proszę o pomoc , zatrudniam pracownikow więc muszę ich kontrolować .

Agą
@M

Jak najbardziej wszystko w porządku ale , to będzie zależało od osoby która będzie zajmowała się prasą spr. dostaw , zdawanie zwrotów w terminie / dokładnie wg. indeksów a nie tytułów /, często są 2 lub 3 nr. danego czasopisma na półce -więc uważać co się oddaje , złe oddanych nie zwracają , dzień po terminie na prośbę też uznają .Dostawy prasy bez zarzutów , na czas , nadziały też można korygować . Polecam a ostrzegam przed Ruchem po restrukturyzacji nie da się z nimi współpracowac prasę dostarczają kiedy chcą , czasem na drugi dzień a u mnie w soboty nie jeździli wcale .

Jw
@M

Niestety nie rozliczają uczciwie zwrotów.Za każdym razem trzeba pisać reklamację,które często nie są uwzględniane!

@M

O uczciwości nie ma mowy. Właśnie rozwiązuję z nimi umowy. Żądają kosmicznych kwot,bo rzekomo jestem im ciągle coś winna. Faktury wystawiane są na spore kwoty pomimo małego obrotu. Tak więc faktury nieadekwatne do obrotu. Zakłamanie i jeszcze raz zakłamanie. Szczerze odradzam współpracy z tą pseudo firmą,chyba,że ktoś ma dużo pieniędzy z których człowieka wydoją. Wystawiają faktury z długimi terminami płatności,żeby człowiek nie mógł potem do tego dojść,zawalają niepotrzebny towarem pozaprasowym. Wywołują ten towar,wystawiają faktury korygujące,a potem żądają zapłaty za ten towar. Jedna wielka złodziejska banda

O
@Jw

Od początku 2022 żadnej reklamacji co do zwrotów mi nie uwzględnili. To jak ostatnimi czasy lecą w kulki ze zwrotami to się w głowie nie mieści, po wielu próbach działań nic to nie zmieniło.

Kolporter to bardzo szybki sposób by popaść w długi. Nie polecam. Miałem kolporter ponad trzy lata.

LU

Dzień dobry. Ja zakończyłam z nimi współpracę rok temu. Z dnia na dzień zostałam bez pracy i z długiem do spłacenia. Czy mogę wiedzieć ile u Pana wyniosła inwentaryzacja? Czy też Pana tak (usunięte przez administratora)

Kama

Mogę prosić o więcej informacji. Właśnie mam z nimi problem.

@LU

Czy mogę prosić o więcej informacji w tej sprawie. Obecnie też mam z nimi problem:(

@Kama

Co się dzieje u Pani?

Wiktor

Dzień dobry Napisze do Was ku przestrodze. Byłem (usunięte przez administratora) w tej firmie przez jakiś czas. Jak chcesz zarobić ok 4000zl na rękę musisz pracować po 14h dziennie od poniedziałku do soboty bo na pracownika cie nie stać bo koszty a teraz strach zatrudniac kogoś na czarno. Ta firma to jedna wielka porażka miesięcznie wychodzi po 360h czyli stawka na godzinę to 11 zł na rękę. Zero urlopu zero chorób zero wizyt u lekarza musisz się spowiadać z każdej minuty jak zamkniesz salonik chociaż jest to twoja działalność. Ta firma nie wie co to partnerstwo biznesowe. Marze to śmiech na sali. A ciągle nacisk na więcej więcej więcej obrotów. Nie róbcie sobie krzywdy omijajcie szerokim łukiem

Śmiechu warte
@Wiktor

Wszystkiegoco P.pisze to prawda nie brde tu się rozpisywać ale Pan w łagodny sposób się eyowiedzial

Menadzer Adrian Zieliński jest bardzo nie miły w niczym nie pomaga tylko same uwagi i czepia się dosłownie wszystkiego będę składać skargę do głównego kierownika w Kielcach gdzie nie tylko ja jestem z niego niezadowolona

Zostaw merytoryczną opinię o Kolporter Sp. z o.o. Sp.k. - Kielce

• Jak się pracuje w Kolporter Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kolporter Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kolporter Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kolporter Sp. z o.o. Sp.k.
2.1/5 Na podstawie 153 ocen.
  • Zagnańska 61
    25-528 Kielce

Kolporter Sp. z o.o. Sp.k.