logo Toyota

Toyota

Opinie o Toyota

anonim 2009-09-03 21:38:21
Fatalna atmosfera fatalny kierownik serwisu [usunięte przez moderatora], ktory wtrąca sie w dział czesci, chociaz nie ma zielonego pojecia o prowadzeniu tego działu. Powodujac kiepska atmosfere. Jednym slowem kierownictwo zachowuje sie tak jakby w firmie jezykiem urzedowym byl jezyk japonski a oni udaja, ze wszystko jest wporzadku. Na sam koniec najciekawsze jest to, ze kierownik wstawia swoich ludzi (znajomych) bez doswiadczenia.
Cichy 2009-09-07 23:30:25
Potwierdzam to co wyzej.....
ktoś 2009-12-13 15:02:07
Generalnie jest to chyba najgorzej prowadzona firma na swiecie. Kazdy pracownik ma 2 kierowników, a mechancy muszą utrzymywać tych darmozjadów. Sysrem wynagrodzen to chyba mistrzostwo swiata - robią cię tam jak tylko chcą!!!! Doradcy mają narzucony REŻIM by robić w [usunięte przez moderatora]mechaników w rozliczniku napraw,,, itp itp
franek 2010-01-09 10:03:19
mam do CCC umówioną rozmowe o prace na wtorek , ale po tych wiadomościach chyba zrezygnuje
. porok... 2010-01-29 19:32:10
Kiedys bylem prracownikem ccc w ksiegowosci... przykład: sekretarka lub recepcjonistka co ma tlylko na glowie wyjscs na papierosa napic sie kawy odebrac tel i pogadac ( jest ich tam tyle co mrowek w mrowisku zarabia ponad 2tys). Mechanik ktory [usunięte przez moderatora] by miec ta pseudo prowizje jak najlepsza chociaz i tak mu zaplaca jak beda chcieli zeby zarobic te 2 tys musi naprawde dobrze napierac. dalej nie musze nic juz pisac wniosek jest jasny i klarowny
Michał 2010-06-30 23:42:39
Panie Skwarku apeluje! Zarabia Pan 8 tyś. Niech Pan pomyśli ile zarabiają mechanicy? i pozostali pracownicy. I prosze wyciągnąć rozsądne wnioski. Nie liczy sie to ile Pan ma w kieszeni tylko to jakim Pan jest. Jeśli dotrą te słowa do Pana to w końcu niech się Pan obudzi i nie myśli o wlasnej [usunięte przez moderatora]. Bo może się zdarzyć tak, że Panu pogorszy sie zdrówko i co będzie po pieniążkach??? Prosze przemyśleć i wbić sobie do tej cięzkiej głowy, która liczy złotowki z miesiąca na miesiąc!
ccc Ostrołęka - pracownik 2010-08-17 20:08:49
Oddział w Ostrołęce prowadzi szwagierka jednego ze współwłaścicieli, nie żebym zazdrościł ale dyrektorem stacji nie powinien zostawać pracownik z recepcji z 7-mio miesięcznym doświadczeniem, który nie potrafi prowadzić rozmów z pracownikami i wykorzystuje przeraźliwy krzyk z powodu bezradności nie zwracając uwagi na klientów. Po za tym tej firmie nie zależy na pracownikach - to tylko osoby do [usunięte przez moderatora]. Traktują ludzi jak typowa warszawka...
pracownik 2010-09-17 20:01:31
Witam, Mam wieloletni staż pracy w tej firmie i własnym oczom nie wierzę jak czytam te brednie. Ton i język tych wypocin nazbyt wyraźnie świadczy o ich autorach i całkowicie wypaczają prawdziwy obraz tego co dzieje się w firmie. Personalne wycieczki jakie tu widzimy przypominają bardziej ujadanie małego tchórzliwego pieska który szczeka na wszystkich bez konkretnego powodu wiedząc że będąc za solidnym ogrodzeniem niż merytoryczną opinię na temat samej firmy.
zulf 2010-10-22 17:20:05
recepcjonistki plotkuja, non stop biegaja na papierosa i genrealnie sie [usunięte przez moderatora]. Ci ktorzy najwiecej pracuja najmniej zarabiaja. Dziwne i nieuzasadnione awanse.Jedna wielka rodzina, kazdy to znajomy znajomego nic tylko uciekac!
klientka 2010-10-22 17:24:33
przy zgłaszaniu szkody, panowie bardzo pomocni i solidni musieli przekrzykiwać wręcz pracowników, którzy siedzieli po przeciwnej stronie a dokładnie śmiechy pracowników flirtujących bezczelnie. Co to za firma!!
Nawet panowie obsługujący mnie byli mocno tą sytuacja zirytowani
Katarzyna 2010-11-23 16:23:23
A ja wbrew wszystkim opiniom byłam bardzo zadowolona z obsługi. Szczególnie z Pana Piotra Kucharenko. Świetny handlowiec, pełne zaangażowanie w to co robi. Nawet po godzinach pracy rozwiewał moje wątpliwości odnośnie zakupu samochodu. Potrafił doskonale doradzić, szczególnie kobiecie, która nie ma zielonego pojęcia o zakupie samochodu. POLECAM tego handlowca w 100%.
klient 2010-11-23 16:32:30
dokladnie sie z Pania zgadzam. kupilem samochod w zeszlym miesiacu u pana piotra i wszystko przeprowadzone bylo idealnie. nie mam zadnych zastrzezen. to chyba jedyny handlowiec ktory jest kompetentny jesli chodzi o swoje stanowisko. pozdrawiam
ZADOWOLONY_KLIENT 2010-11-29 10:34:30
Ja zakupiłem samochód u Pana Pawła, takiego młodego handlowca, bardzo sympatyczny i pełen energii człowiek, zaangażowany w swoją pracę i służący radą, a nie próbujący naciagać ludzi jak to nieraz się zdarza. Jak będę w przyszłości kupował samochód to napewno wrócę to niego
Pozdrawiam
Heidfeld 2010-12-17 20:46:32
Z każdym miesiącem coraz lepiej ;-) Magiczny kalkulator już nie daje rady - na gwiazdkę przyda się chyba nowy, bo nadchodzi kolejny rok walenia w [usunięte przez moderatora]

