Opinie o skanska.pl - Skanska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Skanska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Skanska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanska S.A. w Warszawa Gen. Józefa Zajączka 9

tożemjo

Które WMB idą do COLASa ?

@tożemjo

Żadna wszystkie zostają w Skanska zmiana polityki na dzień dzisiejszy.

Zmiany
@Polonus

Jak nic nie wiesz, to nie wypowiadaj sie tutaj, tylko zaprzyjaźnij sie z takimi samymi idiotami co ty!!! Z nudów sie poucz, a nie innych uczestników wprowadzasz w błąd kłamstwami !!! Żadna polityka sie nie zmieniła. Od przyszłego roku Skanska to firma tylko oparta na Property i mieszkaniowce i wybranych ewentualnych projektach kubaturowych dla zewnętrznych inwestorów. Reszta jest zamykana. Uczestniczę w poszczególnych etapach zmiany firmy, wiec wiem, co sie dzieje najbliżej.

...
@Zmiany

Ja też uczestniczę i doszedłem do wniosku, że obaj możecie mieć rację. Mam takie wrażenie, że nawet Magnus nie wie jaka pojutrze będzie polityka. Na razie polityka jest taka, że "retencja" się zes..ała i nie ma komu kończyć projektów, managerowie zajmują się piarem a nie robotą, uzupełnia się dziwne braki kadrowe w FW(zieloność, polityka prospołeczna itp. inteligentne kaski) a na projektach nie ma komu robić.

Zmiany
@...

Jeżeli sie trzyma(usunięte przez administratora)co obydwa zwolnienia grupowe zostały przeprowadzone ze więcej krzywdy firmie zrobiła.... Zreszta wszyscy szefowie HR w firmach konkurencyjnych to potwierdzają i otwierają oczy ze zdumienia(usunięte przez administratora) A dzis sie dziwi, ze dzięki jej rewolucyjnym mądrościom nie ma komu kończyć projektów, bo pracownicy za dwa razy wyższe pensje idą do konkurencji!(usunięte przez administratora)ę !

@Zmiany

No patrz... Warszawa w piątek wygrała przetarg za 80 mln brutto z terminem realizacji robót 18 m-cy...

@Zmiany

Skoro kolega taki doinformowany i bierze udział w procesie zmian w firmie btp może jakieś szczegóły co gdzie kiedy ?

Bs
@Zmiany

Brawo (usunięte przez administratora)

fan
@Bs

(usunięte przez administratora) na prezydenta!

ziutek
@fan

(usunięte przez administratora)do Bonda , z takim nazwiskiem .....

@Zmiany

Nie oczerniaj "Iza" jest debeściara i Jej banda też .....

Thor88

Ja słyszałem ze Ostaszewo

Maruda
@tożemjo

Gdańsk na pewno Gdańskie WMB istnieje do końca roku Pozdrawiam tych co przejdą do COLASA

Mikser
@Maruda

Serwis wytwórni Skanska też ma przejść do Colasa?

@tożemjo

A wie ktoś do kogo trafiła WMB w Szubinie?

B.
@ciekawski

Szubin chce kupić Strabag. Nie ma jeszcze umów

Bardzo kolorowo

Hmmm Firma B ze skandynawskim rodowodem. https://www.spidersweb.pl/e/itmagination-praca-opinie

tęczowo
@Bardzo kolorowo

Patrząc po wynikach finansowych Skanska, ich system nie był zbyt skuteczny http://www2014.itmagination.pl/aktualnosci/business-intelligence-w-skanska-s-a/

SwiszczyPala
@tęczowo

Itm rypal Skanska na kasę aż gwizdało

byly
@SwiszczyPala

A ten fragment to o ITM czy o Skanskiej? "Każdego miesiąca na skrzynki pracowników spływała propaganda sukcesu – niezależnie od tego, co działo się wewnątrz i na zewnątrz."

Mats

Skanska to bardzo dobra firma. Pracujemy w Krakowie pod Property i nieźle płacą inżynierom i kierownikom. Taki inżynier budowy to min 4000 netto, a inżynier projektu 5500. Do tego ustalone godziny pracy 7-17 i płatne nadgodziny. Pozdrawiam!

