Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Security S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

Olej

Lotto Wyplaty brak

Kierownik

Grudziądz nadal nie ma wypłaty

zadowolony
@Kierownik

Ja na Brodnicy mam całość

kałasznikow

Ogólnie Jest OK. Stawki wyższe niż u innych, ubrania, latarki, grzejnik, czajniki na czas, a nie po dwóch miesiącach. Ogólnie na rynku ochrony sytuacja jest ciężka i praca na budowie jest z pewnością bardziej opłacalna. Pracuje na Grudziądzu, stawkę mam 20 zł na rekę. Ha ha ha a niektórzy za 13 pracują jak są głupi.

hahaha
@kałasznikow

Takie brednie to możesz opowiadać dzieciom ... hahahaha

Ogolonto

chłmno
@stary

w Chełmnie też mam kasę

Pracownik Ochrony

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Kraw Bartosz

wow, Tesco Przemyśl też już mamy wynagrodzenia,

teco time
@Kraw Bartosz

Też mamy. Chyba całe Podkarpacie wypłacili.

Malina Leszek

Dzięki za info, my w Pruszczu Gdańskim też mamy wypłaty.

wojak

brodnica już dostała kase !!!!

blady rychu

o kurde, kasa weszła mi na konto, wywiązali się ze wszystkiego i to w terminie.

Oszu-kany

Szykujcie kasę na dopłatę do US od niezapłaconych zaliczek na podatek za 2018 rok przez CS. Ciekawe czy ze wszystkich spółek dostaniecie PITY. Pamiętajcie, że US ma 5 lat na wezwanie was do zapłaty zaległych podatków. Radzę omijać SC jak najdalej. Pozdrowienia dla Prezesa Beniamina K. experta w TVN24.

Kofi

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem! Ostrzegam każdego - jak najdalej od City Security ! Tyle jest innych firm, które płacą w terminie i zawsze jest kasa na czas. Czemu Barany pracujecie w tej "firmie".

Kolo
@Kofi

Wiesz Stary, bo jak ludzie są okej, miejsce jest okej i praca jest okej to jak wypłata opózni się o tydzien czy dwa to zacisnie sie zęby i pracuje się dalej, bo różne rzeczy mogą się zdarzyć. Wypadków samochodowych nie przewidzisz, a mogą tak zmienić twój punkt widzenia że tak na prawdę nic oprocz zdrowia i rodziny nie jest ważne.

Oszukany
@Kofi

DAREK

ZŁODZIEJE ZALEGAJĄ Z WYPŁATAMI. Pracowałem na wysokim stanowisku. Skierowałem sprawę do sądu. Po uzyskaniu wyroku, a raczej co niego nie mam wątpliwości zamierzam jako Wierzyciel złożyć wniosek do Sądu Gospodarczego o ogłoszenia upadłości CS

Były
@DAREK

To prawda wiele osób ma ten sam problem ale boją się o tym pisać. Do grupy City Security należy wiele spółek jak sprawdzicie KRS to mieszczące się pod tym samym adresem. Spółki dodatkowe się zamykają nie płacą składek zus, a i jak się okazało zaległych wynagrodzeń kiedy np. obiekt ma problemy z płatnościami. Nawet po wygraniu rozprawy komornik nie ma z czego ściągnąć od takiej spółki naszych niekiedy ciężko zarobionych pieniędzy.

Onan
@DAREK

To jak się domyślam to Pan przyszedł do pracy na wysokie stanowisko , po czym wyjechał na 2 miesięczne wakacje zostawiając po sobie braki w ludziach oraz niezapłacone wysokie rachunki za telefon

Anonymous

Ta firma to jakis smiech na sali. Zatrudniaja niedorozwinietych inwalidow na stanowisko pracownika ochrony...u mnie w bloku strzezonym pracuja ich ciecie jeden bez oka, jeden bez reki, a trzeci chyba uposledzony, kabaret normalnie. Idzie czlowiek z piwem-mimo, iz strzeze mojego bloku-gosc dzwoni na policje, stoisz po polnocy...TYP DZWONI NA POLICJE!!!Wracalalem ostatnio z wiatrowka, a jeden z tych kretynow na policje zadzwonil, ze mam bron! Wjazd psow do domu kajdanki przeszukania, a sie okazuje, ze po nic, bo wiatrowka na co2. DEBILE! Sam pracuje w ochronie, jestem managerem w Kons....et, ale takich kretonow nie zatrudniam i nir wydaje takich polecen, aby zawsze dzwonić na policje.

