City Security S.A.

Opinie o City Security S.A.

Ludek 77 2016-11-23 23:54
Jeszcze taka myśl Mnie naszła.
Jak wygrywają kontrakty po minimalnych stawkach i mają takie podejście do pracowników co dla nich flaki wypruwali i byli wizerunkiem firmy to nie pracujcie dla nich.
Oni są dobrzy na papierze albo stronach www.
Bez ludzi ta firma przestanie istnieć,kadrowe i koordynatorzy nie obstawią obiektów a każdego z was może spotkać sytuacja,że nie wypłacą wam pensji bo KTOŚ im nie zapłaci.
Nie polecam !!!
A może 2016-11-24 08:33
Kolego bez urazy ale każdy jest kowalem swojego losu a na naukę nigdy nie jest za późno. Skoro twierdzisz że 20 lat siedzisz w tej branży a tu wylewasz swoje żale to wybacz ale nawet tego nie skomentuje. Ocene pozostawiam czytelnikom forum.
doniu 2016-11-24 09:17
Od stycznia przyszłego roku zacznie obowiązywać minimalna stawka godzinowa, która początkowo wyniesie 12 zł za godzinę. Firmy ochrony będą musiały podnieść wynagrodzenie, więc może w końcu scos się zmieni. Mnie się podoba, że kwota ta będzie waloryzowana co roku.
bp 2016-11-24 21:50
Daj znać jak tyle dostaniesz. Ma być 13 brutto, a to jest jakieś 9,30 netto czyli na rękę. Już dzisiaj płacą 10,5 , a dla liderów 11,5. Czekam na taką stawkę w cs, ale jak znam życie to w tej firmie takiej stawki nie zobaczycie nigdy. Nie dawno słyszałem że szukają jak by tu obejść te stawkę. Umowa o dzieło lub będzie można wyłożycie np. środki łączności za 5 złoty na godzinę pracownikowi ochrony. Firma dostaje 22 zl. na godzinę za pracownika i z tego co wiem to przy stawce 8 złoty juz musi dopłacać do godziny 0,50 zl.Słabe firmy takie jak cs znikną z rynku. Zostaną tylko silnie, a wiele obiektów zrezygnuje z ochrony.
doniu 2016-11-25 17:10
Stawka minimalna mam nadzieję wyrówna warunki i szczerze w to wierzę że ustawa ktora wprowadza stawke minimalną dla pracujących na podstawie umowy-zlecenia i osób samo zatrudnionych bedzie przestrzegana. Kiedys wrocimy do tej rozmowy i mam nadzieje, ze się zdziwisz
Zastanawia mnie jedno - bo nie bardzo wiem jakie inne "silne" firmy mogą zostać na rynku - skoro wszedzie jest tak samo. ?
bp 2016-11-25 22:23
Widzisz kolego nie jest tak samo np. w jednej galerii pracownik ochrony który po niej spaceruje ma 6,5 inny co siedzi na monitoringu ma 7,5 i ten co chodź po sklepie w tej galerii jako nie umundurowany ma 8, a wszyscy są z jednej firmy ochroniarskiej. Na tej samej galerii tylko w innym sklepie jest ochrona z innej już firmy i ma 10,5 a lider 11,5. A jak masz umowę o prace w innym zakładzie to i 13 dostaniesz. Mocne firmy ochroniarskie mają już dzisiaj dobre stawki , a słabe to i w przyszłym roku zrobią tak aby obejść ten przepis o podwyżkach. Zresztą poparz jakie firmy ochraniają jednostki wojskowe w mojej ocenie te najsłabsze. Przewertuj Internet i poczytaj i wyciągnij wnioski. Już pisałem wczesniej np. o terminach wypłat 20 czy 25 dzień po wykonaniu usługi to dla mnie kpina. Dlatego twierdze że są firmy słabsze to te co płaca po niżej 9 , a mocne to te co nie czekają na nowy rok i już dzisiaj dają powyżej 9.
