Opinie o ZF Group w Czechowice-Dziedzice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ZF Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZF Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF Group w Czechowice-Dziedzice

Balu

Farkładzik że zmiany c to taki patol że się nie ma co dziwić że tak ludźmi kieruje . Lider ma stać z rękami założonymi a ludzie latać jak szmty. To jego słowa! W domu patologia to w robocie też to trzeba stworzyć , karzeł porażka !!!

Nie jest dobrze. Brak nadgodzin. Sobota 100% niedziela 150. Wcześniej sobota była za 150 a niedziela 200 Wyplata z premierą marcowa tragiczna. Wszędzie cięcia i oszczędności. Co sądzicie?

Lucas

Sądzę że pora się ewakuować, póki nie dojadą nas komornicy!

Potwierdzam,wypłata prawie taka sama jak bez premi a roboty w cholerę daremna ta firma

ind

Witam czy ktoś może się orientuje kto odpowiada w tej Firmie za proces Grzania bądź HARTOWANIA INDUKCYJNEGO ?

Hotels

Aga zostaje Harry Potter nie czyli jest hotels

logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Pracownik fizyczny przy gospodarstwie
HR SIGMA Sp. z o.o.
logo firmy Wsparcie produkcji
Hammerjobs Sp. z o.o.

Jakie narzędzia pracy zapewnia ZF Group? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Jo

Jak zostaniesz dyrektorem to na pewno.

Xd

Co ty (usunięte przez administratora) baranie?

Szok

Kiedyś dla zakładu ważna była Jakość teraz tylko sztuki sztuki sztuki i jakoś to będzie

czytotakiewazne?

Witam, przekaże wam klika faktów o tym zakładzie pracy bez żadnego ściemniania czy koloryzowania. Postaram się też zachować jakiś obiektywizym w tym co tutaj napisze żeby nikt mi nie zarzucił, że jestem jakimś frustratem, czy kimś podobnym, Zacznę od podstawowej zasady w tym "cyrku" uważaj co i komu mówisz, nie brakuje konfidentów, i fałszywych ludzi. Będąc nowym nie masz co liczyc zeby sie z kim "zakumplowac" w oczy pieknie ladnie za pelcami obrobia Ci (usunięte przez administratora) przy kazdej mozliwej okazji. Idac dalej musimy zachaczyc o liderów, tutaj mamy dopiero kwiatki, zaczynajac od lini, resolven liderka nie powinna znalesc sie na tym stanowisku, nie panujac nad soba i bedac wulgarna dla swoich pracownikow, niczego tym nie osiagniesz ;) napewno to czytasz a jesli nie to Ci powiedza o tym wpisie. Idąc dalej mamy linie CMF'a a tam to juz przykład jak odbija operatorowi bo zmianie koszulki na granatową ;) chłop nie panuje nad nerwami i wydziera sie przy kazdej okazji, naprawde tacy ludzie nadaja sie do rzadzeia na lini ?! Przeciez on nawet sie zachować wporzadku nie potrafi. MQB i EPS szkoda gadać przerost ambicji nad treścią, uważanie się za Bóg wie kogo, niby wszystko mozna zalatwic, ale jesli nie pijesz nalogowo to nikt za Tobą nie stanie więc albo walisz setki pod sklepem albo nie masz kolegów, wtedy nawet jak znikasz nagle na kilka tygodni to nic sie zlego nie dzieje ze nie wspomne o gosciu ktory lata wystrzelony w kosmos dzien w dzien i kazdy udaje ze nic sie nie dzieje i nie ma sprawy. W zasadzie reszta jest w miare ok, ale tez nie mozna za duzo przy nich gadać ;) Kierownicy ? Jeden w miare spoko ale fałszywy jak cała reszta, jego zastępca to już w ogole ,jesli jestes ładna,młoda dziewczyną to nawet na L4 na wakacje mozesz jechac i oficjalnie o tym gadać, mniejsza wtedy mozesz nawet na lini uzywac telefonu przy nich podczas produkcji i nic, jeszcze zjebia tych co robia bo zwrocili na to uwage, inaczej nie chodz nawet w brudnych spodniach bo zabiorą Ci wypłate, tak o tym tez wiem :) niech ludzie tez wiedzą . Jednego z kierowników nie znam wogule, jest nowy. A ten trzeci jest jeszcze lepszy :) nawet nie ma odpowiedniego wykształcenia żeby siedzieć na tym stanowisku :D dokładnie nie pamietam jak to było ale miał jakies bliskie spotkanie z dziewczyna swojego pracownika, generalnie uwazał bym na niego. Jesli chodzi o sama prace to jesli robisz swoje, i chcesz zarobic to jest mozliwosc, oczywiscie dla kazdego inna placa jest odpowiednia do wykonywanej pracy ale z reguły jesli sie chce to sie da, a jak zostaniesz lizusem i konfitura to juz z automatu bedziesz brany na nad godziny i itd, takze jesli jestes konfi to sie przyjmuj ;) jest tez kilku ludzi ktorzy sa naprawde w porzadku, ale moge ich policzyc na palcach jeden reki (pozdrowienia). Podsumowując jesli planujesz zarobic, ale nie byc przy tym konfitura, albo nie jestes młoda kobieta, to musisz mieć stalowe nerwy i żelazną (usunięte przez administratora) inaczej ten zakład cie wciagnie przezuje i wypluje... Pozdrawiam :) Ps. licze się z tym iż moj wpis jest na tyle kontrowersyjny iz zostanie usuniety bez obaw, mam kopie w razie potrzeby wrzuce ponownie.

