Opinie o ABWood Sp. z o.o. w Sławno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ABWood Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ABWood Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABWood Sp. z o.o. w Sławno

On

Co tu się dzieje tyle osób zwolnionych czy to koniec tego zakładu

Ciekawe czy dostaniemy odprawy jak nas (usunięte przez administratora)..juz czekamy na wypowiedzenia

Irek

Powiedzcie czy firma szuka teraz pracowników i jakie oferty mają?

Pitagoras
@Irek

pracownikow nie szuka.szuka niewolników????????no ale cóz.większosc tam pracownikow pracuje po 10lat i boją sie zmienic prace.bo myslą Januszowo.WAZNE ZE JEST PRACA.co drugi umie powiedziec no.no.tak.tak i za darmoche robią.a mistrz jest po o.h.p.to znaczy odrób (usunięte przez administratora) podstawówke.moze byc wieczorowa????

Janusz
@Irek

Na stronie https://www.abwood.pl/index.php?view=kariera pracodawca szuka pracowników produkcyjnych. Oferuje także zakwaterowanie w firmowych lokalach mieszkaniowych. Napisz jeśli zdecydujesz się złozyć CV.

były
@Janusz

Pracownikow?ktorzy beda mierzyc wymiary czy poł milimetra nie przesuneła maszyna?szuka firma fachowcow za 2200???.gdzie w innych firmach mozna owijac palety za 3100????to juz widac ja firma schodzi na psy.dajmy bezdomnym zakwaterowanie za 2100 plus dwie puszki paprykarzu:-)ale chętnuch niebma????

Wm

Mialo byc lepiej a tu coraz gorzej materialu brak organizacja pracy do (usunięte przez administratora) !!!!Gdzie te nowe stawki?

@Wm

Znowu pracownikow w (usunięte przez administratora) zrobili.nawet jak bedzie podwyżka to i tak wypłata 2200:-)nawet gdy dadzą 23zl.na godzinę to wypłata 2200zł.????ja się dziwię pracownikom.czy tylko zostali ci co narzekają i płaczą.a gdy w ogóle wypłaty nie dostaną będą dalej tam pracować za darmo i płakać????nie ubliżając.ale niewolnictwo zostało????

Pitagoras

Nie wazne jaka stawka.moze byc 30zl.za godzine.Pitagoras tak wyliczy.ze na wypłate i tak 2200zl.i 30gr.????bo ludzie mają 500 plus.a gdybym wygral w lotto to mysleniem pitagorasa mam robic za darmo????bo wygrałem w lotto????

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w ABWood Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
mydełko

Witam:) Czy Karolek Melodia z KJ jeszcze pracuje w ABWood???

Ptaku
@mydełko

Nie ale za to zostaly dumne kierowniczki anna i monika????

...
@Ptaku

Uuu słabo

Dziewczyny jaki styl panuje w ABWood Sp. z o.o.?

BODO

Styl to przeważnie kraul albo żabka ale jeżeli jest się wysportowanym można spróbować stylu motylkowego, nazywanego też delfinem, ale wymaga to perfekcyjnej techniki i dużej siły i koordynacji.

Wszyscy tylko piszą jak to nie jest źle, jakie małe wypłaty! Życie na Abwoodzie się nie kończy, jest dużo innych firm, wystarczy tylko poszukać i przede wszystkim chcieć, a nie narzekać.

Borowik

Dokładnie! Ludzie obućie się, naprawdę zmienić pracę to nie jakiś mega wyczyn

On

Czy myślicie że ta firma przetrwa 5 lat pozdrawiam

Olo
@On

Ludzie to raczej się martwią czy do końca roku to przetrwa. Nikt aż tak nie wybiega w przyszłość????

Danuta
@Olo

Skąd takie pesymistyczne prognozy dotyczące przyszłości firmy ABWood Sp. z o.o.? Możesz wyjaśnić jak obecnie wygląda sytuacja w firmie?

Zniecierpliwiony

Zamiast kłócić się tutaj między sobą,może lepiej się zorganizujmy i zróbmy coś żeby lepiej zarabiać.Od początku cieszą się że nie ma zgrania wśród pracowników fizycznych.Dzięki temu robią z nami co chcą.Gdzie te godzinówki zapowiadane od dawna.Przekładane z miesiąca na miesiąc.Jeszcze klika miesięcy i nie będzie godziwych godzinówek,ani tego zakładu.Chyba na to czekają żeby przetrwać jakoś do grudnia.Ludzi zwalniaja,albo sami odchodzą bo juz maja dosyć.Dzięki czemu nie będzie zwolnień grupowych,za które byśmy chociaż dostali odprawy.Pozdrawiam.