Pracownik 2016-11-27 22:38
Zgadzam się z moim przedmówcą jeśli firma ma dobrą pozycję dba o wartościowych pracowników a w cs lepsza ogromna rotacja niż sprawdzeni już ludzie którzy uciekają tam gdzie lepiej płacą. Mam nadzieję że zrozumieją iż warto zainwestować w sprawdzonych pracowników niż ciąć koszty.
melon-xxl 2016-11-28 15:32
Securitas, Matpol, Solid, Konsalnet, Impel,
ale 2016-11-29 17:58
ja tam od stycznia nie mam zamiaru w cs robić i tym samym w swieta ani w sylwester nie przychodze jedno wielkie dziadostwo tu jest
Pracownik 2016-11-29 18:49
To samo jet w Praktikerach nie otrzymaliśmy wypłat za Pażdziernik mimo ze miały być 25 go i jesteśmy zwodzeni z dnia na dzien
anonim 2016-11-30 09:25
Panowie a jak z terminowością wynagrodzeń na innych obiektach podobnie ??? bo to bardzo niepokojące.
bp 2016-11-30 10:01
Z tego co wiem to Obi wchodzi na Praktikera i chyba Praktiker ma problemy. Jak pisałem już nie raz cs bierze co popadnie. Padające Almy Tesca Praktikery i J.W. A te ostatnie to się niedługo zdziwicie jak MON przejmie. Dostałem się do Obrony Terytorialnej to się o ten temat podpytuję.
Bylu pracownik cs 2016-11-30 23:47
Wiadomo juz cos na temat sierpniowej wyplaty dla pracownikow almy czy dalej nic?
BP TO SPRZEDAWCZYK 2016-12-01 17:43
@ BP
Przyznaj, ze jesteś hejterem na usługach innych firm konkurencyjnych :) To widac jak na dłoni, ze wciąż piszesz bo co? bo czujesz zew natury (?) a może to poczucie misji, zeby kazdemu odradzać prace w cs? TYLKO dlatego że KTOS CI PŁACI za to.
A pomyślałaś (uważam, że jesteś kobietą), że zniechęcasz innych ludzi i robisz bardzo złe wrażenie nt cs. Wiem, to portal opiniotwórczy i każdy może się tutaj wypowiedzieć, ale wszystko ma swoje granice... ostatnio nawet czytałem, ze gowork ma olbrzymi problem z hejterami, ponieważ (często nieuczciwa) konkurencja chce tylko aby robić zły pr.
WSTYDŹ SIĘ!!!
Pracuje tutaj już kilka lat, i nie powiem - przyznaje, że bywa źle, ale Twoich wpisów az nie mogę czytać. KTO TO WIDZIAŁ, ŻEBY JECHAĆ JAK PO ŁYSEJ KOBYLE!
Az się w głowie przewraca jak czytam te wszystkie totalnie nasycone jadem wypowiedzi na temat cs.
SERIO, WSTYD.
Ps. nie zapomnij odebrać wypłaty za opnie
bp 2016-12-01 18:11
Fajna opinia o mnie bardzo ni się nawet podoba. W swoich opiniach na temat cs piszę to co mnie osobiście dotknęło i moją najbliższą rodzinę. Nie pisał bym ani słowa gdyby w/w firma zgodnie z umowa wypłaciła mi wynagrodzenie i innym pracownikom. I będę tak długo napiętnował cs dopóki nie otrzymam wynagrodzenia. Jeszcze raz opinie i wiedza jaką posiadam i tu opisuje jest zgodna z prawem. I zastanów się Ty cs ma świadomość które kontrakty się kończą lub padają ale pracowników trzyma do końca a potem nie płaci.
heks 2016-12-02 10:52
Witam.
Śledzę forum od kilku dni.
Powód to chyba nie udana przygoda z CS w Grudziądzu.
Konkretnie w markecie Praktiker.
Pracowałem od września 2016 , pierwszą wypłatę otrzymałem w terminie.
Drugiej nie zobaczyłem do dziś, przez tydzień dowódcy zmian otrzymywali tylko lakoniczne smmsy,, przelew już wyszedł.
