Opinie o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. w Komorniki

AaaaK

Witajcie, Jestem byłym pracownikiem sąsiedniej firmy. Chcę się podzielić opinią o mojej nowej firmie. W Arjo pracuje od ponad 1,5 roku tu też pracują moje koleżanki z ak , zostały przyjęły po kilku miesiącach po mnie, pracują na 3 działach ipc. Komentarze które są tu wypisywane to same bzdury lepiej przyjść i samemu się przekonać praca bardzo fajna, bezpłatny dojazdy do pracy, wczasy pod gruszą i imprezy integracyjne .Na każdym dziale roboczym więc pozytywny gest w stronę pracowników. Niestety za leżenie i ściemnianie nigdzie dobrze nie płacą. Jeśli ktoś nie jest gotowy do pracy w Arjo polecam moją byłą , sąsiadów ;) System pracy najgorszy z możliwych czyli 4-brygadowy, weekendy pracujące, święta pracujące, dojazd płatny. wynagrodzenie najniższa krajowa. Na temat pracy w firmie Arjo można powiedzieć, że praca sama w sobie jest ok :) Inny problem leży u byłego lidera i brygadzistki osoby którym się wydaje,że pojadły wszystkie rozumy. A co do czerwonych i niebieskich koszulek wiadomo jak w każdej firmie , rodzina najważniejsza ;) Ważne, że wspólnie współpracują ;) Opinie negatywne firmy ArjoHuntleigh wystawiają tylko osoby które czują się zagrożone lub zostały zwolnione ;) Pozdrawiam wszystkich pracowników Arjo oraz moje koleżanki pracujące na ipc z ak.

@AaaaK

Popracuj dłużej niż 1,5 roku będziesz inaczej śpiewać.

Dudek
@Frank

Pracuje na produkcji ponad 4 lat i w zasadzie się zgadzam z przedmówcą. A ty pewnie ten słynny były lider obrońca abo i odwrotnie , obrończyni? Nie zostało się liderem dwóch zmian, miało się przeciez dokopać koleżance ze zmiany A i marzenia poszły w las. Co do kultury byłego lidera i jego kolezanki B pozostawia wiele do życzenia. Jeśli chodzi o śmiganie po portalach mogłes napisać dokładnie Pleyboy zawsze można oko sobie nacieszyć i Sympatia pl aby kolejnego jelenia dorwać :)

@Dudek

Myślę że koleżanka ze zmiany A sama się doigra jak tak będzie dalej ludzi traktować nawet szerokie plecy u kierownika jej nie pomogą. A w pracy zajmujmy się pracą a nie oglądaniem filmików na (usunięte przez administratora)

kkk
@AaaaK

To jest korporacja i to nie mała więc te imprezki itp. to jest ochłapek pożywka dla mas,fakt AK to nedza co taki kut.....ek maly mógł tobie dac malutko, to są dwie firmy o rożnych budzetach,AK to mróweczka a arjo to słoń takie przedszkolne porównanie więc tak się nie podniecaj,dostałas nieco więcej i uważasz że jest ok to tkwij w swojej głupocie dalej powodzenia.

AaaaK
@kkk

Mój pełny akt urodzenia zawiera na głównej stronie o określonej płci, mężczyzna ;) Dla pracownika który chce pracować nie patrzy czy to korporacja czy też nie. Dostałem nie co mniej niż pozostali, chorowałem ponad 2 miesięce, ale i tak jestem zadowolony z podwyższki.Kolega za podobną pracę i staż pracy w Arjo dostał 280 zł

wera
@AaaaK

Żal na ten nie szczery wpis nikomu bym nie poleciła tej firmy obóz pracy totalny to zwierzęta w chlewie sa lepiej traktowane itp......... Nikt tam nie chce pracować widac ze pisał to ktos bez perspektyw i dno ze pracuje w tej firmie.Brawo za poziom inteligencji!!!!!!!!

prof. Miodek
@wera

nieszczery - "nie" z przymiotnikami piszemy razem.

NICK
@AaaaK

Na jakim dziale takie ładne podwyżki?

@NICK

Na IPC.

NICK
@Frank

Pytałem Aaaak a nie Ciebie

Władek

Firmę można określić w jednym zdaniu "Przykręć śrubkę najtaniej jak to możliwe" Typowa korporacja z nielogiczną logiką.

Iwona

@Jaca nie wydaje mi się bym broniła firmy. Nie mam też do tego żadnych powodów, gdyż nie jestem z nią związana w żaden sposób. Jestem pracownikiem serwisu gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jakim pracodawcą jest ArjoHuntleigh Polska oraz na tym, by osoby, które trafiają na ten wątek szukając informacji na temat swojego przyszłego miejsca pracy.

Jaca

A Ty Iwona kim tam jesteś że tak bronisz tej dziwnej firmy ? Kolejna spekulantka w ekipie koleszków ?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektromechanik. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Młodszy operator maszyn/operator maszyn
Asistnet Work Group
logo firmy Konsultant - Sprzedawca Centrum Sprzedaży Części
Komorniki
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Jakości Dostawców
Eldisy Polska Sp. z o.o.
logo firmy Dyspozytor transportu międzynarodowego
Komorniki
GreenWays Logistyka Sp.z o.o. sp.k.
Iwona

@Jacaco takiego sprawia, że praca w Arjo wiąże się według Ciebie z utratą zdrowia psychicznego i fizycznego?

