Opinie o CLEMENT Windows Polska w Szlichtyngowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie CLEMENT Windows Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CLEMENT Windows Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLEMENT Windows Polska w Szlichtyngowa

on 10

Kolego to mało wiesz, zasiedziałeś się w clemencie i ci z tym dobrze, dla ciebie konkurencja to nie dalej jak 10 km od Szlichtyngowy,trzeba być kreatywnym a praca się znajdzie ale nie za 1100 zł netto,to jest dobre dla leniów.Tak ze kiki otwórz oczy na swiat bo szlichtyngowa to za (usunięte przez administratora) ie.

on11

i jak tam w clemencie ? Pozdro bambuski

kiki

do on10 o jaka konkurecje chodzi bo niebardzo wiem w okolicy nie ma zakladu ktory moglby konkurowac z clementem a jesli ktos jeszcze bawi sie oknami i godziwie placi to tylko dadżet reszta m a KRYZYS

onononon

oby to [usuniete przez moderatora] się rozpadło , przynajmniej spokój bd !

Rekrutacja odbyła się z zachowaniem kultury i w miłej atmosferze. Zadawane pytania były merytoryczne i zwięzłe. Była możliwość również samemu zadawania pytań. Kontakt z firmą również na wysokim poziomie.

Nie mam pytań.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
ON-10

No cóż odchodza coraz to nowi pracownicy,a pozostają ci co boją się coś u siebie zmienić.Narzekają i pracują za grosze,szkoda mi ich. Jeszcze trochę i nikt pożądny nie zostanie w clemencie.Pozdrowienia dla tych co mieli odwagę zmienić prace i teraz się śmieją z tych co zostali i ciągle płaczą,i dalej orzą dla wybranych,predzej czy pózniej i tak to padnie.Konkurencja nie spi tylko się rozwija i co ważne dużo lepiej płaci.

on-7

Smieszny jesteśverprev182, co z tego że kolega z lat szkolnych,ludzie się zmieniają, mój pies też był mi wierny a wczoraj mnie ugryzł.WŁADZA I PIENIĄDZE to się dzisiaj liczy,dlatego nie porównuj tego w ten sposób drogi kolego.

gość

dyrektor waszej firmy [usuniete przez moderatora] to moj kolega z lat szkolnych...Dziwne ,że aż tak was krzywdzi...nie znalem go z tej strony...To spory intelekt,i niezly sportowiec...Pozdrawiam!

1500 zł. ale brutto

olo

juz nie bedzie tak jak było firma upada w zakladzie zostali ludzie po PGR i bez ambicji oraz dziadki jak tadzik błaszczyk ktury w trakcie pracy cześciej jest poza zakładem niz w pracy itp.!!!!!!!!!!!!!! stanowiska inspektoruw sa niepotrzebne [usuniete przez moderatora] nie traktuja swojej pracy powarznie wiecej w biurze niz prz oknach ale tak jest jak prz obieraniu stanowisk zatrudnia sie koleguw ale jeszcze troche i zanich sie zabioro!!!!!!!!!!!!! najbardziej mnie dziwi postawa [usuniete przez moderatora] jej beszczelnosc,brak wstydu,[usuniete przez moderatora]!!!!!!!!!!! udowodniono jej oszustwa a ona dalej kombinuje choc to firma prywatna i moze trzymac kogo chce to nie zwalnia od zasad ETYKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JAK PANI NIEWIE CO TO TAKIEGO TO PROSZE TO SOBIE WY GOOGLOWAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LUDZIE KRADNIJCIE TO WASZE PUZNIEJ NIE BEDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! INNI MOGA TO CZEMU NIE WY. NAPISAŁBYM ZE MI WAS SZKODA ALE NIE JA DOSTAŁEM OD ZYCIA KOPNIAKA POZBIERALEM SIE WY SIE BOICIE RYNEK PRACY NIE KACZY SIE W CLEMENCIE TA KASE ZAROBICIE WSZEDZIE!!!!!!!!!!! ALE WY WOLICIE POSTAC WYPIC KAWE ,ZAPALIC I O 13.45 JUZ FAJRANT?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALBO SCHOWAC SIE ZA KARTONEM I OBSERWOWAC !!!!!!!!!!!!.A OSTATNIEGO JAK PRZYJDZIE PRZELEW TO PONARZEKAC!!!!!!!!!!!!! ZYCZE MIŁEJ WEGETACJI WARZYWKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xxx25

WIDZE ZE NIEKTORYM NERWY PUSZCZAJA!!NAJLEPSZY SPOSOB ABY NA TYCH [usuniete przez moderatora] NIE PRACOWAC TO POPROSTU SIE ZWOLNIC. WIDZE ZE TAK JUZ ROBIA LUDZIE KTORZY TROCHE MYSLA.CORAZ WIECEJ MADRYCH LUDZI SIE ZWALNIA Z TEGO SYFU!!.ZOSTAJA LUDZIE BEZ INICJATYWY I KTORZY ROBILI I BEDA ROBIC ZA GROSZE BO IM TO ODPOWIADA.NIE WIDZICIE ZE CLEMENT TO JUZ RUINA!!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTORZY MIELI ODWAGE I MAJA OPUSCIC TEN SYF!!!!

uwazny obserwator

JAK SLUCHAM TYCH CO ZOSTALI W CLEMENCIE TO MI ICH PO PROSTU ZAL!!!! ALE SAMI JESTESCIE SOBIE WINNI,ROBILISCIE ZA MALE PIENIADZE NADGODZINY I SOBOTY A TERAZ WIELKIE PRETENSJE.JAK KTOS PRACOWAL W WOLNE SOBOTY ZA 56ZL A TAK BYLO, A W INNYCH ZAKLADACH LUDZIE W TYM CZASIE DOSTAWALI ZA SOBOTY MINIMUM 120 ZL TO PO CO PRETENSJE DZISIAJ.CLEMENY MIAL I MA NADAL [usuniete przez moderatora] ZA DARMO I Z TEGO TRZEBA SIE SMIAC