W dniu 30 złożyłem wypowiedzenie w czasie pracy, ze skutkiem natychmiastowym na podstawie utraty zaufania, z dniem tym też rozwiązano ze mną umowę.
Zdałem ubrania i po pracy udałem się do domu.
W dniu wczorajszym poproszono mnie o przybycie do Praktikera i wręczono mandat czy też karę na 150 pln za porzucenie pracy oczywiście odmówiłem podpisu tego dokumentu.
W dniu dzisiejszym zadzwoniłem do marketu zapytać o los tej kary skoro jej nie podpisałem w odpowiedzi usłyszałem,że musiałam ją wysłać , zresztą inni też nie podpisywali i nic to nie dało,,
Przy okazji zapytałem o 45 pln premii z poprzedniego miesiąca i usłyszałem ,że też jej raczej nie dostanę .
Omijacie ta firmę szerokim łukiem .
Takie mam wrażenie ,że co nie którzy w zamian za obietnice przelewu, bo samego przelewu zrobią nie mal wszystko. Tak, tak bo przelewów jak nie było tak nie ma.
Panu kordynatorowi ,życzę smacznej wódeczki za te 150pln i obiecuję że odzyskam wszystko co do grosza.
PS umowy podpisanej we wrześniu nie mam do dziś bo nie ma czasu odesłać taki zapieprz.
Za mojej krótkiej tam bytności , łaczne kary nałożone na pracowników z tytułu rozwiązywania umów to lekką ręką ok 1k pln
bp 2016-12-02 11:44
cs zrobiła sobie z nas byłych pracowników którym nie wypłaciła wynagrodzenia moralnych zakładników. Wiele osób poszkodowanych przez cs dzwoni do w/w firmy i pyta się kiedy będzie ich wypłata na koncie, podając i opisują jakie ma kłopoty z powodu braku wynagrodzenia. cs odsyła do Almy lub do innych kontrahentów, aby to tam dobijać się o wynagrodzenie. Tylko co mnie obchodzi Alma czy inna marka, ja mam umowę za cs i to od nich mam dostać wypłatę. Takie działanie cs to nic innego jak odwalanie roboty za cs i robienie ze mnie zakładnika. Ta firma dla mnie to nic innego jak firma typu uduś. Jestem dla nich wartościowy jak jest kontrakt, a jak zbliża się koniec kontraktu lub z innej przyczyny go nie ma, to koordynator stawia się nagle na ochranianym obiekcie zabiera co jego i cs, a jak się pytasz co się dzieje to że jest wszystko ok i niema się co martwić. Z tego co mi wiadomo na jedną godzinę cs dostawała 22 zł. Na obiekcie jakim pracowałem było na miesiąc 870 godzin. W rok jest to suma około 230 tyś. na jednym obiekcie. A cs nie ma aby wypłacić około 70 tyś swoim byłym pracownikom.
były 2016-12-02 19:11
Panowie idźcie do Inspekcji Pracy wystarczy że zgłosicie że wasza umowa zlecenie spełnia warunki umowy o pracę i pozamiatane sam byłem w takiej sytuacji i zgłosiliśmy to do IP taż nam wciskali że IP nie rusza umów zleceń ale kiedy zaczyna spełniać (stały grafik,nadzór,stały obiekt itp)przechodzi automatycznie w umowę o Prace.
Kiedyś pracowałem w cs wystarczyło wykorzystać mój potencjał i wiedzę (z pierwszej ręki)
Legoland 2016-12-04 13:28
Przeglądam to forum od czasu do czasu i widzę, że jeden koleś je zdominował wrzucając mnóstwo szczegółów, z których często niewiele wynika. Fajnie, że tak się przejmujesz i chcesz doradzać innym, ale czemu to wszystko dotyczy jednej tylko firmy skoro sam piszesz że w zasadzie wszędzie jest tak samo? Poza tym jeśli masz jakąś osobistą urazę do CS to na ile w tym wszystkim jesteś wiarygodny? To raczej wygląda na nagonkę, a nie na obiektywne przedstawienie faktów.