@Mats

Rozumiem gościu , że ci się nudzi i chcesz sprowokować dyskusję tymi pierdołami ?

@Ziutka druch

Żadne pierdoły, nasz oddział działa prężnie, ma kilka projektów pod Property, więc warunki pracy i zarobki są rewelacyjne w porównaniu z innymi lokalizacjami.

@Mats

Inżynier i 4000 netto + nadgodziny? Ładnie tam widzę odleciałeś. A inżynier projektu jako jedyna funkcja na budowie zarabia 1,5 więcej od inżyniera? Bajkopisarze tutaj się pojawiają co chwilę widzę...

@123

Ile średnio zarabiają inżynierowie i kierownicy w skanska?

@ciekawski

Ja po 40 latach pracy jako inżynier 4500 zł brutto,po średnim wykształceniu 20 lat pracy 8000 brutto

Radosław Rumian
@Mats

Chyba podajesz stawki z property. Tam to PL to ma 4000-5000, a pm koło 7.

ro deo
@Mats

Na ile wycenianie są u was Chempioni?

@ciekawski

Średnia krajowa , albo mniej.

@Mats

A jakiż to oddział , może Kraków, wolne żarty ...

@Radosław Rumian

dobre stawki, szkoda że ciężko się dostać do property

mc

Mats- ty piszesz o zarobkach w Property czy Budownictwie Ogólnym

@mc

W BO

Niebieski
@Mats

Wasz oddział działał bo był tam Tatuś MŚ a teraz możecie się zwijac

@Niebieski

Nasz oddział działa bardzo dobrze. Mamy kilka projektów na dobrych parę lat!

Vk
@Mats

Pisałeś o zarobkach inżynierów. Ile zarabia majster lub kierownik robót? Pozdrawiam

@Vk

majster 6000 netto, kierownik robót 8000 netto. Również pozdrawiam!

realista
@Mats

chyba brutto ;) no chyba, ze mówimy o sezonie i pensji z codziennymi i weekendowymi nadgodzinami...

@realista

Nie wiem jak wygląda sytuacja w innych oddziałach ale u nas w oddziale podane kwoty netto :)

SwiszczyPala
@Mats

dział IT, średnio netto od 5000 do 8000.

Tofu

Wg mnie Panowie i Panie zarządzający tą firmą powinni teraz na kolanach iść do Roberta, błagać o powrót i poprosić żeby im pokazał jak się robi zyski na budowie, choć im to już chyba raczej nie o zyski chodzi.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Skanska S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Dexter

Szkoda że Robert nie oczyścił OTz patologi jakie trawią tą zdrową komórkę niczym rak. Roberta nie ma ale statyści zostali ciekawe czy nowy dyrektor zobaczy co się dzieje.Czy dobierze się do d.py tym co są żeby być bo tata mama albo brat chce żeby piastowali stanowisko do którego nie mają kompetencji ani wykształcenia. Robert był za dobry dla co niektórych.

@Dexter

A co z nim teraz się dzieje?

beat

Może pojechał na wakacje, https://www.youtube.com/watch?v=B30Ks2n2Ifk

Operator
@Dexter

Masz kolego racje baz Roberta OT nie przetrwa a mozna by bylo jeszcze cos pobudowac

Armagiedon

Zaczęło się ... https://businessinsider-com-pl.cdn.ampproject.org/c/s/businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/erbud-straty-w-pierwszym-polroczu-2018-r/7gv411x.amp

@Armagiedon

Wrzucasz informacje z 2016 i myślisz, że zabłyszczysz?

