Opinie o skanska.pl - Skanska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Skanska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Skanska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanska S.A. w Warszawa Gen. Józefa Zajączka 9

Radosław

Budujemy miasta czyli łapiemy jedną ręką za nogę property. Jak będzie dołek w biurowcach to oni tą rękę utną albo my im urwiemy nogę.

To już jest koniec....
@Radosław

Skanska S.A. na budowach S. Property to finał. Koniunktura na biurowce nie będzie oczywiście trwała wiecznie. Rynek już się nasyca. Szwed słusznie rozumuje, że korzystniej jest dla niego sprzedać biurowce na kupionej ziemi, niż sprzedać ziemię. Jeżeli ktoś liczy na to, że ocaleje tylko dlatego, że jest, lub będzie budował dla Property to się zdziwi. Zabudowanie działek to tylko FINAŁ. Właściciel wyciągnął wnioski. Został oszukany. Poniósł straty na polskim rynku. Od półtora roku chce ten rynek opuścić. Nie robi rewolucji. Nie wyrzuca kadry menadżerskiej, ponieważ jest mu potrzebna do "posprzątania". Stracił zaufanie do oddziału polskiego. Oczywiście nie powie o tym głośno, bo sprzątanie kosztowałoby go jeszcze więcej. Jednego jestem pewien, żadnego nowego kawałka ziemi dla Property już w Polsce przez najbliższe 5 lat nie kupi. Dziękuję Wam, nasi wodzowie od siedmiu boleści, mistrzowie picowania i PR-u.

marek
@To już jest koniec....

a jak to sprawdzic czy nie kupi ziemii pod Property, dla czesci z nas to jedyna nadzieja na prace

....
@marek

Sprawdź czy już kupił, bo od zakupu ziemi poprzez zrobienie projektu i uzyskanie niezbędnych pozwoleń do rozpoczęcia budowy jest jakieś 5 lat. Z tego co ja wiem, to żadnej ziemi nie kupił, więc Property też pójdzie w (usunięte przez administratora) tylko jeszcze ich zwodzą żeby korzystnie sprzedali te ostatnie budynki.

Bumcyktralala
@....

Hahaha gosciu, ale majaczysz ;D

Szympans bonobo
@Bumcyktralala

Property sprzedało działkę, gdzie już był projekt biurowca. O zakupach ziemi nie słyszałem. Hahaha gosciu, łudzisz się, tu jest max dwa lata i bye bye property ;D

@Szympans bonobo

pytanie: czy ktoś coś? czy oni wogole kupuja działki nowe pod property? bo tu powyżej ktos napisal ze sprzedali juz kupioną. czy w ogole property sie utrzyma

Nik
@Radosław

Już jest dołek w biurowcach, a raczej przeinwestowanie. Buduje się olbrzymia liczba biurowców i trzeba będzie sprzedać tą powierzchnię a nie myśleć o budowie nowych. Pewne perspektywy dawał Brexit ale wątpię żeby korporacje przeniosły swoje centra do kraju, gdzie można dostać po ryju za gadanie w tramwaju po niemiecku albo zbyt mocno opaloną skórę.

WK wrocek
@Nik

"...ale wątpię " ? ? ? Bądz pewien ,że nie jestes jedynym wątpiącym ! ...

@Radosław

Jak budujemy miasta... Jak z tych miast np Wrocław ... sa ludzie zwalniani miejscowi a firma będzie musiała przyjąć poza miejscowych zapłacić delegacje mieszkania No może wyjdzie im taniej??

wro
@Wybraniec

miejscowych zwolnili zostali przyjezdni od czerwca maja zabrac mieszkania takze reszta sama sie po zwalnia bez niczego

były ZTil Olsztyn

Współczuje tym co zostali i będą zapieprzać na tych darmozjadów regionalnych Gdańsk ma kierownika i technologa regionalnego dwóch zwykłych technologów i na dodatek głównego technologa a i jeszcze ta kierowniczka masakra a do roboty ? kto ma tych darmozjadów utrzymać

