Opinie o ZF Group w Czechowice-Dziedzice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ZF Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZF Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF Group w Czechowice-Dziedzice

No

Boże gdzie jo jest????

Dzień dobry, Dziękujemy za dodanie nowej opinii. Zgodnie z obowiązującymi procedurami o wszelkich naruszeniach zasad należy poinformować bezpośredniego przełożonego oraz Dział Personalny, abyśmy mogli podjąć odpowiednie działania w celu wyjaśnienia zgłoszenia.

XYZ

czerwona łapka i problem rozwiązany

Ga

(usunięte przez administratora) całą władzę i liderów,na pochybel im.

Kto odpowie
@Ga

Ile teraz zarabia sie na produkcji?

Aktualność
ZF Group wita wszystkich użytkowników portalu GoWork. Zapraszamy  do dzielenia się własną opinią dotyczącą zatrudnienia, benefitów i  procesów rekrutacyjnych oraz do zadawania pytań, na które chętnie odpowiemy.

Przypominamy, że tylko rzeczowe i kulturalne posty pozwolą innym użytkownikom serwisu wyrobić sobie opinię na temat pracy w ZF Group.
logo firmy Pracownik fizyczny przy gospodarstwie
HR SIGMA Sp. z o.o.
logo firmy Wsparcie produkcji
Hammerjobs Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
Ggg

Dla pana dyrektora.niech Pan zwróci uwagę lub się przyjrzy jak niektórzy liderzy zwraca ja się do pracowników.później nic dziwnego że się zwalniają.można być osobą stanowcza ale obrażać przy wszystkich??!nie porozumienie.proponuję czasem wpaść na nockę co po niektórzy robią jak nie ma ,,kierownictwa,,

@Ggg

Ale co się przejmujesz liderem, mnie jak lider ubliży to zjebie go jak psa i nawet nie mruknie szmaciasz

Teraz strajk nauczycieli,a kiedy my strajkujemy???

Josułe

Ej, guptoki ja was wszystkich i tak kocham... i tych najgorszych, i tych najlepszych, kochacie się też

Xd

Tez nikomu nie polecam zmiana C tragedia, kierownik karakan jak i liderzy masakra! A na sensorze liderzy to nieroby wstyd!

Witam. Powiedzcie mi od stycznia przyjmuje się do was na zmianę A. Pytanie do was , podobno jedna z lepszych lin pod względem pracy i atmosfery zawsze był b.suv. śpiewy , fajna atmosfera na lini, to dużo i swirowaci ludzie na lini żeby wyniki były. Co powiecie na temat zarobków 3 tys z 3 sobotami zarobię ? I jacy są ludzie na zakładzie ? Warto do was iść podobno po rozmowie tak myślę

@Nowy

Człowieku lepiej tam nie idz jesli chcesz wylądowac na wózku w wieku 40 lat i nie miec życia Gdy zaczna sie weekendy.Trw to jeden z najbardziej z tych zakładów co wysysaja z człowieka życie.Zreszta sam sie przekonasz Powodzenia!!!!

@Nowy

3 Zarobisz człowieku Kto ci takich kitów nawciksał....?

@Hasan

Jak zrobię 3 soboty płatne to zarobie. Jak nie będzie rotacji. Po 3 miesiącach przejście pod trw i tam już macie pranie co 3 miesiące , grosze , premie roczna , i na święta dodatki. Także social niezly. Co roku stawka rośnie w górę. Więc nie ma tak źle jak piszecie chyba. A praca na budowie w zimie na polu raczej myślę że jest gorsza jak na produkcji. Więc myślę że nie będzie tak źle.

@Nowy

Zarobisz nawet i 4 tylko że 2 razy do roku reszta to rotacje i dni do wybrania. Na Zmianie A owszem była fajna atmosfera i nie tylko na b. Suvie. Teraz niestety tego nie ma radzę Ci poszukać czegoś lepszego. Starzy pracownicy się zwalniają to chyba mówi samo za siebie a kto pracuje w ZF to szuka innej roboty by tylko z stamtąt iść. Ten zakład nic Ci nie da oprucz zniszczonej psychiki będą dawać Ci sztuki na bufory będziesz zasuwać przez 8 h a jak przyjdzie reklamacja to pójdzie na CB. Gdy maszyna Ci nawali to nie ma już że se pogadasz czy będziesz stać będą ganiać Cię do sprzątania lub dadzą Cię na inną linie byś wyniki ciągnął. Nie polecam Ci tego zakładu system 3 zmianowy weekendy praktycznie w robocie pieniądze takie żeby Cię było stać do przetrwania do kolejnej wypłaty a gdy pójdziesz na l4 a napewno pójdziesz po miesiącu robienia na okrągło i w dodatku jak palisz to mamy palarnie lodową zimniej niż na polu to bankowo będziesz chory. Przemyśl i daj znać czy chcesz robić jak murzyn biały nawet nie za miskę ryżu miesięcznie.

