Opinie o ZF Group w Czechowice-Dziedzice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ZF Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZF Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF Group w Czechowice-Dziedzice

Z tymi szatniami to też chore Obróbki osobno montaze też To co teraz nie będziemy się wspierać podczas produkcji? No chyba nie to po cholerę to

Bubel

6tygodniowy system pracy??? Mam nadzieję że związki nie dopuszcza do tego. Pozwalniali ludzi a teraz jest problem. Dzień wolny za sobotę do wybrania w grudniu. Nie wyobrażam sobie takiego systemu pracy ???? ???? ????.

Ludzie przesiedza na L4 do grudnia

@Bubel

Cwaniaczkom chodzi o to żeby zarobić na tej całej pseudo pandemii , wykorzystać ludzi do cna, nie płacić sobót i niedziel.

@Robol

Tak. Płacili postojowe prawie 2 miesiące to teraz muszą odebrać swoje . I odrobić swoje szkoda że takim kosztem. ????

Robol

Nie oni jedni płacili ,poza tym dostali ma tarcze od pastwa ,tak że łaski nie robią no ale pazerność nie zna granic

Ona-ja

Bracia są po prostu nad wyraz ambitni. A ich całe życie kręci się wokol pracy. Trzeba im tylko współczuć

Belok

Dokładnie Niewygodne wpisy najlepiej usunąć, żeby nikt nie przeczytał jak jest naprawdę Opinia pójdzie i mało kto się zatrudni a zakład ma i tak opinie nieciekawa

logo firmy Wsparcie produkcji
FLOW APPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierowca C+E Europa - plandeka, wywrotka, WF
KEMPKA Sp. z o.o.
Ws

Wiecie coś na temat zatrudnień? rusza produlcja? Na stronie worka pojawiło się ogłoszenie

@Ws

Rusza dojo do szkoleń nowych pracowników Ściągają tych którym umów nie przedłużono. Więc skoro jest ogłoszenie na work to pytaj i dzwoń bo po tej pandemii i przestoju pomału zaczyna się coś dziać

@Ws

Tak od poniedziałku wracają pracownicy starsi i podobno nowe osoby

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w ZF Group?

Na start jest chyba 2,7 brutto

bob

O ile będą zatrudniać to przez agencję za najniższą krajową :)

Wydaje mi się, że 2900

Buuu

Dajcie już spokój Adze, najlepiej pisać na kogoś na forum skoro tacy mądrzy to niech ujawni się jeden z drugim

Ejjjta

Ta aga co lekko niedomaga i na 3dchili funkcjonuje to dalej tu pracuje?

Hahaha
@Ejjjta

A gdzie ma pracować? Przecież ona tylko do tego się nadaje.(usunięte przez administratora)

Zf

Po ilu latach jest stawka większa niż 3010?

@Zf

Po trzech

L
@Joo

Dzięki, a na jaką stawkę się zmienia?

@L

Mo
@Joo

A potem po ilu latach i na jaką stawkę się zmienia?

Szaraczek

Chcę zatrudnić się na linii produkcji w Czechowicach. Ile jestem w stanie wyciągnąć na pełny etat? Jest możliwość robienia nadgodzin? Są przewidziane dla pracowników jakieś profity? Opieka medyczna? Benefit? Z góry dzięki za wszystkie pozytywy a także negatywy. Pzdr

@Szaraczek

Na chwilę obecną brak zatrudnień, wręcz przeciwnie, nie przedłużanie umów. Brak nadgodzin - na ogol praca do czterech dni w tygodniu.

Szaraczek

Chcę zatrudnić się na linii w Czechowicach. Wypowie się ktoś kto już pracuje ? Przy pełnym etacie ile jestem w stanie wyciągnąć na start ? Jakieś profity ? Opieka medyczna , benefit? Dzięki za podpowiedzi te pozytywne jak i negatywy. Pzdr

gość zm.c

100% dni przepracowane + premia frekwencyjna za dni przepracowane. Postój 90% bez premii.

Zf

100%za dzień przepracowany, postoj90%.

@Zf

(usunięte przez administratora) zmieniajcie te składy a nie jedni i ci sami do roboty.

Pytanie do kierowników, dyrektora-jak płacone są obecnie dni które chodzi się do pracy?czy 100%czy 90% jak postojowe? pytam bo jedni chodzą do pracy a inni siedzą na 4literach a wypłatę mają taką samą jak ci pracujący, patologia jak zwykle.

bob

Wczoraj wypłaty w granicy 2100 wiec straszna lipa płacą 90 procent postojowe.