Prawda
@były ZTil Olsztyn

Podpisz się imieniem jak takis madry bo wątpię powypowiedzi że z Olsztyna jesteś

ZTiL - niesprawiedliwości
@były ZTil Olsztyn

Są lokalizacje, które zawsze wyjdą obronną ręką. Przy poprzednich grupowych Gdańsk też został łagodnie potraktowany. Teraz pewnie pozmieniają sobie nazwy stanowisk a wolumen zwalnianych zrobi się wywalając w innych lokalizacjach.

@Prawda

co prawda to prawda jest za dużo tych stanowisk kierowniczych ktos to musi utrzymać były Olsztyn ma trochę racji .Pozdrawiam ZTiL

Aaa
@były ZTil Olsztyn

Ty chyba jesteś obecny Ztil Gdańsk a nie były Ztil Olsztyn. Nie podszywaj się pod kogoś cwaniaczku.

@Aaa

Wiem kto to pisze i się zdziwisz jest to już były pracownik Olsztyna

Aaa
@ZTiL

To napisz kto. Z chęcią się ździwię..

ciekawy

Wszyscy już po wręczeniu decyzji, czy ktoś jeszcze czeka? Wyrobią się z wręczeniem informacji dla wszystkich? A po świętach światło ujrzy nowa objawiona struktura firmy, teraz już na pewno będzie efektywna...

@ciekawy

Bedzie efektywna jak cholera. Zacznie od słuzb wsparcia w Wawie. W mojej ocenie tego towarzystwa wzajemnej adoracji jest 100 razy za duzo.

Nikt

Czy w nowej strategii City Builder chodzi o to że za roczne straty firmy możnaby wybudować miasto?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Skanska S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jaka beka do Nowiny dają wszystkich co na tych maszynach nie pracowali jako Kierownika i pewnie jako majster będzie z Węglewa laborant też z Węglewa operator z Gdańska masakra zespół nie do wyje.....nia szkoda mi operatora i laboranta Tego kierownika nie bo dał sam się wrobić

wielki al

no zespół nie do wyj... , teraz bedzie rzucanie operatorów po maszynach byle kontrakty dokończyc , a potem kopa w du... dostana albo sie zwolnią sami

@wielki al

Kopa dostaną na pewno

orrrrg

Zapominałem jeszcze dodać jak pięknie omijano oprawo pracy - czasami byłem w szoku jaka w firmie panuje hipokryzja. Na zewnątrz lansowaliśmy się na nie wiadomo jak przyjaznego pracodawcę który przestrzega prawo pracy itd. Natomiast prawda jest taka że nadgodziny były płatne do wysokości 33/miesiąc. Co z tego że inżynier je wyrabiał w ciągu dwóch tygodni - za resztę nikt nie chciał zapłacić. Pracownikom fizycznym płaciło się za 33 nadgodziny a resztę w akordzie (jakby nie zapłacił to by nie robili). Zlecenie pracy w godzinach nadliczbowych wystawiano na koniec miesiąca i dawano do podpisu pracownikowi z datą wsteczną z początku miesiąc a Prawo Pracy mówi że musisz poinformować o nadgodzinach co najmniej z kilkudniowym wyprzedzeniem - czyli jawne łamanie prawa z premedytacją...Korab był specjalnie do tego przygotowany. Jak nie chciał podpisać to go straszyli że nie dostanie całej pensji itd itp. Niektórzy mieli ryczałt za nadgodziny - w domyśle PM-a miał zasuwać ile się da i nie pytać o kasę - przecież firma dała ci ryczałcik....w nim zawarte sa wszystkie nadgodziny...Żenada

Abc
@orrrrg

Jak ktoś dostał wypowiedzenie i ma ponad 30dni urlopu, może złożyć podanie o dodatek pieniężny -grusza?

