Opinie o develey.pl - Develey Polska Sp. z o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Develey Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Develey Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Develey Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Regina

Jest dobrze w firmie ,ale przy takich złośliwościach między ludźmi można zepsuć wszystko.

Byla ranstadówa

Ja uważam że wypytywanie się o pieniądze i czyjeś zarobki na wejściu to zwykle prostactwo, wścibskość i brak ogłady. Tak na pewno nie robią ludzie na poziomie ale czego oczekiwać od ludzi którzy pracują w fabryce ketchupu. Pracowałam jako pracownik agencji sumiennie i niestety ale śmiało stwierdzam że ludzie są okropni. Temat pieniędzy tworzy selekcję na starcie jeśli się okaże że zarabiasz więcej od starszego pracownika choć to nie twoja wina. Nie zaznasz już życzliwości i pomocy bo zawiść o zarobki weźmie górę i wielkie panie pracownice zielone będą starały się Ci uprzykrzyć życie jak tylko będzie do tego okazja. Pakowanie ketchupu to widać też dla niektórych szczyt ambicji osiągniecie i szczyt ambicji. Pozdrawiam serdecznie wszystkich zawistnych współpracowników.

Zielony
@Byla ranstadówa

To po co przyszłaś do fabryki ketchupu pracować ?

Develeyowa
@Byla ranstadówa

A co zaskoczona jesteś ? Jakbyś popracowała kilka lat za parę groszy na tasmie i przyszedł by niebieski albo niebieska dwie lewe rece i musisz robic za nia bo nie wyrabia a zarabia sporo wiecej ? Czy to takie fajne ? mamy skakac z radosci i klepac po pleckach ? Karzdy by chciał zarabiac jak najwiecej i nic nie robic. Karzdy by się zdenerwował a niektorzy jeszcze sami perfidnie sie chwala zarobkami i sie smieja ze starych pracowniczek. nikt nie bedzie tego tolerowal bo karzdy patrzy się tylko na siebie i takich ludzi trzeba eliminować jak najszybciej. Karzdy ma dosyc jak widzi obiboka z wyzszymi zarobkami. Bialo zielone pracuja w tym zakładzie najwiecej i maja prawo byc zli i zdenerwowani ze karzdy nowy co przyjdzie ma wieksza kase.

Słownik
@Develeyowa

Myślę że "karzdy" nawet pracownik zakładu produkcyjnego czy też fabryki powinien znać chociaż trochę zasady ortografii

@Słownik

Hahaha faktycznie "karzdemu" by się przydało w palarni na fajku poczytać o ortografii

Vłodia
@Zielony

Żadna praca nie hańbi i jak potrzeba to sie i ulice zamiata

Balon
@Develeyowa

Jak marudzicie to zmieńcie pracę.

Dżem
@Develeyowa

A ja chciałam powiedzieć że zieloni też się obijają jak jest tylko okazja do tego. I to wy uczycie gdzie się chować przed kamerami żeby sobie trochę posiedzieć a niektóre panie na nocach chowają się w szatni w toalecie żeby sobie pospać. Pracują tam długo i doskonale wiedzą kiedy, gdzie i jak długo mogą sobie pozwolić na lenistwo tak żeby ich nie było widać. Niebieski niestety zwłaszcza nowy pracownik nie ma tego rozeznania dlatego zawsze to dostrzegacie a tak naprawdę robicie to samo tylko z większą umiejętnością tak żeby was nie było widać. Poza tym jak zieloni chodzą na ploteczki na sąsiednie linie stoją gadaj a jak idzie brygadzistka nagle udają że coś robią to jest dobrze. Tacy są właśnie zieloni pracownicy develey (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)

Dżem
@Dżem

(usunięte przez administratora) A jak nadal będziecie usowac dla was niewygodne słowa to wkoncu to zgłoszę odpowiednim organom. (usunięte przez administratora)Opisuje tylko ludzi którzy tam pracują. Firma jest ok.

