Opinie o skanska.pl - Skanska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Skanska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Skanska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanska S.A. w Warszawa Gen. Józefa Zajączka 9

Zdzisek

Jak tu cicho o zmierzchu ......

weeee
@Zdzisek

tyle mamy roboty ze nie ma czasu narzekac

@Zdzisek

Zapewne brakuje argumentów merytorycznych do dyskusji. Może zadać należy pytanie dlaczego zlikwidowano rynek ochrony środowiska, były przecież dwa oddziały dedykowane z perspektywą rozwoju. I proszę poniżej tekst mówiący o jego dalszych możliwościach rozwoju a niektórzy managery niech sobie poszukają w notatkach jaki udział w tynku to stanowiło i wyliczą szybko ile firma dzięki ich decyzjom straciła. " Ponad 28 mld zł na gospodarkę ściekową i ochronę wód Nakłady inwestycyjne na gospodarkę ściekową i ochronę wód są szacowane w najbliższych pięciu latach na ok. 28 mld złotych, czyli ponad 5 miliardów rocznie - Z prognoz na najbliższe lata wynika, że w całym kraju zbudowanych ma być około 14 tysięcy kilometrów sieci kanalizacyjnych, a zmodernizowanych 3,5 tysiąca km - podkreśla Jacek Świątek, prezes zarządu, dyrektor generalny Fabryki Sprzętu Ratunkowego i Lamp Górniczych Faser. "Jest się o co bić" - dodaje. Jacek Świątek przypomina ponadto, że powstać ma ponad 1100 oczyszczalni ścieków." Do przemyslenia Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji

Mrus

Odpowiedź jest jedna: Skanska S.A. kończy swoją działalność w Polsce ( logiczne).

Mundka Druch

Ale Sk. nie ma już fachowców, którzy mieli kwalifikacje dla tych branż, myślę, że oni też mają przegląd rynku i jeśli pozbyli się tych pracowników to świadomie, bo ich te branże nie interesują ...

Qwerty

Nie tylko OS. Gdzie nie spojrzec cos sie buduje. A Skanska widzi swoja przyszlosc tylko w "miastach", czytaj biurowcach i gmachach publicznych.

Złodziejskie bamberstwo

Radosław Rumian

Forum ucichło bo sytuacja się ustabilizowała. Nowa strategia zaczyna przynosić pozytywne efekty. Brawo Magnus.

Mruz
@Radosław Rumian

Ha! Ha !

Forum zamarlo. To już chyba koniec. RIP.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Skanska S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Konstruktor
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Forum zamarlo. To już chyba koniec. RIP.

Pycha kroczy przed upadkiem

Ghg

Jak z tej firmy się zwalnia nawet BHP to wiedz że coś się dzieje....

Radosław R
@Ghg

W bhp jesteśmy najlepsi. I jeszcze w etyce.

brzoza
@Radosław R

I w transparentności i w synergii

Q
@brzoza

W polityce kadrowej...

zretencjonowany
@Radosław R

Firma chyba planuje zmienić branżę i wejść w showbiznes. Zarząd już robi Roadshow Ciekawe czy na starcie grają sobie jak swego czasu w Szwecji "We are the heroes of our times"

citybuilder
@zretencjonowany

Na roadshow w Krakowie zaprezentowali slajd świadczący o tym, że nowa strategia "Budujemy miasta" już zaczyna się sprawdzać, ponoć są już pierwsze efekty - 2 mln do przodu w tych siedmiu miastach podczas gdy strata ogólnie 336 baniek w plecy :-))))

....
@zretencjonowany

Do inżynierów budownictwa próbują dotrzeć formami przekazu dobrymi dla branży MLM. Ciekawe jaki będzie efekt. No chyba, że managment adresuje te szopki sam do siebie, żeby się przekonać o słuszności strategii.

Jj

Ciekawy
@Jj

Ktoś coś wie ?