@Armagiedon

Wielu gigantów utopi ta fala dobrobytu na rynku gdzie ceny rosną jak szalone a kontrakty z przed roku czy dwóch idą za niskie stawki. Ciekawe jak gigant projektuj i buduj dróg ekspresowych Budimex czy inne strabagi i euforie się podsumują i odsłonią karty.

towdi
@Miczel

nie zapłacą podwykonawcy i tak wyjdą na swoje

Doświadczony
@Miczel

W bx już słychać te same głosy co w sk przed laty.

truck
@towdi

Lepiej postawić patelnie na kołkach niż wozić dla np. Moty

Majkel
@Doświadczony

Dokładnie, https://www.fxmag.pl/artykul/budimex-ostro-w-dol-sektor-budowlany-ma-spore-problemy

CBA
@Majkel

Zobacz forum n/t budimexu https://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=6116679&strona=1

tożemjo

2018 i 2019 prognozują ciężki dla małych firm. Nie udźwigną wzrostu kosztów funkcjonowania i spadków marż. Ciekawe co ze strategią Budimex który chce przyjąć dodatkowy tysiąc osób, wygra czy się wyłoży ? Skanska za zeszły rok ma wynik 2 w Polsce , przychód 3 793 600 zł , Budimex póki co miał miejsce pierwsze 5 572 290. Analitycy rynku w tym chociażby Deloitte zaczynają twierdzić , że po bumie budowlanym 2015-2018 na rynku pozostaną najsilniejsi gracze. Ciekawe gdzie wyląduje Skanska po wycofaniu się z bitumów ? na ile bitumy były rentowne ... PS. czy wciąż brak informacji o sprzedaży wytwórni do Colas ??? ....

Wiemcowskanskapiszczy
@tożemjo

Bitumy w skanska po zwolnieniu dyrektora Mariusza G. stały się nierentowne i przynoszą duże straty, stąd decyzja o sprzedaży bitumów. Niebawem wyjdzie oficjalna informacja, że Colas kupuje wytwórnie.

@Wiemcowskanskapiszczy

info nie aktualne

polonus
@Wiemcowskanskapiszczy

nie przesadzasz Mariusz G zrobił sporo złego a efekty są widoczne obecnie

Britney
@tożemjo

Nie siej fermentu. To są wyniki finansowe (przychód) za 2016 r.

Bitumi
@Polonus

Wytwórnie są na sprzedaż i Colas i jeszcze jeden są zainteresowani i negocjują warunki. Słyszę na co dzień co w tym temacie się dzieje!

Gorące lato
@Bitumi

A ten drugi zainteresowany to co to za firma?

Antypis
@tożemjo

SKANSKA za 2017 osiągneła i pewnie za 2018 osiągnie raczej "niedochód" lub "odchód" niż przychód. Inżynieria lądowa w tej firmie właśnie podlega likwidacji. Jak ktoś sądzi inaczej to powodzenia w 2019. POZDRO !!!

@Antypis

Skanska w Polsce to kilka spółek. Wyniki poległy w Skanska S.A gdzie jest inżynieryjny, ogólny i bitumiczny. "Polonus" piszesz o wynikach na bitumach za czasów Marka G. To było przesuwanie (cyferki) z kupki na kupkę. Jak w bitumie było więcej to w inżynieryjnym było mniej i na odwrót. Realizacje wewnętrzne dla klienta OBI. Nierentowne projekty OBI z olbrzymimi stratami i karami to nie zasługa ani porażka bitumów. Temat jest odrobinkę bardziej złożony nić piszesz. PS. faktycznie biznes podał na koniec 2017 wyniki za 2016 - tak więc czekamy na najświeższe - jak ktoś gdzieś wyczyta niech pisze.

Maciej
@tożemjo

Jest już sprwozdanie finansowe SSA w KRS online. Polecam lekturze.

Pamparampam
@Maciej

Część wytwórni zostanie sprzedana jeszcze w sierpniu. Przygotowane do sprzedaży są aktualnie 3 wytwórnie (w żadnej nie pracuje już ani jedna osoba). Los reszty wytwórni nie jest jeszcze wiadomy.

