Opinie o Poltrop w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Poltrop. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Poltrop na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poltrop w Częstochowa

mariusz

Do p.(usunięte przez administratora). Tak jak wiekszosc firm polskich maja problemy z ludzmi. Ci nowi co przyjezdzaja to pytaja na budowie ile wezma kasy ale juz o robocie i jakosci to cisza. Firme trzymaja starzy pracownicy, czesc juz po 60-tce. Ja tu robie 6 lat i chce dotrwac do emerytury. Placa na zuz i nie kombinuja. Jak ktos jest dobry na klinkierze to tu znajdzie robote a i przy grilu w sobote sie napijemy

Irena
@mariusz

Rozumiem, a jak to wychodzi u Ciebie w przeliczeniu z m2 na miesiąc? Bo z wcześniejszych opinii widzę, że jest różnie, ale domyślam się, że to zależy od tego, ile metrów zostanie zrobione. Stawki według Ciebie są korzystne? No i czy ci młodzi mogą liczyć na pomoc ze strony doświadczonych pracowników, takich jak Ty.

Dawid

Od pewnego czasu nie udzielacie się w tym wątku, dlaczego tak jest? Czy w firmie jest aż tak dobrze, że postanowiliście milczeć? Napiszcie proszę czy warto myśleć nad zatrudnieniem w Poltrop oraz czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego. Liczę, że odpowiecie, takie wpisy są bardzo cenne dla potencjalnych kandydatów.

malinka

gustaw ja nie licze ile za metr 2, tylko ile biore na miesiac.W listopadzie bylo to 1600 euro na konto , w miesiacach letnich gdy sie wiecej pracowalo to ok 1700- 1800 Wiekszosc pracownikow w tej firmie to ludzie po 50tce, dobrze ribia ale sa wolniejsi od np od 30latkow. Jak dobry brygadzista to i lepiej sie zarabia. Robilerm troche u ryska ale masakra, nie umie ustawiac profili i sa rozbiorki. wiem ze ceny w kontrakctac co podpisuja firmy z polski sa z m2 a nie z godziny, awiec trzeba tyrac

Gustaw

firma płaci w terminie, ale bardzo mało. Za metr kw. 16 euro ,to stawka niższa niż w kraju. Dokładnie czytajcie umowę którą podpisujecie. Osobiście nie polecam.

Murarz

Bardzo szczegółowo,nie wiem do czego to czepianie sie każdego świadectwa pracy,gdzie ile pracowałaem ,kczy sam się zwalniałem.Potem mury,że akord,mówiła ,co daje firma,o zarobkach.Mam paiery mistrzowskie,to planów nie dała i co chwilę ktoś do niej przychodził o coś pytać,a raz nawet zostawiła mnie i poszła.Przeprosiła,potem ze ważna sprawa była.Ona sama to w porządku dla mnie,ale dziwni ludzie się tam kręcili , ciągle jakieś telefony.Mam podobno jechać w sierpniu,bo zara urlopy

Mury,klinkier,zbrojenia,szalunki,gdzie pracowałem,ile chce zarabiać,alkohol,czy rodzino nie ma nic naprzeciwko.

Leszno
janusz

ale narzekania a ile zrobiles muru, Ja w tym poltropie robie czwarty rok i nie narzekam robota co najwazniejsze caly rok kasa od 1500 do 2100 euro ale trzeba zapychac, Przjezdzaja nowi i czy sie stoi czu sie lezy to chca 2000. Tu byl taki jeden i robil na dzien 1,5 do 2 metrow klinkieru i mowil ze w biurze mowili ze zarobi 10-11 euro na gdzine. . A zarobil 1100 euro. Ostatnio przyjezdzaja same lewusy a maja wielkie roezczenia

Pracownik .Tak to ja !

Poltrop może i dba o pracowników Ale tylko tych którzy pracują po kilka lat.Z nowymi bywa różnie,ja jak dostałem ostatni przelew to śmiech na sali. Nachap się prezes.Nie bawem w ogóle nie będziesz miał dobrych fachowców jak tak dalej będziesz walił w CH...

Magneto
@Pracownik .Tak to ja !