Jaca

witam w firmie nie pracuje już jakiś czas ale widzę że tu nadal nic się nie zmienia. Go work to jedyne miejsce gdzie można jawnie narzekać na wszystko co dzieje się w firmie. Ale z doświadczenia a pracowałem parę ładnych lat powiem tak kto dobrze zagra na początku będzie miał dobrze, nie grasz z odpowiednimi osobami to cie wywalą z wielkim hukiem. Szkoda czasu teraz żałuje że straciłem w Arjo tylko czas bo o awansie jakimkolwiek można zapomnieć. Jeśli ktoś z osób starających się tutaj o pracę koniecznie chce tu pracować to jego sprawa ale jako były pracownik z na prawdę długim stażem kieruje apel do wszystkich Arjo = strata czasu ,brak perspektyw , zarobki na poziomie najniższym oraz utrata zdrowia nie tyko fizycznego ale i psychicznego. Pozdrawiam

@Jaca

100 % racji . Zwykłe kumoterstwo w najczystszej formie. Nawet jeśli złożysz cv na dane stanowisko to i tak rozmowy są prowadzone tylko z osobami wcześniej już wybranymi. Przykład... brygadziści IPC. Produkcja nie trzyma się ani kupy ani (usunięte przez administratora) potrzebujemy krawcowych a one dalej stoją na karuzelach bo Ukraińców wciąż mało. Żadna szanująca się krawcowa nie przyjdzie za tak śmieszne pieniądze a i te które są zaczną zachwile odchodzić. Bo rynek pracy potrzebuje szwaczek - krawcowych za większe pensje. Arjo niczym nie przyciąga już ludzi do pracy . Pracownik i jego umiejętności są niczym dla tej firmy. Za chwilę bedzie więcej brygadzistów niż pracowników. Śmieszne podwyżki które dostaliśmy ......... w każdej firmie która znajduje się w obrębie arjo były takie same. Żaden szał. A vipy w czerwonych i niebieskich koszulkach to jeden wielki gang rodzinny.

Iwona

@Radek zawsze możesz przesłać swoje CV bezpośrednio do firmy. ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. pisze na swojej stronie internetowej, że takie zgłoszenia są jak najbardziej mile widziane. @Tomasz a mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca działu, w którym Ty pracujesz? Czego mogą oczekiwać nowi pracownicy, którzy do niego dołączają?

Radek

Czy ArjoHuntleigh nie ma aktualnie żadnych potrzeb kadrowych? Nie mogę znaleźć nic a słyszałem , że to dobra firma i chciałbym aplikować na elektromechanika

Tomasz

Kolezanki na jednej zmianie IPC są nie tykalne widać to gołym okiem, czas pomyśleć o zmianach brygadzistek. Pracownicy którzy nie wchodzili jej w tyłek zostały oddelegowane . Cebula z Wiesniakiem nadal mieszają , chłopiec znowu zakochał się w jakieś mężatce a ta wszystko wie i ploty rozsiewa po całej firmie. Lider na PAC-u nie potrzebny ! ArjoHuntleigh obudz się !

@Tomasz

Jaka zmiana brygadzistów czerwone koszulki to prywatnie rodziny . A z niebieskimi w wekendy imprezują . Więc o czym my tu mówimy.

Tomasz

@Tomasz

Jak na pac- u jest lider nie potrzebny to na ipc też . No i brygadzistów po 3 na każdej zmianie ... śmiech banda nierobów która wprowadza coraz większe zamieszanie i każdy ustala swoje regóły gry. Potrafią rozbić zgrany zespół. Najważniejsze że internecik jest i można sobie pośmigać po portalach społecznościowych a paleta najwyżej się nie skończy. Można też z wywieszonym jęzorem biegać do samego końca i kończyć bo ktoś zwróci uwagę że brakuje 20stu sztuk.

@Tomasz

Dopóki aktualny lider z paca był na ipc wszystko było wporządku . Zaczęły się zmiany i zaczął sie syf . Zadobrze było trzeba było namącić. Szkoda że przeciwników nikt nie pyta czy im się tak dobrze pracuje.

Iwona

@Zoniarozumiem, że nie zgadzasz się z częścią komentarzy. Chętnie poznamy również Twoje zdanie. Jak Ty oceniasz ArjoHuntleigh Polska jako pracodawcę?

Zonia

Wszelcy chodzimy do pracy żeby zarabiać ale to nie jest powód do traktowania pracy jak zło konieczne.

