Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Security S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

Firma nie płaci na czas ,katastrofa ,wczoraj dzwonilem sto razy ,ani razu nikt nie odebrał telefonu

Brunet z Warszawy

Muszę pochwalić dziewczyny z CKI, które stają na wysokości zadania, żeby wyjaśnić wszystkie zawiłości zgłaszanych spraw. Nie zdarzyło się, żeby odmówiły pomocy.

nie duży rafał z Żyrardowa
@Brunet z Warszawy

A świstak siedzi i zawija w te sreberka. Co Ty opowiadasz ? z tego co pamiętam to tylko jedna ( nie zdarzyło się żeby nie odmówiła pomocy) ale ona już nie pracuje . fakt !!! nie odmawiały, ale one nie były z CKI. Mówisz ,że świetnie załatwiły zawiłe sprawy, a może by tak spróbowały załatwić jakieś proste sprawy ,prozaiczne proste!!! na przykład wynagrodzenie za ostatnie dwa miesiące....Wiem, wiem one są wyspecjalizowane tylko w trudnych, skomplikowanych i zawiłych sprawach.

Architekt Bartek

Od lat korzystam w moim biurze z monitoringu tej firmy i jestem mega zadowolony. Jej pracownicy szybko reagują na każdą podejrzaną sytuację i skutecznie ją rozwiązują. Polecam gorąco.

Karol

Dla mnie firma jest ok. Ludzie z którymi współpracuję są w porządku i mogę na nich liczyć w miarę ich możliwości.

Pracownik Ochrony

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Brak słów

Nie polecam tej firmy(usunięte przez administratora)

Tomasz

To co Ruda napisała to jest prawda . Firma nie wypłacalna miałem mieć wypłatę 15 każdego miesiąca a od maja nie mam Nie polecam

Anita

Pracowałam w firmie jakiś czas temu i nie mogę powiedzieć złego słowa. Jak potrzebowałam jakąś sprawę w firmie to dziewczyny z CKI zawsze służyły pomocą. Nigdy nie było sytuacji, w której bym spotkała się odmową lub jakąkolwiek inną nieprzyjemną sytuacją.

Ochroniarz warszawski
@Anita

Ja w dalszym ciągu pracuję i mam podobne doświadczenia. Pomimo różnych stresujących sytuacji dziewczyny z CKI są zawsze wytłumaczą i pomogą załatwić sprawę.

Pracuję od dłuższego czasu w City i jako pracodawca jest OK. Nie mam z nim żadnych problemów, a atmosfera w pracy wspaniała.

bot
@Michał

Skoro piszesz, że to jest Twój pracodawca to zapewne nie pracujesz na umowie zleceniu ???

Ziutek z Grudziądza
@Michał

(usunięte przez administratora) Chyba że pisanie prawdy, że reszta pieniędzy zalecenia, w Grudziądzu w jednostkach wojskowych za Grudzień jeszcze nie została wypłacona, też jest według was złamaniem jakiegoś punktu regulaminu.

żebrak
@Michał

w Warszawie na obiekcie 25 osób czeka na zaległą 2 miesięczną wypłatę w tym niestety i ja.

Wspólnota mieszkaniowa

Nasza wspólnota mieszkaniowa współpracuje od dłuższego czasu z City Security i mogę powiedzieć tylko jedno - w pełni profesjonalna firma. Zarówno pracownicy ochrony, jak też i monitoring spełniają nasze oczekiwania. Dzięki firmie skończyły się „dziwne akcje” z ulotkarzami i domokrążcami.

Brunet wieczorową porą

Z kolegami bywało różnie, jednak koordynatorzy w City starają się (na miarę swoich możliwości) ułatwić pracę w firmie.

@Brunet wieczorową porą

obiecali, że polar przywiozą żeby nas od mieszkańców odróżnić.

@nie duży Rafał z Żyrardowa

Nam obiecali krzesło i je przywieźli :)

Ochroniarz warszawski
@nie duży Rafał z Żyrardowa

Jak nam obiecali, tak dali. Więc może trzeba się przypomnieć jeśli jeszcze Wam nie dowieźli?

Waldek

Pracuję w firmie już jakiś czas i sobie chwalę. Elastyczny czas pracy, na obiekcie mam spokój, a koordynator w wielu sprawach pomoże na miarę swoich możliwości.

Adam W.

Nasza firma od dłuższego współpracuje z City Security i jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Pracownicy są dyspozycyjni i uczynni - można na nich liczyć.