Jurand
@Byla ranstadówa

Firma wizualnie bardzo dobra wszystko nowoczesne czysto jeżeli się rozchodzi o zarobki to dramat człowiek haruje jak wół na musztardach i innych produktach wręcz niewyobrażalnie.Produkcja idzie bardzo szybko do ręki 13zł z hakiem w ochronie siedząc płącą po 14zł-15zł do ręki wasz wybór wasze decyzje,pozdrawiam.

@Byla ranstadówa

Masz rację wypytywanie się świadczy o prostactwie. Byłem i potwierdzam. Zachowują się jak dzieci. Niedługo i agencja nie da rady jeśli takie są opinie.

Baloniara

Nepotyzm, mobbing manipulacja ludźmi plotkarswo zniesławienie mienia oszczerstwa kłamstwa to na porządku dziennym. Konfidentow też tam nie brakuje. Do tego dochodzą tandetne sztuczki psychologiczne po to żebyś sama zrezygnowała z pracy . głupcy się jeszcze z tego cieszą i uważają to za formę inteligencji kierownictwo woli udawać że pewnych rzeczy nie widzi zamiast reagować jak należy. Tyle ludzi i ani jednego człowieka. Baby zazdrosne o wszystko założysz obcasy gadają założysz sukienke gadają umalujesz się gadają niektóre panie myślą chyba że są nadal czasy komunistyczne i spiskują jedna oskarżyła niewinna osobę o kradzież po to żeby pozbyć się jej z pracy i tylko po to żebym jej koleżaneczka z plastiku przejęła tamtej stanowisko bo krogulcowi nie chce się już pracować na Lini ta sama osoba lubi donosić.

Baloniara
@Baloniara

Dodam że faceci fcale są nie lepsi facet bzyka się na dwa fronty łapie syfa i przypisuje to niewinnej dziewczynie rozpowiada po całym zakładzie robiąc z niej szmate klasyka osoby która obarcza innych za swoje błędy bo sam nie jest w stanie się do nich przyznać 36 lat i być tak niedojrzałym dramat. Ich motto ładna to kusi trzeba się jej pozbyć i tu zaczyna się teatr kobiety czyhają tylko na taką okazję i bawią się w tanie sztuczki przesiadaja się żebyś odczula utratę koleżanek i przestają się odzywać żeby było Ci źle robią taka atmosferę żebyś zrezygnowała haha tandeta ludzi pustych i to osoby w wieku 40-50lat wstyd. Rolę swoją ma też ochroniarz który nawet porządnie udawać śmiechu nie umie kiepskie aktorstwo stary dziad wstyd w tym wieku bawić się w takie rzeczy koledzy wysyłają ci uśmieszki co ma spowodować że się spalisz że wstydu i zrezygnujesz hahaha taki psychologiczny teatr to ja w podstawówce urzadzalam. Niski poziom. No a jak to nie zadziała to robią wszystko żeby z dziewczyny zrobi ku... Ignorancja jest wyższa forma inteligencji a ludzie tam uznają to za przyznanie się do głupot które wymyślają o tobie kolejna tandeta ludzi pustych

????

Hahaha nie rozśmieszaj mnie nic mnie nie zabolało wrażliwości na (usunięte przez administratora) nie mam to o tobie świadczy nie o mnie niestety nie najlepiej. Żal mi ciebie Widocznie ci prawda w oczy kole. Łachudro bez mózgu. A rozkazywać to sobie możesz swojej zafajdanej (usunięte przez administratora) I jak chcesz żeby zabolało to najpierw znajdź mój czuły punkt jałopie

Obcy
@Baloniara

A skąd wiesz że taka NIEWINNA.!!!!!!!!!!!!!!

_zzzzz

Brak słów

dobry pracownik

develey jest ok praca lekka latwa iprzyjemna robie to co lubie i jeszcze mi placa

Fuu
@dobry pracownik

To znaczy że nic tam nie robisz tylko się obijasz.

