Opinie o Okna Veka (Veka Polska Sp. Z O.O.) w Skierniewice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy VEKA Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w VEKA Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VEKA Polska Sp. z o.o. w Skierniewice

Zdziwiony

Kto usunął mój wpis? Poznajmy prawdę o tej firmie? Bez jaj aż tak. Usuńmy wszystko

NoWez

Witam jak z wypłata w veka ile można wyciągnąć bez nadgodzin ??

@NoWez

Wiele....

@NoWez

Prosimy o kontakt z działem HR VEKA Polska poprzez numer kontaktowy w celu umówienia spotkania. Uzyska Pan/Pani wtedy dokładne informacje o stawce dla nowego pracownika od nowego roku i systemie nagród.

Praca na foliowaniu to tragedia nie liczy się jakość tylko ilość potem więcej jest szrotu jak dobrych,maszyny non stop podkrecaja,tam mają tylko pupilki grupowych dobrze reszta ludzi to tylko numerki za byle co zabierają premie większość młodych to same gwiazdy grupowych , co nie którym można by było porobić testy psychologiczne

prezes

niestety to PRAWDA

Don covido

Cały zakład tak się kręci nie tylko folie

prowadzacy

Kolego mijasz sie bardzo z prawda ... jesli chcesz sie wypowiedziec o innych to najpierw zaanalizuj siebie lacznie z testem psychologicznym... pracuje od trzech lat i wiem jak sprawa wyglada .... placza tylko Ci co nie wiele robia i ktos to widzi (grupowy)... wiec wytrzyj lzy w mankiet puzniej go podwin i wez sie do roboty... to ze ktos pracuje dlugo nie znaczy ze ma miec lepiej... zapracuj na szacunek a nie (usunięte przez administratora)

@prowadzacy

Ty pracujesz 3 lata ja może dłużej , nie oceniaj ludzi jak ich nie znasz ! Szkoda że nie można nagrywać i pokazać do kadr faktyczna prawdę

prowadzacy

widocznie pracujemy w innych brygadach... nie wszedzie jest tak samo...

Bat
@prowadzacy

Szacunek sie należy każdemu nawet tym co " mijają się z prawdą "

Rekrutacja

Cześć Mam pytanie, czy do pracy na magazynie potrzebne są badania na wysokościach? ( powyżej 3 m)

@Rekrutacja

Witam. Tak na magazynie potrzebne są badania lekarskie umożliwiające pracę na wysokościach powyżej 3m.

@VEKA Polska Sp. z o.o.

Dziękuję za odpowiedź. Jeszcze dopytam o część produkcyjną , czy też objeta jest takim wymagazniem?

@Kandydat

Część produkcyjna, czyli Ekstruzja oraz dział Foliowania nie wymagają badań na wysokości. Działy wsparcia w zależności od stanowisk. Dziękujemy za pytania i zachęcamy do aplikowania na veka.pl :-)

Czemu Veka traktuje urlop ojcowski jako zwolnienie? Niby ta firma jest pro rodzinna, a tu cała premia jest zabrana. Problem też tyczy oddawania krwi, zabierana jest cześć premii. W tych dwóch przypadkach inaczej firma powinna podejść do sprawy.

Foliarka
@Nowy

Teraz też odbiór za badania będzie się do tego wyliczał.

@Nowy

Hm...firma jest prorodzinna....zapewniam Nowego członka naszego zespołu. Natomiast premia ...no to wybacz kumplu ale przyznawana jest za dobrą jakość pracy. Czyli musisz w niej być....jakby to wyglądało wobec pracujących kolegów.....podpowiem... kiepsko. Jak jeszcze coś wyjaśnić to zapraszam , a badania to bzdura zawsze firma płaciła ....prawda panie Michale z HR ???

@Pracownik 2

No niestety ,firma jest tak prorodzinna że gdy komuś urodzi się dziecko i chce sobie wykorzystać urlop ojcowski ,to ma płacone jak z zwolnienie lekarskie czyli 80 % plus zawijana premia za każdy dzień. Ale idąc Twoim tokiem myslenia premia nie powinna się należeć osobie która jest na urlopie wypoczynkowym ,bo przecież nie ma go w pracy. A więc jak to jest ?:)

Pracownik 2

Bo urlop jest obowiązkiem a nie przywilejem, jest mus prawny do wykorzystania a ojcowski to świadomy dobrowolny wybór ....takie mamy prawo....to bardzo dobrze , że firma potrąca z premii i nigdy to nie było tajemnicą więc skąd takie zaskoczenie????

W VEKA Polska obowiązuje system nagród uznaniowych. Spółka w 100% realizuje swoje ustawowe zobowiązania wobec pracowników, gdzie urlop wypoczynkowy, badania lekarskie, szkolenia BHP, urlop okolicznościowy i opieka 2 dni na dziecko traktuje jako obowiązkowe usprawiedliwione płatne dni nieobecność. Urlop ojcowski to nieobecność, którą pracownik może wykorzystać, ale nie musi, podobnie jak tzw.: „krew" obecnie 2 dni. Zatem są do nieobecności dobrowolne. Spółka nie dyskryminuje pracowników, którzy nie korzystają z nieobecności uznawanych za nie obowiązkowe. Prosimy zapoznać się z ogólnodostępnymi w firmie regulacjami i o nieszerzenie dezinformacji.