Ludek 77 2016-12-04 22:46
Wiadomo tyle,że komornicy zebrali już kasę która czeka dla CS ale musi się uprawomocnić wyrok.Kiedy wypłacą???Sam zadaję sobie te pytanie.
Zdaje się,że powinni do końca roku inaczej narobią jeszcze bałaganu z fiskusem.
wp 2016-12-05 10:20
Czy ma ktoś wiarygodne informacje na temat przyszłości cs w toruńskich jednostkach wojskowych.
Poinformowano nas o aneksie przedłużającym kontrakt na 3 kolejne miesiące. Co dalej nie wiadomo.
Ciekawe jakie stawki nam zaproponują, bo podobno warunki ze strony wojska zostają te same.
WB 2016-12-05 14:47
Zgadzam się z Tobą, płatna nagonka. Też prześledziłem to forum i żal mi BP - widac nie ma co robić w nowej pracy, skoro tak jedzie na cs. Ale jest opcja, że właśnie za to mu płacą!!!!
I nie chce mi się wierzyć w te brednie które wypisuje. Oczywiscie faktem jest, ze ostatnia sytuacja w branzy ochrony, nie jest najlepsza - ale to nie jest winą cs. Opuznienia się zdażają, a z informacji w sieci wiem, ze sytuacja w ALMIE to duzy problem. Nie zapłacila cs i trzeba poczekać, ale skoro ma umowę - to dostanie kase i moze w końcu skończy wylewać swoje brednie na forum. BP uwaza chyba, że jak się cos powtórzy 100 razy - to te stwierdzenie stanie się prawdą. Czas dorosnąć!
wp 2016-12-05 15:34
WB co Ty piszesz!!! Same brednie! Głaszczesz cs po d..pie, bo zapewne Ci za to płacą.
BP pisze o sytuacji gdzie cs oszukuje swoich pracowników nie wypłacając należnego wynagrodzenia, a Ty sobie kpisz z jego wypowiedzi?! Jesteś żałosny! Z jakiego powodu bronisz tak nieuczciwej firmy???
Pytałem wyżej czy ktoś ma informacje na temat dalszego losu cs w toruńskich jednostkach wojskowych, bo oprócz plotek o jakimś aneksie na następne trzy miesiące, nic nie wiadomo. Jeżeli aneks dla cs to powinniśmy dostać umowy na dalszy okres (poprzednie były do 31.12.2016 roku), a tu cisza...
Czyżby podstępem chcieliby prześliznąć się przez te trzy miesiące nie stosując się do nowej ustawy podnoszącej stawkę minimalną?
Jeżeli ktoś ma jakieś poważne informacje to niech się podzieli.
Ludek 77 2016-12-05 23:37
Niestety nie mam wiedzy na temat JW pracowałem na kontrakcie z Almy i też czekam na pieniądze.
l niech się niektórzy zastanowią nad tą pracą dla CS bo jak się walą kontrakty to nawet dla koordynatorów pracy nie będzie i do tego ostatniej pensji.
Pozdrawiam obecnych sprzymierzeńców CS na forum.
gonzo 2016-12-06 08:08
Taa krecisz cos, trza walczyc o swoje.
Kwas 2016-12-07 17:18
@bp proszę nie siać zamieszania na forum.
Chodzi głównie o jednostki specjalne i liniowe. Takie jak GROM czy FORMOZA. Zwykłe jednostki logistyczne i obiekty wojskowe - magazynujące surowce i paliwa, będą ochraniane dalej przez Specjalistyczne Umundurowane Formacje Ochronne. Czyli ochronę SUFO.
Doprawdy nie pojmuję dlaczego tyle negatywnej opinii o firmie CS zamieszczasz na forum?
Czyżby tylko CS przechodziła trudny okres?
A poczytaj sobie proszę opinie np o Solidzie.
Zbliżający się koniec roku obliguje firmy do kalkulacji budżetu.