Miki

Poszukuję brygadzisty/majstra robót żelbetowych, znajomość systemów szalunkowych PERI,ULMA. MOŻLIWOŚĆ PODUCZENIA OFERUJĘ ZAKWATEROWANIE i Wynagrodzenie 9'000 PLN netto + samochód służbowy Kontakt : betonkonstrukcje@gmail.com Praca od zaraz!!! Telefon kontaktowy:+ 48 669 835 760

Fiki
@Miki

Za 9 netto to mogę być pod telefonem.

@Fiki

9'tyś, proponuję czytać ze zrozumieniem

kb

niezła kasa 9 tysi :p

Andrul
@kb

Przecież to fejk.

Qazxswedc

O co chodzi z ze zmianą dyrektora OBO w Poznaniu? Przecież dopiero co były zmiany na stanowiskach dyrektorów.

@Qazxswedc

Gdy w sposob wymuszony odszedlem ze Sk, powolana na moje miejsce dziewczyna utrzymala sie jeden miesiac. Stanowisko to nie tylko wymog wiedzy i zdolnosci przywodczych. To caly kompleks roznych cech, w tym zdolnosci organizacyjne, mediacyjne, wyobraznia zarzadcza itd. Takze umiejetnosci konsyliacyjne... Nie kazdy to potrafi.

Hehe
@098765

Chyba koncyliacyjne

@Hehe

Oczywiście, koncy...

Borys 4000
@Hehe

To tak jak cmentarz/"smentarz"...wszyscy wiedzą o co chodzi :P

Nicko
@Qazxswedc

Zmiana jest oczywista. Mamy budować miasta więc przychodzi fachowiec z property. Głównie po to żeby obsłużyć wzorowo bogatą siostrę.

Miki

żelbetowych, znajomość systemów szalunkowych PERI,ULMA. MOŻLIWOŚĆ PODUCZENIA OFERUJĘ ZAKWATEROWANIE i Wynagrodzenie 9 '000 PLN netto + samochód służbowy Kontakt : betonkonstrukcje@gmail.com Praca od zaraz!!! Telefon kontaktowy:+ 48 669 835 760

kumaty

Kto mądry to już w konkurencji...

Morgan FREEMAN
@kumaty

Wszędzie jest to samo. Tylko nazwa się zmienia.

juz w konkurencji
@Morgan FREEMAN

... i wynagrodzenie:)

jeszcze pracownik

Po przeczytaniu listu Prezesa do pracowników zastanawiam się co ten gość wącha.

mechanik
@jeszcze pracownik

Chyba trzeba mu poradzić by zmienił psychoanalityka, bo ten do którego obecnie chodzi go oszukuje.

Fgh
@mechanik

A co było, jestem na urlopie i nic nie wiem

Przed urlopem
@Fgh

Że 300 baniek w plecy ale nie ma się co martwić bo to straty jeszcze z projektów starych z 2016 roku. Jest fajnie, zarząd w Szwecji nas popiera. Nic się nie stało. Don't worry be happy, alleluja i do przodu. Chój ze stratą, budujemy miasta!!

qwerty
@Przed urlopem

No to faktycznie ciekawe co on wącha?

Kret
@jeszcze pracownik

Generalnie chodzi o to ze PJ jak sprzątał poKA to pokazał 150 mln, pózniej sam narobił straty na 200 mln, a teraz prezes sprzątając po PJ pokaże jeszcze 300 mln czyli razem KA+PJ>650 mln straty. To tyle za ile skanska kupiła exbud. Normalnie tych dwóch powinno odpowiadać karnie No ale ...

J
@Kret

Człowieku jak dodasz dwie straty z roku na rok do siebie to wychodzi jakaś głupota a nie wynik, nie wiesz o tym że niektóre projekty zaczęły się u KA a kończyły u PJ? Liczysz je podwójnie. Potem inni to czytają i też gadają głupoty...

Kret
@J

Rok 2016 - strata ok 150 mln, rok 2017 - strata ok 220 mln, rok 2018 FC 1 - strata 330 mln a bedzie pewnie lepiej. Czytaj ze zrozumieniem a nie poddawaj sie emocjom. Tyle w temacie.

niuch
@jeszcze pracownik

Bez wątpienia sytuacja uległa znaczącej poprawie po wdrożeniu przez PJ programu naprawczego.