@Abc

Jak najbardziej tak. Kadrowa sama podpowiada, daje ci papierowy wniosek i mówi żebyś zaznaczył gruszkę

Abc
@ja

A nie mieliście zapisu, że możecie 6dni urlopu wziąć ?

B.
@Abc

Ja tez coś takiego mam, ale chyba można dofinansowanie wziac

Ryczałt
@orrrrg

Jakie mieliście ryczałty bo u nas 500zł brutto za miesiąc nadgodzin w ryczałcie.

cleaner

Czyżby W-wa już wyczyszczona ? Słyszałem że mają być przyjęcia. Za sprzątanie kasa jak dla kierownika :)

Wybraniec

Kto moze wyjasnic punktacje zwolnień grupowych w Skanska Interpretacja punktów wyłącznie na korzyść pracodawcy ..Ja to ma sie do etyki i postępowania Lidera rynku budowlanego Skanska w Polsce ..

nikt
@Wybraniec

Chłopie po co to analizujesz? Daj se spokój. Obejrz lepiej jakiś dobry film.

czasnazmiany

Poszukuję kierowników budów na Śląsku, w Małopolsce i na Dolnym Śląsku. Samodzielnych i rzetelnych. Firma średniej wielkości, rosnąca, zdrowa kapitałowo i strukturalnie. Całkowita dyskrecja. przemek.losko()gmail.com

KB
@czasnazmiany

Teraz żeś się obudził, jak my wszyscy już mamy robotę pozałatwianą, tylko czekamy na odprawy. Trzeba było pisać ze dwa miechy temu.

ZTiL Olsztyn

Przydupasów zostawiają regionalni nie do ruszenia Karol swoich saków zostawia

@ZTiL Olsztyn

No Karol zostawił swoich lacho ciągów regionalnych i nadal będziemy robić na tych darmozjadów

Ziutek

Ja po 26 latach pracy dostalem w ocenie 20 pkt (w skali do 90) Mam wyzsze wyksztalcenie uprawnienia konstrukcyjne, drogowe,mostowe, pracuje w mieście, które na być budowane...Tak wyglądają te oceny, właściwie to powinienem być wdzięczny, że taka miernote trzymali tyle lat !!!

meduza
@Ziutek

jak się okazuje w najlepsiejszej firmie budowlanej w kraju pracuje 2500 ludzi zbędnych, bez kwalifikacji, wiedzy ,doświadczenia, niezaangażowanych i ledwo wypełniających swoje obowiązki.

Byly
@Ziutek

To tak to jest przedstawione ? Jesteś numerkiem w Tabelce dają Tobie punkty i tak Tobie przedstawiają

@Ziutek

Ja te oceny kwalifikacja wybór pracowników ma sie do etyki Skanska tak maglowanej na szkoleniach pracowniczych Kto moze wyjasnic ta punktacje bo rozumie potrzebę zwolnień w firmie Ale te kryteria nie sa jasne Czy tylko Sąd Pracy zdolny jest do rozwikłania tego ??

mikdżager

Czaruś?

Taki tam
@Ziutek

Dziwisz się? Przecież to firma familijna, dla pociotków, wazeliniarzy i włazidupów. Właśnie takich zostawiają a ludzi cokolwiek sobą reprezentujących won. Taka prawda. W każdym razie z całego serca życzę znalezienia pracy odpowiadającej Twojemu doświadczeniu i umiejętnościom, pracy z której będziesz czerpał satysfakcję zawodową.

Baba

Dziadu dalej bez wazelinki wchodzi...., do czego to ludzie są zdolni byle tylko utrzymać posadę, za grosz honoru.

Z Wawy

Dni pieska chyba policzone.Chuczy o nim w całej Polsce.Więc piesek poleci.No bo niby dlaczego ja nie mógłbym przyjść do pracy ze świnią wietnamską którą choduje.