Dużo także zależy od postawy kontrahentów.
A dokładnie jak podejdą do tematu kontraktów od nowego roku.
Narazie nie ma co wyrokować
Kwas 2016-12-07 17:31
Poprawka: SUFO (Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne).
bp 2016-12-08 18:16
Moje wpisy w 50% są usuwane,ale sami sobie możecie poszukać w Internecie co z ochroną w jednostkach podległym MON w 2017. Posiadam z racji moje poprzedniej profesji i dość szerokiej wtedy i znajomości w MON i firmach ochroniarskich wiarygodne informacje. Piszę prawdę na tym forum i ostrzegam przed błędami jakie można popełnić związując się z cs , ale nikogo do tego nie namawiam. cs bierze wszystko to na czym się przejechały inne firmy ochroniarskie.
Kwas 2016-12-09 05:37
@bp wszyscy wiemy że pan Antoni chciałby ażeby w niedługim czasie we wszystkich jednostkach wojskowych warty pełnili żołnierze.
Ale praktycznie na dzień dzisiejszy jest to poprostu niemożliwe!
Co innego CHCIEĆ. A co innego MÓC.
Były swego czasu próby zastąpienia pracowników ochrony jednostek wojskowych żołnierzami.
Wyszło na to że rok utrzymania warty wojskowej - kosztuje tyle ile trzy lata utrzymania warty cywilnej!
Dlatego zrezygnowano z tego pomysłu.
A weźmy na przykład pod uwagę obecne przetargi na ochronę jednostek wojskowych.
Każdy WOG patrzy tylko na to ażeby mieć w swoich jednostkach ochronę po jak najmniejszych kosztach!
Nie zwracając wogóle uwagi na jakość świadczonych usług świadczonych przez daną firmę.
A tu raptem spadną chyba z "nieba" pieniądze na utrzymanie warty wojskowej.
Zwykły szeregowy ma obecnie około 2800 podstawy! Plus różnego rodzaju dodatki, płatne urlopy, stażowe itp.
To jest nierealne na dzień dzisiejszy!

bp 2016-12-09 18:58
Ty chyba nie znasz kompletnie tematu kolego. Żołnierz ma 48 zloty za 24 godziny warty. A ochrona 22 złote za godzinę. Pisałem już że to jest nie wykonalne od razu, ale jak w wojsku pada rozkaz to nawet na wczoraj ma byś zrobione i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to dowódcę obchodzi jaka to będzie zrobione ma być. A żadna firma ochroniarska nie powie swoim pracownikom, słuchajcie za tydzień koniec pracy. Bo nikt by nie siedział do konca. I zapewne na koniec padnie kilka kar to za to,to za tamto. I potem nie ma wypłat za ochronę.
Zleceniobiorca 2016-12-11 11:06
Ciekawi mnie dlaczego nikt nie poruszył jeszcze tematu stawek minimalnych od 2017.
Mimo iż zmiana jest jak najbardziej pożądana bo kto chce pracować za 6 złotych za godzinę uważam że dana kwota będzie obowiązywała tylko na umowie słyszy się o wprowadzeniu (kar, wypożyczenie sprzętu do pracy płatne) i tak będą płacili poniżej minimalnej . Większość firm już dostosowuje się do nowych stawek i już je stosują a w Cs i innych spółkach tej firmy cisza, czy to nie jest gra na czas z uwagi iż nie mieli by rąk do pracy ?
Kwas 2016-12-12 07:16
@bp ale trzeba najpierw tych żołnierzy przyjąć do pracy . Bo jeżeli większe pół jednostki wyjedzie na poligon - to kto obstawi te warty ?