Ojciec Mateusz

Jak jest na magazynie? "Zarobki?

romacz
@Ojciec Mateusz

Ja tam jestem zadowolony kiero jest super i kiero od produkcji też

kaska

Witam :) Dlaczego pracownicy produkcji są zatrudniani przez agencję a operatorzy bezpośrednio przez firmę?? Czy taki pracownik ma szanse na umowe z firmą ? Z czasem? Dzieki i pozdrawiam

Costamwiem
@kaska

Nie tylko operatorzy są zatrudnieni bezpośrednio przez firmę. Są też pracownicy produkcji zatrudnieni przez Develey. A czy pracownik ma szansę? Jasne, że ma. Wszystko zależy od tego jak będzie pracował. Choć zdarza się, że zatrudniani są ludzie którzy mają "dwie lewe ręce" tylko po to żeby zapełnić wolne wakaty.

Justy
@Costamwiem

Kaska jak to żeby zapełnić wolne wakaty?

kaska
@Justy

Hej .Na stronie Develey sa oferty pracy dla operatorów.Nie widziałam dla pracowników produkcji.A z tego co wiem,pracowniów produkcji potrzebuja ale tylko i daczego przez agencje??.Z tąd moje pytanie,czy z czasem jest szansa na umowę bezpośrednio z firmą ? Pozdrawiam

Tak

Tak

Balon
@kaska

Super firma super zarobki po roku pracy w Develey kupiłem samochód postawiłem dom i odłożyłem kilkaset tysięcy na lokacie

Juro
@Balon

Haha co za bzdury w rok czasu samochód dom i lokata fantazja cię ponosi. No chyba że na stanowisku kierowniczym i zarabiasz 50 tys miesięcznie. Normalny pracownik nie jest w stanie tyle zarobić

Marzena

Develey Polska poszukuje osoby komunikatywnej, energicznej i otwartej na nowe wyzwania do pracy na stanowisko Regionalnego Przedstawiciela Handlowego ds. Detalu Sieci Międzynarodowych i Kanału Nowoczesnego. Czy ktoś z Was pracuje na podobnym stanowisku i mógłby podzielić się doświadczeniem z nim związanym? W ogłoszeniu o pracę napisane jest, że firma zapewnia zatrudnienie na umowę o pracę, samochód służbowy, telefon komórkowy oraz profesjonalne szkolenia. Jak to wygląda w praktyce?

HENEK
@Marzena

Tragicznie .... na początku jedna wielka kochająca się rodzina - po 2 miesiącach wychodzi cały dosłowny (usunięte przez administratora) .... można by tu całą epopeję napisać ... Nigdy więcej kooorpo !!! Kariery i kasy wbrew płomiennym zapowiedziom nigdy tam nie zrobicie ????????

Grzegorz
@HENEK

Możesz napisać co ma wpływ na złą atmosferę w Develey Polska? Jak z zarobkami i warunkami zatrudnienia?

????????
@HENEK

Haha Pseudo rodzina kawusia ciasteczka i uśmieszki przy stole , jeszcze się nie zdąży porządnie odwrócić i już obgaduje jedna drugą. Aż się wymiotować chce na ten (usunięte przez administratora)

Grzegorz
@????????

Czy w całej firmie jest taka kiepska atmosfera,czy chodzi o jakiś konkretny dział? Jak stosunki z przełożonymi?

Zenek
@Grzegorz

Chodzi o dział produkcji i o ludzi którzy tam pracują o największą plotkare z mevesa. Wystarczy że się jej powie że ktoś zjad kupę na śniadanie a ona będzie chodziła i mówiła że ta osoba je kupę albo że ktoś jest lezbijka albo gejem mimo że nie jest ona chodzi i gada taki pustak bez własnego rozumu. Stosunki z przełożonymi są koleżeńskie jak dla mnie zbyt koleżeńskie. Każdy każdego kryje żeby nie wyciekły brudy w dodatku pracują tam całe rodziny więc to chyba nepotyzm. Mówienie o kimś źle w miejscu pracy stawianie go w niekorzystnym świetle jest mobingiem slownym. Nie wspomnę o większych aferach... Develey jako firma jest w porządku dobrze płacą zawsze na czas. Można dorobić w weekend co jest dużym plusem

