Opinie o MIA Sp.z o o w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MIA Sp.z o o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie MIA Sp.z o o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIA Sp.z o o w Kraków

Tymon

Podpowiedzcie czy trudno dostać sie tu do pracy? W ogóle prowadzą jakieś rekrutacje?

@Ewa

Zależy do którego ktoś pije, szczebel kierowniczy się wymienił w ostatnich latach, ale stare zawiści jak widać długo trzymają

Karolina Nowy wpis

Zero szacunku dla klientów, pracowników i partnerów biznesowych, natomiast o uczciwości nawet nie wspominam, bo firma ewidentnie jest nastawiona do wyzysku i nabijania swojej kieszeni.

Ciekawa Nowy wpis
@Karolina

A co takiego się wydarzyło, że tak uważasz? Pytam jako osoba zainteresowana współpracą. Ktoś wspominał, że są opóźnienia w wypłatach, czy o to chodzi? Chętnie dowiem się też jaką umowę oferują na początek. Pozdrawiam

Obecnie MIA Sp.z o o do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Montażysta. Na Lento.pl dodano ogłoszenie 31 maja.

Na jednej ze stron internetowych znalazłam ofertę pracy na stanowisko specjalisty ds. mediów społecznościowych. Nie wiem niestety, czy jest to aktualne ogłoszenie. Orientujecie się, czy poszukują teraz kogoś? Jest jakiś wolny wakat? Bardzo zainteresowało mnie to stanowisko pracy. Firma oferuje elastyczność w zakresie formy zatrudnienia. Można w takim razie liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony? W ofercie można przeczytać, że jest to praca hybrydowa. Ile w takim razie dni pracuje się z biura?

pietruch Nowy wpis

z tego co widze rekrutacja jest na 2 platformach i niedawno dodana wiec pewnie aktualna ale najlepiej zapytac u zrodla

Na jednej ze stron internetowych znalazłam ofertę pracy na stanowisko specjalisty ds. Mediów społecznościowych. Nie wiem niestety, czy jest to aktualne ogłoszenie :( . Orientujecie się, czy poszukują teraz kogoś? Jest jakiś wolny wakat? Bardzo zainteresowało mnie to stanowisko pracy. Firma oferuje elastyczność w zakresie formy zatrudnienia. Można w takim razie liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony? W ofercie można przeczytać, że jest to praca hybrydowa. Ile dni pracuje się z biura?

Czy kandydat na stanowisko przyjmujemy do pracy masażystki w firmie MIA Sp.z o o ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Tymon

Nie polecam
@Tymon

Nie trudno się dostać, trudno pracować. A w właściwie wytrzymać w tej atmosferze dłużej niż kilka miesięcy (czasem nawet tygodni - byli i tacy).

Najgorsza firma jaką znam.
@Nie polecam

Atmosfera straszna, upodlanie ludzi. Praca jakby w rynsztoku. Kto lubi rynsztok, to proszę bardzo ! Dla mnie to była trauma, bardzo przykre doświadczenie. Odradzam.

Ufff
@Najgorsza firma jaką znam.

Widzę, że nie tylko ja mam takie odczucia.

Niepiskajmitumiły
@Tymon

Jak jesteś na tym portalu, to pytanie brzmi, czego szukasz w takim miejscu jak to? Tu się plotkuje i żyje nakręcanymi emocjami. Chcesz się czegoś dowiedzieć, to zadzwoń do ludzi, którzy tam pracują. Pogadasz z dwoma, trzema i nabierzesz własnego zdania.

@Ufff

ludzie ok, natomiast kierownictwo do bani.

@Emilia

Jak ktoś pisze takie opinie o 3 nad ranem to nowa praca musi być spełnieniem marzeń!

@Meksykokololo

Haha, może wyrwało ją ze snu po prostu i musiała się tym podzielić. ;p Czy atmosferka między ludźmi spoko, tylko z kierownictwem faktycznie coś nie tak tu jest?

