Opinie o KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O. w Radom

Domino

Witam. Jak wygląda praca elektromechaników na utrzymaniu ruchu? Jest nowe ogłoszenie o zatrudnieniu na to stanowisko i jestem ciekaw. Z góry dziękuję za odp.

Domino

Bioly

Omijać szerokim łukiem a szczególnie prace na kierowcę C+E oszukańce najchętniej by chciały żeby pracować po 24godz na dobę a mało tego (usunięte przez administratora) na godzinę pani dyrektor ucina godziny za postoję nie polecam

Ewelina
@Bioly

To niech sobie robota zatrudnią :D Chore wymagania, coraz gorsze, dobrze że mąż nie złożył tam CV a chciał... Czemu dyrektorka ucina godziny, to w ogóle zgodne z prawem?

t

Nie wiem dlaczego jest tyle negatywnych i złośliwych komentarzy Proponuję tym wszystkim założyć własne działalności i wtedy nie będą robić nic bo kasa sama będzie się zarabiać jestem pracownikiem tej firmy naprawdę nie ma co narzekać, praca owszem jest w warunkach uciążliwych z uwagi na produkcje praca w niskich temperaturach Wynagrodzenie wypłacane jest na czas firma zapewnia posiłki i gorące napoje Święta jak i inne dni wolne od pracy są dniami wolnymi nie piszcie głupot

1982
@t

Możesz powiedzieć ile można zarobić na magazynie jako operator wózka z uprawnieniami na ile zmian się pracuję?

@t

No przecież, jak się pracuje w biurze to jest super :) przykro mi ale my na produkcji nie mamy tak super jak wy ;)

Guzman

Ta weź pracowales

Pakowacz

Miałam być na pakowaniu a dali mi rozbiur kurczaka to kpina a rozmowa była ok.

Żadnych pytań

Leszno
Ciekawy

Jakie warunki pracy są w dziale kontroli jakości? Jaka atmosfera pracy?

Jaki dress code obowiązuje (usunięte przez administratora)?

Mia

pracuję sie w 5oC więc im cieplej tym lepiej, praca w kombinezonie który jest zapewniany przez firmę

Dorota
@Mia

@Mia, dziękuję za Twoją odpowiedż. Cieszę się, że trafiłam na Twój komentarz, gdyż również byłam ciekawa kwestii ubioru w tym przedsiębiorstwie. Z Twojego wpisu wynika, że jesteś lub byłaś pracownikiem firmy KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O. Czy może mogłabyś napisać coś więcej o warunkach pracy w tym miejscu oraz na jakie zarobki można liczyć?

Lolla

A jak z laboratorium? Praca w jakim systemie ? I kto kierownikiem jest w laboratorium? Wie ktoś coś? Chce aplikować ale nie wiem czy warto sobie głowę zawracać?

Mia
@Lolla

KPS food nie ma własnego labu

Alfa

Firma taka że Ukraińcy nie chcą już tu pracować a co dopiero Polacy. Ciągłe poganianie, trzeba zostawać a za nadgodziny nie płacą, gdzie indziej da się więcej zarobić nie pracując za dwóch. Nie polecam.

nikt

czy tu kos zaglada ,prosze o odpowiedzi

Zzzzz
@nikt

Na jakie pytanie?

Jacek

Witam, Ktoś może wypowiedzieć sie na warunki i ilosc godzin w KPS food dokładnie na ubojni? Pozdrawiam

nowy

jak wygląda praca na uboju a dokladnie na zawieszaniu?

Loka

A jak z pracą w laboratorium?jak warunki, zmiany i jaki kierownik? Ktoś coś wie i może pomóc...

Weronika

Wiecie, że produkty (usunięte przez administratora)dostarczane są na nasz rynek krajowy, ale i również europejski? A Wy jakie macie zdanie na temat pracy w powyższej firmie?

GalAnonim
@Weronika

A czy wiesz że tam sie pracuje/haruje za marne grosze. Poza tym praca od 6 do 14tej a kaza prawie codzien robic do 16-17tej. Braki wozkow i innego sprzetu to norma. Szkoda slow, wyzysk ludzi.

nifadora
@Weronika

Pracowałam w tej firmie przez pół roku. Harówa niesamowita. Zero dyskusji o urlopach, oni narzucają kiedy masz iść na wolne. Zwolnienie lekarskie- zwykle jest traktowane jak wyzysk pracodawcy. Praca na trzy zmiany, bez względu na dni świąteczne czy niedziele- firma musi wyrobić plan na dziś. Kadra kierownicza składa się z ludzi bez wykształcenia, często piastującym stanowiska "po znajomości". Pracownicy fizyczni- to najniższa klasa społeczna, ludzie zmuszeni do pracy za kilka groszy na godzinę. Donosicielstwo na innych pracowników- jest wysoko premiowane przez dyrektorów. W grafiku pracy uwzględniona jest przerwa na posiłek. Pracownikom do jedzenia podają cały "odpad", który nie przejdzie kontroli na zakładzie i zostaje skierowany do utylizacji.