Nie polecam
@Anonymous

Ciskawe kto bedzie chcial pracowac w tej smiesznej firemce gdzie co miesiac toczy sie walka o wlasne zarobione pieniadze co sa placone jak jakas lalmuzna

@Nie polecam

Wlasnie moze dlatego ci panowie u mnie sa tacy jacy sa, wszak ich poziom frustracji najwyrazniej siegnal zenitu wlasnie przez takie sytuacje o jakiej wspomniales. Sam nie wiem, ale ponownie miala miejsce sytuacja w ktorej to stalem ze znajomym przed naszym miejscem zamieszkania, ktore -jak wspomnialem wyzej- jest "chronione" przez inwalidow z tejze firmy i w pewnym momencie... ujrzalem sylwetke goscia za winklem w czarnej czapce i czarnym umundurowaniu -mysle sobie- no pewnie jeden z tych agentow KGB juz zlapal trop, ze bandyci stoja i "chuligany" wowczas wypada zadzwonic na "milicje" tak ad hoc. Chwile pozniej zniknal. Po okolo 15 minutach podjezdza patrol...skonczylo sie legitymowaniem. Panowie z policji chyba maja jakis uklad z tymi tutaj, bo sa wstanie sie zjawic z usmiechem na twarzy w czasie do 15 minut w nadzieji, ze mandaty powystawiaja za alkohol czy cos. No niestety nic z tego. Szkoda tylko, ze jak naprawde cos sie dzieje to trzeba czekac hoho i jeszcze troche...mniejsza o to, moja sytuacja nie jest odosobniona i wielu lokatorow ma klopot z tym, ze wlasnie pracownicy w zasadzie ciecie, bo nie moge uwlaczac powaznym POF z racji wykonywanego zawodu, z byle jakiego powodu(nie wiedzac wlasciwie nic) dzwonia na pały. Moze wlasnie licza, ze przez wysoki odsetek wezwan policji (niby reakcji), zapracuja na regularnie wyplacane wynagrodzenie. Nigdy nawet z goscmi nie gadalem, ale trafia w koncu a kogos kto sie pierd**** nie bedzie i dostana najpewniej klapsy albo sam im sprawe zalozy.

Wielebny
@Anonymous

Sorki kolego, nie uważam się za niedorozwoja, a robiłem w tej firmie łącznie z 6 lat.... Ale co do opinii na jej temat to zgadzam się w całej rozciągłości..... Pzdr...

@anonymous

@Wielebny, Sorry jesli Cie to urazilo, tj.wspomnialem-nie mam na mysli wszystkich, ktorzy tam pracuja, a tylko bohaterow mojej opowiesci :)

Nie polecam

Znowu 25 i Wyplaty brak. Nosz kur brak slow, znowu jedna wielka zagadka kiedy rzekomo city postanowi zaplacic swoim ludziom, a moze wcale? Omijajcie szerokim lukiem to cos, banda oszustow i tyle, nie polecam, nie traccie nerwow

Paweł maliszewski

Witajcie Otrzymuję informację od ludzi, którzy tak jak ja nie otrzymali wynagrodzeń za Listopad 2018, że powoli otrzymują wynagrodzenia, ale nie wszyscy jeszcze takie info potwierdzili i ja też nie otrzymałem. Wczoraj dzwoniłem do firmy i jak na razie nic nie wiemy więcej. Czekamy teraz na ruch firmy

Do Pawła M.
@Paweł maliszewski

Paweł. Prawda jest taka, że siejesz mega zamęt. Sam nie byłeś w porządku do ludzi. Młodych wykorzystywałeś, a sam nie robiłeś prawie nic. NIe mówię, że kasa jest, bo jej nie ma, ale Ty może mów, pisz, całą prawdę. Napisz wszystkim jak pracowałeś. hmmm. Powodzenia i pozdrawiam

były pracownik City

U nas w Białymstoku też brak wynagrodzenia za grudzień . Sprawa zgłoszona do PIP -umowa o pracę . Szczerze nie polecam niepotrzebne nerwy .