Zdulny Slunsk
@Z Wawy

Wypchać, przefarbować w barwy i wyryć napis: Budujemy Miasta

Bonifacy
@Zdulny Slunsk

Jesteś nie nienormalni. Rozumiem żale, jakie macie do swoich kolegów i koleżanek, ale czepiacie się niewinnego psa, jakby to była jego wina, że ma popapranych właścicieli. Wasze komentarze po adresem tego biednego zwierzęcia są obrzydliwe i świadczą o tym jacy jesteście podli i puści.

@Bonifacy

Może każdy z Nas zacznie przeprowadzać swoje zwierzątka do pracy? Dlaczego mogą to robić wybrani? Poza tym ja się pytam kiedy prokurator przewietrzy firmę.Myślę że temat nadaje się np do sprawy dla reportera.Pani Jaworowicz jest dobra w takich sprawach

Bonifacy
@Marek

Dalej nie rozumiesz - sam nie przychodzi, ma durnych właścicieli, a Ty jesteś bezmózgiem, który swoje frustracje wylewa na Bogu ducha winnym zwierzęciu.

TomekjaTomek
@Marek

Prokuratura to powinna za oddział Szczeciński się zabrać...Oddział-Państwo w Państwie,jak czegoś prawo zabrania to oddział Szczecin może:-) This is cud!

TomektyTomek
@TomekjaTomek

Podaj przykład

tomekjatomek
@TomektyTomek

A od ręki:-)NADGODZINY- jawne mienie prawa w pupie -to lekki kaliber:-)

Grupowe

Adaś jest (usunięte przez administratora) w smarowaniu palcem po smartfonie i udawać jak jest zapracowany i nie ma czasu na nic a Dziadu od dawna w (usunięte przez administratora) wchodzi jemu ze go zad nie boli bo tak ciągle na sucho

@Grupowe

Nie wstyd wam anonimusy wypisywac inwektyw? Zawsze mocni w internecie, jesli pracowaliscie w S to jestescie tyle samo warci co Ci ktorzy firme spuscili na dno, ten sam poziom braku kultury...

er

Powiem ci jedno , w Skanska pracowało i pracuje gro osób , którym zależało na dobru firmy , nie zarabiali kokosów,ciężko pracowali ...i ty śmiesz ich porównywać z karierowiczami ,złodziejami , dla których liczyło się tylko "ile wydoję " , żal mi ciebie -chyba sam należysz do kasty biorących

@er

I jeszcze jedno , gdzie ci ludzie mają rozmawiać i wymieniać się informacjami ,może na "one skanska " po raz kolejny "żal mi ciebie " pozdrawiam normalnych :-)

@er

Nie badz smieszny po Twoim IP widac ze piszesz pod wieloma nickami...

er

nick mam tylko jeden , jeden raz zapomniałem wpisać nicka -taka jest prawda ....a kto jest śmieszny ? wystarczy poczytać wypowiedzi -pozdrawiam

@er

a przy okazji podaj te nicki z których niby pisałem ... troszeczkę na informatyce się znam .. boli co ? żal mi cię i teraz mogę napisać ...śmieszny jesteś przedstawicielu Pruszkowskiej :- )

?????????????????????

no więc od dnia dzisiejszego grupy bitumicznej na zabrzu brak

Oberschlesien
@?????????????????????

Goodbye my love, goodbye....... Tak dzisiej żech sie śpiywoł przy drinie na wieczor :-):-):-)

Wład76

Na budowie w Lubiczu była ostatnio pani z OBI Bydgoszcz i więkrzość pracowników fizycznych (monter wod-kan) nie dostali wypowiedzeń. Fakt określili się że do końca roku więkrzość zostanie zwolniona ale nie ma co do wszystkich pewnośći ze z końcem tego roku odejdą bo do dokończenia jest jeszcze robota na s5. Wręczyła również aneksy z podniesieniem nie co pęsji .... życie toczy się dalej......