Felek
@Grzegorz

Zarobki ok między 3500_4000 ale kosztem weekendów, pracując od poniedziałku do piątku tyle nie zarobisz. Atmosferę psują dwie osoby gruby wredny plastyki i durna baba z mewesa która opowiada nawet na Lini jak to w nocy skacze po swoim mężu. Żenada ????????

anna

Jako, że niedawno osiadłam blisko siedziby Develey, poluję na jakąś sensowną rekrutację do działu handlowego [najlepiej jako kam (do detalu albo do horeca - najlepiej zagranica), znam trzy języki i mam cztery lata fajnego kamowskiego doświadczenia w handlu na wschód już nabite]. Dobrych kilka lat temu (jakoś 2011/2012) aplikowałam nawet na asystenckie stanowisko (od razu po studiach jeszcze przed oddaniem pracy) pod zdobycie pierwszego sensownego doświadczenia ale pieniądze niestety były nie do przeżycia w Warszawie plus dojazd z Bemowa był tragiczny (nie było jeszcze obwodnicy) i podziękowałam już na etapie drugiego telefonu. Czy coś tam się zmieniło na plus? Doszły mnie słuchy z produkcji/magazynu że były jakieś desanty ze sprzedaży i marketingu ale nie trafiłam niestety na jakieś sensowne rekrutacje w sieci. Plus podobno młodzi zawijają się na pięcie przy pierwszej, lepszej okazji i to mnie mocno niepokoi... Wiadomo, takie czasy - rynek pracownika, czy mają jakieś powody poza pewnie jeszcze lepszymi warunkami u innych pracodawców? Naczytałam się ostatnio o Sante i jestem jakoś bardziej wyczulona na takie tematy.... Tylko prosiłabym - bez nabijania opinii, które z kilometra wyglądają na fake news albo post sponsorowany :) Dziękuję

Domino
@anna

W dużym skrócie - micromanagement, każda decyzja musi zostać zaakceptowana przez szefa. Oczywiście odrzucana jest bez żadnej argumentacji, raczej „ja jestem szefem, ja tak chcę”. Zero swobody, zaufania w Twoje możliwości. Typowy PRL-owski zakład pracy, gdzie atmosfera jest napięta i polega na ciągłych plotkach i narzekaniach. Jeżeli chcesz pracować w takim miejscu, lepiej idź do zwykłego urzędu, będzie lepiej. Młodzi uciekają, bo w tej chwili bardzo ważne są dla nich atmosfera w firmie, możliwości rozwoju, nauczenia się nowych rzeczy a nie słuchanie januszy biznesu...

@Domino

Skoro w Twojej ocenie młodzi pracownicy odchodzą z firmy Develey Polska to mam przez to rozumieć, że większość kadry pracowniczej stanowią osoby starsze i doświadczone? Zastanawia mnie również, czy zaraz po otrzymaniu zatrudnienia możemy liczyć również na odpowiednią pomoc i wsparcie od bardziej doświadczonych osób? Jest to dosyć ważne w pierwszych dniach pracy.

@anna

Już jak czytam co napisałaś - to widzę oczami wyobraźni, że idealnie się tam nadajesz ????

@Domino

Jakże bliska mi jest Twoja opinia !

