Opinie o Diora - Świdnica sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Diora - Świdnica sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diora - Świdnica sp. z o.o. w Świdnica

ABC

W ogłoszeniu jest że diora szuka do pracy "montarzystów",jak firma taka pisownia.

Zen

A przeprosiny gdzie,(usunięte przez administratora)

T.W.LONIA
@Zen

Przeprosiny to za mało,/ musi być samokrytyka i udowodnienie że jest się człowiekiem,typu homo sapiens,będzie to trudne,ale propaganda czyni cuda?

Niech spełnią się marzenia i nadzieje, które niosą ze sobą Święta Bożego Narodzenia i nadchodzący Nowy Rok 2019. Najlepsze życzenia pracownikom życzy Zespół Diora Świdnica

ws
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

Te życzenia są nie szczere i fałszywe jak ten jakiś zespół,nie dziękujemy.

ws
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

A przeprosiny gdzie,za te wszystkie wyczyny prezesa.

PS

panie prezesie,najpierw wygłasza pan publicznie technologiczne bzdury,urażając środowisko technologów,a po skomentowaniu leci pan na policję z donosem,trudno ,do zobaczenia,poz

xxx

może jest w systemie IPN

WS
@PS

Ciekawe która uczelnia wykształciła takiego(usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora)odlot zupełny.

Wołodia l.
@WS

Stara komuna.

AK-49

Dla kraju i firmy tak.

@WS

Czasami wykształcenie jest większe niż inteligencja,jak powiedział filozof.

dpd
@PS

Nie ma się co dziwić,patologiczna firma(usunięte przez administratora),może w nowym roku wywalą prezesa i firma złapie oddech całkowity i będzie rozwój.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
AK 47

Tchórzostwo,cecha kapusi,jest to oczywiste jak zmiana koszuli.

lakiernikdiory

Normy czystości powietrza w Świdnicy przekroczone o 400%(usunięte przez administratora)jak twierdzi jakiś zespół diory(usunięte przez administratora)

speedlak
@lakiernikdiory

Opowiadanie(usunięte przez administratora)to specjalizacja zespołu diory,(usunięte przez administratora).

Mateusz

Jakie trzeba mieć wykształcenie, żeby zostać zatrudnionym?

@Mateusz

Panie Mateuszu, aby być zatrudnionym w Diora Świdnica trzeba mieć wykształcenie w zależności od stanowiska na jakie chce Pan aplikować. W celu otrzymania szerszych informacji w sprawie wolnych wakatów i wykształcenia adekwatnego do nich, prosimy skontaktować się z Działem Kadr Diora Świdnica. Pozdrawiamy Zespół Diora Świdnica

Isp.BHP
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

Bez wykształcenia,trzeba być naiwnym łosiem i nie szanować własnego zdrowia.

W odpowiedzi na wątpliwości dotyczące złych warunków w Diora – Świdnica informujemy, że produkujemy wyroby o bardzo wysokiej jakości wymagające zachowania wyjątkowo wysokich reżimów technologicznych w zakresie czystości powietrza, jego temperatury i wilgotności. Spółka, jako przedsiębiorstwo funkcjonujące w nowym obiekcie, jest kontrolowana w sposób szczególny przez państwowe instytucje dbające o warunki pracy, BHP i ekologię. Kontrole te są wykonywane na bieżąco. Dodatkowo coroczne pomiary hałasu, zapylenia, wibracji (czynników szkodliwych ) potwierdzają prawidłowe warunki pracy. W zakładzie funkcjonuje (obok zawodowego specjalisty ds. BHP i ochrony środowiska) niezależny, społeczny inspektor pracy wybierany przez samą załogę i wyposażony w szczególne uprawniania i ochronę prawną gwarantującą pełną niezależność. Pozdrawiamy Zespół Diora Świdnica

@Diora - Świdnica sp. z o.o.

powtarzacie te kłamstwa na okrągło,ale racja kłamstwo powtórzone 100 może zostać prawdą,zapomnieliście dodać to o organach

Niezale. Zespół Diora Świdnica
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

Oni są tacy niezależni i obiektywni jak sądy w Polsce a wypłaty biorą z Diory,jak wam się chce pisać takie bzdury,bubel będzie zawsze bubem,trucizna ,trucizną.

