Opinie o CitiHandlowy w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie CitiHandlowy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CitiHandlowy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CitiHandlowy w Warszawa

xyz

Przyjmują wszystkich. Citiphone 2000PLN netto Warszawa

Rosmir

Chciałabym wyrazić swoją opinię na temat rozmowy kwalifikacyjnej w oddziale Citi w Olsztynie na ul. Pstrowskiego. Podczas rozmowy wyszło na jaw, że Pani Katarzyna, osoba przeprowadzająca rozmowy w tej lokalizacji nie rozróżnia Szwecji od Szkocji :) Gratuluję doboru współpracowników i ich profesjonalizmu :)

max
@Rosmir

I tak nie ma takiego miasta w Polsce.

re
@max

No własnie , są Szetlandy

@Bolo, @Martynka94 widzę, że jesteście zainteresowani pracą w firmie CitiHandlowy. Czy zostały przez Was już podjęte jakieś kroki w tym kierunku? Jeżeli dostaniecie zaproszenie od pracodawcy na spotkanie rekrutacyjne to proszę zrelacjonujcie nam tutaj jak ono wyglądało. Na pewno pomoże komuś na przyszłość.

Goleszów

Na nasze (...) piętro na goleszowie dotarły wieści że bank wypłacił wysokie odszkodowanie za przegraną sprawę o dyskryminację. Nic się nie zmienia w podejściu przełożonych do pracowników.

Fund Accountant

zbyt wysokie wymagania pracodawcy do stanowiska

budowa portfela, księgowanie na kontach T

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Marek27

Na jakie minimalne wynagrodzenie netto można liczyć w CSC w Olsztynie?

Bigos

Jak długo czekaliście od rozmowy telefonicznej (pierwszy etap rekrutacji) na zaproszenie na kolejny etap?

Najwiekszy syf jest w Szczecinie. Dzieje sie to samo co opisał poprzednik. Pracowałem tam. Jak te kobiety moga spojrzeć mężom później w domu? Dlaczego centrala tego nie widzi? A moze widzi i nie reaguje ?

Maro c

Nie oczekujcie że w citi lub w innym banku będzie lepiej. Do goldmana już się szykuje rzesza ludzi z citi. To ci ludzie ze zrytymi beretami w obecnej firmie pójdą do goldmana i będą zarządzali. Ja pracowałem już w kilku bankach i zawsze jest ta sama sytuacja.

Citówka

Były pracownik ma rację. Rok temu odszedłam z pracy bo nie mogłam zrozumieć jak ludzie mogą zapomnieć o rodzinie . Jak mówiłam o niej to szybko znajdowała się odpowiedz że ważniejsze są plany i że jak będą plany to rodzina będzie ważniejsza. Tak nie było. Jeszcze szefowa naxiskalala na mnie . Nie dałam rady.

rozczarowany_i_znudzony
@Citówka

Nie polecam tego miejsca pracy i zgadzam się z wszystkim krytycznymi opiniami tutaj zamieszczonymi. Pozytywne opinie wygłaszają tutaj tylko Ci co mają wyższy poziom zaszeregowania ( C co najmniej 13) i nie muszą zmagać się z całym gównem które mają na co dzień szeregowi analitycy (C poniżej lub równe 11) lub Ci którzy pracowali tutaj krótko i mieli duże szczęście trafić do nielicznych departamentów/zespołów gdzie zachowany jest work-life-balance a nadgodziny są zjawiskiem incydentalnym. Swoją opinię piszę z perspektywy 6 lat pracy w Citigroup (Bank Handlowy i Citibank Europe/International) w obszarze supportu biznesu Treasury . Po pierwsze ciągłe nadgodziny i to nie 9-10 godzin dziennie ale bardziej 11-13 spowodowane nadmiarem obowiązków, ciągłą rotacją pracowników, bałaganem organizacyjnym i systemowym, nieudolnością obszarów IT które zamiast wspierać i pomagać tak naprawdę utrudniają pracę wprowadzając ciągłe zmiany często bez komunikacji z kimkolwiek. Po drugie nierówne traktowanie zespołów w ramach departamentu. Jedni mogą narobić bałaganu i wyjść po 8 godzinach pracy bez konsekwencji podczas gdy inni muszą po nich "sprzątać" siedząc nadgodziny i obrywając jeszcze za to po głowie. Po trzecie menedżerowie kompletnie nie szanujący czasu podwładnych i zawracający głowę bzdetami podczas gdy najbardziej podstawowe kwestie do ogarnięcia leżą i kwiczą. Po czwarte totalny chaos generujący więcej pracy jeśli idzie o komunikację na linii biznes - IT - operacje. Ten syf znieść jest najciężej bo sprowadza się do odwalania roboty za innych którzy świadomie lub nie często wprowadzają w błąd na temat bieżącego stanu procesów/systemów/procedur. Po piąte oczekiwanie wobec pracownika że kwestie związane z pracą w Citi staną się dla niego najważniejsze w życiu (to już przypomina niemal sektę) i na ich rzecz pracownik zrezygnuje z rodziny, znajomych, hobby i w ogóle czasu wolnego - stanie się takim żywym robotem. Wreszcie po szóste płaca - uwierzcie że w zamian za całe to poświęcenie którego się tutaj oczekuje czy wręcz wymaga nie jest tego warta. Wystarczy wspomnieć że ludzie przychodzący tu na rozmowy kwalifikacyjne z RBS/HSBC czy Credit Suisse wychodzą rozczarowani w kwestii zarobków bo na analogicznym stanowisku w aktualnej pracy dostają 30%-70% więcej tego co jest im w stanie zaoferować Citi. Generalnie nie warto tu pracować bo na rozmowie kwalifikacyjnej będą Was kłamać w żywe oczy jakie to fajne i ważne rzeczy będziecie robić a potem i tak skończycie jako zwykli tani klepacze w Excelu robiący codziennie te same nudne bzdury których Angol czy Amerykanin nigdy się nie podejmie bo woli zatrudnić naiwnego Polaka lub Hindusa...