JUNIOR

Junior IT Specialist w ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. jest wstanie odłożyć sobie taką kasę aby kupić nowe "juniorki" ?

pracownikxxx

Witam. Jestem pracownikiem w tej firmie i pracuję na stanowisku "pracownik produkcyjny". 1. Jakie jest moje zdanie na temat tej firmy? Uciekać jak najszybciej! Mamy teraz okres gdzie praca szuka pracownika a nie na odwrót jak było rok czy 2 lata temu. Szkoda zdrowia dla tej pracy. Po 2 - 3 latach może niektórzy dłużej więcej wydaje się na leczenie chorób wywołanych tą pracą np. bóle kręgosłupa, żylaki na nogach, niewładność rąk, bóle nóg. Ogólnie firma zacofana, brak rozwoju, uproszczania pracy oraz 0 dbałości o bezpieczeństwo. By przetrwać osoba odpowiedzialna za BHP poleca stosować KETONAL by i tak po 2-3 latach wylądować w szpitalu na leczenie (często operacje) rąk i kręgosłupa. 2. Jak działa system zarządzania brygadzistów? Nie poprawiają warunków pracy. Zmuszają do ciężkiej pracy, nie mają pojęcia o ilości potrzebnych zapasów do produkcji. Obrażają i lekceważą publicznie pracowników (mobbing). Nie tworzą żadnych statystyk celem oceny pracy oraz poprawy wydajności. Nie potrafią rozwiązywać problemów gdy owe powstają. 3. Jaki czas pracy oraz wypłaty? "Firma gwarantuje bezpłatny dojazd do i z pracy" - częściowo się zgadza lecz gdy zmuszają pracowników do pracy po 12 godzin całymi tygodniami to nie zapewniają możliwości powrotu do domu po 8 godzinach pracy! Wypłata "śmiechu warte" w tych czasach za najniższą krajową w takim zakładzie nie ma sensu pracować (to chyba najgorsza opcja) a po roku pracy dostaniesz podwyżki co najwyżej 80 zł. 4. Zatrudnianie osób z Ukrainy? Zatrudniają i to całymi partiami po 50 osób na jeden rzut. A po miesiącu i tak zostaje ich może 10% (po prostu widać tu jak wykańczająca jest ta praca). Ukraińcy nic nie robią a Polak musi za nich podwójną robotę wykonywać. 5. Jak przetrwać? Bez L4 nie da się przetrwać ale "coś za coś", wystarczy 1 tydzień L4 i tracisz cała premię oraz 20% premii z następnego miesiąca (nie wiem czy to jest zgodne z prawem). 6. Forma przedłużania umowy Pracodawca nie patrzy na wyniki pracownika oraz na to czy chorował czy nie lecz bierze pod uwagę opinie innych pracowników. Tak więc jak podpadłeś komuś to raczej możesz nie liczyć na przedłużenie umowy. 7. Podsumowanie - Brak perspektyw rozwoju - zawsze będziesz zarabiać w pobliżu najniższej krajowej - zdrowie zniszczysz sobie bardzo szybko - nawet osiągając dobre wyniki nie bądź pewien przedłużenia umowy

praca
@pracownikxxx

sami sobie jesteście winni prześcigacie się wydajność,donosicie na siebie,nie potraficie działać zespołowo więc was zawsze będą wykorzystywać i mieć w poważaniu.

@pracownikxxx

dlaczego jeszcze tam pracujesz???!!! skoro jest tak zle??

Zonia

Czy uważacie, że z całą pewnością nie da się napisać coś dobrego o firmie? Produkujemy tak potrzebne sprzęty, przecież to też jest ważne co robimy. Nie można patrzeć na życie i pracę jedynie przez pryzmat zarabianych pieniędzy! Myślę, że atmosfera w firmie pogorszyła się.

@Zonia

Chodzimy do pracy dla kasy a nie charytatywnie , rachunki się same nie zapłacą

Cezary

Jak ktoś będzie chciał dokopać firmie to powód zawsze znajdzie. Tak jest i teraz, że każdy powód jest dobry. Może trzeba pomyśleć o swojej pracy, zwracać uwagę na jakość bo tego oczekują a zadowolenie przyjdzie,

@Cezary

Jakość w tej firmie nie istnieje . Produkowabe są buble . Wystarczy się przyjżeć produkcji IPC. Kontrol jakości siedzi w swoim kantorku i tak naprawdę to co dzieje się na produkcji ma gdzieś . Pogaduchy i zbijanie bąków.

Jeszcze pracownik

Będziemy wykonywać swoją pracę w innych firmach niż ArjoHuntleigh Polska z uwagi na poziom zarobków.

Zonia

ArjoHuntleigh Polska nie odbiega swoimi działaniami od normalnych firm. Może to przykre ale pracownicy powinni wykonywać swoją pracę .

Olek

Może ktoś napisać co dzieje się aktualnie w firmie? Pracowałem dwa lata temu i żal było odchodzić, sentyment czuję do dziś. Fajna załoga to i atmosfera była super. Tak czytam niektóre wpisy i zastanawiam się dlaczego ludzie często są niezadowoleni i to ze wszystkiego?

szuka pracy

Witam, wie ktoś jakie warunki finansowe na stanowisko operator wózka - magazynier ?

Artur
@szuka pracy

Minimum egzystencji. ok. 2000 netto. W korporacji na magazynie nie zarobisz.

Artur
@szuka pracy

Minimum egzystencji. ok. 2000 netto. W korporacji na magazynie nie zarobisz.

Zostaw merytoryczną opinię o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 6 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.