Mosso Sp.j.

Puchały

Opinie o Mosso Sp.j.

pracownik 2011-12-28 22:24:25
Ta ? to na jakiej zmianie haker pracujesz? a może to ktoś z góry napisał zeby pszysłodzić firmie.
Ja tam pracuje bo musze i powiem ze nie jes tak kolorowo. no kto ma to ma tzn , starzy pracownicy ściemniaja jak sie da a reszta na nich robi. jak ci sie podoba to albo jesteś stary pracownik, albo jesteś hardkorem . Najgorsza zmiana to majonez pod dowudztwem bolka!!! No i mietka z musztardy!! a grzybek to też dobry leser. TYLE
ktoś 2012-01-01 22:18:53
Firma nie najgorsza ale szału nie ma
ml 2012-02-18 15:55:58
[usunięte przez moderatora] nie polecam [usunięte przez moderatora]
Marmolada 2014-01-09 17:01:50
Firma chce się rozwijać i pozostać na rynku,ale nie inwestuje w pracowników i nie potrafi docenić ich pracy.Brak systemów motywacyjnych.Niskie pensje,brak możliwości rozwoju.Plany coraz wyższe,a płace coraz niższe.Pensja wypłacana według widzimisię Pani X,ustawowo powinna wpłynąć na konto pracownika do 10 każdego miesiąca,wpływy pracownicy mają nawet i 13,nikt tym samym nie liczy się z pracownikami i ich stanem portfela.Z drugiej zaś strony jest tu jako taki szacunek do pracownika,nie ma paranoi jak w innych firmach,a swoje obowiązki trzeba wykonywać jak wszędzie.
ali 2014-04-26 18:05:14
firma jest ok tylko ci co piszą to sami niewiedzą co piszą nikt nie będzie płacił za siedzenie pracować trzeba jak wszędzie da mnie firma jest ok i zarobki sa oki
widziałem 2014-09-27 00:04:23
Szczerze nie polecam pieniądze żadne....i generalnie układy układziki....handlowiec niema deputatu na wymiany....a szefostwo lata i sprawdza jak półki wyglądają .....a wiadomo niema na wymiany to i półki kiepsko wyglądają....a potem out.......z pracy...dyrektor wojtek to rodzina.....kiero maciek brak jakiego kolwiek pojęcia o zarządzaniu ludzmi....chwile tam porobiłem i naprawdę odradzam....Może produkt mają dobry ale reszta to dno....
Co do ludzi niektóre osoby naprawdę miło wspominam.....ale nic więcej...a i trzeba uważać na Jarka .....fałszywa wredna...osoba.....
ja 2014-10-02 13:47:10
Ja raczej się z tym nie zgadzam.Pracuję w firmie od kilku lat i co prawda może zarobki nie są zbyt wysokie,ale podejście do ludzi nie najgorsze.Osobiście znam osoby o których wyżej mowa i nie mam co do nich większych pretensji.Co dodeputatów to się zgodzę mogło by być więcej,ale jak się mądrze zarządza to można sobie poradzić.Często mogłem liczyć na pomoc ze stony Pana Wojtka i Maćka.Co do Jarka to nie mam nic do powiedzenia,bo nie wdawałem się z nim w żadne dyskusje.Myślę,że ktoś kto pisał ten post nigdy nie pracował w firmach,które mają wręcz hitlerowskie podejście do ludzi.Widziałem chyba pisałeś to w stanie paraliżu emocjonalnego.Życzę Ci tylko takich problemów w innych firmach,które być może będziesz przerabiał...
Marmolada 2014-11-10 21:15:18
Dziś dzień wypłaty...10.11.Chyba zapomnieli...jutro 11,wpływ będzie 12.Lepiej niż w październiku,bo przez to,że 10 przypadał w pt wynagrodzenie wpłynęło na konto 13.
I tak co miesiąc.
Jedna wielka niewiadoma...ile wpłynie i kiedy,bo zasady premiowania nawet po kilku latach pracy są dla mnie zagadką :)
Wiktor 2015-01-18 19:03:06
pokazało się ogłoszenie na PH czy ktoś podpowie warunki, ile można wyciągnąć...
zainteresowany 2015-02-03 16:35:26
Witam koledzy, prosiłbym o kilka ważnych informacji ale bez emocji.
-pod jakie hurty pisze się towar na mazowszu
-jakie są targety?
-ile wizyt dziennie?
-jaka podstawa?
-jaka premia netto
-jakie urządzenie tablet, ipak, smartfon?
-forma raportowania?
-jakie auto? z gps? obrandowane? osobowe? ciężarowe?
gad 2015-02-08 18:48:35
Firma nieprzyjazna pracownikowi-znajomy pracował jako przedstawiciel handlowy kupę lat w podzięce za długotrfałą pracę został zwolniony z dnia na dzień.bez czasu na znalezienie nowej bez środków do życia - tak firma z tradycjami nie robi .wstyd całą rodziną przestaje kupować produkty mosso i będę do tego namawiał innych .Przy okazjii może jeszcze wyślę opinję o was do waszych kontrachętów niech wiedzą z kim mają doczynienia pozdrawiam
Kasia 2015-02-25 09:26:11
A jakie obroty firma robi miesięcznie lub rocznie, wie ktoś???
Stokrotka 2015-03-04 21:15:28
Kilka lat wstecz w sposób jaki opisał kolega zostało zwolnionych kilku przedstawicieli z regionu Pomorze.Wezwani pod byle pretekstem,oddali zabawki i wrócili do domów pociągami...
Takie zwolnienia się praktykuje w Mosso.
Pieniądze nie najgorsze?
Chyba dla nastolatków będących na utrzymaniu rodziców ;)
Pedro 2015-04-09 10:43:24
Jakimi samochodami jeżdżą przedstawiciele ?
Stokrotka 2015-04-12 15:48:14
Rozklekotanymi,zajeżdżonymi,psującymi się toyotami yaris :)
marcc 2015-11-24 09:17:25
prawda jest taka, ze same sie nie rozklekotały... ale jakie były takie były, na szczescie cala flota jest nowa.z prywatnych km przejechanych w w-end trzeba sie rozliczyc
antyona 2015-12-10 19:23:25
Firma mosso to dno najgorsza w jakiej pracowałam. Kierownik ma gówno do powiedzenia.Dyrektor trzęsie portkami i też ma gówno do powiedzenia. przed prezesem a dzieci szefostwa dwa rozpuszczone gnoje do wszystkiego się wtrącają.Jedyny logiczny człowiek to M.G.Jest jescze wiecznie niezadowolona ze wszystkiego Kasia. Nie polecam, a nawet odradzam. Kasa żadna.
Rychu 2016-04-11 11:24:24
Samochód i telefon to nie jakaś premia ,to narzędzie pracy w tym zawodzie,dzięki którym możesz zarabiać dla firmy która cię zatrudnia ,bez tego porostu się nie da, tyle w temacie.
portofino 2016-05-14 12:52:57
Czy coś jest nie tak bo w zeszłym roku szukali handlowca i w tym też szukają?. Jakiej kasy można się spodziewać?
mjnh 2016-06-23 21:32:38
@portofino to chyba dość spora firma wiec nie powinno cie to za specjalnie dziwić powiem szczerze :)
Zostaw swoją opinię o Mosso Sp.j. - Puchały
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mosso Sp.j.