Hans
@Pamparampam

https://uokik.gov.pl/koncentracje.php?news_id=13441&news_page=22 .....a czemu pan uzywa mojego nicku ;)

Sk
@Hans

Przecież to nieaktualne.

ciekawska

Niech mi ktoś wytłumaczy Rzeszów miał być zlikwidowany a nadal pod siedzibą firmy pełno aut służbowych - czyli co ktoś zmienił zdanie?. Nie było tak źle w tym oddziale z chęcią bym wróciła.

nick
@ciekawska

Ktoś coś wie na temat retencji w Rzeszowie . Podobno Skanska robi wszystko żeby ich nie wypłacać...

ABC
@nick

Wypłaca ale radzę sprawdzać kwiatki z wypłaty. Mi nie policzono pakietu otrzymałem go z miesięcznym opóźnieniem jak się upomniałem.

Murzyn
@ciekawska

Chodzą słuchy, ze sprawdzali w Rzeszowie komputery służbowe i szukali haków żeby nie płacić retencji. Prawda?

Rzeszów
@Murzyn

Niestety jest to kolejna żałosna prawda !! Kasy nie maja, podwykonawcy i dostawcy tez już powinni sie zabezpieczać...

Murzyn
@Rzeszów

A w jaki sposób sprawdzali? Zdalnie czy zabierali kompy? I czy ktoś miał kłopoty?

@Murzyn

Zbieranie haków na ludzi zawsze istniało w tym szicie o nazwie skanska

Morgan FREEMAN
@.

Jak oni zbierają, to też zbierajcie. Do CBA z dziadami i po kłopocie.

Cezar 72

A jak tam praktykanci na naszym flagowym projekcie S8? już przeraził ich bajzel chaos rozwodnienie odpowiedzialności i tłumy do wydawania rozkazów czy zasypali ich papierami i biedni nie widzą niczego poza kontenerem?

Były

Jak to jest robić w firmie która za 2016 miała straty 118 mln a w 2017 strata zanurkowała do 564 mln? Co ciekawe zgodnie z dokumentami niejaki maliniak dostał absolutorium jako członek zarządu za 2017r.... To jest to co toczy ta firmę od lat hipokryzja zakłamanie kolesiostwo mierni menedzerzy na wszystkich poziomach zarządzania .

klucha
@Były

Tak jest w każdej innej firmie budowlanej. Skanska i tak jest jedną z najlepszych. Jak chcesz pracować w cywilizowanych warunkach i za odpowiednie pieniądze to albo musisz zmienić branżę albo wyjechać z kraju.

Marpoz
@Były

Tak się działo od momentu przejęcia sterów firmy przez menadżetów z autostrady

celebryta
@Marpoz

Gdyby nie Ci menedżerowie z A1 (zwani celebrytami) to upadek firmy byłby kilka lat wcześniej. Tajemnicą raczej nie jest, że wyniki z A1 ciągnęły ten skanskowóz jeszcze przez kilka lat. Nie mówię, że to dobre, albo złe, po prostu stwierdzam fakt. Na A1, jak wszędzie, byli lepsi i gorsi przywódcy, ale dziwi mnie, że po tylu latach cały czas jeszcze przejawia się w firmie taka niechęć (zazdrość?!) do osób, które tam pracowały. Jednak obarczanie winą "całego A1" wydaje mi się śmieszne i nierzetelne, wystarczy przejrzeć wyniki poszczególnych oddziałów z ostatnich 10 lat, żeby wyciągnąć odpowiednie wnioski. Albo przyjrzeć się rekordowo stratnym projektom w firmie i sprawdzić, czy na stołkach zasiadali tam "menedżerowie z A1"....