@Nowy

To po co się pytasz (usunięte przez administratora)jak wiesz swoje? przyjdziesz dostaniesz w (usunięte przez administratora)

@Stary

Palantem nie jestem. Więc mnie nie obrażaj. Zapytałem żeby poznać opinię pracownikow. Po to jest to forum żeby zaciągnąć opini. Dzięki za opinie. Przemyślę sobie to jeszcze , pracy jest dość najważniejsze żeby rodzinę utrzymac. I nie robić wszystkich weekendów

@Nowy

Ok,ale że szczerego serca odradzam ci,ja tu robię 7lat ale od 2 lat szukam innej pracy bo tu już można świra dostać,mimo że masz już tak dużo przerobione, chyba że chcesz zostać od razu liderem , zrobić się totalnym (usunięte przez administratora) wtedy będziesz miał dobrze ale jako operatora nie czeka cię nic dobrego,pozdro.

Wiocha. Pl@com
@Nowy

Za tą wypłatę rodziny nie utrzymasz przykre ale prawdziwe sam robię na 2 roboty i mam ciężko nie pakuj się tu znajdź coś lepszego sam szukam bo psychicznie wysiadam w tym ZF żądzą sami esesmani

@Wiocha. Pl@com

Dzięki bardzo za opinię. Teraz mam pewność że ten zakład przyszłości nie ma. Już mnie zaciekawilo to że na stołówce 45 % procent ludzi mówiło po ukrainsku. Narazie zostanę w budowlance. Mam jeszcze ofertę z Nemaka i firm na Kopalni więc może ta kopalnia zostanie najlepszym wyborem. Także coś wybiorę. A wam życzę powodzenia pracy jest dość Panowie , najważniejsze żeby wiedzieć za co pracowac. A z tego co piszecie a nie widziałem jeszcze to sztuka ważniejsza jak człowiek masakra.

@Nowy

Sztuki sa ważniejsze od Człowieka to Prawda.Nikt sie z toba nie liczy i jak juz pisali inni koledzy to Ja równiez to potwierdzam Słyszałbys tylko wieczne Co tak mało dlaczego nie ma zielonego i czy przyjdziesz w Weekend a jak pare rzy odmówisz to Potem Bedziesz miał po 2 lub 3 rotacje.Wiec dla spokoju psychicznego i fizycznego zostań sobie tam gdzie jesteś.Pozdrawiam

WWW
@Nowy

Co za dziwak z Ciebie, chcesz pośpiewać to idź do chóru. Fajna atmosfera? Od kiedy? Tam się liczą sztuki nie licz na nic innego. Połowa składu to Ukraińcy z nimi możesz popajacować :)

@WWW

Dziwak bo ?? Masz coś do mnie to powiedz to w twarz , na forum każdy cwany bo chciałeś opini zaciągnąć. Po co tam pracujecie skoro wam tak zle. Połowa pewnie sprzedaje , niby kolega a na drogi dzień ci sprzeda. Dobrze że się nie przyjąłem. Wątek zamykam.

@Nowy

Sprzedają tylko liderzy pracowników a dogadywanie i obrażanie jest tam na początku dziennym. Musisz być silny bo inaczej zginiesz. Tam kolegów nie ma 8h i wychodzisz. Tutaj wątek zamykasz tam musisz przetrwać prawie jak we wojsku taka mała wojna powodzenia życzę i dużo dobrych ludzi na drodze tu są napełnieni nienawiścią tak ich zakład stworzył zarąbać by Cię mogli nawet na Lini zarówno pracownicy jak i liderzy szczególnie liderzy.

Były
@.

