Opinie o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Metody

Z tego co mi wiadomo to ArjoHuntleigh Polska należy do grona dobrych pracodawców. Socjal też całkiem niezły!!

Kryspin

Czy coś nowego słychać w tej fajnej firmie, pracowałem tu kiedyś!

Cycu

Słyszałem że mają bezpłatny cukier i mleko do kawy. Pensja nie jest zła tylko mogliby ją płacić co tydzień .

Kamil

Jak czytam jaki socjal mają to myślę, że nie jest źle. Jeśli do tego dodamy niezłą pensję to wydaje się całkiem spoko. Zresztą tak słyszałem, że są niezłą firmą i fajnie się tu pracuje, ze względu na fajną załogę. Czy coś nowego słychać w firmie? Jakieś nowości?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektromechanik. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Młodszy operator maszyn/operator maszyn
Asistnet Work Group
logo firmy Konsultant - Sprzedawca Centrum Sprzedaży Części
Komorniki
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Jakości Dostawców
Eldisy Polska Sp. z o.o.
Mania

Słyszałem sporo dobrego o firmie a ponieważ mam aplikować do firmy to mam pytanie czy firma ma rozbudowany socjal?

@Mania

medicover, multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie wakacji

Operatorka

Nowy kierownik na Ipc i juz zaczyna kombinowac. Proponując 2 zmiany kosztem wszystkich sobot pracujących "bez przymusu" oczywiście :)

@Operatorka

Wieśniak ???? :) Przez zazdrość trzeba dosrać, to takie czystopolskie zachowanie :) Może dodam , że o wszelkich zmianach nie decyduje sam kierownik . Podziwiam jest młodym i ambitnym człowiekiem i co najważniejsze posiada pewną granicę :) Nie interesują go sprawy na innych działach np IPC :) :)

abcd

Operator Wózka Widłowego - Magazynier jest wstanie się za swoją pensję wyżywić?

dk
@abcd

jeżeli mieszkasz u mamy to tak.

Mania

@obserwator Tym razem nie krytykuje ale w całości zgadzam się. Takie są realia i nikt tego nie zmieni.

obserwator

Nie chciałbym nikogo urazić, ale nie rozumiem zdziwienia tych osób które zarabiają "najniższą" krajową na produkcji. Obiektywnie mówiąc jeśli jakieś zadanie może wykonywać dosłownie każdy bez żadnego wykształcenia z minimalnym tylko przyuczeniem to otrzymuje właśnie to "najniższe" wynagrodzenie, im bardziej wymagające obowiązki tym wynagrodzenie jest wyższe. Robienie powtarzalnej czynności przez 8h zostanie całkiem niedługo zautomatyzowane więc pewne stanowiska będą zlikwidowane i też będzie źle. Wiem jak ciężko się pracuje na produkcji, jak trudne są warunki i jakie to bywa monotonne ale mimo wszystko wynagrodzenie dostaje się za wykonywaną pracę + ew. za niekorzystne warunki + ew. premie (która z definicji nie jest obligatoryjna, chociaż niektórzy uważają że się zawsze należy...). Najłatwiej jest narzekać, ale czy ktoś z tych osób myśli o podniesieniu swojej wartości na rynku pracy poprzez swój rozwój albo zmianę zawodu? Odejdziecie z Arjo, pójdziecie do innego miejsca robić znowu to samo, za te same pieniądze przez 8h i też będzie źle. Niby Ameryki nie odkryłem ale i tak spodziewam się krytyki :)

@obserwator

Ja proponuje przede wszystkim zmianę ludzi zarządzających tą firmą w Polsce bo wy myślicie swoimi kategoriami oderwanymi czasami od rzeczywistości tu chodzi o godne zarobki nie zależnie od wykonywanej pracy zwykłą godność ludzką,najpierw to wy pokażcie jak należy pracować a potem komentujcie bo niektórzy z was to chyba studia cudem skończyła ,zresztą teraz szkolnictwo wyższe to ściema a nie nauka i wyrastają nam geniusze w teorii mocni w praktyce dno.

