Opinie o ZF Group w Czechowice-Dziedzice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ZF Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZF Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF Group w Czechowice-Dziedzice

Xd

Jedna WIELKA banda! Kierownik zero kultury! Zmiana C tragednia chodź inne z tego co widzę nie lepsze ! Porażka

Www

GrzegoK był jaki był ale mr. Bru to jeszcze większy kawał msciwego Sk. Uważajcie na niego. W głowie się przewraca. Karma wróci drogi Panie szybciej niż Ci się zdaje.

@Www

Na zmianie C też na Jarka wszyscy narzekali a teraz jak go nie ma totalny (usunięte przez administratora) Gówniarzom się w (usunięte przez administratora) poprzewracało. Kur... Kierownik... Bez średniego wykształcenia. "Pusty", widzisz i nie grzmisz...

@Jo

Dokładnie kierownik W. B... Te rozmowy z pracownikami i całe podejście do ludzi masakra.. I nikt z tym nic nie robi

Stefan

Orzeł może.

KrzysiekBor

Jutro głosowanie na lidera roku. Zapraszam wszystkich. Głosujcie na tych którym zawdzięczacie najwięcej.

@KrzysiekBor

Ja nie zawdzięczam żadnemu liderowi nic oprócz upokorzenia tak że nie zagłosuje,żenada.

Nikita

O pracy w tym zakladzie nie można powiedzieć nic dobrego zamiast coraz lepiej jest coraz gorzej. Totalny bur-del wykorzystywanie pracownikow w każdy możliwy sposób, a potem sie dziwią że im pracowników brakuje może by się zastanowili dlaczego sie zwalniają.

logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Pracownik fizyczny przy gospodarstwie
HR SIGMA Sp. z o.o.
logo firmy Wsparcie produkcji
Hammerjobs Sp. z o.o.
Josułe

Ej, guptoki ja was wszystkich i tak kocham... i tych najgorszych, i tych najlepszych, kochacie się też

@Josułe

Obawiam się, że wielu użytkowników może nie zrozumieć przekazu Twojej wiadomości. Postaraj się proszę wypowiadać na forum w sposób merytoryczny i skupiać się na opisywaniu warunków pracy. Bieżący wątek dotyczy TRW i najistotniejsze są te opinie, które opisują właśnie sytuacje w firmie. Jak oceniasz aktualnie panującą tam sytuację?

TL
@Iwona

Jest cos takiego jak schemat eskalacji. Pracownik eskaluje a dokładnie TL i jak sie zachowac w takiej sytuacji gdy osoba pelniąca funkcje zastepcy kierownika ,,miesza go z błotem'' zadnego wsparcia , zadnej motywacji, kompletny brak wykorzystania narzedzi jakimi powinna sie posługiwac taka osoba ... porazka !

@TL

No zastępca kierownika uważa że taki właśnie chamski sposób i pozycja siły jest dobry bo wystraszony pracownik nie wydobędzie z siebie słowa i będzie się obawiał jego zemsty, dlatego kierownictwu to odpowiada, porażka na całego

Robert
@Stary

Dokładnie. Weźmiesz Uż - źle, pójdziesz na L4 -źle. Odezwiesz się -źle. Nierówne traktowanie to standard. Są osoby co kilka razy w roku mogą iść na L4 , uż strzelają jak z karabinu, a i tak są traktowanie dobrze. Szkoda, że kierownictwo nie wszystko widzi , albo wszystkiego widzieć nie chcę. Jeśli ktoś się tym nie zainteresuję nigdy w tym zakładzie dobrze nie będzie. Dobrze by było gdyby kierownicy rzetelnie analizowali harmonogram , może wtedy przejrzeliby na oczy.

@Robert

Zawsze będą mieć swoich lizusów najczęściej wśród liderów bo ich nie interesuje zwykły robiol tylko wyniki

Ula

Toksyczna atmosfera i układy. Z roku na rok praca tu wygląda gorzej.

TL

Dużo do naprawy interpersonalnej na dziale produkcji. Nie kompetentne osoby na stanowiskach kierujacymi ludzmi ... głównie chodzi o team leader. Brak równouprawnienia na stanowiskach tego samego szczebla ( za sprawą osoby pełniącej funkcję zastępcy kierownika ) Moje sugestie dla TRW: Naprawczy zestaw od a-z Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Kontakt i rozmowa z nadawcą tej oto opinii

Xd

Nie polecam tej pracy tragedia a ludzie jeszcze gorsi !egoisci!

Zero
@Xd

Egoiści co by cie w łyżce wody utupili, aby mieć z tego korzyść. (usunięte przez administratora) nie ludzie!

z

Witam szukam opini na temat trw w czechowicach jak jest jaka kasa i zmiany Czy to praca powolna czy szybka

ccc

@ccc

Za szybka na poziom twojej inteligencji

Mała

Dramatyczny jest poziom Twojej inteligencji

Zenon

Kucharz ze Spinxa w przyciasnym fartuszku ze swoim brzuchem wcale nie lepszy. Przewraca się w główce, ale wszystko do czasu...!

AnnMarii

Pracuję dopiero trzy m-ce ale mogę już stwierdzić ze jest ok. Atmosfera jest w pożądku. Pensja też

Mała

PoŻądek... mistrzyni ortografii

@AnnMarii

Co ty (usunięte przez administratora) nie powiesz,he he

M
@AnnMarii

A na której przekładni pracujesz?

