Opinie o Diora - Świdnica sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Diora - Świdnica sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diora - Świdnica sp. z o.o. w Świdnica

bolek

Diora to klasyczny przykład niszczenia firmy państwowej za społeczne pieniądze,nowa władza takie patalogie skutecznie usówa.............

Mati
@bolek

i słusznie,odpowiedzialność musi być ,nie można tak bezkarnie niszczyć państwowej firmy,takich ludzi trzeba szybko usuwać zanim nie narobią jeszcze większych szkód dla skarbu państwa.

Stan
@Mati

szkód narobiono dużo,utracono stałego odbiorce,a następny się szykuje,ogrodnicy czy debile nie nadaja sie do tego typu prodkcji,trzeba sie na tym znac i...są skutki...firma zniszcona.....

JÓZEK
@Stan

Kazdy kto zna debilo-putina o tym wiedział,nic nowego,kazdą firmę załatwiał w 3 lata ,a tu proszę Diora zajeła aż 7 ,ponad to firma słynie z produkcji bubli i są skutki.

haha

jak bedziecie pisac o debilo-putinie to pójdę na policje i sie poskarze,te pajaki,boja się różowego.....

hihi
@haha

raczej do ordynatora

glon

mam dobre serce trzymam dla debilo-putina,jazda na taczkach pewnie stresuje,a prokurator nie pyta nie gdzie sie leczysz,PiS juz zagiął parol na rade nadzarcza,debilo-putina ,kwestia czasu.....

Alex

nie polecam pracy w tej firmie,bardzo złe warunki pracy,szkodliwe,bak organizacji,i kiepskie pensje,widać ze nikt nad tym nie panuje,szczatkowe zamówienia,prymitywnych mebelków nikt nie chce,jacys oszołomi chodza po produkcji i udaja że wszystko jest ok.ale i tak PiS ZADBA O MAJATEK PAŃSTWOWY i wywali tych szkodników ,kwestia czasu,tabletki i taczki beda konieczne,historia lubi sie powtarzac:)

Sts
@Alex

taczki to ulubiony pojazd debilo-putina,z kazdej firmy tak wyjeżdza,duże doświadczenie.....

ona
@Alex

zmień lekarza!! natychmiast!!

ono
@ona

mamy tego samego,tylko ja sie myje

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ola

jeszcze ta banda niszczy firme,co na to własciciel i prokuratura?

@Ola

brałeś dzisiaj już leki?

jo
@ja

zostały,moge sie podzielić,a prokurator i tak was dorwie,nie pomogą zółte papiery!

gazo
@jo

a masz takowe papiery że wiesz coś o nich?? i nie dziel się, weź te leki wszystkie a nawet potrójna dawkę:)dobrze radzę

prac.

ciekawe czy debilo-putin stara się o 500 plus,bo my nie ,tyle zarabiamy i w koncu kiedy skonczy sie ta farsa,firma istnieje tylko na papierze,jak mówia klasycy z PO

@prac.

już sie konczy,tylko wszyscy udają głupa,że jest dobrze,debilo-putin jest na wylocie i ta jego prymitywna banda:)

@prac.

bardzo dobra decyzja ,firma odzipnie od nepotyzmu i braku kompetencji,w fabryce w Świebodzicach.po prostu biurko wyniesiono przed zakład i d-p urzędował na świeżym powietrzu ,tak sie skończyła działalnośc d-p,decyzja bardzo dobra...

@prac.

zmiany musza byc bo inaczej firma zginie na zawsze,jest szansa ratunku,zmiany konieczne,kazdy głupi o tym wie.......

prac.

nie ma to jak łupienie państwowych firm przez (usunięte przez administratora) państwowych

prac.

jak zwykle nie ma zamówień,pełna laba i słabe zarobki, a póżniej zamówienia i produkcja bubli,nie mozna inaczej planować,czy ktoś w tej firmie za to odpowiada?

@prac.

przeciez nie debilo-putin czy tandeciara,przyjęcia i zwolnienia ,kabaret trwa,a świdnica ma tylko 60 tyś mieszkańców:)

Wojtek

jest nadzieja że diora juz nie bedzie rabowana i nastapi zmiana tego szkodliwego dla firmy zarządu,firma ma sznse jeszcze się odrodzić i wprowadzić nowoczesne technologie ,nie szkodliwe w takim stopniu jak teraz dla człowieka i środowiska:)

prac.

mnie interesuje tylko stanowisko prezesa,mam tak samo niskie eikiu,a więc spełniam warunki dla tej firmy:)

czytatiel

ogladałem przed chwilą program o niemieckim pilocie który zabił pasażerów pomimo badań okazało się że był chory psychicznie ,łatwo oszukał komisje,zabił ludzi,rozwalił samolot,wiem że w spółkach skaru państwa jest to nie wymagane,ale czy nie powinno być takich badań?

on
@czytatiel

jestem za! Ale w twoim przypadku głęboko bym się zastanowił, jeżeli zostaną wprowadzone obowiązkowe takie badania to ty już pracy nigdzie nie dostaniesz:)

czytatiel
@on

sie mylisz,będzie wakat w diorze i juz mam ofertę....