@1234

Ja również uważam że zarabiam za mało, tyle że to inna kwestia. Poczytaj o innych firmach z porównywalnym obszarem produkcji - mam wrażenie że tam się toczą identyczne wątki, dlatego jak już pisałem niezależnie od miejsca - na produkcji wszędzie jest podobnie. Myślisz że zmiana całej kadry zarządzającej - polskiej - co zmieni? Jesteśmy rozliczani przez Szweda z naszych wyników, im taniej tym lepiej. Zabrzmi to źle, niemniej jednak tak jest - na produkcję może przyjść osoba bez wykształcenia, po gimnazjum (start kariery zawodowej i oczywiste jest że będzie zarabiać najmniej jak się da - punkt widzenia pracodawny, chce wypracować jak największy zysk. Idę o zakład że będąc właścicielem firmy robiłbyś tak samo) i będzie zarabiać tyle co osoba przed emeryturą w tym miejscu. Czemu? rynek pracy jest tak skonstruowany że stawia się na rozwój, czyli pięcie się po tej "drabince" i niestety ale produkcja jest najniżej i dlatego tam jest najniższa krajowa. Dalej, im trudniej kogoś zastąpić tym ma większe pieniądze - na produkcji jest ogromna rotacja bo łatwo jest tych ludzi zastąpić (jeśli kogoś łatwo zastąpić znaczy się że można mu płacić mniej bo i tak ktoś przyjdzie za niego - nie zmienimy tego). Trzy - dlaczego osoby z produkcji się tam zatrzymały a nie idą dalej? Ktoś im broni się rozwijać i żądać więcej za to co potrafi? Obecnie w Wielkopolsce jest rynek pracownika i wszystkie firmy szukają ludzi, ale oczywiście tych wyspecjalizowanych operatorzy wózków, kierowcy, administracja, itp... Ja przepraszam za to stwierdzenie, każdy chce zarabiać godnie, ale jak już wyżej pisałem za najłatwiejsze prace zarabia się najmniej. Ile to znaczy godnie? Założę się że Twoje "godnie" jest w strefie marzeń sporego odsetku również administracji w firmie bo to możesz być zaskoczony. Jakimi kategoriami oderwanymi od rzeczywistości "my" - czyli administracja - myślimy? Najpierw "my" mamy pokazać jak należy pracować? Może w Twoim otoczeniu nie ma ludzi którzy są godni naśladowania, ale zapewniam Ciebie że jest spore grono osób w administracji wybitnie zaangażowanych w to co robią, tyle że pewnie ich nie poznałeś. Jaki sens w odpowiedzi na mój post ma wywód o studiach czy o poziomie szkolnictwa? To brzmi jakbyś miał innym za złe że ktoś skończył studia a Ty nie. I obwiniasz ich że są gdzie są, to niestety jest typowo polskie...

@obserwator

Mylisz się nie mam za złe ze ktoś skończył studia mam na myśli poziom nauczania w Polsce który jest mówiąc wprost do (usunięte przez administratora) y dlatego w większości studenci mówiąc delikatnie niedouczeni ludzie no i mamy jak mamy w kraju,godnie tzn.opłacić rachunki za prąd itp.kupić sobie ubrania,pójść czasami do kina lub imprezy kulturalne po prostu żyć bez luksusu normalnie i oto mi chodzi,jeżeli chodzi kierowników inżynierów,dyrektorów to im się należy więcej to jest oczywiste i mi nic do tego,tylko u nas w kraju nie ma takiego czegoś zbiorowe myślenie o wspólnym dobru,nawiasem to my Szwedów ,Niemców nauczyliśmy jak siebie gnoić a oni to wykorzystują i będą wykorzystywać do puki nie zmądrzejemy,a co by pan/i zrobiła jak by bylo duzo wózkowych,,mechaników,elektryków itp. pewnie dostał bym odpowiedz na rynku pracy jest za dużo tych pracowników więc mozemy płacic mniej bo taki jest rynek pracy, ale to jest po częsci wina nasza że mamy tak a nie inaczej bo wybraliśmy takich polityków którzy rujnują a nie budują silnie ekonomicznie państwo które sukcesywnie jest niszczone przez struktury marksistowskie EU ale to już temat nie do dyskusji na forum,muszę tylko przyznać rację panu/i że systemowo to tak wygląda i musimy się do tego dostosować,tylko człowiek dla mnie to nie ekonomia dlatego we mnie tyle goryczy,jeszcze zaznaczę że trzeba się w życiu doskonalić cały czas,tylko u nas niema do tego odpowiednich warunków i to tez temat rzeka.

zolo
@obserwator

Bez przesady,niejeden brygadzista ma wyksztalcenie gorsze niz jego podopieczny...

@zolo

Niejeden dyrektor ma gorsze wykształcenie niż jego podwładny specjalista. Natomiast wykształcenie to jedno a predyspozycje do pełnienia funkcji jak np. zarządzanie ludźmi to drugie.

może_nowy

Czy każdy w firmie dostaje premie czy tylko znajomki? Za co wam zabrano premie? Czy ma ktoś jakiś szczegółowy cennik przewinień? Słyszałem że wczasy wypłacają i 13 pensję czy to prawda jeśli tak to warto aplikować? Podobno jeden facet jest pilnie potrzebny na nowych produktach.