M
@M

Bez echa. Widocznie na sensorku:)

XYZ

Chrystusie, jak czytam niektóre posty to śmiech na sali XD nie wiem gdzie wy pracujecie że macie takich złych i niedobrych liderów i kolegów z linii, ale serio myślicie, że jak wyładujecie swoją agresję anonimowo na forum, to będzie się wam lepiej pracowało?

@XYZ

A co im pozostało? Przynajmniej ostrzegą nowych. Widać ktoś to czyta skoro ktoś się odzywa i nie mów że podkoszulka zastępcy czy lidera nie zmieniła człowieka na śmiecia który widzi tylko zyski i korzyści dla siebie. Dużo osób pracuje jak by byli bez języków pozbawieni mowy lub bali się odezwać to nie jest normalne może pracujesz na normalnej Lini niestety nie każdy tak ma...

Daro

Hej. Macie już wypłaty ? Czy jutro ?

Matys
@Daro

Ja mam

Wózkowy

Witam tak z czystej ciekawości ile tam zarobi wózkowy ?? Chodzi mi o pracę na magazynie jest tu jakiś magazynier ?

@Wózkowy

Od czasu Twojej wypowiedzi minęło kilka dni. Czy udało Ci się uzyskać interesujące Cię wiadomości? Jeśli nie, mam nadzieję, że ktoś wkrótce odpowie na Twój wpis. Czy wyłącznie ciekawość kierowała Tobą, gdy zadawałeś swoje pytanie? A może rozważałeś, lub nadal rozważasz pracę w TRW? Zachęcam do rozwinięcia wpisu.

Zenek

Czy ktos jedzie dzis na nocke przez wilamowice???

Nowa

Nowa 22.11.2018 14:02 Witam trochę mi głupio pytać ale jestem nowa w zakładzie i pierwszy raz wypełniałam wniosek o premię świąteczną chciałam tylko zapytać jakiej mniej więcej kwoty mogę się spodziewać mieszczę się w przedziale do 1600 zł nie chcę wyjść na jakąś łakomą babę ale mam dość trudną sytuację i nie powiem ucieszyłam się z takiej dodatkowej gotówki.

@Nowa

To zależy od stażu pracy pod ZF, agencja się nie wlicza. W agencji dostaniesz około 200zł

Pod ZF jestem od lipca to można liczyć 6 miesięcy

Abandon ship
@Nowa

Weź nie pytaj... Weź się przytul

@Nowa

W przedziale do 1600zl na osobe dostaniesz 450zł netto ponieważ jesteś zatrudniona w drugiej połowie roku (do 1000zł nie pobiera się podatku)

Dziękuję ????

@Nowa

Czy taki dodatek jest dla Ciebie satysfakcjonujący? A może spodziewałaś się czegoś innego? Wspomniałaś, że pracujesz w firmie już jakiś czas. Podpowiesz nam, jakie benefity pozapłacowe są dostępne dla pracowników TRW?

Takie Nic

Tak ,praca nie jest lekka a jeśli idzie o atmosfere to tworzą ją ludzie. Wszystko zależy od ludzi z jakimi przyjdzie ci pracować. Smutne jest to że pracując na 3 zm.pracownik który pracuje już kilka lat dostaje na ręke 2200-2300.Pewnie że gdy są nadgodziny pracując cały miesiąc możesz zarobić 4000 ale życia prywatnego nie masz. Zresztą ile dasz rade tak pracować. Zmęczenie robi swoje, zaczną się problemy z nadgarstkami ,kręgosłupem. Zakład szuka oszczędności tnąc obsady na liniach a prace i tak ktoś musi wykonać.Więc dokładają ci kontroli i obowiązków za te same pieniądze. Wymagają od nas ale czy my nie mamy prawa godnie zacząć zarabiać.

@Takie Nic

Najgorsze jest to że na niektórych liniach liderzy wysługują się swoimi pracownikami byle by tylko dla siebie zgarnąć kasę w kopercie od kierownika a sami opiepszają się ile się tylko da ale dyrektor dowie się o tym

Wiocha. Pl@com

Dyrektor o tym wie i tak na to pozwala a jeszcze lidera pochwali gdy przyjdzie na linie realia TRW dlatego zrobić 8 h i wyjść a o takich problemach trzeba bić wyżej niż dyrektor

@Wiocha. Pl@com

No właśnie,jedną banda

Agnieszka juz dawno nie powinna tu pracowac, len nic nie robi tylko w kiblu siedzi całą zmianę. Jedynie straszy swoim wygladem innych ludzi. Takie dziwadla powinny byc zamkniete w domu

Iwona

Pamiętaj by nie obrażać innych użytkowników forum ani osób trzecich. Takie zachowanie nie wnosi nic pożytecznego na forum a jedynie przyczynia się do mnożenia negatywnych emocji. Jeśli chcesz przekazać nam istotne informacje związane z pracą w firmie, zrób to proszę w sposób rzetelny i merytoryczny.

Agnieszka

Ale która? W trw co 3 to Agnieszka:)

@Agnieszka

Proszę byśmy nie dyskutowali na ten temat, ponieważ nie przyniesie to żadnych korzyści dla użytkowników. Nie publikujemy na forum danych osobowych osób trzecich zgodnie z założeniami obowiązującej ustawy o danych osobowych. Czekamy na komentarze odnośnie pracy, atmosfery, czy benefitów pozapłacowych w firmie. To są wartościowe informacje dla użytkowników forum.

Rolnik

A można brać japka zamiast wypłaty zamiast 2000 to tona jablek

Zostaw merytoryczną opinię o ZF Group - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w ZF Group?

Zobacz opinie na temat firmy ZF Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 173.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 6 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 104 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF Group?

Kandydaci do pracy w ZF Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF Group