Czyścioch

Jest gdzieś jakiś profesjonalny portal? Tutaj jakoś mam wrażenie, że dużo hejtu jest i to takiego "ni z gruchy nie z pietruchy". W sumie każdy może sobie strzelić luźnego pawika bez kontekstu, dla sportu. Dziwi mnie to. Szukam pracy i chciałbym jakieś konkretne informacje. Ta firma z tego, co widzę 23 lata już działa. Ma niezłych klientów i świetnie sobie radzi. Kto wie gdzie można dostać jakieś info nt. zawodowych wartości Mia? Chciałbym się czegoś konkretnego dowiedzieć. Co polecicie poza gowork? Tutaj strasznie dużo chwastów gospodarz portalu toleruje. Trudno się połapać o co chodzi.

Pozdrawiam
@Czyścioch

Może dlatego, że ten w Twojej opinii "sukces" ma swoją cenę w postaci mob bingu pracowników? Proszę zadaj konkretne pytanie, czego chcesz się dowiedzieć na temat tej firmy, myślę że na pewno dostaniesz rzetelną odpowiedź.

Candy
@Pozdrawiam

A kto Ty jesteś?

Pietruch
@Czyścioch

Przy rekrutacji można się umówić na dzień próbny

Czyścioch
@Pietruch

Ooo! To już coś. A jak się można umówić na taki próbny dzień?

Pietruch
@Czyścioch

Zwykle podczas umowy rekrutacyjnej już w biurze - gdy obydwie strony są zadowolone, kandydat chce podjąć pracę i rekrutujący chce zatrudnić dana osobę, można takie dzień zrobić, aby upewnić obydwie strony co do wyboru.

Wojciech
@Pozdrawiam

No dobra. Ja zadam konkretne pytanie. Ile dostanę na rękę jako początkujący pracownik? Chce wysłać CV i zależy mi na info zanim pójdę na rozmowę. Są premie albo ekstra płatne nadgodziny żeby dorobić?

byly
@Wojciech

nie ma, za to sa wyplaty z opoznieniem w 2-3 transzach :)

@byly

z kiedy to dane? są wysylane przed czasem od dluzszego czasu. ktos chyba teskni skoro tak długo wraca xd

@byly

Z czego wynikają opóźnienia w wypłatach? Argumentują to jakoś? To chwilowe kłopoty czy jest tak już dłuższy czas?

@Helena

od ponad roku nie ma opóźnień

Moderator
@byly

Owszem, pensje bardzo często z opóźnieniem

@Moderator

Ciekawe, bo tak jak zostało napisane od ponad roku nie ma opóźnień :) Fascynująca jest ta determinacja :)

@obecny nieobecny

Ciekawi mnie różnica w opiniach odnośnie opóźnieniach w wypłatach. To tylko pewne stanowiska mają zaległą pensję skoro zdania są podzielone? Czy mimo opóźnień kasa zawsze jest wypłacona? Czy są jeszcze jakieś inne problemy z zatrudnieniem oprócz tych spóźnień?

@Helena

O opóźnieniach wypowiadają się osoby które pracowały kiedyś. Nie ma różnicy w wypłacie wynagrodzeń między działami, są wysyłane jednorazowo dla wszystkich pracowników.

Honorata
@byly

Jak to, od dawna tak jest? Koniecznie napisz, czy to tak zawsze czy jakaś wyjątkowa sytuacja się zdarzyła. A praca w miarę stała, nie ma żadnych zwolnień nieoczekiwanych? Jaka rotacja?