Frank
@może_nowy

Nie ma 13stej premii

Wilk

Fikcyjny casting na magazynie. Gość 2 raz zaprasza i odrzuca, a potem ogloszenie znów na necie. Proponowali zarobki 2700zl plus premia 500zl nie jest jeszcze źle.

adi
@Wilk

Kurcze jutro wlasnie mam rozmowe na magazyn tam te 2700 to brutto?

Nie jestem robotem

Pracowałem w Arjo, atmosfera była spoko, jednak gdy zaczęli odchodzić fajni i doświadczeni ludzie to zaczęło się robić coraz mniej ciekawie. Na plusy na pewno pakiet wszystkich benefitów (nie wszystkie firmy oferują tak bogaty pakiet socjalny), po części atmosfera (chociaż jeszcze sporo fajnych ludzi tam pracowało przed moim odejściem), warunki pracy (jedynie doskwierające upały na obszarze produkcyjnym), elastyczne godziny pracy (w obszarze biurowym) i przede wszystkim wypłata zawsze na czas! Do minusów należy zaliczyć właśnie, że firma średnio dba o dobrego pracownika, nie zachęca go do dalszej współpracy poprzez m.in słabe podwyżki, niewspołmierne do ilości przejmowanych obowiązków, słabe mozliwości rozwoju dla pracowników operacyjnych (sporo ludzi na to zasługuje ze względu na swoje doświadczenie). Podsumowując, firma bardzo fajna na zdobycie doświadczenia. Jednak po roku warto szukać już czegoś lepszego.

Dariusz

Słyszałem sporo dobrego o firmie ale niektórzy nie potwierdzaja tego.Co myśleć?

Sobieski III Jan
@Dariusz

Ja też słyszałem . Ale to było z 5lat temu. Teraz to gułag za stawkę nieco większą jak minimum socjalne. Obowiązki i zaostrzenia rosną nieproporcjonalnie do zarobków. Pracownik szeregowy traktowany jest bez szacunku. Brygadziści wyżywają się na podwładnych. Poza tym kadra zarządzająca jest niewykształcona i każdego brygadzistę bez co najmniej studiów logistycznych powinno się zdegradować.

Sobieski
@Dariusz

Sporo dobrego co miałeś na myśli? Sytuacja wygląda tak zarabiasz minimum. Od tego będziesz miał obliczoną emeryturę. Do tego dochodzi premia grusza świąteczna. Multisport i Medicover częściowo refundowane. I tu się dobre rzeczy kończą reszty się dowiesz z innych postów. Z programu kaizen nie warto korzystać bo twoje usprawnienia obrócą się przeciwko tobie, mimo że można dorobić nie jest to opłacalne.

Benektorek

Czy jesteście pewni, że nie można pisać pozytywnych opinii o firmie? Czy też boicie się , że na wasze miejsce przyjdą nowi i będą spokojnie pracować? Pracownik ma wykonywać swoją pracę i nie dyskutować. Ja wiem, że nie mam problemów ale ostro pracuję.

Złodziej
@Benektorek

Rób rób, kto robi za marne grosze i nie dyskutuje okrada własną rodzinę.

Janek

Czy są tu jacyś inżynierowie produktu/produkcji pracujący w Arjohuntleigh? Warto aplikować na te stanowiska? Jaka atmosfera w biurach i co najważniejsze na jakie pieniądze można liczyć??

Miszcz nad miszcze

ArjoHuntleigh to dobra firma, tylko masło jest za drogie.

Zołza

ArjoHuntleigh to spoko firma, niestety nie mogę tego powiedzieć o niektórych pracownikach. Aby ludziom dobrze się pracowało załoga musi również dbać o atmosferę ale jak widać nie można liczyć na niektórych.

Frank
@Zołza

Na kogo nie można liczyć?

Jaka jest stawka dla nowych pracowników?

Wojtas 83
@Nowy

Dołączam się do pytania, ile na start bez nadgodzin?

IVO
@Wojtas 83

1750 zł na rękę, (Brutto 2000 zł podstawy + 450 zł premii którą dostajesz jak nie chorujesz)

Wojtas 83
@IVO

Dzięki kolego

Kuba

Ile wychodzi cię na rękę bez nadgodzin?

Kuba
@Kuba

*wychodzicie

Petunia

Nie mogę zrozumieć ludzi. Jak ktoś napisze pozytywną opinię to zaraz wszyscy robią nagonkę. A ja uważam, że jak ktoś pracuje uczciwie , w pełni zaangażowany to zawsze będzie mu dobrze. Obibokom natomiast nigdy.

Zostaw merytoryczną opinię o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 6 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.