Juz_mnie_nie_ma_wCiti
@rozczarowany_i_znudzony

Zgadzam się w 100%. Do tego menadżerowie, którzy na niczym się nie znają! Nawet angielski to dla nich czarna magia. Fatalne zarobki, po prostu fatalne.

stare dobre citi
@rozczarowany_i_znudzony

Wow, z ciekawości po 7 latach zaglądnąłem na opinie, aby sprawdzić czy coś się zmieniło i trafiłem na komentarz który dokładnie opisuje sytuacje z 2010 roku. Wymagane jest duże zaangażowanie ze strony pracownika, niestety jednak nikt za nie nie chce płacić. Za moich czasów managerowie byli jeszcze kompetentni, a z tego co widzę to jedyna rzecz która po tylu latach się zmieniła i to niestety na minus.

Clint
@Citówka

Odszedłaś? :D

dawno temu ale wciąż prawda

Tak spojrzałem na komentarze i widzę, że po kilku latach nic się nie zmieniło. Gonienie wyniku, bezpłatne nadgodziny i zarobki znacznie odbiegające od realiów rynkowych. W dodatku śmieszne decyzje w centrali, która potrafiła stwierdzić, że w zespole w którym ludzie pracują po 10h dziennie i odejściu jednego z pracowników nie ma potrzeby zatrudniania kolejnego. W moim przypadku okazało się inaczej - gdy odszedłem, zatrudniono 2 osoby w moje miejsce. Jednak praca w citi miała swoje plusy - to czego tam się nauczyłem po latach wciąż jest w cenie i headhunterzy ciągle się do mnie zgłaszają bo jeśli ktoś radził sobie w citi, to już wszędzie sobie poradzi. Dodatkowo panowała bardzo fajna atmosfera ale z drugiej strony to dobra atmosfera panowała w każdej firmie z jaką miałem dotychczas do czynienia. Podsumowując, jeśli ktoś pracował w instytucji innej niż finansowa i ma realne wyobrażenie o tym, jak pracownik powinien być traktowany, nigdy więcej w citi się nie zatrudni. Niestety (lub stety) nie mam porównania z innymi bankami, a trauma po citi i świadomość, że w każdej innej branży jest lepiej (obecnie pracuję dla firmy IT świadczącej usługi na rynku finansowym) sprawia, że banki jako pracodawców raczej omijam.

Pyrek

Jest głośno o tej sprawie o mobbing, to jeden z obecnych pracowników. Teraz zastanawiają się co z ty fantem zrobić. To jest pracownik sprzedaży mobilnej a co najlepsze to manager

juz były

Czy ktoś słyszał lub zna szczegóły że citi przegrał sprawę w sądzie o mobbing w ostatnim czasie na przełomie 2017/18?

Biały

Ostatnio atmosfera w Citi bardzo słaba. Bank dostał wyrok za mobbing na pracowniku w tym roku (2018). Ciekawe co z nagrodą Top Employers

xoxo

Siema, pracuje w kadrach w Wawie przy Chałubińskiego od lpca. Jest (usunięte przez administratora),bo mało ludzi i dużo pracy. Angielski powinien być biegły, a nie jak w ogłoszeniu "dobry". Kasa (przez firmę zew. 4500 brutto). Na razie wykonuje swoją robotę i nikt się mnie czepia. NIe mam takich doświadczeń przynajmniej na tę chwilę jak ludzie w wpisów poniżej..