@Wład76

Kolego przeczytaj sobie ten aneks ,moze zrozumiesz co podpisales i do czego sie zobowiazales.

Tomasz
@Wład76

Tak tak niektórzy z OBI BYDGOSZCZ robote maja zapewniana do czerwca następnego roku aaaa i może dłużej ....:)))

low_rider

I pikieta odwołana. Ciekawe co przekonało związki by odwołać pikietę. Obawiam się, że w poniedziałek na przyspieszonym spotkaniu z prezesem nie usłyszą nic więcej - Szwed gra na czas... Szkoda!

Rozbawiony
@low_rider

Najpierw wielka akcja, organizacja wyjazdów, namawianie ludzi do udziału w pikiecie.. a teraz odwołanie akcji. Śmiech na sali, widać, że związkowcy to miękkie pały, pani od HR się pewnie w głos śmieje razem z całym zarządem. Rzucą w poniedziałek jakąś śmieszną propozycję i tyle będzie. A czas do 21.02 leci...

qwerty
@low_rider

A skąd wiesz? W intranecie pisali?

@qwerty

Jest komunikat na stronie zwiazku

qwerty
@CBA

Daj linka.

Wygoogluj "zzp-skanska.pl"

Operator

Dyro Zwyro
@Rozbawiony

Kozaki w necie, piz*y w świecie.

@low_rider

Te nasze związki to śmiech na sali walczom o swoje (usunięte przez administratora) mniej zwolnień to jest ich postulat i tak resztę skończom sami się zwolni i tak bendzie

Pracownik Skanska
@anonymous

Rany ile ort..zapisz się i zawalczyć o siebie skoro tak uważasz hahaha

@low_rider

Hi co przekonało związki Chodzi plotka że za przestanie protestu w Warszawie Otrzymali ;.. że nie będą zwolnieni szeregowi pracownicy związku...

Podwykonawca

Szkoda, że odchodzą osoby, które swoją cieżką pracą potrafiły wyciągnąć projekt na prostą. Wszyscy tacy ludzie uciekają ciekawe kto teraz będzie zostawał na nocki, weekendy, tyrał po 16h, zeby zamknac temat. Czekam na kolejne publikacje najlepszy pracodawca, lider rynku, cyrk na kolkach. Tylko najlepsi aktorzy juz zaczynaja grac u konkurencji. A z lidera SK zamienia sie w malo znaczaca firme na naszym rynku, z problemami, brakiem zarzadzania, brakiem podwykonawcow ktorzy na slowa SK ucieka, bo Pani w zielonym kasku za kladzenie plytek w okularach ukarze mandatem, a komfort i atmosfera pracy beznadziejna, Centrum odchodzi sama, kto moze niech opuszcza ta łajbę, niech zostaną Ci którzy nadal wierzą ciekawe jak dlugo

Fantastyczny sukces Zarzadu i HR. Gratulacje ! Tak skutevznie rozwalic niezla firmę... Nie kazdy by to potafil !

:-)

Cisza przed burza :)

Oczekujący

Co tu tak spokojnie się zrobiło. Czyżby wszyscy gowork-owi maruderzy już na wolności?

Łukasz

Katarzyna dziś się bawi na koszt firmy picie.Wmurowanie kamienia węgielnego.O dziwo nie na budowie.Ale jak mówi Agniesia i Adaś to najlepsza i najbardziej prestiżowa budowa w Polsce.

kontroler
@Łukasz

O jak się góra dowie ze się imprezuje to będzie trzęsienie porami

Grom
@Łukasz

Hmmm, tytanik tonie a orkiestra gra, nie ma to jak się zabawić za cudzesy w muzeum, pieseł też się bawił ?

Zostaw merytoryczną opinię o Skanska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Skanska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Skanska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skanska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 25 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skanska S.A.
2.1/5 Na podstawie 1091 ocen.

Skanska S.A.