@czytatiel

no , masz ofertę, chyba w ruskim tartaku przy wyciaganiu zębami skrzywionych gwoździ:) :)

jednak to prawda:)

@prac.

nareszcie firma w końcu odżyje,i skonczy sie ten plugawy język,bardzo dobra decyzja...............

Krzysztof

jedynym konstruktywnym rozwiązaniem jest jak najszybsze usunięcie zarządu,trzeba usunąc przyczyne,aby nie utrwalali tak złej opini o firmie i wizerunku,na ten dobry firma pracowała 30 lat,zmiana zarządu spowodowała bardzo negatywną opinie o firmie i utratę porządności z czego słyneła,demolka firmy nastąpiłw w zaledwie pare let,czas to zatrzymać.

były

nie polecam pracy w tej firmie,wszystko postawione na głowie,kadrze brak kompetencji,ciągle zmieniają decyzje co robić,kto przychodzi pierwszy to rzadzi,ogromny bezwład organizacyjny,bałagan,zamieszanie,oszukują na wypłacie ,nie dotrzymują słowa,starzy prac mówia że to standart obowiązujący,tylko pożywkę maja znajomi i rodzina debilo-putina,warunki pracy tragiczne,nie polecam pracy w tej firmie

robert

a wystarczy tylko zbudować firme zgodną z zasadami BHP i sanatorium zbedne ,a d-putin wciska że jak bieżesz pieniądze to mozesz zdychać,a decydentom nic do tego w koncu oni tam nie pracuja,oni tylko wydali nasze pieniądze na szkodliwego bubla,chyba że jak będzie PO się rozpadało to beda tam pracowac,to nic że w tragicznych warunkach ,ale beda mieli prace bo innego uzasadnienia nie widac dla tack fatalnego projektu i szkodliwego społecznie, tylko odskocznia dla PO

@robert

w Polsce za państwowe pieniądze można zralizować nawt największy idiotyzm,tak jest w przypadku Diory czy lotniska w Radomiu,a dzieci głoduja....PO

prac.

to działa jak czad,nic nie czujesz,póżniej nawet kasa nie pomaga,a chcesz żyć,więc wybieraj marna kasa czy zdrowie ?nowa rekrutacja i nowi pracownicy za 2 miesiące do wywalenia,tak jak zawsze..

prac.

pieniądze nie działają jak filtry nowej generacji,jest bardzo szkodliwa i to w całym kontenerze,wystarczy popatrzeć na skład chemiczny lakierów ,klejów czy żywic,umar w butach ,a firma nie przystosowana to tego rodzaju produkcji,zwykły szkodliwy kontener ze starymi maszynami i sredniowiecznymi niby technologiami,,zenada 21 wieku,nowy zakład..

prac.

jest tak świetnie że włodek na lakierni otworzy sanatorium klimatyczne,oddychajcie głeboko to dla naszego zdrowia,świetna firma tak dba o pracowników:)

zizi

w końcu d-p RN są z nadania PO,a firma zarządzana na na sposób stodolarski, jest robota przyjmujemy,nie ma zwalnimy, w zasadzie pracujemy 4 miesiące,reszta to picowanie...

Staś

jest oczywiste że d-p jest wsadzony na to stanowisko przez PO inaczj juz by dawno wyleciał za te wszystkie numery,swoja osoba zniszczył wizerunek firmy dokumentnie,a ta jego banda to utrwala,obciach na całego... co dziwne nikomu na firmie nie zależy,aby tylko wyssać państwowe pieniądze,do uwidienia,poz

prac
@Staś

z tego twojego nieróbstwa nieźle cie grzeje w ten zryty beret:)

@prac

wszyscy jesteśmy nierobami,fajna prca e firmie .tylko szkodliwa...

roni

tak ,ale firma nas oszukuje i nie mówi że warunki są aż tak szkodliwe dla zdrowia,tam nie powinno prowadzić się produkcji.nowy 19 wieczny bubel za nasze pieniądze,nikt kto zna się na temacie nie zrobił takiego idiotyzmu i jeszcze wciskac że musisz sie godzić na utratę zdrowia ,filozofia średniowieczna,pewnie w końcu ktoś tą sprawą się zajmnie:)

roni

YYY

PRACUJE NA LAKIERNI ,TO SĄ SKUTKI

jarosław

chłopie czy ty masz obsesje z ta prokuraturą? A w pośredniaku byłes??

xxx

co ty bierzesz że tak bredzisz??

zzz
@xxx

na złodzieju czapka gore......

prac.

czuję się urażony,ile razy pisze że warunki pracy w nowym zakładzie są fatalne i szkodliwe.to odpowiadają że moge się zwolnic,nikt nikogo nie trzyma,ale czy o to chodzi,chyba tą sprwą powinna zająć się prokuratura?

Zostaw merytoryczną opinię o Diora - Świdnica sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diora - Świdnica sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diora - Świdnica sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 177 ocen.

Diora - Świdnica sp. z o.o.