Paula

Ludzie na produkcji zwłaszcza kobiety są okropne oceniają po wyglądzie, wybierają sobie ludzi do pracy z którymi można po pracy iść na wódkę lub piwo w krzakach. Jedna druga obgaduje podkładka świnie aby dostać dane stanowisko chodzą na skargi do kierowników wymyślają takie głupoty na ciebie po to żeby cię nie przyjąć na stałe. Wyścig szczurów każdy walczy o stanowisko po trupach. Nie ma tam kolezenstwa a jak ktoś się uśmiecha do ciebie to jest to podpięte fałszem. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) tam panuje. Nikt nie chce cie uczyć po to żebyś przypadkiem nie wygryzla z ich roboty zrobią tak żebyś sama zrezygnowała czyli zajada cię fizycznie tak żeby Ci się odechciało pracy tam

Katarzyna
@Paula

Atmosfera w miejscu pracy to bardzo ważny aspekt wpływający na dobre samopoczucie pracowników, a przez to na jakość wykonywanej pracy. Z Twojej wypowiedzi wynika, że atmosfera w firmie Develey Polska Sp. z o.o. nie jest najlepsza. A jak oceniasz inne aspekty pracy w firmie? Czy poza kiepską atmosferą dostrzegasz jakieś pozytywne strony zatrudnienia? Wynagrodzenie jest odpowiednie?

@Katarzyna

Tak; darmowe próbki majonezu ????????????

Nie ważne

Ale wy gadacie bzdury nie które osoby pracują w develey po 25 lat i owszem są np operatorem danej maszyny kierownikiem zmiany lub magazynu zresztą ten kto tam nie pracował to niech się nie wypowiada i głupot nie gada ja tam pracuje i nie narzekam owszem denerwujące jest to że jest pełno Ukraińców a to jest naj gorsze że taki Ukrainiec zarabia wieńce niż Polak dla Ukraińców jest mieszkanie benifety itp a dla Polaka nic nie ma Ukraince git Polak do kosza

Też nie ważne
@Nie ważne

Ktoś tu chyba nacjonalista! Uważam iż głupie ludzie tak sobię porównują.

Nacionalista
@Też nie ważne

Polski język jest trudna jenzyka

SZOP- liczydło
@Nie ważne

Firma istnieje od 2001 wg KRS, to jakie 25 lat?yyy

@SZOP- liczydło

Brawo !!! Ktoś wreszcie zauważył bez klapek na oczach ???? Develey, Develey UBER ALLES !

Nie Ważne

Im dłużej pracują ludzie w tym develey to są bardziej popier tam jest tak ze się każdy z nich nad każdym wywysza i wyżej s.. niż lep ma osoby są bardzo nie mile do nowych pracowników i po paru godzinach pracy tam to już masz dość tych po....... ludzi pracy tam nie idzie użyć jedyne czego użyjesz to nerwów bo po 8 godzinach masz już dość na Maxa . Jedna zasada jest taka żeby nie wiem co nie dać sobie na głowę usiąść bo wtedy będzie po tobie bo dla nich jesteś tylko zwykłym papierem w koszu

JARUSKWACZOR
@Nie Ważne

i przez generalnie bałagan bo przez 2 godz czekasz na przydział

Nie ważne
@JARUSKWACZOR

Dokładnie tak jest nawet dłużej czekaszasz aż ktoś podejdzie po Ciebie tam tak jest

@JARUSKWACZOR

Ale zawsze płacą za te dwie bezproduktywne godziny ;-) Chyba trochę przesadzasz. Ja też zaczynałem 10 lat temu na Dosomacie i też mi się wydawało, że to jest chore. Ale tak jest i już...

Justy
@JARUSKWACZOR

jaki przydział ?? o co chodzi?

grzes

z ciekawości sprawdziłem opinie o firmie w której przepracowałem 2 dni:D w 2007 albo 2009 roku. Czwartek-piątek. w piątek kierownik podchodzi pod koniec dnia pracy ( piątek) i mówi " masz przyjść jutro do pracy... ale sobota?. Nowy jesteś wiec musisz:D Tyle mnie widzieli.. Ludzie trzeba się szanować! 3-4 tys netto za prace zmianowe w Warszawie to dzisiaj norma. Fakt ... dostałem wynagrodzenie za 2 dni pracy. Musztarda stołowa develey uwielbiam :D

zaciekawiony
@grzes

Zaciekawiła mnie Twoja wypowiedz o nadgodzinach... kierownik mowi Ci ze masz przyjsc do pracy w sobote i niedziele w systemie 3 zmianowym??A jak to wypada gdy w sobote masz 2zm a w niedziele na 1zm??Pozdrawiam