Dusiek
@xoxo

Cześć, jest ogłoszenie do kadr na Chałubińskiego i zastanawiam się nad złożeniem CV. Możemy jakoś zgadać się na priv?

Guliff

Cześć, Czy ktoś mogłby cos powiedziec o programie Rozwój na Bank? Jesli w nim nie uczestniczyliście, to czy znacie jakiegos stażyste z tego programu, czy coś możecie powiedzieć o perspektywach i tak dalej.

Graduate
@Guliff

Cześć :-) Zacznijmy od tego, że to nie staż :P Umowa o pracę i pensja jak na innych kluczowych programach menedżerskich na rynku. Projekty ambitne, choć różnie można trafić (choć jak to mówi się w Citi, wszystko w Twoich rękach). Faktycznie jest trochę osób, które były kiedyś na programie, a teraz zajmują wysokie stanowiska w Banku. Perspektywy więc są, ale nie ma utartej ścieżki, trzeba być ambitnym cały czas, choć wydawało mi się, że dostanie się na program to już sukces xD Więcej info - podwieczorek@o2.pl Pozdrawiam serdecznie :)

Miś

Przeczytalem opinie na temat Citi i nie wierze. W moim zespole jest luz, kazdy wie co ma robic i jak wygladaja procedury. Pracuje w IT, kasa to raczej srednia polka ale z dyzurami i nadgodzinami wychodzi lepiej niz u konkurencji. Grade w zespole zaczynsja die od C11, wysoce wyspecjalizowane stanowiska. Pracownicy raczej bija sie o nadgodziny, chyba ze sa tacy ktorzy juz sie dorobilibinim sie nie chce siedziec, z mila checia koledzy na dorobku wezma za nich prace. Nadgodziny to max 416 w roku czyli okolo 35 miesiecznie. Ale Citi placi wiec jest ok. Kawa owoce i soki sa za darmo dla pracownikow. Moja opinia byla o Citibank Europe. Natomiast Bank Handlowy to troche inna firma. Tam sie generuje przychod wiec jest cisnienie na wyniki.

Daro

Jak praca na Citi phone? Jakie działy sa na Goleszowskiej? Jakie zarobki na początek?

crx
@Daro

Nie idz tam.. Siedziałem z citiphonem na piętrze- atmosfera mega słaba..

Daro
@crx

A karty kredytowe?

Nie dla City

Niestety firma nierzetelna. Podczas rozmowy telefonicznej pani rekrutująca oznajmiła mi, że mam bardzo dobry profil (pod kątem doświadczenia i wykształcenia) na stanowisko, o które się ubiegam. Po tygodniu od rozmowy kwalifikacyjnej otrzymałam maila, że mój profil nie pasuje na to stanowisko. Prościej by było po prostu napisać, że zdecydowali się na innego kandydata, a nie samemu sobie zaprzeczać. Jak widać wszystkim wysyłają taką samą formułkę na odczepnego. Poza tym wyszło szydło z worka, jak są zorganizowani na pokaz. Kazali mi przynieść dokumenty poświadczające moje wykształcenie i doświadczenie, ale podczas spotkania nikt o nie nie zapytał. Mówili, że podczas rozmowy będzie dwóch rekruterów, a był tylko jeden i nie wspomniał, że drugiego nie będzie. Nie mieli nawet zarezerwowanej sali i musiałam biegać za rekruterką szukając wolnego pokoju. Podsumowując: City sprawia wrażenie, że są tak dobrze zorganizowani, kompetentni, mają wysokie wymagania wobec kandydatów, a pokazali, że rzeczywistość jest zupełnie inna.

@Nie dla City

pomylka nie oceniam posty

@Nie dla City z Twojego wpisu wynika, że nie masz dobrego zdania o CitiHandlowy. Widać również, że nie jesteś zadowolona z przebiegu procesu rekrutacyjnego. Byłaś na rozmowie kwalifikacyjnej. Czy mogłabyś opowiedzieć jakie pytania zostały Ci na niej zadane i jak oceniasz stopień jej trudności? Twój komentarz będzie ważny dla osób chcących złożyć swoje CV do tej firmy.