Witam kolegę u kogo pracujesz ? z mej strony nic się nie zmieniło jak widzę kilka lat u bodzia pracowałem jako brygadzista i było dokładnie to samo paru ludzi ze stażem jakoś zarabiało reszta ochłapy . Pozdrawiam byłych i nowych pracowników poltropu .

jan firma solodo

ta firma na rynku jest chyba ze trzydziesci lat ja znimi wspolpracuje dostarczjac srodki czystosci i ertykulu pismienne, od ilus lat robie dla nich kalendarze placa szybko. Buduja za granica maja firme ochriniarska i duzy auto handel. zachecam do wsopracy z nimi

Tobi

ja też pracuje od niedawna i mam zgoła odmienne odczucia. Drą mordy , poniżają i przezywają jak dla mnie tragedia

Lokas

Siemanko od niedawna pracuje w firmie i bardzo dobrze mi sie pracuje spokojnie nik nie krzyczy jak we wczesniejszych firmach kierownicy sie wydzierali tu jest spoko tylko musze robic swoje zauwarzyłem ze tez pracuju tu ludzie wiekowi ktorzy narzekaja ale w ich wieku to normalne ze musza wejsc na rusztowanie i takie tam ale widze ze da sie tu zarobic jesli szie umie murowac to jest spoko a pseudo murarze nie maja czego szukac

dawid

20 sierpnia jedzemy do luksemburtga na budowie robi nas 17. murujemy klinkier, szefem budowy jest szymon, bardzo dobry fachowiec , prezes go bardzo szanuje ale tez ludzie, bo pracuje z nami jak zwykly murarz. Poltrop ma duzo roboty w belgii i luksemburgu i to przez caly rok, ale brakuje mu fachowcow. w czerwcu przyjechalo 4 murarzy co nie umieli cegly polorzyc na murze i pili duzo wodki . juz ich nie ma. mieszkamy w dobrych warunkach bo w gitach dla turystow.

Lidia

Poltrop zatrudnia również osoby z orzeczeniem niepełnosprawności. W sieci natknęłam się na ofertę pracy skierowaną do takich osób. Poszukiwana jest osoba, która zajęła by się czynnościami porządkowymi w tej firmie. Pracodawca zapewnia umowę o pracę. Czy ktoś z Was zainteresował się bliżej tą rekrutacją i aplikował do tej firmy?

szef ochrony do pani lidii
@Lidia

poltrop od 28 lat jest firma ochroniarska skupia sie na ochronie obiektow przemyslowych i duzych firm,zatrudnia tez osoby z grupa. wszyscy pracownicy maja umowy o prace osoby niepelnosprawne o ktorych pani pyta maja 10 dni uropu wiecej niz pracowncy bez grup.duza czesc pracowikow pracuje ponad 10 lat w tej firmie, zarobki placone sa na koniec tego mioesiaca, co powoduje ze mamy duzo chetnych do pracy.

Daniel

siemanko powiem cos od siebie tu mozna zarobic jak sie pracuje w dobrej brygadzie a ja w takiej pracje ale od pewnego czasu przychoda do firmy psełdo murarze oni nie maja zielonego pojecia o roboci nie wie jak murowac nie ma pojecia nawet jak styropian zamocowac do sciany a nie wspomne juz o kornierach ze nie wiedza nawet co to jest pytam jednego fachowca co bedzie robil a on gada ze wszystko a jak sie okazało to przez 2 dni przykrecil 4 m2 styropianu a normalnie w jednym dni mozna przykrecic 20 nawet 30m2 ludzie ktorzy teraz przyjezdzaja to poraszka nie wiem gdzie ich firma znajduje ale pod sklepem chyb przez takich to normalin ludzie maja dosc i chca rezygnowac

janek z bialej podlaskiej
@Daniel

Daniel ja z toba chyba robilem w cebede, ale tobylo ze dwa lata temu, byles dobry m klinkierowcem trzskalismy duzo metrow, ale tez sie sos wypilo. ja od stycznia robie bezposrednio w belgijskiej firmie na swojej dzialalnosci, mecyi nie ma bo tr5za zaplacic se ca mieszkanie i za auto, chyba po urlopie wroce do polltrop. a A co do ludzi to tu jest to samo. Przjezdzaja flaszkowicze i tylko pija wydajnosci niem, my mamy stawke godzinowa ale belg oblicza ile sie zrobilo roboty, I SLABYCH WYRZUCA, napisz gdzie tera robisz