@jeszcze pracownik

Ten paj.... napisał że cytuje: "Pracownicy. To zawsze klucz do sukcesu. " ja pier..... , a pozwala odejść i pozbywa się całej ekipy Katowicko - Gliwickiej ludzi wychowanych przez MS. To jest koniec firmy na Śląsku.

Górny Śląsk nie Dolny
@jeszcze pracownik

Taki był cel. Tylko property. Żadnych Gliwic. A Śląsk zniszczył nie ten pajac, tylko pajac który na plecach śląska awansował na DR.

@Górny Śląsk nie Dolny

Kogo masz na mysli

@...

A ten opis pasuje do więcej niż jednej osoby? Skoro pytasz , to jesteś z konkurencji albo naszego HR. Jedni i drudzy mają takie samo pojęcie co się dzieje w firmie

@...

Nie jestem jeszcze z konkurencji - jeszcze miesiąc w S. Jestem za normalny aby być z HR, a pytam bo ja miałbym co najmniej 2 kandydatów .

Miki

Poszukuję brygadzisty/majstra robót żelbetowych, znajomość systemów szalunkowych PERI,ULMA. MOŻLIWOŚĆ PODUCZENIA OFERUJĘ ZAKWATEROWANIE i Wynagrodzenie 8 '000 PLN netto + samochód służbowy Kontakt : betonkonstrukcje@gmail.com Praca od zaraz!!! Telefon kontaktowy:+ 48 669 835 760

....

No i co z tego że rozwodzie? Wazne żeby opublikował listę menadżerów którzy brali premie za sfabrykowane wyniki i dalej pracują w firmie. Jak to zrobi to znaczy że etyka coś znaczy w skańskiej

@....

Żartowałem

Miki

PONAWIAM PYTANIE: Poszukuję brygadzisty/majstra robót żelbetowych, znajomość systemów szalunkowych PERI,ULMA. MOŻLIWOŚĆ PODUCZENIA OFERUJĘ ZAKWATEROWANIE I Wynagrodzenie 6 500-7 000 PLN netto. Kontakt : betonkonstrukcje@gmail.com Praca od zaraz!!!

Sopel
@Miki

Kolego tyle to zarabia kierowca ciężarówki, który właśnie zdobył prawko :)

@Sopel

Kolegi, Nie był bym tego taki pewien ..... http://www.rp.pl/Transport-drogowy/305219900-Rewolucja-w-przewozach-miedzynarodowych-Poczatek-konca-branzy.html

Sopel
@Miki

Widzę zależy, gdzie się czyta i kogo pyta . Polecam poczytać na trans.info i pogadać ze znajomymi kierowcami :)

max
@Miki

W grudniu bardzo chetnie , ale jeszcze nie teraz....

Panna SYFON już ma ciepły stołek w property.

Budowniczy miasta
@Nowy

I to jest dobra wiadość dla SA. Generator zbędnych kosztow poszedł w .... Pozbyć się jeszcze kilku równie potrzebnych ludzi i można się brać za odrabianie strat. Property ocieka szmałe, mogą sobie nawet Kusznierewicza zatrudnić i zrobić rejs za 100 baniek.

Robert

Poszukuje pracowników drogowych (kierowanie ruchem, brukarska, roboty pomocnicze itp.) głównie z rejonu województw: małopolskie, śląskie, świętokrzyskie i podkarpackie. Codzienny powrót do domu lub w przypadku dużej odległości zakwaterowanie. Auto, sprzęt, ubrania robocze, szkolenia, umowy o prace. Zainteresowane osoby/brygady proszę o kontakt na adres mailowy: inzynieryjneroboty@gmail.com - bez polskich znaków. Pozdrawiam i do usłyszenia

Zostaw merytoryczną opinię o Skanska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Skanska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Skanska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skanska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 25 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skanska S.A.
2.1/5 Na podstawie 1091 ocen.

Skanska S.A.