Ktos
@Weronika

To jest forum o pracy a ne gdzie jest dostarczane mięso kogo to obchodzi

Jan
@Ktos

Trafna uwaga. Skoro odwiedziłeś ten wątek, to mogę przypuszczać, iż rozważasz aplikowanie do pracy w firmie (usunięte przez administratora). Czy rzeczywiście tak jest? Chętnie poznam bliżej Twoje plany wobec tego pracodawcy.

Janina
@Jan

Odradzam jakikolwiek plany wobec tego pracodawcy. Szczególnie biuro!

Jan
@Janina

Każdy ma prawo zostawić swoją opinię o pracodawcy, więc Twoja jest także ważna. Jednak odradzając zatrudnienie dobrze by było napisać kilka argumentów na potwierdzenie swoich słów. Co zarzucasz warunkom zatrudnienia w biurze, a jakie aspekty zatrudnienia mogłabyś polecić? Chętnie się tego dowiem.

aaa
@Jan

długo jeszcze będziesz tak trollował?

Jurek
@Weronika

Twoja wypowiedź jest nie na temat co ty im reklame tu robisz

zielony
@nifadora

powiem Ci, że gorszych bredni to nie słyszałem, odnośnie urlopów i dni wolnych to nie ma z tym problemu zawsze można się dogadać.

DobryJasiu
@nifadora

Większość to bajki wyssane z palca. Oprócz działu technicznego nikt inny nie pracuje na noc, Zmiany na produkcji są przedłużane ze względu na zapotrzebowanie klienta na produkt. Taka fabryka ze względu na przepisy musi przerobić cały towar , który wyprodukuje. No ale pewnie nie masz zielonego pojęcia o produkcji w ubojni. Az tymi posiłkami to już czyste kłamstwo, przychodzi katering codziennie świeże jedzenie , ciepłe obiady i na śniadanie kanapki jak masz ochotę.

Xxxxx

Niby jeste na umowie ze wypłaty sa co 10 każdego miesiąca Ale I tak ludzie dostają z dużym opóźnieniem swoje wynagrodzenie praca po 10 godzin Ale I tak jak sie tam nie wyrabiasz na dwóch stanowiskach to I tak cie jeszcze poganiaja

Lufka

Na magazynie nie polecam niby zmiana 10 godziny a robi się i po 13 a teras środę i sobotę pracuje się nawet jak pracujesz po 10 h dzienie jak nie przyjdziesz to oburzenie większości 1 połowa liderów to idioci z Ukrainy a druga to przyjęci po znajomości ludzie bez pojęcia na kasę nie ma co narzekać ale z nadgodziny nie płacą ( wybrany osobą płacą) a i jeszcze odpiszą godziny jak na fajkę czy do wc to czas odliczany

Ulala

Witam. Planuję złożyć CV w tej firmie. Po przeczytaniu kilku opinii mam jednak spore wątpliwości. Czy może ktoś z pracowników napisać jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Czy rzeczywiście haruje się tu za marne pieniądze? Po 10 albo więcej godzin dziennie? Dziękuję z góry za każdą opinię.

Jak wyglądają warunki zatrudnienia w biurze kps? Czy wysyłają kogoś potem na produkcje?

Operator

Praca 4 dni w tygodniu niby po 10 godzin taa zapomnij, jak sie nie wyrobicie, awaria czy tir sie spóźnia godzine z automatu zostajesz dluzej, operatorzy zaczynaja o 2 s nocy srednio koncza o 15. Omijam ten zaklad szerokim lukiem i kazdemu odradzam prace tam..

Magdalena
@Operator

@Operator, no dobrze, to może przynajmniej wypłatę masz taką, że warto te nadgodziny poświęcić na rzecz(usunięte przez administratora)? A czy są jakieś dodatki za pracę w obniżonej temperaturze? Ubrania robocze?

@Magdalena

Szczerzr mam gdzieś te nadgodziny jak nie mam życia poza pracą. idz śmiało zacznij prace o 1 w nocy wyjdź o 16, powodzenia z takim życiem :)

Siergiej

Zarobki minimalne, fetor, coś strasznego. Wyzysk ludzi. Pracują tu Ukraińcy, Gruzini. Wolę dalej jechać na zachód. Tam chociaż godziwe pieniądze zarobic można

Zuza

Za leżenie z pewnością żadna firma nie będzie płaciła, pracownik myślący głównie o wolnym to nie jest dobry pracownik!

Józio
@Zuza

Ale jakieś urlopy się nalezą????nie dni wolne tak poprostu ze nie chce się iść do pracy komuś

Zostaw merytoryczną opinię o KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O. - Radom

• Jak się pracuje w KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O.?

Zobacz opinie na temat firmy KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O.?

Kandydaci do pracy w KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KPS FOOD SPÓŁKA Z O. O.
2.2/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Malenicka 81
    26-600 Radom