pracujacy

miałem okazje pracowac z tym brygadzista Szymkiem bo pracowalismy na tej samej budowie i gosc naprawde ma pojecie o robocie i moze jest wymagajacy ale po rozmowie z jego pracownikami to mowia ze tam sie zarabia za 3 tygodnie pracy zarobili po 1700 ale on placi za wykonne metry jesli ktos nie robi metrow tylko pije to nie zarobi bo on kazdego liczy z metrow z tego co mi sie wydaje to jest najlepszym brygadzista bo mialem okazje pracowac z wieloma w tej firmie najwieksze potyczki na budowach to sa przez pijakow im sie wydaje ze beda robic metr dziennie iciagle pic i wypłata 1800 ale tu tak sie nie da tu jest z metra i tyle ile metrow tyle kasy wiec alkocholicy nie maja tu czego szukac bo nikt na nich robil nie bedzie

waldek murarz

ten podpisany jako brygadzista szymon to jakas falszwka pisana przez wyrzuconego przez niego. nie uwierze jak ludzie sa podli, wu\ymaga od ludzi ale daje zarobic, jego stala brygada zarabia 1700 1900 euro a do tego biuro dolicza wszystkie skladki i . Pani lidio widze bo szusuje po internecie w niedziele pilnuje pani aby nie bylo chamstwa i i falszywych oskarzen. wiem bo tu robie dwa lata i po innych firmach tez dlugi\o robilem ze obgaduja firmy ludzie ktorych pracodawca wyrzuca za czeste picie albo za nirobstwo. ja tak ywazam bo mam 67 lat i troch firm przeszedlem

Szymon Brygadzista

Witam jestem brygadzistą w Polrtopie parę lat bardzo dobra firma płaci w terminie choć słabo . Ja zaś ze swej strony zapewniam dwanaście godzin pracy dziennie w tygodniu i w sobotę dziesięć , metry nie do wykonania do sklepu też podwiozę dwa razy w tygodniu jak mam chęć . Sumując to 230 do 250 godzin za 800 do 1000 euro jest bardzo dobrze . Przyjeżdżać do pracy zapraszam bo Mi cała brygada uciekła .

Artur
@Szymon Brygadzista

Ktoś sobie jaja z Szymona zrobił :) Ja tam lubię tę firmę, kilka razy pracowałem, kokosów nie było, ale wypłata zawsze w terminie.

Magneto
@Artur

Artur co ty piszesz przecież było za ciężko i długo a w soboty pracowałeś pamiętasz jak Cię bolało .

Artur
@Magneto

Grzesiu, bolało i to bardzo, ale teraz mile wspominam niektóre okresy pracy tam :) Często było śmiesznie.

Lidia

@wiesiek, osoby w stanie nietrzeźwości nie wpływają pozytywnie na komfort pracy innych użytkowników. Na pewno ją spowalniają. Jednak, odnosząc się do tego co napisałeś, Poltrop reaguje na takie zachowanie i pracownicy łamiący prawo ponoszą konsekwencje swoich czynów. Napisałeś również, że współpracujesz z tą firmą już 3 lata. Przedstawiłbyś krótko warunki zatrudnienia oferowane Ci przez tego pracodawcę?

wiesiek

jestem murarzem w poltropie od prawie 3 lat, maja firmy co daja ciaglosc robobot i to jest dobra sprawa. najgorsze jest to ze przjezdzaja do roboty same pijusy i nie chce im sie robic, a jakie maja raszczenia, ostatnio firma przyslala 4 osoby i po tygodniu wszyscy wylecieli za wodke robili bloczki 2 metyry dziennie, bo chyba byli na kacu

janusz do olgi

pytalas o oferty pracy od pol roku szukaja tlumaczki francuskiego, nie wiem czy znalezli. Od lat ida ogloszenie na murarzy do belgii francji i luksemburga. moj znajomy robi u nich w belgii i se chwali.Maja duzy budynek przy kisielewskiego.Jest tam tez duzy autohandel.

janusz l.

robie u rycha od tygodnia. na klinkierze w vavr duzy budynek konczymy i idziemy na inna budowe, kolesie mowili ze jak sie skonczy jadna budowe to zaraz mamy nastepna, nie musze jezdzic i szukaqc robotyu po innych firmach. zle nie jest w sobote duza wodeczka i niezly ochlaj. ale jak kto chce jechac to musi umiec murowac, juz dwoje ludzi zjechalo bo nie nadazali

Olga

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Krzychu77
@Olga

teraz chyba tylko murarka i ochrona dla ludzi z grupą. dzwoniłem w zeszłym tyg.

Zostaw merytoryczną opinię o Poltrop - Częstochowa

• Jak się pracuje w Poltrop?

Zobacz opinie na temat firmy Poltrop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poltrop?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 14 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Poltrop?

Kandydaci do pracy w Poltrop napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Poltrop