Zdziwiony

Też jestem zdziwiony tym systemem. Pracuję na listwie i już 3 tydzień pracuje, a co poniektórzy jeszcze ani razu nie zjawili się w pracy. Kto dobiera skład? Te osoby co nie były w pracy mają dłuższy staż pracy odemnie, siedzą i tak mają większą wypłatę odemnie. Wiem ktos powie ze oni dłużej pracują i im się należy.

Nie wiem

Przecież jakby płacili 90%jak pracujesz to byłoby niesprawiedliwe. Wydaje mi się, że 100%.

Chyba

Gdy pracujesz płacą 100%

@Chyba

To zapiepszam tylko za 10%więcej a inni siedzą na dupie,na zmianie A nie ma kierownika to ten jego śmieszny zastępca tak dobiera składy że pracują jedni i ci sami a inni mają (usunięte przez administratora)i siedzą w domu.

Ona

Ten system jest jakiś dziwny Rozumiem tarcze antykryzysowa i wiem, że w zakładzie są cięcia i zwolnienia. Pracuje już baaardzo długo. Jestem w pracy przynajmniej 3,4 dni w tygodniu od miesiąca. Moja wypłata była prawie taka sama jak byłam na postojowym gdzie nie pracowałam i siedziałam w domu. (usunięte przez administratora)

Chyba

A i tak to jest głupie, osoby z większym stażem siedzące w domu mają dużo więcej na wypłacie niż osoby z niższym stażem, ale pracujące.

Były pracownik.

Prędko nie ruszycie bo nie ma zbytu na auta. Więc pora szukać innej pracy. Co nie którzy jak ja się zwalnialen 3 lata temu też się codziennie zwalniali a dalej tam robią. I codziennie narzekają jak to mają źle, że jutro się zwalniają :D. Nie polecam tego zakładu nikomu! Cieszę się że nie muszę robić z ludźmi którzy nic kochają sobie wchodzić do tyłka każdego dnia. Zwłaszcza na palarni!

XYZ
@Były pracownik.

jesteś tak szczęśliwy, że już tutaj nie pracujesz, ale na forum poczytać co się w pracy dzieje wchodzisz ????

@XYZ

Pewnie raz na miesiąc lubię poczytać newsy Zawsze coś fajnego ktoś doda

Mati

Dokładnie. Czasami idzie się pośmiać. Co do palarni to dalej jest to samo. Ja pracuje do lipca i idę do innej pracy. Zmęczonie fizyczne. Wypalenie zawodowe. Ciągnięcie wyników, ludzie z siebie co nie którzy klaunow na liniach robią. Mnie to obgadywanie już wali, bo tam nie patrzą na swoje życie tylko na innych. I szybko newsa zapodac.

FAP w Tychach rusza od 1 czerwca. Pracownicy będą mieli dwie dniówki mniej do przepracowania niz normalny czas pracy. Wolne dostaną w okolicy Bożego Ciała. Zarobią ok. 10% mniej niż normalnie [2 dniówki mniej, niepłatne]. Postój będą mieli normalnie wg. planu. Premię wakacyjną tez dostaną. Tyle podał ZZ Sierpień 80. jak będzie u nas w ZF? To sie okaże jak ruszą inne firmy i jak będzie wyglądała sprzedaż samochodów. Przypuszczam, że i ZF ruszy w miarę normalnie od czerwca.

Zf

U nas nic jeszcze nie wiadomo odnośnie postoju i premii wakacyjnej. Wiemy tylko, że tym którym umowa się kończy w najbliższym czasie nie zostanie przedłużona.

Ona-ja

Mylisz się.. Fiat nie ruszy ani do połowy czerwca. Potwierdzone info. Przez najbliższe 3 tygodnie będą odkładać wznowienie produkcji. A potem nie wiadomo..

gość
@Ona-ja

Tak, przesunięto postój na FAP do 8.06 powód , zastój w sprzedaży samochodów. Opel likwiduje jedną zmianę, Hiszpania: Nissan zamyka fabryke [20 tys. załogi na bruk], Francja: są plany zamknięcia 4 zakładów Reno.

Ludzie

Możemy prosić o informację jak wygląda sytuacja zf?

AtomxX
@Ludzie

A jak ma wyglądać. Jak zawsze tragicznie

Martyna669

Tak z innej beczki...Wiecie może czy pracowała tam Agnieszka (usunięte przez administratora)?????

@Martyna669

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o ZF Group - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w ZF Group?

Zobacz opinie na temat firmy ZF Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 172.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 159, z czego 6 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 103 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF Group?

Kandydaci do pracy w ZF Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF Group