Cyborg

Za Grudzień jeszcze kasy nie ma. Chodzi o jednostki wojskowe. Kłamią że WOG im jeszcze nie zapłacił, ale, ze swojego źródła, wiem że to bzdura. Jak dziś kasa nie wpłynie, to trzeba będzie zacząć działać.

tentego
@Cyborg

potwierdzam, nie wpłynęło wynagrodzenie za grudzień, zastanawiam się czy można te pieniądze wyciągnąć od jednostki wojskowej ale do tego trzeba łebskiego adwokata.

@Cyborg

Rozumiem że masz wyciąg o przelewie i masz dowód, na gębę nic nie przyjmuje

Cyborg

WOG to nie prywaciarz, i jeżeli o to chodzi to w ch..a nie wali.

Co

To jakies jaja z tymi wyplatami? Jest 8 styczen a nie ma kasy za listopad. Wy zyjecie?

Paweł Maliszewski
@Co

żyjemy i złożyliśmy skargi do PIP i wysłaliśmy do firmy Wezwanie do zapłaty. Do jutro Prezes ze swoją świtą mają czas na przelanie a jak nie będzie kasy to spotykamy się w sądzie.

Zadowolony-JAN
@Paweł Maliszewski

Nie licz że, ci ktoś odpowie. Mnie, a potem adwokatowi nie raczyli przez rok odpowiedzieć. Dopiero na wezwanie Sądu coś tam pokrętnie odpowiedzieli. Potem i komornika olewali dopuki im nie zablokował kont.

PM
@Zadowolony-JAN

my już działamy w tej sprawie żeby doprowadzić do sprawy w sądzie :) właśnie prawnik będzie sprawdzał firmę i będziemy konstruować pozwy ;)

Zadowolony-JAN
@PM

Jeśli mogę coś podpowiedzieć, to w pozwach kierujcie roszczenia do firmy z którą podpisaliście umowę na wykonywanie ochrony obiektu, a nie na pozostałe nadgodziny (powyżej najniższej krajowej). Bo te cwaniaki w sądzie pokazują jakieś umowy, że wypłaty zleci tej drugiej firmie. Tylko, że na konta tej firmy nigdy nie wpływają żadne pieniądze i mimo wgranej sprawy komornik nie ma z czego pobrać należnych pieniędzy. Mój prawnik o tym wiedział i nie dał się na to nabrać.

Worker

Koledzy gruba sprawa na waszych obiektach, nie chcialbym byc na waszym miejscu tylko że nie wszędzie tak jest, u mnie z parę dni opóznienia, ale wypłata się pojawila.

Szczery
@Worker

A na jakim obiekcie pracujesz.....pochwal się.

Worker

Osiedle

Szczery
@Worker

Dzięki za odpowiedź.....U nas w LOTTO cisza na temat kasy za listopad ale CS do końca miesiąca....i wchodzi nowa firma

komandor

ale kasa na biuro na 28. piętrze z widokiem na Pałac Kultury to jest

Były
@komandor

Sprawa jest prosta nie pracować w tej firmie i przekazać dalej że nie warto jak nie będą mieli pracowników to może zrozumieją błąd bo sami będą na bezrobociu.

No

Wiecie co wstyd. Na usta cisna sie juz naprawde same przeklwnstwa. Mam nadzieje ze ci co tak traktuja ludzi sami kiedys zobacza i sie przekonaja jak to jest pracowac za darmo i zyc za 2tys miesiecznie przez pol roku, bo wedlug prezesa da sie za to przezyc od listopada do stycznia, skoro robi wszystko aby umrzec z glodu. Ja juz nie mam sily ale mam nadzieje ze ktos sie do tego dobierze i skonczy sie te ich okradanie ludzi.milego dnia i dla prezesa rowniez, mam nadzieje ze masz czym posmarowac chleb bo ja nie :)

Paweł Maliszewski
@No

Karma wraca z podwojona siła. jak Kuba Bogu tak Bóg Kubańczykom

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Security S.A.