Prezes

Dziękuję za wszystkie słowa tu spisane. Wszystkim moim fanom dziękuję za uwagę dla mojego rozwoju. To wiele dla mnie znaczy. Zawsze wychodziłem z założenia "nie ważne jak i co mówią, ważne, że mówią". To też reklama! Ponieważ wśród wpisów konkretów nie ma żadnych, przyjmuję tę formę ekspresji z zainteresowaniem i wierzę, że osoby piszące tu czują się lepiej. Zaciekawia mnie cały czas, czego można się tu konkretnie dowiedzieć o pracy w MIA, bo jakoś nikt się tu nie chwali, tylko raczej wymiotuje. Jestem wdzięczny za poświęcony mi osobiście czas:) O fimie tu niewiele wiadomo póki co, a ja osobiście operacyjnie mało w niej bywam na co dzień. Nie zauważyłem też niczego, co byłoby uciążliwe dla kolegów i koleżanek z pracy, wręcz przeciwnie, raczej ludzie sobie cenią, że jak jestem w biurze to poświęcam im czas na pomoc i wsparcie. Moje obserwacje niniejszego portalu są niezmiennie takie same: dostarcza mi świetnej rozrywki i najprawdopodobniej jego celem jest utrzymanie ruchu na tej stronie przy pomocy hejtu. Myślę, że to może dość dobrze działać, jakby spojrzeć na stronę mojej firmy. Jeśli zaś chodzi o część merytoryczną dla potencjalnych pracowników, to trudno mi tu coś wartościowego znaleźć ani za, ani przeciwko pracy w tej firmie. Tęsknię za zawodowym podejściem do tego tematu, gdzie to co ważne w pracy jest uwypuklane i cenione, a ludzie potrafią się pochwalić czego się nauczyli. Znacie takie miejsca w polskiej sieci?

Moderator
@Prezes

Szanowny Panie Prezesie, Cieszę się bardzo ,że ten portal dostarcza Panu rozrywki. Osobiście wolę dobrą książkę, ale jak się mówi - o gustach się nie dyskutuje. Tęskni Pan za zawodowym podejściem do tematu, ale czy zadał Pan sobie kiedykolwiek pytanie dlaczego nie pojawia się wiele pozytywnych komentarzy na temat pracy w tej firmie? Może warto popatrzyć na tą kwestię z innej strony? Czy kiedykolwiek zadał sobie Pan ,chociaż raz pytanie, dlaczego takie a nie inne negatywne komentarze wciąż pojawiają się na portalu? Czytając Pana, można odnieść wrażenie, iż, nie zależy Panu na zgłębieniu tematu.

Veni vidi

W tej firmie nie chodzi o to, żebyś się rozwijał, zdobywał nowe umiejętności i doświadczenie. Nikogo nie obchodzą Twoje preferencje, zdolności i chęć zwiększania kompetencji. Tu chodzi o nabijanie kieszeni jednej osoby, która zresztą po podpisaniu umowy rości sobie prawo do upokarzania Ciebie i dysponowania Tobą oraz Twoim CZASEM WOLNYM - 'nawet w nocy o północ' :)

byly
@Veni vidi

szczera prawda, telefon o 3 w nocy to nic nadzwyczajnego :)

Nie polecam

Ta firma to jest nieporozumienie. Sposób traktowania pracowników i wywieranie presji żywcem zaciągnięte z najczarniejszych scenariuszy czasów komuny. Dodatkowo "prezes" pseudo intelektualista, "ceniący" wartości i morały jedynie w swojej głowie. Atmosfera cieplutka na zasadzie "gotowania żaby", jedne nie wiedzą że są już ugotowane a inne jak najszybciej się od wrzątku odbiją. Pensja przekłamana i zamydlona "prowizją". Efekt finalny - po pewnym czasie możesz uzyskać nawet o 1 k mniej niż wynegocjowałeś na rozmowe.

Życie
@Nie polecam

Czego się spodziewałeś po "prezesie", którego jedno z powiedzonek brzmi "jak się komuś dobrze obieca to można mu później zabrać" i niestety Ty byłeś tego żywym przykładem:) Jest inne powiedzenie, które pasuje jak ulał do firmy: Kto pracował w MIA w cyrku się nie śmieje.

