logo ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.

ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.

Komorniki

Opinie o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.

AaaaK 2017-07-15 21:06
Mój pełny akt urodzenia zawiera na głównej stronie o określonej płci, mężczyzna ;)
Dla pracownika który chce pracować nie patrzy czy to korporacja czy też nie.
Dostałem nie co mniej niż pozostali, chorowałem ponad 2 miesięce, ale i tak jestem zadowolony z podwyższki.Kolega za podobną pracę i staż pracy w Arjo dostał 280 zł
wera 2017-07-17 12:19
Żal na ten nie szczery wpis nikomu bym nie poleciła tej firmy obóz pracy totalny to zwierzęta w chlewie sa lepiej traktowane itp......... Nikt tam nie chce pracować widac ze pisał to ktos bez perspektyw i dno ze pracuje w tej firmie.Brawo za poziom inteligencji!!!!!!!!
prof. Miodek 2017-07-17 14:10
nieszczery - "nie" z przymiotnikami piszemy razem.
Kuba 2017-07-17 21:55
Ile wychodzi cię na rękę bez nadgodzin?
Kuba 2017-07-17 21:56
*wychodzicie
NICK 2017-07-18 06:02
Na jakim dziale takie ładne podwyżki?
Frank 2017-07-18 18:32
Na IPC.
NICK 2017-07-19 11:37
Pytałem Aaaak a nie Ciebie
Nowy 2017-07-19 15:16
Jaka jest stawka dla nowych pracowników?
Zołza 2017-07-19 23:11
ArjoHuntleigh to spoko firma, niestety nie mogę tego powiedzieć o niektórych pracownikach. Aby ludziom dobrze się pracowało załoga musi również dbać o atmosferę ale jak widać nie można liczyć na niektórych.
Miszcz nad miszcze 2017-07-20 08:36
ArjoHuntleigh to dobra firma, tylko masło jest za drogie.
Frank 2017-07-20 11:14
Na kogo nie można liczyć?
Wojtas 83 2017-07-20 19:55
Dołączam się do pytania, ile na start bez nadgodzin?
IVO 2017-07-21 06:45
1750 zł na rękę, (Brutto 2000 zł podstawy + 450 zł premii którą dostajesz jak nie chorujesz)
Janek 2017-07-21 07:12
Czy są tu jacyś inżynierowie produktu/produkcji pracujący w Arjohuntleigh? Warto aplikować na te stanowiska? Jaka atmosfera w biurach i co najważniejsze na jakie pieniądze można liczyć??
Wojtas 83 2017-07-21 15:14
Dzięki kolego
Benektorek 2017-07-25 16:09
Czy jesteście pewni, że nie można pisać pozytywnych opinii o firmie? Czy też boicie się , że na wasze miejsce przyjdą nowi i będą spokojnie pracować? Pracownik ma wykonywać swoją pracę i nie dyskutować. Ja wiem, że nie mam problemów ale ostro pracuję.
Złodziej 2017-07-25 21:56
Rób rób, kto robi za marne grosze i nie dyskutuje okrada własną rodzinę.
Dariusz 2017-07-31 11:14
Słyszałem sporo dobrego o firmie ale niektórzy nie potwierdzaja tego.Co myśleć?
Nie jestem robotem 2017-08-02 11:06
Pracowałem w Arjo, atmosfera była spoko, jednak gdy zaczęli odchodzić fajni i doświadczeni ludzie to zaczęło się robić coraz mniej ciekawie.
Na plusy na pewno pakiet wszystkich benefitów (nie wszystkie firmy oferują tak bogaty pakiet socjalny), po części atmosfera (chociaż jeszcze sporo fajnych ludzi tam pracowało przed moim odejściem), warunki pracy (jedynie doskwierające upały na obszarze produkcyjnym), elastyczne godziny pracy (w obszarze biurowym) i przede wszystkim wypłata zawsze na czas!
Do minusów należy zaliczyć właśnie, że firma średnio dba o dobrego pracownika, nie zachęca go do dalszej współpracy poprzez m.in słabe podwyżki, niewspołmierne do ilości przejmowanych obowiązków, słabe mozliwości rozwoju dla pracowników operacyjnych (sporo ludzi na to zasługuje ze względu na swoje doświadczenie).
Podsumowując, firma bardzo fajna na zdobycie doświadczenia. Jednak po roku warto szukać już czegoś lepszego.
Wilk 2017-08-04 08:53
Fikcyjny casting na magazynie. Gość 2 raz zaprasza i odrzuca, a potem ogloszenie znów na necie. Proponowali zarobki 2700zl plus premia 500zl nie jest jeszcze źle.
może_nowy 2017-08-04 20:02
Czy każdy w firmie dostaje premie czy tylko znajomki? Za co wam zabrano premie? Czy ma ktoś jakiś szczegółowy cennik przewinień? Słyszałem że wczasy wypłacają i 13 pensję czy to prawda jeśli tak to warto aplikować? Podobno jeden facet jest pilnie potrzebny na nowych produktach.
Frank 2017-08-05 06:49
Nie ma 13stej premii
obserwator 2017-08-05 23:21
Nie chciałbym nikogo urazić, ale nie rozumiem zdziwienia tych osób które zarabiają "najniższą" krajową na produkcji. Obiektywnie mówiąc jeśli jakieś zadanie może wykonywać dosłownie każdy bez żadnego wykształcenia z minimalnym tylko przyuczeniem to otrzymuje właśnie to "najniższe" wynagrodzenie, im bardziej wymagające obowiązki tym wynagrodzenie jest wyższe. Robienie powtarzalnej czynności przez 8h zostanie całkiem niedługo zautomatyzowane więc pewne stanowiska będą zlikwidowane i też będzie źle.