Ciekawy :)
@czytotakiewazne?

O jakich zmianach piszesz? Domyślam się, ale niektórzy mogą nie wiedzieć.

@Ciekawy :)

Jak się domyślasz to po co pytasz? :D

@Ciekawy :)

Jak tak bardzo się domyślasz to pisz swoje typy ja powiem tylko czy się zgadzają. Dla wszystkich którzy chcą się przyjąć, powiem jeszcze raz zarobki są ok, ale ludzie (usunięte przez administratora) Szczególnie Ci który obrabiaja Ci (usunięte przez administratora) za plecami a w oczy boją się cokolwiek powiedzieć, takie (usunięte przez administratora) tam robią ????

BC
@czytotakiewazne?

Zgodzę się z Twoją opinią co do Liderów jest na magazynie jeden? Mięśniak bez muzgu h...nad h....

@BC

Na listwie też jest ABS, bezczelny (usunięte przez administratora) i nierób

@BC

Magazyn mnie nic nie obchodzi, potrzebuje coś to dostaje od nich i koniec tematu. Ale nie powiem jest tam jeden pies na baby albo w sumie na babe... :) kto ma wiedzieć ten wie, ona zresztą też nie lepsza. Laska z EPS'a nawet się do niej nie umywa :D Liderzy jak jeden wszyscy to sprzedawczyki, i (usunięte przez administratora) W oczy kumple za plecami obrabiają Ci tyłek. Jak jesteś (usunięte przez administratora), przepijasz pod sklepem pół dnia, drugie pół leżysz nawalony jak szpadel w domu, a później chcesz wejść przez bramę to za Tobą i tak się wstawią i nic się nie stało, później policja zgarnia Cie z pod sklepu i znikasz na (usunięte przez administratora) wie ile, tez nic się nie dzieje. Dwóch takich co ukradli księżyc to normalnie para roku w tym zakładzie oni to dostają chyba regularny i stały dodatek do wypłaty za kablowanie na innych. Tam jest cała banda jak taka mała mafia(tak im się wydaje) tylko w zamkniętym kręgu zakładu. Chcesz coś więcej wiedzieć pisz śmiało chętnie Ci opowiem o tym cyrku.

Mimimilenka

Nie polecam zakładu wykańcza psychicznie i fizycznie, a jak chcecie na starość zostać inwalidą to zapraszam na przekładnie ????