Nie dla City
@Marta

Większość pytań miała na celu sprawdzenie, jak potencjalny kandydat radzi sobie w trudnych sytuacjach, np. czy miałam konfliktowa sytuację w pracy i jak sobie z nią poradziłam, czy miałam konflikt ze współpracownikami ze względu na zbliżający się deadline itp. Padło również pytanie, dlaczego chcę pracować w Citi, co mi sprawia największą satysfakcję w pracy, co wiem o branży, w której chciałabym pracować, jak widzę siebie za kilka lat itd. Ciężko jest ocenić stopień trudności. Jeśli jest się przygotowanym na tego typu pytania, wtedy są dosyć łatwe.

Ona30
@Nie dla City

Byłam na dwóch rozmowach tam i nie spotkałam się z tego typu pytaniami... Odnośnie konfliktów, czy branży i są szkolenia po to, każdy bank ma inne zasady.

AG

Opowiem wam o pracy jako personal banker w departamencie sprzedazy mobilnej w Warszawie. W wakacje możesz co prawda pojeździć nad morze czy mazury do pracy ale licz sie z tym, że będziesz stać na słońcu i zaczepiać ludzi na walizke po 14 godzin.. Nikt Ci za nadgodziny na pewno nie zapłaci i wyciskają z Ciebie ile się da. Na akcji sprzedażowej dostajesz tryliard smsów od menago lub regionalnej o m.in takiej tresci: "jeśli nie spiszecie 100 aplikacji to siedzicie tu do 22" , "ciśniemy bo musismy spisać jeszcze co najmiej 50 cc", "kto dziś nic nie spisze wraca na swój koszt w nocy do domu- rj na 1 świetle się nie liczy" i masa podobnych... Jako c05 podstawa wynosi 2,5k netto no chyba, że chcesz multisport, lux med i legon mass to wtedy wychodzi ciut mniej. Jako co9 czyli starszy doradca masz ok 3200 netto na rękę ale robisz to samo co c05. Plusem c09 jest to, że masz auto na wyłączność i się nim nie chcesz dzielić z c05. Ale 09 nie jest dla wszystkich. Przychodzisz do pracy i startujesz od c05 i musisz się błagać o auto służbowe lub pozyczać od innych departamentów i tankować za swoje. Póżniej możesz ewentualnie to rozliczyć ale uwaga czekasz na oddanie Twoich pieniędzy miesiącami bo pani dyr regionalna nie ma ochoty Ci tego szybko klepnąć byś te pieniądze odzyskał. By wyrobić premie wpierw musisz wyrobic tzw threshold. Threshold to takie minimum i jest to 8000pkt czyli w przeliczeniu na pieniądze 800 zł. Co powyżej zrobisz to Twoja premia. Premia była miesięczna. Aktualnie premia będzie kwartalna. Akcje które organizuje bank do (usunięte przez administratora), ktoś chyba bierze za nie dobry hajs aby po prostu się odbyły. Po 60 doradców na event, w dodatku stanie na galerii handlowej w 6 osób na stendzie i wciskanie ludziom darmowej karty w zamian za walizke/bon. Aktualnie szeregi c05 stoją na galerii i w teren jeżdzić za bardzo nie mogą, natomiast c09 będzie dedykowane na cbaw czyli akcje sprzedażowe w firmach, które współpracują z citi. Wczesniej c05 jeździły w teren jak c09 chodząc od drzwi do drzwi różnych banków i pisząc na sztukę każdego pracownika banku, playa, tmobile i innych. Codziennie dostajesz smsy od menago Marcina Ł: w stylu " plis o estymacje" lub "jaki wynik dzis" o róznych porach.. Nie ważne czy 2:49 w nocy lub 5:50 rano... Ponadto jeśli jesteś lizodu*em to zajdziesz daleko. Jeśli natomiast pokażesz, że nie zgadzasz się z ich polityką oraz, że mózg nie pełni u Ciebie funkcji dekoracyjnej to uwierz nie spodobasz im się. Najlepiej jak będziesz tyrać i milczeć. Wtedy będziesz wspaniały. Co do samej pracy nie byłaby zła gdyby kadra kierownicza była na nieco wyższym poziomie oraz gdyby człowiek był coś więcej wart suma citimaxów.... Citi daje super socjal, którego na pewno nie da Ci inny bank, pozanasz tam super ludzi ale pomyśl czy warto mieć szefa terrorystę M. Łokcia i zszargane nerwy :) Ja od roku pracuję w innym miejscu i szczerze nie wróciłabym do Citi nawet gdyby mi dali 10 k netto podstawy. P.S. Pozdrawiam Cię Łokciu "terrorysto. "

Zostaw merytoryczną opinię o CitiHandlowy - Warszawa

• Jak się pracuje w CitiHandlowy?

Zobacz opinie na temat firmy CitiHandlowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CitiHandlowy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 3 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CitiHandlowy?

Kandydaci do pracy w CitiHandlowy napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CitiHandlowy