JARUSKWACZOR
@zaciekawiony

NP MÓWIA MASZ JUTROM WOLNE ALE ODRABIASZ W SOBOTE..GRAFIK TYLKO NA TYDZIEŃ DO PRZODU...PORA NOCNA WLICZONA W ETAT...ETAT TO RÓZNA ILOSC GODZ W MIESIACU .CZASAMI NAWET 195

artg

W tej firmie nie ma czegoś takiego, jak wdrożenie na nowym stanowisku pracy. Jak masz problem, to zostawiają pracownika z nim samego. Nie można nic skonsultować. Robisz po 5 razy to samo, aż się spodoba lub nie. I trzeba być przygotowanym na humorki niektórych pracowników, którzy jeszcze tam pracują i nie lubią swojej pracy.

@artg

Mam rozumieć, że zaraz po zatrudnieniu nowy pracownik nie ma co liczyć na wsparcie pozostałych osób zatrudnionych w firmie Develey Polska? Będziesz tak uprzejmy i napiszesz również, jak wyglądają warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca? Proszę o informację na ten temat.

Odbiegając trochę od zadanych przez Ciebie pytań, chciałbym dowiedzieć się, jak ocenisz pracę w firmie Develey Polska po pierwszych tygodniach swojej pracy? Uważasz, że stawka wynagrodzenia, którą zaoferowała Ci firma, jest adekwatna do ilości wykonywanych obowiązków? Wyraź proszę swoje zdanie na ten temat.

Trochę dziwna firma, ostatnio się trochę obudziła że za oferowane stawki trudno znaleźć pracowników więc przez agencję oferują prawie takie same stawki jak mają starzy pracownicy z tym że premia jest niższa w agencji. Przez agencję trzeba pracować minimum 5-6 miesięcy zanim przyjmą bezpośrednio przez firmę, na magazynie nawet po roku (dużo do nauczenia się - tankowanie cystern itp.). Na magazynie pracownicy zatrudnieni przez agencję nie pracują na nocki i nie maja nadgodzin w porównaniu do pracowników produkcji. Pensja bez nadgodzin 2200 - 2400. Praca nie jest ciężka fizycznie. Duża rotacja pracowników, z racji niskich stawek,bez oporu zatrudniają obcokrajowców za wschodniej granicy. Ogólnie na początek niskie zarobki przez agencje, umowa odnawiana co miesiąc, przejście pod firmę po 6- 12 miesiącach. Premia na produkcji uzależniona od tego czy maszyna wyrobi normę.