Prezes
@Nie polecam

Dziękuję za genialną opinię! Fajne metafory z meta-poziomu. Lubię te klimaty mityczno-wróżbiarskie (skoro taki obraz widzę, to tak wróżę). Dziękuję za przypomnienie o ciągłej potrzebie doskonalenia się. Widocznie można jeszcze więcej. Tej presji ciągle nie rozumiem, ale to kwestia czucia, zatem pewnie kogoś przycisnęło coś... Tylko co i kiedy? Rozumiem też, z opisanego osobistego doświadczenia, że szczęśliwa żabka się w porę odbiła od tego nieprzyjaznego dla niej środowiska. Dobrze, że w porę, bo ekipie Mia są bliższe klimaty drapieżnego stada (np. lwów albo wilków) gdzie bliskość, wspólnota i grupa zyskuje na wspólnym realizowaniu celów i dzięki temu trwa, prosperuje i cieszy się sobą. Żabka nie da rady w takim stadzie. Przekłamana pensja? To ciekawe. Jest okres próbny. Wszystko jest wtedy wyjaśniane. Po nim dochodzi (albo nie) do podpisania umowy. Nikt niczego nie robi na siłę i w każdej chwili można odejść. Z reguły osoby, które przeszły 3-miesięczne wdrożenie i potrafiły się zaadoptować w nowym środowisku, zostają i są zadowolone. To słychać, widać i czuć. I to moje liderskie szczęście, że mam taką ekipę. Dziękuję! Gdzie dużo się dzieje, a wymagania stawiają doświadczeni współpracownicy i najlepsi klienci z Europy Zachodniej czasem nie jest łatwo. Wierzę, że taki wpis zwiększa teraz świadomość jakiej pracy szukamy, co jest nam prawdziwie potrzebne i jaką rolę w niej chcemy w tym nowym miejscu przyjąć.

@Nie polecam

Zgadzam z tą opinią w 100%. Właściciel firmy to przykład paradoksu, reklamuje się jako coach natomiast swoich pracowników gnębi i poniża. Szczyt hipokryzji. Omijać z daleka.

Zgadzam się.

Jurek
@Prezes

Jak to się mówi you made my day. Reklamuje się pan jako profesjonalny coach co jest śmieszne i żenujące zważywszy na brak szacunku wobec własnych pracowników. Jedno co pan napisał jest prawdą, proszę się dalej doskonalić, przed panem dłuuuuuuga praca. Powodzenia!

Dorota
@Jurek

A po czym stwierdzasz, że ten Pan nie ma szacunku do pracowników? Przytoczysz jakieś sytuacje?

Obiektywnie
@Dorota

Przyjdź popracujesz to się dowiesz za dużo jest tego, żeby to spisać. Sytuacji było mnóstwo. Jadą po tym Dominiku jak po łysej kobyle:) Szkoda chłopa;)

@Obiektywnie

Po to ludzie pytają żeby się dowiedzieć, a nie żeby marnować samemu czas i "iść popracować". Skoro tak dużo macie na ten temat do powiedzenia to czemu nie powiecie szczegółów? Ciekawe.

Dario
@Helena

Mało masz szczegółów? Przewertuj sobie opinie będziesz wiedzieć więcej. Opinie są opiniami różnych ludzi, jednych co dobrze to wspominają inni nie. Pracując w tym miejscu zobaczysz jak jest naprawdę. Może uciekniesz z krzykiem a może to będzie coś dla Ciebie;) Czasu nie stracisz przecież nie będziesz pracować za darmo.

@Dario

No ale warto w ogóle? Jakie zarobki u was są? Bo jeśli mniejsze niż w mojej aktualnej pracy to jednak dużo stracić mogę.

Jola
@Jurek

Pan Coach Dominik Szot - zacytujmy przysłowie „ szewc bez butów chodzi”. Jak człowiek, który niszczy własnych pracowników może pomagać innym?