@Foliarka

Ze strony Spółki, sugerujemy zapoznanie się z dostępnymi ogłoszeniami. Pani/Pana wpis jest nieprawdziwy.

Młody
@VEKA Polska Sp. z o.o.

VEKA konkretna wiadomość. Dziękuję za odpowiedź

Lord Kruszwil
@Foliarka

Tak to prawda

Zly

Z tego co mi wiadomo to nadgodziny są już wycofane to dlaczego grupowy na foliowaniu (chyba nie muszę pisać o kogo chodzi) przychodzi sobie w każdy wolny dzień grafikowy. Przecież ma swoich zastępców. Może i inni chcą przychodzić.

@Zly

Nie każdego prawo w tej firmie sięga ,więc musisz zapytać wprost grupowego bo z tego co widać firma unika odpowiedzi na niewygodne pytania :)

Mam pytanie czy Veka zatrudnia też kobiety? Jeśli tak to na jakie stanowiska?

Pedro

Oczywiście, że zatrudnia. Złóż cv i Czekaj na odpowiedź

Witam Tak oczywiście, że zatrudniamy. Na stanowiska operacyjne oraz w administracji. Prosimy o sprawdzanie naszych aktualnych rekrutacji na veka.pl.

Abc

Kiedy veka wyciognie kosekwecje w stosunku do grupowego z działu foliarek grupa "B".A może ten typ jest po za prawem zakładowym i wszystko mu wolno.

menel
@Abc

Brakuje ludzi więc nie będzie kar

Wolny
@Abc

Grupowy od niczego w skali od 0 do 10. Zero to i tak zawyrzona cyfra.Brakuje ludzi trudno przy takich typach to norma.

Foliarka
@Abc

W tym przypadku zadnych konsekwencji nie bedzie poniewaz w tej firmie potrzeba takich ludzi. Prostych z brakiem kultury osobistej i szacunku dla drugiego czlowieka

Dobra Zmiana.

Tak jak w tytule ,firma chwali się nowym systemem wyliczania czasu pracy ,który znajduje się przy samej kanciapie brygadzistów. Najlepsze jest w tym wszystkim system odbijania ,gdzie spotykają się dwie grupy między zmianami i stoi razem w szyku ponad 100 osób. Mało tego ,firma prowadzi ankietę covidowa ,gdzie pada pytanie jak firma radzi sobie z ochroną przed wirusem. No jak widać ,wszelkie restrykcje i ograniczenia są przestrzegane należycie. Czekamy na wirusa xD

@Dobra Zmiana.

Fajnie , że o tym piszesz....tzn. że w naszych szeregach są też mądrzy obserwatorzy. Niestety jest to smutne , bo wyżej nikogo to nie interesuje. Projekt głównego informatyka jest jak zwykle nieomylny i zasługuje wyłącznie na aplauz. Szkoda że my tego nie poddajemy ocenie bo werdykt byłby jednoznaczny....czyli do (usunięte przez administratora) !!!! Dlatego ankietę covidowa należy wypełniać uczciwe a chore rozwiązania eliminować . ...

Cojestgrane

Widzę że komentarze usuwane przez moderatorów :) wystarczy napisać trochę prawdy o zakładzie a za dwa dni nie ma śladu po wpisie ;)

Zenek

Jak som liczone wyplaty jak jest sie chorym (l4)?

Analfabeta
@Zenek

Weź się najpierw naucz pisać a później za liczenie się weźmiesz :P

Obserwator
@Analfabeta

Zenku....już Cię lubię.....przed Tobą widzę karierę w tej firmie, masz szanse się mocno rozwinąć i umocnić swoje korzenie. Nie wykluczam że sam pewnego dnia będziesz mógł naliczać sobie wynagrodzenie i dojdziesz do wniosku że można to robić w cały świat..... powodzenie bracie.

@Analfabeta

@Analfabeta dzieki za odpowiedz na pytanie... A Ty wez sie naucz czytac ze zrozumieniem. * som - są mialo byc.

@Analfabeta

Z liczeniem problemow nie mam a Veka to nie pierwszy zaklad w ktorym pracuje. Dlatego ciekawi mnie jak nam licza chorobowe...

Ciekawy
@Zenek

No co zachorujesz to zobaczysz jak Ci liczą te chorobowe :)

@Ciekawy

Chorowałem....Wiem, że to 80%, ale ciekawi mnie, 80% z czego?