@celebryta

Wyniki na A1 były w znacznej mierze podyktowane tym , że państwo Polskie najpierw zerwało umowę , a potem z powodu wzrostu cen wróciło do negocjacji z firmą Skanska i podpisało nową umowę na podyktowanych przez SK. warunkach . Nie umniejszam zasług ludzi tam pracujących (znam osobiście wielu z nich) ..... Powodem upadku SK. PL była restrukturyzacja AD 2012, wprowadzenie rejonizacji ,setek małych rynków, niekontrolowalnych PM-ow , systemu motywacyjnego, likwidacji hydroinżynierii i.t.d.

klucha
@Rudy Mundek

Dokładnie tak. Cały (usunięte przez administratora) rozpoczął się w 2012 roku. Wcześniej pięknie nie było, ale ten cały bałagan rozpoczął się w 2012 gdy zaczęto zwalniać PM-ów i zatrudniać w ich miejsce nowych, dziwnych koleżków. W tym samym czasie miało miejsce wiele błyskawicznych karier różnych gości znikąd. W ciągu roku czasu wyczyszczono stare struktury (pozwalniano różnych doświadczonych ludzi) i rozpoczęło się nowe. Trwa to cały czas a skutkiem tego jest ponad 1 mld strat od 2016 roku. Wystarczy popatrzeć kto zrobił karierę w 2012 i 2013 żeby zorientować się co i jak należy zrobić, żeby firmę sprowadzić z powrotem na właściwe tory.

mises
@celebryta

Właśnie przez projekt A1 upadła drogówka w Skanska, ponieważ wystąpiła typowa klątwa bogactwa. Projekt był tak dobry, że wszyscy na około upychali tam koszty z innych projektów oraz zaciemniała wynik finansowy całej drogówki. Nikt nie przejmował się kosztami ogólnymi, bo przecież jest (usunięte przez administratora) Jak A1 się skończyło i za rogu pojawiła się straszna rzeczywistość, gdzie każdy projekt musiał sam na siebie zarobić, mając do tego balast wysokich kosztów ogólnych (ang. Overhead) wszystko runęło.

KarateKIT

Napisze wprost,, będzie 1 Wielki Ch.j z Colasem. Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam.

huta
@KarateKIT

Poczekają aż wytwórnie zaczną rdzewieć, wtedy ceny spadną.

tożemjo

Ostatnie plotki z rynku są takie , że z końcem roku cały bitum wychodzi z Sk. S.A. do francuzów. Podobno ma to być cały "pion ! " biznesu, czyli od góry do dołu - od dyrektorów do pracowników. Plotki są takie, że jeszcze w rozstrzygnięciu są ostatnie dogadania finansowe. Ktoś z Was może potwierdzić bądź zaprzeczyć, może ktoś ma info z firmy Colas ? ? ?

@tożemjo

Oddział w Warszawie w ciągu tygodnia wygrał dwa przetargi na łączną wartość 150 mln brutto. Wg mnie "cały bitum" odnosi się do wytwórni + ekipa z likwidowanych oddziałów. Nie tylko Colas interesuje się tymi wytwórniami, inne firmy też jeżdżą na spotkania.

Były
@Bla

Wał Miedzeszyński i co jeszcze ?

@Bla

Można podejrzewać , że kupią masę od Colasa ;)

@Były

DW 579 Grodzisk - Radziejowice. Wmb na strażackiej nie jest na sprzedaż.

John
@Bla

DW579 - 31 mln brutto niżej od drugiego Budimexu dobrze rokuje..

@John

Przetarg dla MZDW, bez przedmiarów, poza tym Budimex już nie raz pokazał że poza S i A nie są za bardzo konkurencyjni.

Hans
@Bla

A widzial Pan różnice w stosunku do kolejnych oferentow ...:)

@Hans

Tak, Dw579 były tylko dwie oferty, na wale miedzeszynskim 12 mln brutto do drugiego. Nieważne jaki bedzie ostateczny wynik, jest robota na 2 lata ;)

Lipa

No cóż jakby nie mówić to SKANSKA była fajną Firmą (praca/płaca = ok.) teraz tyram u prywaciarza i jest kosmos, szkoda ,ze BHP rozpierdo,,, tą Firmę. Ci co zostali niech się cieszą bo w małych miastach bez uprawnień dostaną 50% tego co mają

Najs
@Lipa

Taaa behape nastepny ;) tak sie sklada ze budimex cZy warbud maja taki sam poziom co ska i jakos zyja ;) troche wyzej u properciakow ale jakos nikt nie slyszal zeby im to w wynikach przeszkadzalo. Takze bez demagogii, firme rozwalilo zarzadzanie projektami i konkretne osoby

Radosław Rumian
@Lipa

BHP u wszystkich GW jest na takim samym poziomie co w Skanska. Opinia że S jest wyjątkowa bierze się z tego że ktoś kto pracuje w Bx, Porr, Warbud itd nie przyjdzie do S. Kadra S to głównie młodzież wychowana na standardach szwedzko-exbudowo-niewiadomojakich z domieszką doświadczeń z lokalnych Januszbudów.