@Obiektywnie

Aby być szefem , trzeba mieć odpowiednie kompetencje społeczne. Przede wszystkim , trzeba być zrównoważonym emocjonalnie, czego Panu Dominikowi brakuje. Oczywiście jedni są na tyle odporni i robią co do nich należy, natomiast inni nie. Zawsze trzeba piętnować negatywne zachowani wśród szefów. Chcesz prowadzić firmę - zachowuj się jak człowiek zrównoważony l.

Iza
@Marek

A jak w takim razie wyglada rotacja wśród pracowników? Ludzie wytrzymują i jakoś pracują, czy raczej odpuszczają?

Sołtys
@Helena

Jeżeli uważasz, ze przychodząc do mia będziesz miała tzw. "dobrą zmianę" - to powodzenia;). Lepiej w obecnej pracy zastanów się za co cenisz swojego szefa. Ponieważ w mia szybko nic nie wymyślisz. Obecnie nie znam nikogo kto odszedł z tego miejsca i sobie tego nie chwali.

@Sołtys

A ile osób jest w tej Twojej statystyce? I po jakim czasie średnio odchodzili?

Seriously
@Prezes

Rok żeś Pan myślał nam tą odpowiedzią?

@Seriously

No a co Ci się w niej nie podoba, że tak z przekąsem pytasz? :/

@Ewa

A kogo obchodzą statystyki? Od tabelek to wakat jest zajęty. Spójrz co on pisze, nie bez powodu jest Sołtysem.

@Adam

Ano jak widać chyba byłabym tą od tabelek, bo interesują mnie fakty i przełożenie w liczbach. ;) Sołtysem? To jakiś samozwańczy lider firmowy u was czy tak zażartowałeś?

Kolega

Trzech moich kolegów pracuje w tej firmie i są zadowoleni. Podkreślają bardzo dobrą atmosferę w pracy.

Machciacho

Suuuuuper! Ja lubie jak jest wszystko nagrzane. Fajoskie opinie merotyryczne. Fajnie sie takie coź czyto.

Weteran

Po latach trudności firma wchodzi w fazę rozwoju. Potrzebujemy nowych, odważnych młodych profesjonalistów.Osoby zainteresowane Scrum'em i zarządzaniem coachingowym i przede wszystkim ludzie pozytywni i nastawieni na znajdywanie rozwiązań są szczególnie mile widziani. 100% dzielności to eksport, 99,45% to wskaźnik naszej jakości. Te rezultaty nie są przypadkowe, bo osoby które tu pracują czują sens i widzą namacalne efekty wspólnej pracy. To jest też wynikiem wyjątkowej atmosfery pracy, opertej o szacunek, tolerancję i odpowiedzialność. Chętni będą potrzebowali potwierdzić, że chcą tu pracować i chcą wnieść kawałek siebie do tej firmy i cieszyć się wspólną progresją. U nas 1+1 daje 11. To się bierze właśnie z takiego modelu pracy j.w. Chcesz to przyjdź. Nie próbuj! Przyjdź, żeby wnieść do Zespołu siebie i cieszyć się tym cały czas coraz bardziej.

XYZ
@Weteran

Pięknie się nudzisz nawet w takie Święto bzdury piszesz. Atmosfera oparta o szacunek?- ciekawe. 1+1 daje 11- szkoda że nie przy wypłacie tam zawsze daje ...1. Szkoda słów.

nick
@Weteran

Dobrze wspominam MIA, super, że się rozwija

Czy firma MIA Sp.z o o w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

?

Szkolenia? Najpierw powinieneś zapytać, czy firma jakkolwiek szkoli pracowników

Szkolenia specjslistyczne są finansowane w 100%. Języki obce w 50%

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w MIA Sp.z o o?

Wynagrodzenie

"obiecanki cacanki"

Siatka płac wg raportów wynagrodzeń Sedlak&Sedlak. Mediana województwa małopolskiego, górna część, w danym stanowisku to podstawa wynagrodzenia.