Wiem jak ciężko się pracuje na produkcji, jak trudne są warunki i jakie to bywa monotonne ale mimo wszystko wynagrodzenie dostaje się za wykonywaną pracę + ew. za niekorzystne warunki + ew. premie (która z definicji nie jest obligatoryjna, chociaż niektórzy uważają że się zawsze należy...). Najłatwiej jest narzekać, ale czy ktoś z tych osób myśli o podniesieniu swojej wartości na rynku pracy poprzez swój rozwój albo zmianę zawodu? Odejdziecie z Arjo, pójdziecie do innego miejsca robić znowu to samo, za te same pieniądze przez 8h i też będzie źle.

Niby Ameryki nie odkryłem ale i tak spodziewam się krytyki :)
Mania 2017-08-09 14:44
@obserwator Tym razem nie krytykuje ale w całości zgadzam się. Takie są realia i nikt tego nie zmieni.
abcd 2017-08-09 19:27
Napiszecie następnym razem w ogłoszeniach ile zamierzacie płacić na poniższym stanowiskach.

- Inżynier Produkcji

- Specjalista ds. jakości

- Inżynier Produktu
abcd 2017-08-09 21:00
Operator Wózka Widłowego - Magazynier jest wstanie się za swoją pensję wyżywić?
dk 2017-08-10 08:13
jeżeli mieszkasz u mamy to tak.
dk 2017-08-10 08:16
Jeżeli chcą ci zapłacić np 4500 brutto za ty skromnie powiesz że na początek wystarczy ci 3900 brutto to nie dostaniesz więcej niż zawołasz. jeżeli zawołasz 5000 to stwierdzą że jesteś za drogi dla nich i znajdą tańszego studenta bez doświadczenia, który za chwilę jak go w Arjo nabierze to się zwolni.
1234 2017-08-10 19:18
Ja proponuje przede wszystkim zmianę ludzi zarządzających tą firmą w Polsce bo wy myślicie swoimi kategoriami oderwanymi czasami od rzeczywistości tu chodzi o godne zarobki nie zależnie od wykonywanej pracy zwykłą godność ludzką,najpierw to wy pokażcie jak należy pracować a potem komentujcie bo niektórzy z was to chyba studia cudem skończyła ,zresztą teraz szkolnictwo wyższe to ściema a nie nauka i wyrastają nam geniusze w teorii mocni w praktyce dno.
Operatorka 2017-08-11 00:18
Nowy kierownik na Ipc i juz zaczyna kombinowac. Proponując 2 zmiany kosztem wszystkich sobot pracujących "bez przymusu" oczywiście :)
obserwator 2017-08-11 23:38
Ja również uważam że zarabiam za mało, tyle że to inna kwestia.
Poczytaj o innych firmach z porównywalnym obszarem produkcji - mam wrażenie że tam się toczą identyczne wątki, dlatego jak już pisałem niezależnie od miejsca - na produkcji wszędzie jest podobnie. Myślisz że zmiana całej kadry zarządzającej - polskiej - co zmieni? Jesteśmy rozliczani przez Szweda z naszych wyników, im taniej tym lepiej.