bp 2016-12-12 21:16
Jak jedzie twoje większe pól to i tak zostanie mniejsze. Wojsko stoi na rozkazach. Skład wary jest mniejszy to nie problem. Kawaler do przyjęcia warty zawsze się znajdzie, dodatkowo zarobi i się naje. Już przed SUFO szeregowi zawodowi trzymali warty i nie tylko oni. 10 wart w miesiącu to prawie 500 złotych w kieszeni dodatkowo. Może być problem z wartą na takich obiektach jak WOG , ale i to się da rozwiązać. Można np. dowozić wartownika na ochraniany obiekt. Pozatym nie obraźcie się, ale żołnierz przedstawia większą tz wartość bojową o większości pracowników ochrony. Do ochrony to każdy idzie to z nadwaga to juz po 50 grubo, z grupą inwalidzką czasem na kręgosłup a czasem i na głowę. Widzę co dzienie takich co po 20 metrach sapie dyszy a i posturą nie odstrasza i w większości to ma to wszystko głęboko. Tylko dowódcy zmian coś sobą reprezentują.
Były 2016-12-12 22:58
Czytam czytam i az nie chce sie wierzyc.. Ja swoja przygode z CS skonczylem juz jakis czas temu. Po prostu na wlasne życzenie postanowiłem kompletnie zmienić branżę. Ale nigdy nie bylo zadnych problemow. Kasa jaka byla taka byla ale byla i to zawsze o czasie. Odchodzac rozliczylem sie z nimi co do grosza i wszyscy byli zadowoleni.. Slyszalem o sytuacji na Almach i wiem z dobrych źródeł ze cala ta sytuacja nie jest bynajmniej wynikiem złej woli ze strony CS. cierpia na tym wszyscy zarowno szeregowi pracownicy, ochrona dostawcy jak i cale CS. Sytuacja jest trudna ale wina nie lezy po stronie agencji ochrony. Wiem ze napewno pradzej czy pozniej odzyskacie kasę. Trzymajcie sie
Byly 2016-12-12 23:12
A ja wam powiem ze moj komentarz chociaz ze pozytywny tez chyba zostal usuniety.. Jestem ciekaw jak admin go work do tego wszystkiego podchodzi...
ciekawy 2016-12-13 19:48
Rozwiń temat tzw. dowódcy zmiany chętnie się dowiem co oni sobą reprezentują, bo z tego co widziałem najlepiej wychodzi im spanie oraz udawanie mądrych chociaż wszyscy wiedzą że w wiekszosci przypadków poza nielicznymi ich IQ oscyluje w granicach temperatury pokojowej. Reasumując kariery w służbach nie zrobili ale myślą ze w ochronie będzie lepiej. Ot taki sposób zeby się dowartościować.
ciekawy 2016-12-13 19:50
D-ca 2016-12-14 10:35
Drogi panie wypadłem z butów czytając ten komentarz, jeżeli jesteś taki niezadowolony to czemu sam nie obejmiesz tego stanowiska. Bardzo szybko zobaczysz jaka to miła i przyjemna praca przecież w końcu wedle twojej opinii nic nie robimy a śpimy sobie smacznie w pracy przejmij naszą odpowiedzialność za wszystkich pracowników jakich masz na zmianie i za wszystkie pozostałe czynności jakie musimy wykonywać o których nawet nie wiesz, kiedy zobaczysz jak to wygląda w rzeczywistości to wtedy zapraszam do ponownego skomentowania naszej pracy.
Ludek 77 2016-12-14 14:13
Kto miał telefon od CS aby zgodzić się na wypłatę pensji 50% a reszty się zrzec za sierpień.
To jakieś 4 zł.na godzinę :)
bp 2016-12-14 19:26
To jest śmieszne to nie ugoda, wymuszenie zgody na warunki jakie cs nam narzuca. Ugoda jest wtedy gdy jedna i druga strona się umawia ,wzajemnie się szanując. Nie rozumiem takiej ugody kompletnie.
kminek 2016-12-14 22:38
Siema wszystkim którzy nie dostali wyplat zaleglym z cs ktorzy pracowali na obiektach almy uprzejmie informuje iż zadzwonila do mnie kobieta z cs z propozycja iż jest następująca podpisuje iż biorę 50% wynagrodzenia a drugie 50% mam sie wyzec to ja mam stracić kurwa polowe kasy ja do niej a ona nie o to chodzi my po prostu i wlasnego konta placimy to jest chamstwo noe dajcie sie oszukac
kminek 2016-12-14 22:39
Ludek 77 2016-12-15 02:02
Panowie to co oni proponują podlega karze więzienia do lat trzech i grozi utratą licencji MSWIA.Co oni sobą reprezentują.