Ja się zwolnilem z trw aktualnie pracuje w Pod Nemakiem. Zarobki 3400 niżej nie schodzę co roku podwyżki , dodatki na święta teraz 2600 brutto . Można rodzinę utrzymać . W trw niestety pracą się nadaje dla kawalerów. Co do ludzi tam mogę powiedzieć jedno są fałszywi niby z tobą gadają a (usunięte przez administratora) ci obrobia na lini, palarni. Tam nie ma kolegów. Ludzie mówią że się zwalniają a dalej tam pracują. Co do lini owszem na B suvie na zmianie A , atmosfera była fajna dopóki Ukraińców nie było , i dopóki pracowali tam stali ludzie z tej lini których też już tam nie ma. Także jak byś chciał to byś pracował z Ukraina. Pogadać się nie da , bo lider cię zjebie. A jak awaria to sprzątanie. Bo pracownik nie może odpocząć na chwilę. Masz być robotem. Tak więc podsumowując nie polecam ci tam pracy. Pracy jest dość w Okolicach za dużo większe stawki. Pozdrawiam

Stary pracownik.
@Nowy

45% ukraińców. Masz nieaktualne dane. Czytaj dalej takie wpisy. (usunięte przez administratora) Jak się im nie podoba to na budowe (usunięte przez administratora) Nikt nikogo na siłe w ZF nie trzyma. Tylko lenie i lesery będą narzekać. Na pochybel im.

Stary pracownik.
@Były

Jednego cepa mniej. Jak Ty.

Wiocha. Pl@com
@Stary pracownik.

Wiadać że lider zabrał głos jakoś się nie wysiliłeś jak byś robił na maszynie to byś tak nie pisał. Jesteś tak mądry jak woda w klozecie zajmij się dalej nic nie robieniem klaunie

Były
@Stary pracownik.

Cepem to jesteś ty , bo nic innego nie potrafisz. Chętnie bym cię w realu poznał podaj pseudo to na bramę przyjdę to inaczej pogadamy jak taki mądry jesteś. Kolejny pseudo lider który nic nie potrafi , zresztą nigdzie indziej byś miejsca nie zaznał bo gdzie indziej byś taki cwany nie był bo by ci robole (usunięte przez administratora) Żal mi takich ludzi jak ty , będziesz robił na lini za chwilę z Wietnamczykiem bo Ukraińcy już tam nie będą pracować tylko rynek pracy Niemcy dla nich otworzą !!!

AnnMarii
@Nowy

Ja pracuje w TRW, da się pracować narazie w euforię nie wpadłam ale narzekać też nie mam powodów. Do palarni nie chodzę więc warunków nie znam. Nie ma takiej pracy która by miała same + Spróbuj i sam oceń. Ile ludzi tyle opini. Własna skóra najlepsza

@AnnMarii

Zobaczysz jak zaczną Tobą pomiatać szybko zmienisz zdanie a co do wypłaty szybko się przekonasz że prace którą wykonujesz a to co dostajesz to czysta żenada.

Kato
@Nowy

Haha. Za soboty płaca? To co dobre to sie juz skonczylo. Robisz soboty i do wybrania! Dramat!

@Stary

Od 2 lat szukasz roboty i nie umiesz znaleźć ???? niezły z Ciebie nieudacznik ????

Ciekaw

Warto tutaj rozpocząć pracę?

Do przemyślenia

Agniecha K. jak tam twoja druga praca nocna? I czemu nikt cie nie lubi w pracy? Moze zastanow się nad swoim zachowaniem. Jesteś daremna. A Twoja gęba straszy 8 h dziennie w robo

:D:D
@Do przemyślenia

Ee tam, zaraz rozdadzą pączki to będzie zadowolona :D

Bezstronny

Nie polecam nikomu tego zakładu. Zero szacunku do operatorów, soboty bezpłatne. Liderzy to kompletna porażka, nie wszyscy ale większość. Szczególnie nie polecam zmiany "C" jedynie operatorzy z latami pracy są tutaj w miarę szanowani. Jeśli jesteś "nowy" to masz przebane :)

Prezer

Mieszajcie więcej w składach , blokujcie dalej urlopy ,a będzie mieć jeszcze więcej ludzi na L4. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie- Dołny!

Ezet

Czasy mamy takie ,że dzisiejszy lider,zastępca to osoba bez, charyzmy, jaj i własnego zdania. Nie dość ,że ludzie ci nie potrafią nic załatwić to jeszcze są zmanipulowani przez kierownictowo do granic absurdu. Przytakiwanie, wchodzenie w t....k tylko dla własnej korzyści ,bo zwykły prawnik traktowany jest jak "0" to norma dnia codziennego. Większość to nieroby i cwaniaki zgrywające zaangażowanych tylko przy ludziach z góry.

