Opinie o Toyota Central Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Toyota Central Europe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Toyota Central Europe Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toyota Central Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Arek

Witam, jak wygląda zatrudnienie na mechanika na ul prymasa tysiąclecia ??

ciekawski

a jakie warunki oferują? Miechałekk masz te robotę? :)

ciekawski

ile dadzą na stażu do biura? może ktoś powiedzieć? tylko bez hejtów proszę, grzecznie pytam :D

jaco

he he he he he he znowu szukają pracowników powodzenia za te oferowane grosze żenada nie firma powodzenia słoiki jakieś się znajdą

Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży

Rozmowę kwalifikacyjną odbyłem z Panią Klaudią W.(kierownik wsparcia sprzedaży)oraz kierownikiem warsztatu w salonie Toyota Łódź. Rozmowa przebiegała dość sprawnie, głównie rozmawialiśmy o technikach sprzedaży. Po zakończonej rozmowie Pani Klaudia zapewniła mnie że zadzwoni i poinformuje o wyniku. Niestety taka sytuacja nie miała miejsca, co pokazuje brak profesjonalizmu.

Tematem rozmowy były zagadnienia sprzedażowe. Praca głównie opiera się na odbieraniu telefonów oraz dzwonieniu do klientów i przypominaniu o wymianach.

kasa

Hey wam moi drodzy, interesowałaby mnie praca w toyocie jako doradca klienta? czy jest jakiś test z wiedzy o marce na rozmowie kwalifikacyjnej czy nie ? a może jakoś inaczej sprawdzają wiedzę o firmie jak za trudniają? No i na co najbardziej zwracają uwagę w Cv, bo ja musze swoje trochę ogarnąć i chcialbym zrobić to właśnie pod tym kontem.

olek

ciągle szukają pracowników a to na myjnie na blacharnie itp. stanowiska i dalej będą szukać a wystarczy zdrowy rozsądek i normalne traktowanie pracowników i płace to skończą się ogłoszenia bo ludzie przestana się zwalniać a tak to kto przyjdzie popracuje trochę zobaczy co tam się dzieje i ucieka

solei

Jak ktoś szuka pracy w Toyota to mam dobrą wiadomość. Pojawiła się nowa oferta pracy. Nie wiem ile jest wakatów, a podobno sporo chętnych. Opis stanowiska:   przeprowadzanie napraw/ przeglądów pojazdów samochodowych (marki Toyota) kontrolo... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5729107?keywords=&region=

byly pracownik

to co piszą to jest szczera prawda to jak są traktowani ludzie to jakaś masakra a najlepszy w całej firmie jest dyrektor działu blacharsko lakierniczego ten to dopiero potrafi wciskać ciemnotę pracownikom ciągle kryzys bieda itp lepiej omijać tą firmę

Bonzo

Podstawowa pensja na poziomie 1100 netto i nieograniczone możliwości zarobków. Ładnie się usmiechaja . Strata czasu na rozmowy chyba ze jestes słojem i wynajmujesz kawalerke w 6 osób i tyrasz to może 1600 wyciągniesz .

bydle

anonim - 2013-05-26 20:00:21 Witam. Widziałem ogłoszenie że poszukują mechaników do Toyota carolina car company - Warszawa. Czy ktoś może powiedzieć ile mniej więcej się zarabia na takim stanowisku? Nie wiem czy wysyłać CV dlatego się pytamto teraz i w ten sposób komputery wpisy robią? Strasznie to wiesniackie i śmierdzi spamem i scamem na kilometr

czy coś się w tej firmie zmieniło? teraz były ogłoszenia, ze pracowników potrzebuja

fako

jedyna dobra strona tej firmy to mechanicy i kilka osob z biura poza tym to dno i 5 metrów mułu. pozdrawiam chlopaków ze zmiany [usunięte przez moderatora]. wszyscy zasługują na coś wiecej niz to co dostają w tej firmie

Heidfeld

Z każdym miesiącem coraz lepiej ;-) Magiczny kalkulator już nie daje rady - na gwiazdkę przyda się chyba nowy, bo nadchodzi kolejny rok walenia w [usunięte przez moderatora] Mam radę: Po co udawać, że się płaci mechanikom - w technikach praktykantów nie zabraknie (a koszty żadne ;-)) "Nie ma ludzi niezastąpionych"

ZADOWOLONY_KLIENT

Ja zakupiłem samochód u Pana Pawła, takiego młodego handlowca, bardzo sympatyczny i pełen energii człowiek, zaangażowany w swoją pracę i służący radą, a nie próbujący naciagać ludzi jak to nieraz się zdarza. Jak będę w przyszłości kupował samochód to napewno wrócę to niego Pozdrawiam

klient

dokladnie sie z Pania zgadzam. kupilem samochod w zeszlym miesiacu u pana piotra i wszystko przeprowadzone bylo idealnie. nie mam zadnych zastrzezen. to chyba jedyny handlowiec ktory jest kompetentny jesli chodzi o swoje stanowisko. pozdrawiam

Katarzyna

A ja wbrew wszystkim opiniom byłam bardzo zadowolona z obsługi. Szczególnie z Pana Piotra Kucharenko. Świetny handlowiec, pełne zaangażowanie w to co robi. Nawet po godzinach pracy rozwiewał moje wątpliwości odnośnie zakupu samochodu. Potrafił doskonale doradzić, szczególnie kobiecie, która nie ma zielonego pojęcia o zakupie samochodu. POLECAM tego handlowca w 100%.

klientka

przy zgłaszaniu szkody, panowie bardzo pomocni i solidni musieli przekrzykiwać wręcz pracowników, którzy siedzieli po przeciwnej stronie a dokładnie śmiechy pracowników flirtujących bezczelnie. Co to za firma!! Nawet panowie obsługujący mnie byli mocno tą sytuacja zirytowani

zulf

recepcjonistki plotkuja, non stop biegaja na papierosa i genrealnie sie [usunięte przez moderatora]. Ci ktorzy najwiecej pracuja najmniej zarabiaja. Dziwne i nieuzasadnione awanse.Jedna wielka rodzina, kazdy to znajomy znajomego nic tylko uciekac!

Witam, Mam wieloletni staż pracy w tej firmie i własnym oczom nie wierzę jak czytam te brednie. Ton i język tych wypocin nazbyt wyraźnie świadczy o ich autorach i całkowicie wypaczają prawdziwy obraz tego co dzieje się w firmie. Personalne wycieczki jakie tu widzimy przypominają bardziej ujadanie małego tchórzliwego pieska który szczeka na wszystkich bez konkretnego powodu wiedząc że będąc za solidnym ogrodzeniem niż merytoryczną opinię na temat samej firmy.

ccc Ostrołęka - pracownik

Oddział w Ostrołęce prowadzi szwagierka jednego ze współwłaścicieli, nie żebym zazdrościł ale dyrektorem stacji nie powinien zostawać pracownik z recepcji z 7-mio miesięcznym doświadczeniem, który nie potrafi prowadzić rozmów z pracownikami i wykorzystuje przeraźliwy krzyk z powodu bezradności nie zwracając uwagi na klientów. Po za tym tej firmie nie zależy na pracownikach - to tylko osoby do [usunięte przez moderatora]. Traktują ludzi jak typowa warszawka...

Zostaw merytoryczną opinię o Toyota Central Europe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toyota Central Europe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Toyota Central Europe Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Toyota Central Europe Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Konstruktorska 5
    02-673 Warszawa

Toyota Central Europe Sp. z o.o.