Magda

Cześć, mam pytanie do osób pracujących w CUW. Jak się Wam pracuje? Jak atmosfera, zarobki, ilość pracy, pomoc przełożonych, szanse na awans, dodatkowe benefity itd? Zastanawiam się nad złożeniem aplikacji na ofertę ale nie odnajduję żadnych informacji o tym miejscu. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

Jo
@Magda

Nie ten adres. Centrum usług wspólnych znajduje się w Częstochowie, a nie w Czechowicach.

Nie polecam tego zakładu (usunięte przez administratora) Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) liderzy tylko (usunięte przez administratora) potrafią drzeć żaden nie nadaje się do uczenia ludzi. Najgorzej to chyba jest na EPS-ach liderka jest tragiczna zasłania się ludźmi sama stoi i flirtuje z facetami jak nie jesteś facetem to z góry masz przesrane drze po tobie pysk na okrągło. Nie dość że musisz (usunięte przez administratora) bo norma ma być to jeszcze po tobie krzyczą. Psychicznie idzie się wykończyć. Powodzenia dla tych którzy lubią być pomiatani za marne grosze.

To trzeba było się koło niej zakręcić, poflirtować no i ją bzyk.nac a miałbyś lżej.

Xd

Przyjdzie na nich kres, już ja o to zadbam

Haha

A co tam u tej grubej blondi co drugie sobie zrobila bo lubi byc kurą domową?

Robol

Wesołych świąt (bez ZF ) oczywiście

Witam, czy firma zatrudnia wózkowych czy zf obsługuje firma zewnętrzna?

@01

Mają swoich wózkowych

garbaty

za 200zl dodatku to sie ludzi piepszy w głowie...

LEOŚ

Firma porażka dziś mikołaja a ludzie nie dostali bonów dla dzieci na mikołaja.

@LEOŚ

Firmy obowiązkiem nie jest sponsorowanie paczek i bonów dla dzieci na Mikołaja, to jest dobra wola zakładu a ty jako rodzic na własną rękę powinieneś się postarać o prezent dla swojego dziecka. P.S w tym roku jest przewidziany bon 100zl tak ze nie możesz pisać że nie dostaliście lub nie dostaniecie.

@00000

Ty mniej niż 0000,on pisze że nie dostał bonu na czas,kapisz?

Firma

A przepraszam bardzo gdzie było ujęte że bony będą do 6.12? Informacja była ogólna że bony są na paczkę dla dziecka na Mikołaja A to nie jest informacja że bony będą na 6.12. I ja jako rodzić jestem tego samego zdania jak 00000.

@Firma

No nigdzie nie ujęte bo i po co?kto by się przejmował robolami z produkcji,no nie?

Kapitan IGLO

ehhh, szkoda - jak widać kurs dno obrał ten biznes, titanic powoli nabiera wody i niknie w toni rzeczywistości, pora opuścić szalupy i odpłynąć w bezpiecznym kierunku

Bubel

No jak czytałem ogłoszenie z kadr, że w kwietniu będą podwyżki.. Albo raczej negocjacje odnośnie podwyżek to ręce mi opadły.Znowu pół roku w plecy a wyrównania nie będzie. Najlepiej wywiesic notkę i koniec cisza pozsmykac ludziom gęby niech czekają do kwietnia

LEOŚ

Dziś mikołaja a w zakładzie nie dali bonów dla dzieci.

Czytam komentarze i zastanawiam się dlaczego "niewygodne" wpisy na forum są usuwane? Jak dla mnie nieobiektywne zachowanie

Robol

Bo to co dla nich nie wygodne to usuwają chociaż ludzie i tak wiedzą jaki tam (usunięte przez administratora) odradzam wszystkim pracę w tym gównie.pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o ZF Group - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w ZF Group?

Zobacz opinie na temat firmy ZF Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 173.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 6 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 104 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF Group?

Kandydaci do pracy w ZF Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF Group