Operator15l.stazu

Jestem operatorem maszyny z 15 letnim doświadczeniem. Pracowałem w 2 zakładach w Polsce i w jednym za granicą kawał czasu. Zakład macie bardzo fajny z dużym potencjałem. Wszystko macie ładnie zorganizowane i posprzątane co się bardzo ceni. Kierownictwo i cała kadra zarządzająca jak najbardziej w porządku - widać że odpowiedni ludzie na stanowiskach. Również miałem okazje popracować w tym zakładzie jako operator maszyn ale na szczęście krótko i nie musiałem się dłużej męczyć . Problem polega na tym że nie macie tam wyznaczonych konkretnych osób do szkolenia ludzi nowych. Nie idzie się od was niczego nauczyć bo wszystko się odbywa szybkim tempem z racji systemu premii i każdy wprawiony operator ma gdzieś świeżaka i robi robotę szybko i sprawnie nic nie tłumacząc - (zrozumiała sprawa zalezy na kasie ) Są operatorzy którzy coś tam próbują wyjaśniać ale też nie do końca to wychodzi. Są tacy którzy się bulwersują wręcz i odburkną coś od niechcenia albo zignorują udając cwaniaka jak to ktoś powiedział. Są również tacy którzy dowiadując się że posiadasz jakieś tam doświadczenie na produkcji zaczynają traktować cię tak jakbyś już po 2-3 tygodniach wszystko musiał umieć. Przypuszczenia że dostałeś większą stawkę oczywiście również wiszą w powietrzu więc skoro jesteś taki kozak i więcej zarabiasz to Ci pokażę rożki. Powinno się wyznaczyć odpowiednich ludzi, spokojnych opanowanych i dać im premie od nauczonego pracownika i nie było by problemów że ktoś się z kimś łapie na hali pod maszyną bo ten drze ryja i jest nerwowy a ten ignoruje i nic nie tłumaczy . Każdy chciałby żeby od razu świeżak wszystko umiał ale tak się nie da. Pracując kilkanaście lat na maszynach i urządzeniach przychodząc do nowego zakładu roboty i obsługi trzeba się nauczyć od nowa i niekiedy trzeba kogoś poprowadzić za rękę. W krzykach i nerwach nic nie da się osiągnąć.

oper
@Operator15l.stazu

To chodź będziesz uczył, doswiadczony jestes to dasz radę

przyszły operator
@Operator15l.stazu

Ile tej premii proponują na rozmowie ? Jest chociaż ze 30 % ?

zima idzie
@przyszły operator

20 % premii którą chciałby "karzdy" a nie "karzdy" ją ma :D

Paulina
@Operator15l.stazu

Z Twojej wypowiedzi wynika, że w Develey panuje niesprzyjająca atmosfera pracy. Napisałeś, że nie ma konkretnych osób do szkolenia ludzi nowych i to Twoim zdaniem jest do poprawy. Czy jest szansa by udało się to poprawić? Powiedz, czy dodatkowo widzisz jakieś zalety pracy w Develey?

Rafał

Nie długo mam rozmowę o pracę na operatora maszyn. Jakiej można się spodziewać stawki na godzinę ? Na ilu maszynach się pracuje ? Na czym polega system premiowy w tym zakładzie ?

lolo
@Rafał

45 PLN to na start i zawsze premia 20%

Chce pracować.

Witam. Chce rozpocząć pracę w Develey. Nie zbyt wiele wiem o tej firmie, ale mój znajomy tam pracował jako operator i był zadowolony zarówno z pracy jak i otoczenia. Mam trochę doświadczenia i pełno motywacji do rozpoczęcia pracy w tej firmie. Chciałem spytać która zmiane, jaka maszyne polecacie?? No i czy są operatorzy na tych zmianach do których można podejść i zaczerpnąć trochę wiedzy.?? Bez jęczenia i mamrotania. Doświadczeni i pomocni. ??

Ola

Powiedzcie coś na tamet premii. Jaka stawka dla pracownika produkcji na stasmie ? Czy premie tez otrzymuje sie stojac na tasmie ? Jakie maja pracownicy przyjeci przez ranstad ?

pomocnik
@Ola

premia jest dla wszystkich w zaleznosci czy maszyna idzie czy nie. Jak nie jedziesz procent ucieka i kasy nimia

Ptasie mleczko

Polecam firmę WEDEL. Operatorzy dostają całkiem przyzwoite pieniadze na poczatek i nikt nikogo nie wypytuje o zarobki. Starsi stażem koledzy nie robią łaski o to że kogoś nauczą .

Agent
@Ptasie mleczko

Wedel i Coca Cola. Uciekajcie bo warunki na prawdę korzystniejsze. Wspólpracownicy traktują ranstad jak ludzi gorszych. Kierownictwo jest w porzadku ale co z tego jak nie widzi tego co dzieje sie na hali.

Zostaw merytoryczną opinię o Develey Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Develey Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Develey Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Develey Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Develey Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Develey Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Develey Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 247 ocen.

Develey Polska Sp. z o.o.