Ciekawski

Co ci robi przebywanie na tym portalu?

Jak długo trwa proces awansu w MIA Sp.z o o?

???

Proces czego?

Bardzo fajna i rozwojowa firma. Wdrażamy nowe technologie (m.in. druk 3D). Wchodzimy na rynek wyposażenia wnętrz publicznych z nowymi rozwiązaniami i produktami. Ekipa jest zgrana i zaangażowana w prace rozwojowe. Mamy teraz bardzo aktywnych klientów. Praca jest interesująca i komfortowa, a w warunkach kowidowych obniżony jest wymiar godzin. Wzmocniliśmy naszą działalność sportową i produkujemy teraz dużo sprzętu do fitnessu. Dzieje się dużo ciekawych rzeczy i widać jak to wszystko pozytywnie nastraja. Dobrze tu być wśród ludzi, którzy potrafią współtworzyć nowe działalności i cieszyć się tym, co razem robią.

Nie kłam
@Nowy

Wcale nie jesteś "nowy". Ty jesteś panią z HR, która desperaco próbuje znaleźć pracowników, bo skład się powoli kończy.

Jakie są mocne strony pracodawcy MIA Sp.z o o?

ehh

on ma ty nie będziesz mieć

Janusz
@ehh

Nie bardzo rozumiem teraz Twoją wypowiedź. Możesz mi zdradzić, co dokładnie miałeś na myśli? Pamiętaj, że wątek ten odwiedzają osoby, które szukają informacji o zatrudnieniu w tej firmie. Twoja wypowiedź jest, mało zrozumiała, dla osób niemających doświadczenia z tą firmą, więc może napiszesz coś więcej?

cfxbn

Jakich zarobków netto można się spodziewać na stanowisku specjalisty d.s. obsługi klienta eksportowego?

@cfxbn

Zarobki są pozycjonowane do warunków rynkowych wg badań jednej z wiodących agencji doradztwa personalnego.

rf
@Pracodawca

Chyba tylko w Polsce zarobki, których się należy spodziewać stanowią jakaś wielką tajemnicę państwową :)

eav
@Pracodawca

To słabo ;P

byłem tam
@cfxbn

minimalne minimum

Polecam omijać te firmę szerokim łukiem. Koł choz pracy, dyspozycyjność 24 na dobę (o czym nie ma mowy przy rozmowie kwalifikacyjnej), oczywiście nadgodziny nie są płatne. fikcyjne premie. Przez pierwsze miesiące dostajesz, później nie wyrabiasz celów. Prezes typowy despota, nie szanuje swoich "podwładnych"-jak sam ich określa, ludzie po korytarzach snują się jak cienie i drżą przed prezesem. Nie ma czegoś takiego jak pozytywna atmosfera, no chyba że nie ma prezesa w pobliżu. Ludzie bardzo sympatyczni i pomocni. Jeśli nie wyrabiasz normy albo się nie daj Boże spóźnisz, prezes bierze na dywanik i gnoi, udowadniając ze jesteś nic nie wart i praca tutaj to przywilej. Zarobki marne. W pierwszej lepszej korpo dostaniesz więcej $ i szacunku. Polecam w ogóle nie zaczynać, bo później jest strach przed złożeniem wypowiedzenia. A w zależności od długości jego trwania, życie na ten czas zamieni się w koszmar a i tak na dowidzenia dostajesz reprymendę na temat nieodpowiedzialnej decyzji, która podjąłeś i, że to kiedyś obróci się przeciwko Tobie.

Zostaw merytoryczną opinię o MIA Sp.z o o - Kraków

• Jak się pracuje w MIA Sp.z o o?

Zobacz opinie na temat firmy MIA Sp.z o o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIA Sp.z o o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MIA Sp.z o o
2.6/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Półłanki 22
    30-740 Kraków