Peryferia

Witam, czy ktoś coś wie na temat wynagrodzenia w działach produkcyjnych / okołoprodukcyjnych ( administracja , zamówienia, zaopatrzenie itp. ) ??? Firma prowadzi obecnie rekrutację i zastanawiam się, czy aplikować. Wiem, wiem - odpowiedzią jest - zaaplikuj, jedź na rozmowę to się dowiesz... :) Pytam w ramach troski o cenny czas swój oraz ewentualnego pracodawcy :)

@Peryferia

Chyba masz coś kolego z takim stąpaniem po ziemi zaburzenia równowagi. Nawet apteka nie poda ceny za lek....trzeba przyjść i osobiście spytać. Jakiego stoleczka szukasz??? Co potrafisz?

Nowy Vekowiec

Chodzą słuchy , że w firmie działają Związki Zawodowe, o jakby dwóch różnych spajania sobie członków. Podział jest dość prosty....na opierdalaczy i tych co uważają że za dobrą pracę należy się dobre wynagrodzenie. Czy to prawda? A jeśli tak to czemu

Nowy Vekowiec

Dzień dobry....

Zaciekawiony

Co robiło dwóch panów na pomoście na foliach?

Zadowolony
@Zaciekawiony

Zapewne wiesz ,skoro o to pytasz :)

Andrzyj
@Zadowolony

A co mogą robić tam bumelanci i jaracze mają luzy

Aa

A czy Veka planuje więcej zwolnień i nie przedłużania umów? Czy wszystkie osoby którym za moment kończy się umowa mogą pożegnać się z praca ?

Auuuuuui
@Aa

Jeśli grupowemu donosisz a na ciebie jeszcze nie zdążyli donies to masz szansę na stałe zatrudnienie PŚ dbajcie ogtupiwych bo kierownictwo umyje ręce jeśli nie poprzez cie grupowy bo według kogoś on najlepiej wie bo spędza najwięcej czasu jeśli grupowemy się nie spodobasz zapomnij o pracy szkoda że czasem kierownik czy nawet dyrektor nie widzą co rodzi się w trudach a zetelnosc sumie ość i chęci działania czy nawet bezinteresowna pomoc nie są dla nich atutem firma traktuje ludzi podniotowo a na koniec powiedzą że ich oczekiwania były inne śmiejąc się troszkę najlepiej jak byś latał a kolega który ma na stale nie musi nic i prawa jest że więcej ludzi weka za czasu innego dyrektora dawała umowy na skalę pozdrawiam

ciekawy

od kiedy jesteście niby największym pracodawcą w Skierniewicach?

Rowerzysta

Sprawa parkingu. Czy pracowawca w końcu pomyśli o rozbudowie parkingu? Jest tyle nieużytkowanego terenu np. koło KMP. Zwykli pracownicy nie mogą normalnie zaparkować bo brakuje już miejsc, a przecież dalej planowane są przyjęcia do zakładu i będzie tylko gorzej. Skoro są już takie inwestycje zrobione (np. biura) to może ktoś pomyśli o zwykłych fizycznych pracownikach.

Bzyk
@Rowerzysta

Moze geniusz od jednokierunkowej cos zaradzi

@Bzyk

Elita zakładu parkuję sobie na terenie zakładu więc nie widzą lub nie chcą widzieć co się dzieje. Biuro nie ma problemu bo przyjeżdża na 8. A Ty pracowniku zwykły się martw.

Obserwator
@Rowerzysta

Kochani, jestem głęboko przekonany, że wkrótce pojawi się informacja nie tylko o bardziej precyzyjnym parkowaniu ale i również na zakładowych ekranach informacyjnych będzie info o planach parkingowych. ....a dlaczego??? , bo w tej kwestii robi się klimat gorący.

@Rowerzysta

Dziękujemy za wpis. Temat rozbudowy parkingu obecnie jest konsultowany z miastem Skierniewice, oczekujemy też na odpowiednie zezwolenia. Powstają również pierwsze projekty, jak miałaby wyglądać lokalizacja dodatkowej przestrzeni parkingowej.

@VEKA Polska Sp. z o.o.

Parking jest konsultowany z miastem?? tzn. Veka myśli zrobić parking przy DK od strony Instytutu? A czy na terenie zakładu planowana jest budowa parkingu? Naprawdę miejsc jest sporo potrzebnych. Teraz spora grupa jeździ rowerami. Przyjdzie okres jesienno-zimowy i będzie duży większy problem niż teraz . Pozdrawiam

Taa

Som równi i rowniejsi

Haha

Czy będą dodatkowe wiatraki na foliowaniu?

Taa
@Haha

Ta bedo jak z premii kupisz

Rowerzysta

Czy w końcu Veka zadba o parking dla pracowników? Zaparkowanie samochodu ostatnio to jest kabaret. Jest tyle nieużytkowanego terenu np. koło KMP. Robione są takie inwestycje w wewnątrz zakładu (np. biura) a o zwykłych pracownikach fizycznych nikt nie myśli.

Zostaw merytoryczną opinię o VEKA Polska Sp. z o.o. - Skierniewice

• Jak się pracuje w VEKA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VEKA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VEKA Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 6 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VEKA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w VEKA Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VEKA Polska Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Sobieskiego 71
    96-100 Skierniewice