XXXXX

WITAM POMIERAM NICK WYŻEJ JAK BY SIE WSZYSCY POSTAWILI TO MOZE BY TEGO NIE BYLO ALE CO TAM.TAK TO JEST SA [usuniete przez moderatora] W TYM ZAKLADZIE I ONI ILE IM DASZ ZA TYLE BEDE CISNAC TO NIC ZE NA KONIEC MIESIACA POWIEDZA ZE MALO ZAROBILI.TU NA HALI NR1 GADALI NA LUDEROW A PO WYJSCIU Z KANCIAPY OD LIDARA JECHALI NA NIEGO JAK PO [usuniete przez moderatora] POLECIAL BO MIELISMY DOSTAWAC PO 700FUNTÓW A JAK PRZYSZLO CO DO CZEGO DALI WAM ZAROBIC NA TONACH ALE CO MIESIAC LIMIT TON SIE ZWIEKASZAL A WAM TO PASOWALO BO KASA ALE DLA KOGO NIE DLA WAS A WKONCU PRZYSZEDL KRYZYS I ZABRAL WSZYSTKO.A TA PANI [usuniete przez moderatora] CO ZATEPOWAL PANA [usuniete przez moderatora] UCZYLA SIE WKONCU OD NAJLEPSZYCH A W BIUZE JA ZOSTAWILI I ONA DALEJ WIE JAK WAS OSZUKAC.JAK BY PO JEDNYM INCYDENCIE WSZYSCY STANELI CHOC NA JEDEN DZIEN TO MOZE BY TEGO NIE BYLO ALE CO 5ZL WAZNIEJSZE OD WSZYSTKIEGO .SAMI JESTESCIE SOBIE WINNIA OKI SZKODA GADAC TO ZAKLAD DLA TYCH CO LUBIA 5ZL I TEN ZAKLAD I NABIJAC KASE DLA BIURA A ONI WOZA SIE ZA WASZE NOWYMI AUTAMI POZDRAWIAM

XXX4

SOCJALNE I NADGODZINY TO SOBIE SAM NALICZ BO OD NICH NAPEWNO NIE DOSTANIESZ.SAMI JESTESCIE SOBIE WINNI,NIE TRZEBA BYLO SIE GODZIC NA TAKIE WARUNKI.ALE BYLA GRUPA PAJACY CO ZA 5 ZL. ZA NADGODZINE [usuniete przez moderatora] A TERAZ MAJA PRETENSJE.TRZEBA BYLO WCZESNIEJ MYSLEC A NIE DORABIAC SZEFOSTWO. TERAZ TO SOBIE MOZECIE POKRZYCZEC I TYLE!!!

SPOKOJNY

WSZYSTKO IDZIE KU ROZPADOWI FIRMY.TACY LUDZIE U WLADZY NIE POCIAGNA FIRMY KU LEPSZEMU.KAZDY ROZSADNY CZLOWIEK WIE ZE TO CO TERAZ SIE DZIEJE TO DNO. KARIERY TU JUZ NIKT NIE ZROBI.ZA TAKA KASE TO JUZ WSZEDZIE ZNAJDZIE SIE PRACE.TYLKO LUDZIE BEZ INICJATYWY BEDA TU PRACOWAC DO KONCA ZA GROSZE I POZWALAC DOROBIC SIE NIEWIELKIEJ GRUPIE LUDZI.

xxxxxx

Witam wszystkich no dokladnie na to wyglada bo słyszałem ze biuro powoli sie rozpada to napewno idzie ku dobremu do grudnia w takim tepie to kleknie i zamkna ten balagan co ludzi [usuniete przez moderatora] pozdrawiam

adolf

[usuniete przez moderatora] to sie nadaje na to co kosztuje 50zł za numer, a [usuniete przez moderatora] to ją jako pierwszą powinien [usuniete przez moderatora]

xxxxxx

to jest [usuniete przez moderatora] a nie prezes robi [usuniete przez moderatora] tylko ze siebje a [usuniete przez moderatora] dalej rzandzi.lepje niech te zalegle pieniandze ludziom wyplaci bo inspekcja pracy wiencej niebendzie przyjezdzac tylko komornik sciagnie .niech ta [usuniete przez moderatora] lepje do roboty zagonia a nie aciaga sie i mysli o [usuniete przez moderatora]

Obserwator

Ucichło na forum, no to wygląda że sytuacja się w firmie poprawiła. Już nikt nie narzeka?. Nowy Prezes dba o ludzi?

xxxxxx

witam ciekawe czy w clement beda przyjecia bo szukam pracy trzeba znow sie przyjac a potem wziasc odprawe hihii pozdrawiam

obserwator

(usunięte przez administratora) Ktory z brygadzistow powiedzial prawde co bylo mowione na naradach,zawsze dbali i dbaja tylko o swoj (usunięte przez administratora).Zapytales jednego to mowil cos innego a inny znowu cos innego(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o CLEMENT Windows Polska - Szlichtyngowa

• Jak się pracuje w CLEMENT Windows Polska?

Zobacz opinie na temat firmy CLEMENT Windows Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLEMENT Windows Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLEMENT Windows Polska?

Kandydaci do pracy w CLEMENT Windows Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLEMENT Windows Polska
2.7/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Przemysłowa 1
    67-407 Szlichtyngowa