@Lipa

Coraz częściej myślę , że Skanska Polska to zawsze był kolos na glinianych nogach. Dopóki była A1 i hydroinżynieria to reszta się podczepiała . Po 2012 i restrukturyzacji (autodestrukcji) wszystko się zawaliło i wybiło na wierzch ...

WMB - info

WMB* sztandar Skanska wyprowadzić, sztandar Colas wprowadzić * kilka - które, to już można się domyślić, były wizyty komisji, pozostałe WMB to kwestia czasu

@WMB - info

ZNOWU SIEJECIE ZAMENT NIC BARDZIEJ MYLNEGO NA RAZIE NIC SIĘ NIE DZIEJE

tożemjo

He ... ! Skoro firma SKANSKA dała wam wieloletnią praktykę, uprawnienia, dobre CV, grube odprawy - o których piszecie no to dlaczego wylewacie tu swoje żale ? Jeśli to co piszecie jest prawdą ... to niech każdy z Was uczciwe ! napisze, że cieszy się iż w tej firmie pracował i dziękuje jej za te wszystkie korzyści o których piszecie. Nie chcę tu bronić tej firmy albo Wam czegoś zarzucać, ale w życiu trzeba być obiektywnym.

@tożemjo

Bo polowa pitoli ze odeszla a w rzeczywistosci dalej pracuje i sie nudzi

Zieeew
@Orero

Czekamy na trzecią serię zwolnień grupowych a firma czeka aż się sami zwolnimy. Roboty nie ma za dużo to się nudzimy.

@Zieeew

Przypominam ze na propertowych i mieszkaniowych sie nie nudzimy. Bedzie trzecia fala to bedzie, jak to w biznesie, raz lepiej raz gorzej. Zycie

V
@tożemjo

Problem polega na tym, ze Dywizja Inzynieryjna padla nie z powodu braku pracy na rynku, ale w zwiazku z fatalnym zarzadzaniem i mirazami organizacyjnymi. Mnie tez zwolniono z odprawą. W semsie finansowym nic mi sie nie stalo, wlrotce po tym znalazlem pracę, ale... niesmak i żal pozostal, bo moglo byc inaczej. Olbrzymi potenckal zmarnowano bezpowrotnie. A na forecastach, audytach, w controllingu, na prezentacjach i w wystzpieniach zarzadu bylo tak różowo.

@V

Mam to samo odczucie, pozostał duży niesmak ,te działania mają jedynie sens w jednym przypadku, firma schodzi z polskiego rynku, odbudowa marki, kadry, renomy i.t.p jest niemożliwa ....

@tożemjo

PISZ PO PRAWDZIE NIE MAREK G ., TYLKO MARIUSZ .G A CIEKAWE GLDZIE SĄ ODPOWIEDZIALNI AZ TEN BAŁAGAN WSZYSCY SIĘ EWAKUŁOWALI A NIE KTÓRYM BRAK ODWAGI ŻEBY DOBRAĆ IM SIĘ DO TYŁKÓW A KTO CIERPI WIADOMO LUDZIE PRACY .