Zabrzmi to źle, niemniej jednak tak jest - na produkcję może przyjść osoba bez wykształcenia, po gimnazjum (start kariery zawodowej i oczywiste jest że będzie zarabiać najmniej jak się da - punkt widzenia pracodawny, chce wypracować jak największy zysk. Idę o zakład że będąc właścicielem firmy robiłbyś tak samo) i będzie zarabiać tyle co osoba przed emeryturą w tym miejscu. Czemu? rynek pracy jest tak skonstruowany że stawia się na rozwój, czyli pięcie się po tej "drabince" i niestety ale produkcja jest najniżej i dlatego tam jest najniższa krajowa.
Dalej, im trudniej kogoś zastąpić tym ma większe pieniądze - na produkcji jest ogromna rotacja bo łatwo jest tych ludzi zastąpić (jeśli kogoś łatwo zastąpić znaczy się że można mu płacić mniej bo i tak ktoś przyjdzie za niego - nie zmienimy tego).
Trzy - dlaczego osoby z produkcji się tam zatrzymały a nie idą dalej? Ktoś im broni się rozwijać i żądać więcej za to co potrafi? Obecnie w Wielkopolsce jest rynek pracownika i wszystkie firmy szukają ludzi, ale oczywiście tych wyspecjalizowanych operatorzy wózków, kierowcy, administracja, itp...

Ja przepraszam za to stwierdzenie, każdy chce zarabiać godnie, ale jak już wyżej pisałem za najłatwiejsze prace zarabia się najmniej.
Ile to znaczy godnie? Założę się że Twoje "godnie" jest w strefie marzeń sporego odsetku również administracji w firmie bo to możesz być zaskoczony.

Jakimi kategoriami oderwanymi od rzeczywistości "my" - czyli administracja - myślimy?

Najpierw "my" mamy pokazać jak należy pracować? Może w Twoim otoczeniu nie ma ludzi którzy są godni naśladowania, ale zapewniam Ciebie że jest spore grono osób w administracji wybitnie zaangażowanych w to co robią, tyle że pewnie ich nie poznałeś.

Jaki sens w odpowiedzi na mój post ma wywód o studiach czy o poziomie szkolnictwa? To brzmi jakbyś miał innym za złe że ktoś skończył studia a Ty nie. I obwiniasz ich że są gdzie są, to niestety jest typowo polskie...
1234 2017-08-12 20:02
Mylisz się nie mam za złe ze ktoś skończył studia mam na myśli poziom nauczania w Polsce który jest mówiąc wprost do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y dlatego w większości studenci mówiąc delikatnie niedouczeni ludzie no i mamy jak mamy w kraju,godnie tzn.opłacić rachunki za prąd itp.kupić sobie ubrania,pójść czasami do kina lub imprezy kulturalne po prostu żyć bez luksusu normalnie i oto mi chodzi,jeżeli chodzi kierowników inżynierów,dyrektorów to im się należy więcej to jest oczywiste i mi nic do tego,tylko u nas w kraju nie ma takiego czegoś zbiorowe myślenie o wspólnym dobru,nawiasem to my Szwedów ,Niemców nauczyliśmy jak siebie gnoić a oni to wykorzystują i będą wykorzystywać do puki nie zmądrzejemy,a co by pan/i zrobiła jak by bylo duzo wózkowych,,mechaników,elektryków itp. pewnie dostał bym odpowiedz na rynku pracy jest za dużo tych pracowników więc mozemy płacic mniej bo taki jest rynek pracy, ale to jest po częsci wina nasza że mamy tak a nie inaczej bo wybraliśmy takich polityków którzy rujnują a nie budują silnie ekonomicznie państwo które sukcesywnie jest niszczone przez struktury marksistowskie EU ale to już temat nie do dyskusji na forum,muszę tylko przyznać rację panu/i że systemowo to tak wygląda i musimy się do tego dostosować,tylko człowiek dla mnie to nie ekonomia dlatego we mnie tyle goryczy,jeszcze zaznaczę że trzeba się w życiu doskonalić cały czas,tylko u nas niema do tego odpowiednich warunków i to tez temat rzeka.