Bogdan

Pracowałem w różnych firmach, jednak tutaj mam elastyczne godziny pracy. W przeciwieństwie do innych firm, atmosfera w pracy jest ok, a koordynatorzy (choć momentami nieprzystępni) starają się pomóc.

Antowni M.

Ochraniająca nasz biurowiec firma City Security jest jednym z najlepszych naszych partnerów, z którymi mieliśmy do tej pory okazję współpracować. Jej pracownicy są rzeczowi i odpowiedzialni.

Bartek A.
@Antowni M.

Mogę tylko potwierdzić. W moim obiekcie dzięki tej firmie nastąpił wreszcie spokój z różnej maści akwizytorami oraz różnymi dziwnymi akcjami. City spełnia nasze oczekiwania w najwyższym stopniu.

Tajemniczy brunet wieczorową p
@Antowni M.

Ochraniająca nasz biurowiec firma City Security ???? ????A gdzie jest ten biurowiec ? No chyba , że to tajemnica handlowa????

@Bartek A.

Tylko, tego co wiem to mają zaległości w wypłacaniu pensji pracownikom. Wiem bo koleżanka tam robiła.

@Bartek A.

Tak, a obszarze operacyjnym podejmują działania mające na celu optymalizację , standaryzacje np. kaczki z pobliskiego stawu przestały rzucać chleb wiadomo komu....

@Gość

zaległości to mieli kiedyś , teraz po prostu nie płacą !!!

Aktualność
Miej kontrolę nad bezpieczeństwem administrowanego obiektu gdziekolwiek jesteś - dzięki SECAP.

Sprawdź: http://www.citysecurity.pl/technologie/secap

alek

dla mnie firma spoko, pracuje już 5 lat i wszystko jest ok. inspektor (usunięte przez administratora)bardzo wyrozumiały i konkretny.

Andrzej D.

Ochraniający moje osiedle pracownicy City Security są uczynni i odpowiedzialni. Dzięki nim mieszkańcy są bezpieczniejsi i mogą spać spokojnie.

Anita
@Andrzej D.

Na moim osiedlu jest podobnie. Dzięki pracownikom tej firmy mogę spać spokojnie i jestem spokojniejsza o swoją rodzinę.

@Andrzej D.

Mogą spać spokojnie jak pracują za darmo?

Mateusz K.

Pracuję w branży już kilka lat i to co wyprawiało się u konkurencji to przechodzi ludzkie pojęcie. W City koordynatorzy (choć czasami szorstcy) starają się iść na rękę pracownikom na miarę swoich możliwości.

@Mateusz K.

u konkurencji najgorsze było z wynagrodzeniami. Co się wyrabiało!!! wyobraźcie sobie cwaniaczki płacili do 15-go każdego miesiąca. Zgroza żadnych emocji-marazm. Na szczęście teraz pracuje w City, gęsią skórkę mam nawet za uszami....

Mariusz W.

Bajzel nie porządek, od 4 miesięcy zalegają z wypłatami, brak profesjonalnego kontaktu, zarządzania, będziemy walczyć o swoje przed sądami.

@Mariusz W.

Tak jest w wielu miejscach w kraju, nagłaśniamy sprawę już od grudnia że ta firma ma w swoim portfolio więcej (usunięte przez administratora)pracowników niż obiektów pod swoimi skrzydłami

Kobieta

Pracownicy tak wiekszosc jest bardzo sumienna gorzej z firmą zalegaja z płacą za Kwiecien , za maj z Umowy o prace nie odpisuja na email Nie odbierają tel a na miejscu w Intraco jak juz człowiek pojedzie słyszy ze jutro zapłacą . Te jutro trwa juz 2 miesiące

@Kobieta

Chyba już każdy w Polsce wie że to złodziejska firma . Na co Pani czekała pracując nadal u nich ? Że nie płacą w połowie kraju to liczyła Pani że będzie inaczej ?

Kobieta pracująca
@Janusz K-M

A kolega to robi statystyki ? takie informacje są właściwie nieosiągalne. Podjęłam pracę w CS i mimo tego co kolega pisze mam wypłatę i nie jest to reguła że wszędzie nie płacą, więc nie warto straszyć koleżanki na zapas.

@Kobieta pracująca

Pani Kochana oni (usunięte przez administratora)ludzi na kilkaset tysięcy złotych , umowy tak skonstruowane na firmy krzaki że żaden prawnik nie widzi wyjścia z tego bagna

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Security S.A.