Antypis

Dzień dobry wszystkim, właśnie mija mi 4 tydzień w nowej pracy i mogę napisać jedno. Jestem wdzięczny za zwolnienie grupowe firmie SKANSKA. Nic lepszego w karierze zawodowej mnie do tej pory nie spotkało. Dostałem odprawę, pakiet retencyjno-motywacyjny i jedną pensję gratis. Miałem 6 propozycji pracy. Kwiestia była tylko za ile, jaka robota i gdzie. Jak jesteś fachowcem z dobrym CV to robotę masz. Dlatego wszelkim wsparciom biznesu rekrutowanym po kądzieli współczuję bo nikt was nie będzie chciał. To samo tyczy się menedżerów od doupy i koupy. Nikt was nie będzie chciał. Nawet biedra i lidl pokaż wam palca środkowego a jak wyjedziecie na wyspy to wam pokażą pozdrowienie łucznika. Pozdrawiam, były KB skaŃska.

Antyidiotyzm
@Antypis

Super, ale nie pisz nieprawdy, mnostwo karierowiczow, tych z funkcji wsparcia, jak i z biznesu znalazlo prace, i lepsi i gorsi charakterologicznie.

Golfik
@Antypis

W pełni się z Tobą zgadzam. Odkąd zmieniłem pracę, czuję że żyję. Każdego dnia gdy tylko widzę coś co kojarzy mi się z tą firmą wzbudza to uśmiech na mojej twarzy. Nie, nie chodzi o dobre wspomnienia - wręcz przeciwnie. Cieszę się, że nie uczestniczę w tej komedii budowlano-korporacyjnej. Nie muszę prężyć muskuł przed PDW, wielbić BHP i oglądać na półtrzeźwych PM udających "rekinów życia" bo dostali Golfa w kombii. Jaką ironią losu jest to, że zostajesz zwolniony a jednocześnie Twoje życie staje się lepsze. Błędem jest powiedzenie, że "Istnieje życie po Skanska" (ble jak ohydnie brzmi nieodmienione ale jak mówisz Skanskiej to możesz się narazić przełożonym), powiedziałbym że "Życie zaczyna się po Skanska". Szklana kula jaką otoczeni są pracownicy tam pracujący utworzona przez PM, SPM i innych jajogłowych powoduje że ci biedni KB,KR,IB myślą że trzymają Pana Boga za nogi.

@Golfik

Chyba strasznie wam teskno skoro co rusz tu wracacie? Golfik skup sie na nowej pracy bo 8:30 to juz powinienes tyrac a nie fejsbukowac, szczesciarzu

asdf
@Orero

A co, żyłka Ci pęka z zazdrości, że ktoś dostal odprawę i pracuje teraz w prawdziwej firmie budowlanej, a nie jest frajerem robiacym nadal w tym patologicznym (usunięte przez administratora) za stawkę ponizej sredniej krajowej?... Wchodzimy nadal tutaj zeby się posmiac z takich jak ty:)

@asdf

To bys sie zdziwil ;) inna sprawa dla takich jak ty w tej firmie zostali tylko zlodzieje i patalachy ponizej sredniej, tak wiec mam wrazenie ze to tobie gul skacze niespelniony budowlancu z aktualnego januszbudu.

Kassia

Ziutek

A podobno (usunięte przez administratora) jeżdzi po Krakowie i reklamuje oddział inżynieryjny ... ciekawe ...

@@@
@Ziutek

Wszyscy sie dziwią że (usunięte przez administratora)! Wszyscy widza, mówią a Zarząd tradycyjnie nie widzi nic .

Jamroży

Co teraz robi pan P.J ?

Bitum
@Jamroży

Robi w pory. Dla tego głąba nie ma miejsca w realnym biznesie

@Bitum

żeby tak jeszcze jego nominanci

tożemjo

Czy ktoś konkretnie wie coś o COLAS , czy na 100 % idzie wszystko , czy tylko wybrane lokalizacje ? Piszcie, ludzie wciąż tam pracują i co dzień jadą na pracy - chcą wiedzieć, a pracodawca niestety milczy .

@tożemjo

nikt nic nie wie bo nawet derektory mają informacje z plotek Słabe to jest bo nie wiadomo czy już spi...., czy czekać

V
@ja

Sp...ć

Zostaw merytoryczną opinię o Skanska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Skanska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Skanska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skanska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 25 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skanska S.A.
2.1/5 Na podstawie 1091 ocen.

Skanska S.A.