Kasia 2017-08-13 17:43
Wieśniak ???? :)
Przez zazdrość trzeba dosrać, to takie czystopolskie zachowanie :)
Może dodam , że o wszelkich zmianach nie decyduje sam kierownik .
Podziwiam jest młodym i ambitnym człowiekiem i co najważniejsze posiada pewną granicę :)
Nie interesują go sprawy na innych działach np IPC :) :)
Mania 2017-08-15 12:38
Słyszałem sporo dobrego o firmie a ponieważ mam aplikować do firmy to mam pytanie czy firma ma rozbudowany socjal?
obserwator 2017-08-17 10:50
medicover, multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie wakacji
Kamil 2017-08-20 18:28
Jak czytam jaki socjal mają to myślę, że nie jest źle. Jeśli do tego dodamy niezłą pensję to wydaje się całkiem spoko. Zresztą tak słyszałem, że są niezłą firmą i fajnie się tu pracuje, ze względu na fajną załogę. Czy coś nowego słychać w firmie? Jakieś nowości?
Cycu 2017-08-20 23:07
Słyszałem że mają bezpłatny cukier i mleko do kawy. Pensja nie jest zła tylko mogliby ją płacić co tydzień .
Kryspin 2017-08-23 20:50
Czy coś nowego słychać w tej fajnej firmie, pracowałem tu kiedyś!
zolo 2017-08-28 11:02
Bez przesady,niejeden brygadzista ma wyksztalcenie gorsze niz jego podopieczny...
Metody 2017-08-29 13:33
Z tego co mi wiadomo to ArjoHuntleigh Polska należy do grona dobrych pracodawców. Socjal też całkiem niezły!!
obserwator 2017-08-31 07:49
Niejeden dyrektor ma gorsze wykształcenie niż jego podwładny specjalista.

Natomiast wykształcenie to jedno a predyspozycje do pełnienia funkcji jak np. zarządzanie ludźmi to drugie.
Michał 2017-09-01 12:21
Chciałbym się dowiedzieć ile zarabia Operator wózka widłowego ?
Gregor 2017-09-03 22:27
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć kilka informacji w temacie pracy dla osoby na stanowisku specjalisty od jakości? Jakie wymagania ma firma na starcie? Dziękuję z góry
adi 2017-09-06 20:06
Kurcze jutro wlasnie mam rozmowe na magazyn tam te 2700 to brutto?
Iwona 2017-09-07 11:24
@adi w takim razie jak będziesz po rozmowie to napisz na forum jak poszło i czy Cie zatrudnili. Powiedz tez jak wygląda rozmowa i czy to prawda z tymi ogłoszeniami. Czy ktoś jeszcze idzie na rozmowę na magazyniera do ArjoHuntleigh Polska w najbliższym czasie?
Wojtas 83 2017-09-12 23:20
Jak pracujecie,macie weekendy wolne? Ja robię w Eurocash i myślę się zwolnić. Bo takie wyśrubowane normy że szkoda gadać. Nadźwigasz się, tych butli że aż kręgosłup siada. Szefostwo tylko biega za tobą i krzyczy szybciej, szybciej. Obóz pracy. Jedynie te weekendy wolne. Więc jak robicie i czy da się wytrzymać? ;)
Zonia 2017-09-12 23:22
ArjoHuntleigh z tego co słyszałem jak szukałem pracy ma dobra opinię. Mam zamiar aplikować i poczytałbym jak się wam teraz pracuje ?
Iwona 2017-09-26 10:46
Są na forum jacyś aktualni pracownicy, którzy mogliby odpowiedzieć na pytania @Zonia, @Wojtas 83. Chyba, że już skontaktowaliście bezpośrednio się z firmą ArjoHuntleigh Polska i teraz Wy możecie nam coś na ten temat opowiedzieć. Każda informacja może się komuś przydać.
Waldi 2017-10-01 20:02
Jak się komuś nie chce pracować to zawsze znajdzie pretekst żeby narzekać. Jak jestem w pracy to pracuję i chyba dobrze mi to wychodzi bo mam dobrą kasę i uznanie.
Zostaw swoją opinię o ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. - Komorniki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.