Niezależny Zespół Diory
@Niezale. Zespół Diora Świdnica

Tak powinno być,a jest zacofanie ,dziadostwo (usunięte przez administratora) i trucie ludzi

Isp.BHP

BLE,ble,totalne bzdury

SP

Do tematu wrócimy za jakiś czas ,jeżeli tylko będzie firma istniała,poz

WS
@SP

Już za póżno,firma leży i kwiczy.

NZD

Rozwiązywanie problemów firmy i ich usuwanie polegające na donoszeniu i kablowaniu,a nie działaniu i myśleniu, daleko Diory nie zaprowadzi,skutki już widać.

Nano

Każdy może się podszywać pod kogoś kim się nie jest,każdy może tego chcieć,tylko trzeba się na czymś znać,wystarczy popatrzeć na naszą firmę,wszystko bez składu i ładu,technolog raczej tu nie działał,jeden wielki bajzel i przypadkowość.

Yagi

Byłem dzisiaj na rozmowie w sprawie pracy. Poszukiwali informatyka. Na miejscu okazało się że nie informatyka a łosia do obsługi programu ERP. Zmarnowałem tylko czas i kasę na paliwo żeby tam dojechać a w zamian "prezes" w polarze myśliwego opowiadał mi jakieś bzdury.

Noster
@Yagi

opowiadanie bzdur to specjalność prezesa,jedzie na tym parę lat i się udaje.

J-13
@Yagi

Już jesteś zakapowany na policję,"prezes" to lubi.

ERP
@Yagi

Maniakalne donoszenie jest uciążliwe dla policji,ciekawe jak długo wytrzymają,a to nie był myśliwski polar tylko garniak menedżerski od diora,jaki "prezes" taki wygląd.

nikt nic nie wie
@Noster

Panie Hawranek, komuna se nie wruti,propaganda na nic.

Max
@J-13

Kapowanie i donoszenie, na tych zasadach jest oparta firma,to zostało wdrożone jako zasada,zamiast technologi,dobrej myśli technicznej i nowych rozwiązań,stąd marazm w firmie ,zacofanie i ogólne (usunięte przez administratora)

Ucho prezesa
@Max

Taki jest wymóg aby pracować w firmie

Dandi

Nie polecam pracy w tej firmie,(usunięte przez administratora)e,totalny chaos,brak ludzi kompetentnych,wszyscy jakby byli z łapanki,dziwactwo techniczne,jakieś chore,nie polecam.

Pracownik firmy

Raczej powinien udzielić wywiadu jak się wykonuje fikcyjna produkcje na papierze,podrabia papiery magazynowe i ekonomiczne firmy,bo na tym się zna,a nie sprawy technologiczne o czym nie ma zielonego pojęcia,stąd trudne warunki pracy,trucie pracowników ,zacofanie.Kupno przestarzałego CNC z kiepskiej firmy to żaden sukces,a raczej potwierdzenie o braku wiedzy,poz

techdrewna
@Pracownik firmy

szczera prawda tak było robione.

Pracol

I znowu sukces,od tych sukcesów można zwariować.

Romano
@Pracol

Właśnie tak się dzieje

Prokórator

Tragedia,brak zamówień i roboty,leżymy i kwiczymy..................................

@Prokórator

Już nie ,łaskawie rzucili zlecenie

PS

Aż dziw,że przy takim zarządzaniu, jeszcze nie ma syndyka.

SP

Puszka Pandory otwarta,poz

zainteresowana

Witam :) Ktoś mógłby napisać jak jest w Diorze chciałabym się zatrudnić ale jakie są zarobki czy są premie? jaka atmosfera? jakie podejscie do ludzi ?

icha,icha
@zainteresowana

Przecież pisze oślico!

Zainteresowana
@icha,icha

Jeśli nie umiesz udzielić odpowiedzi to nie ubliżaj.. bo to świadczy o Tobie :) pozatym jest napisane na forum o warunkach pracy a nie o zarobkach i dodatkach..

icha,icha
@icha,icha

Sorry,przecież pisze

Pracwnik

Faktycznie przekaz dnia,a kiedy będzie przekaz ,że Diora już nie truje pracowników styrenem?

prac.
@Pracwnik

Jest przekaz,nie truje pracowników,firma zrezygnowała z produktów,trochę ulgi.

Zostaw merytoryczną opinię o Diora - Świdnica sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diora - Świdnica sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diora - Świdnica sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 177 ocen.

Diora - Świdnica sp. z o.o.