Mam radę: Po co udawać, że się płaci mechanikom - w technikach praktykantów nie zabraknie (a koszty żadne ;-))

"Nie ma ludzi niezastąpionych"
fako 2011-01-11 15:24:30
jedyna dobra strona tej firmy to mechanicy i kilka osob z biura poza tym to dno i 5 metrów mułu. pozdrawiam chlopaków ze zmiany [usunięte przez moderatora]. wszyscy zasługują na coś wiecej niz to co dostają w tej firmie
anonim 2011-03-21 19:01:28
czy coś się w tej firmie zmieniło? teraz były ogłoszenia, ze pracowników potrzebuja
bydle 2013-06-11 11:23:56
anonim - 2013-05-26 20:00:21

Witam. Widziałem ogłoszenie że poszukują mechaników do Toyota carolina car company - Warszawa. Czy ktoś może powiedzieć ile mniej więcej się zarabia na takim stanowisku? Nie wiem czy wysyłać CV dlatego się pytam
to teraz i w ten sposób komputery wpisy robią? Strasznie to wiesniackie i śmierdzi spamem i scamem na kilometr
Bonzo 2014-02-03 22:06:15
Podstawowa pensja na poziomie 1100 netto i nieograniczone możliwości zarobków. Ładnie się usmiechaja . Strata czasu na rozmowy chyba ze jestes słojem i wynajmujesz kawalerke w 6 osób i tyrasz to może 1600 wyciągniesz .
byly pracownik 2014-07-25 21:30:37
to co piszą to jest szczera prawda to jak są traktowani ludzie to jakaś masakra a najlepszy w całej firmie jest dyrektor działu blacharsko lakierniczego ten to dopiero potrafi wciskać ciemnotę pracownikom ciągle kryzys bieda itp lepiej omijać tą firmę
solei 2014-12-19 17:20:36
Jak ktoś szuka pracy w Toyota to mam dobrą wiadomość. Pojawiła się nowa oferta pracy. Nie wiem ile jest wakatów, a podobno sporo chętnych. Opis stanowiska:   przeprowadzanie napraw/ przeglądów pojazdów samochodowych (marki Toyota) kontrolo...
olek 2015-01-11 18:25:17
ciągle szukają pracowników a to na myjnie na blacharnie itp. stanowiska i dalej będą szukać a wystarczy zdrowy rozsądek i normalne traktowanie pracowników i płace to skończą się ogłoszenia bo ludzie przestana się zwalniać a tak to kto przyjdzie popracuje trochę zobaczy co tam się dzieje i ucieka
kasa 2015-01-31 19:49:35
Hey wam moi drodzy, interesowałaby mnie praca w toyocie jako doradca klienta? czy jest jakiś test z wiedzy o marce na rozmowie kwalifikacyjnej czy nie ? a może jakoś inaczej sprawdzają wiedzę o firmie jak za trudniają? No i na co najbardziej zwracają uwagę w Cv, bo ja musze swoje trochę ogarnąć i chcialbym zrobić to właśnie pod tym kontem.
jaco 2015-03-06 22:02:03
he he he he he he znowu szukają pracowników powodzenia za te oferowane grosze żenada nie firma powodzenia słoiki jakieś się znajdą
ciekawski 2015-04-03 01:16:02
ile dadzą na stażu do biura? może ktoś powiedzieć? tylko bez hejtów proszę, grzecznie pytam :D
ciekawski 2015-05-09 23:18:46
a jakie warunki oferują? Miechałekk masz te robotę? :)
Arek 2016-08-10 15:08:27
Witam, jak wygląda zatrudnienie na mechanika na ul prymasa tysiąclecia ??
- 2016-08-10 21:12:04
w a to w ogóle jest rekrutacja jakakolwiek w tym temacie i szukają mechaników? daj proszę namiary na ogłoszenie to dam żonie znac bo ona szuka takiej pracy
Zostaw swoją opinię o Toyota - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toyota