Kasę już wzięli i próbują jeszcze zaoszczędzić na ludzkiej naiwności.Jak cała kasa nie wpłynie przed Świętami trzeba sprawę zgłosić do prokuratury i zakończyć tą farsę.
Nagrałem sobie rozmowę z babką jak prosi abym wziął na siebie ryzyko,że firma CS nie odzyska pieniędzy od ALMY i zrzekł się 50% wynagrodzenia za sierpień gdzie człowiek zapier... dla nich bez urlopu.
Ich motto brzmi"Zawsze doceniamy tych co swoją postawą i zaangażowaniem i sumiennością budują zaufanie i pozytywny wizerunek firmy City Security". My nie płacimy u nas robisz to za darmo.
Art.84 kodeksu pracy mówi,że pracownik nie może zrzec się prawa do wynagrodzenia ani przenieść tego prawa na inną osobę.
Więc pytam kto zarządza tą firmą???
bp 2016-12-15 17:25
Już byłem u prawnika będzie dodatkowy pozew przeciw cs za tego typu postepowanie. Jednocześnie napiszę doniesienie do urzędu skarbowego i inspekcji handlowej. Będą mieli kontrole za kontrolą. Mam już ich dość to jest nie spotykane chamstwo, oddaj im połowę, a drugą na konto. Co za tupet. Czytajcie czi co tam pracują z wami będzie kiedyś podobnie. Sąd wobec Almy określił upadłość sanacyjna. cs odzyska 100% naszego wynagrodzenia bo sami informowali o pozwie przeciw Almie,a nam proponuja tylko 50 %.
za darmo 2016-12-15 19:41
my mamy umowy do końca roku niech sobie nie myślą ze ktoś im przyjdzie po Nowym Roku bez podpisanej umowy
bp 2016-12-15 22:02
Alma ma otwarte postępowanie sanacyjne jest dużą szansa na układ Almy z wierzycielami. W takim wypadku nie ma co iść na układ z Cs. Cs odzyska kasę i musi nam wypłacić wynagrodzenia.
Ludek 77 2016-12-16 11:25
Pisałem już kiedyś,że komornicy zbierają dla nich kasę i pewnego dnia zapytałem komornika ile to potrwa to powiedział,że postępowanie zakończy się do końca roku jak CS dostanie kasę.Podejrzewam,że właśnie ten dzień nadszedł bo komornik już kasę zebrał i na Almy nie przyjeżdża a zaczęły się te telefony z propozycją 50% i tłumaczenie,że w firmie jest ciężko.Dlaczego nikt nie dzwonił w październiku czy listopadzie.
Więcej nie czekam i jak nie zapłacą w grudniu to w styczniu do sądu.
Matpol 2016-12-16 14:07
I to są dobre firmy? No chyba że bez Matpolu. Pracuję w tej firmie parę lat i jest taki sam syf jak w CS, kradną na górze a na dole już nic nie ma. Ale po nowym roku posypią się kary to i Matpol się zawinie z rynku, zmienił się prezes który nic nie ma swojego, to kiedyś się obudzimy bez wypłaty. Ale za dużo ludzie wiedzą żeby tak łatwo odpuścić firmie. Były prezes wiedział komu przekazać stanowisko
Młody 2016-12-16 14:35
Ja odszczekuję wszystko co mówiłem o CS, dostałem propozycję ugody, zgodzilem się, podpisałem i dostałem do reki kase zaległą. Mila sparawa przed swietami!!!!
Na świeta się przydadza pieniądze. Wszystko szybko i bez problemów.
bp 2016-12-16 15:48
A jak to ugoda 50 % czy 100% dostałeś ?
Zostaw swoją opinię o City Security S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie City Security S.A.