@Ezet

Dokładnie, jak potrzebujesz urlop to boją się nawet iść do kierownika bo trzęsą portkami że kierownik odmówi i że się narażą,co innego jeśli chodzi o własne sprawy to umią sobie załatwić piąteczki,poniedziałki , masakra, kierownik zmiany .A też dobre ziółko,uwielbia liderów a robiła ma za nic,bez wstydu

Oh

Przekładnie, później listwa i teraz sensor. Mina właściwa

Xd
@Oh

Tak teraz tam niech zrobią porządek niektórym to sie przyda , niech sie wezmą za tych liderów którzy wymagają od ludzi a sami z siebie nic ! Cwaniaki i darmozjady

Tak się zastanawiam który lider będzie tym Bogiem po głosowaniu... Mmhhhh i bardzo mnie zaskoczyło jak widziałem że całe Biuro wali na głosowanie.. Czyżby aż taka protekcja

To będzie najlepszy poganiacz ludzi, zamiast ludzie pracujący na lini powinni dostać jakąś premie to lepiej dać liderowi lizusowi , gdzie my k...a żyjemy

Takie zeczy tylko zf. Kuligi nagrody i inne dyrdymały a dla CB 100 sztuk na godzinę i karta multisport.

keke

apropo glosowania to kto za strajkiem zbiorowym i zebraniem jak najwiekszej ilosci glosow?czy ktos uwaza ze uda sie pracownika produkcji wygrac zaproponowane przez Solidarnosc postulaty?

Ja chętnie

dan1972
@keke

Ludzie zacznijcie strajkować wreszcie ja pół roku tam już nie robię i odżyłem , pieprznijcie też tym gównem szkoda czasu nerwów itp, dawać się pomiatać jakimś pornogrubasom i innym debilom do dzieła rozwalcie to (usunięte przez administratora) !

@dan1972

jestesmy na dobrej drodze trzymaj kciuki

@keke

Ja,na dobrej drodze ????, nie rób śmiechu,ich nic nie ruszy,możesz do nich mówić a oni dalej swoje, najlepiej się po prostu zwolnić bo zniszczą życie

keke

poczytaj sobie posty z trw solidarnosc to bedziesz wiedzial jak nasza sytuacja podwyzkowa wyglada moze nie zrobia jak chca w ludziach sila

@keke

No oby bo ta banda razem kierownikiem na czele robi co się im podoba

Kicia

Praca porażka , liderzy to takie obiboki szczególnie na sensorze !!! A ten mały orzełek to już jaja są żeby taka patologia ludźmi kierowała ! Myśli że jak parę szkoleń z prania mózgu przeszedł to mu poziom inteligencji skoczył . Tam za pracę nikt nikogo nie docenia , tam się daje albo kabluje . Więc prawie robota jak przy dwupasie tyle że pod dachem ....A i psychicznie trzeba się uodpornić .

Trzeźwy
@Kicia

Narzekasz na sensor - a tam z-ca lidera daje (usunięte przez administratora) od strony jakości - awansują ja na specjalistę - A jakże- jakości System promocji trw ???? Zabawiac wszyscy się lubimy Ale czasem też zdrowy rozsądek się przydaje.

@Kicia

Szczególnie ten bawidamek że zmiany c , a on tak śmierdzi ....

Klops

Agnieszka K. i jak tam twoja dieta , schudlas juz czy dalej tyjesz, jak twoje bmi? Zebys przeszla przez drzwi za rok xD

Prze jaja
@Klops

Która to? Ta co się z niej wszyscy smieja za jej plecami? Wtajmniczeni wiedzą o kogo chodzi

@Prze jaja

Żeby ktoś nie zaśmiał się z ciebie (usunięte przez administratora), spójrz na siebie cieciu

Jak doprowadziła? Raczej jak by tak naprawdę było to by w sądzie wylądowała

Cocos
@Klops

Ktos sie odchudza? Hmm a niby chodzący ideał xD

Js

Agniecho odwal sie od wszystkich z trw!

Srebrny
@Js

Hmmm..jaka Agniecho?? :D

Srebrny
@Js

Hmmm..jaka Agniecho?? :D

HaxD

Gruba klyta ostatnio nie zmiescila sie w drzwi ha

Zostaw merytoryczną opinię o ZF Group - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w ZF Group?

Zobacz opinie na temat firmy ZF Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 162, z czego 6 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 104 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF Group?

Kandydaci do pracy w ZF Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF Group