Maykel

Wypłatę dostałem taką że bankomat mi karty nie oddał.

Xoooo

A teraz znowu zwolnienia .,przezucanie ludzi z jednej hali na drugą w co oni grają co znami robią to nie jest juz normalny zaklad(usunięte przez administratora)

Danuta
@Xoooo

Czy możesz powiedzieć nieco więcej na temat sytuacji w firmie ABWood Sp. z o.o.? Czym spowodowane są zwolnienia pracowników?

Rychu

O kim mowa?

Dla tępaków z wm5 Pan i władca
@Rychu

o tobie pucybucie, a o kim. tylko ty lizesz az do kosci rysiu haha

Rychu
@Dla tępaków z wm5 Pan i władca

Spadaj(usunięte przez administratora)

Wm5
@Rychu

My nie tępaki na Wm5 buraku

Ktos

A pan and..... Z hali trakow ma wszystkich w d. Chodzi cały czas do kierownika ludzi sprzedaje i mówi że on nic nie donosi. Już nikt z nim nie chce pracować.

Bogdan
@Ktos

Gdybyś miał choć 50% takiej chęci do pracy jak ma Andrzej, nie wspomnę o wiedzy i doświadczeniu to byś nie pisał takich idiotyzmów. Przecież to brygadzista, prawa ręka kierownika, to co ma nie chodzić? Puknij się w głowę jeden z drugim zanim napiszesz kolejny komentarz.

Ktoś
@Bogdan

Jak byś stanol na obrzynarce to byś inaczej gadał matole.

;)
@Ktos

Uwielbiam ludzi którzy na necie pod przykrywką komentarze piszą a w rzeczywistości życiowe niedorajdy i ciapy ;) no tak bo jak się odwagi nie pma to lepiej komentarz napisać. I dobrze że ma cię w (usunięte przez administratora) ! Też bym miał takiego kogoś jak ty !:)

Łukasz
@Ktos

Doświadczyłeś takiej sytuacji, o której piszesz? Każde oskarżenia muszą mieć jakieś pokrycie. Rozwiń swoją wypowiedz.

Madry czlowiek

A Ja pozdrawiam Caly Dzial WM5 . Oczywiscie tych co sa wporzadku ludzmi. przedewszystkim normalnymi. A Vitaliemu, Darkowi S, gospodarczemu staremu plotkarzowi i jeszcze paru takim, nalezy sie Karny K....tas. haahahaha

Prezes sam się zwolnił dwa miesiące temu. A nas będą zwalniać od poniedziałku. ????

Hsh

Sam by sie nigdy nie zwolnil...

Wm3

Prad 150 Gaz 85 Czynsz 400 Rata za mieszkanie 650 Telefon 50 Zostaje 565zl na jedzenie.. No i jeszcze oczywiscie jakas rozrywka wakacje w lesie (usunięte przez administratora) na grzybach

Bieda
@Wm3

To i tak Ci dużo zostaje.

Wujek Dobra Rada
@Wm3

Ludzie ogarnijcie się, miejcie swoją godność! Czasy świetności już dawno minęły, na ABWoodzie świat się nie kończy!

@Wujek Dobra Rada

Masz racje.Za 2100 w fabryce mebli pracowac.ustawiać maszyny.kontrolować wymiary.kontrolować jakość materiału.trzyzmianowa praca.a wypłata 2100.Wstyd dla zakładu.pracuje teraz w innym zakładzie,mozna z drugim pracownikiem porozmawiać,a nie jak niewolnik przykuty do maszyny.wymagania jakby sie w fabryce mebli 4000zl.zarabiało.Drodzy pracownicy.polecam zakład MILAREX słupsk.też trzeba pracować ciężko jak w ABWood.ale bynajmiej za godne pieniądze.zawsze 3tys.co miesiąc.ABWood da podwyzke 50zl.a za dwa miesiace upieprzy 200zł

Maykel

Taka duża firma a takie śmieszne pieniądze płaci. WSTYD.

Wm3

Stalo sie placa minimalna brak slow.za co may zyc dobrze ze jagody sa jeszcze

Omg
@Wm3

Ciągle tylko marudzicie jak by innych firm nie było. Ja rozumiem że w Sławnie jest lipa z robotą ale na Sławnie świat się nie kończy no...

Całe abwood wymagać od pracownika i grosze płacić

ACIE

Jak tam dziobak szerman?

Zostaw merytoryczną opinię o ABWood Sp. z o.o. - Sławno

• Jak się pracuje w ABWood Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABWood Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABWood Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABWood Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 755 ocen.

ABWood Sp. z o.o.