Opinie o sante.pl - Sante A. Kowalski Sp. j. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SANTE. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SANTE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANTE w Warszawa

oburzona

Po tym co tu przeczytałam i po artykule, rezygnuję z kupowania czegokolwiek sprzedawanego przez Sante. Pozdrawiam z nadzieją, że więcej osób zrobi dokładnie to samo! Nie można w ten sposób traktować ludzi!

Legalistka

Przypominam art. 54 Konstytucji RP: "Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

M.
@Legalistka

zapoznaj się z kodeksem karnym i cywilnym to będziesz wiedziała czym się różni prawo do wyrażania własnych poglądów od zniesławiania i znieważania.

misiekkk
@M.

Od straszenia to są duchy.

Piter

Jest artykuł na Oneci, dotyczy właściciela, jego podejścia do prowadzenia biznesu. Bardzo mocny.

jaga

Kupić jedzenie można, nie zatrujesz się. Praca no cóż, jak ktoś lubi skakać na główkę do basenu, bez wody. Proszę bardzo. Im wyższe stanowisko tym większy upadek.

Merchandiser

Rozmowa rekrutacyjna przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Oczywiście były pytania o poprzednią pracę. Rozmowa była na najwyższym poziomie same konkretne pytania oraz zarys stanowiska pracy, za co będę rozliczany i jakie są oczekiwania wobec mnie

Pytania o doświadczenie, poprzednie stanowisko oraz zarobki

sako

wspólczuje Panu dyrektorowi na produkcji pracować z tak nieogarnietymi ludzmi.

Jeremi

Wszędzie trzeba zachowywać ostrożność, do tego dobrze pracować i będzie dobrze!

Szum

Jest jak jest. Bez entuzjazmu. Nie będę tego rozwijać. Nie bede.

Smutaska

Wystarczy tych plusów. Jakie są trzy największe minusy pracy dla Sante?

obiektywny
@Smutaska

Każda praca ma swoje minusy i są one uzależnione od charakteru zajmowanego stanowiska. Ponadto jest to sprawa absolutnie subiektywna bowiem dla jednej osoby obowiązek raportowania będzie minusem a dla drugiej oczywistym następstwem organizacji swojej pracy. Każdy człowiek ma inne oczekiwania wobec wybranego przez siebie miejsca pracy dlatego też, najlepiej przekonać się samemu.

lolo
@Smutaska

W tej firmie sa same minusy. Uwierzcie:(

Sikacz
@lolo

Czy da sie pracowac zgodnie z procedurami, czy są wewnętrznie sprzeczne?

Dziewic
@Sikacz

Temat rzeka. Procedury, procesy. Zmiany. Niezgodności.

Dziwisz
@Dziewic

Takie zapetlenie.

Renata Beger

Trudno to przełknąć.

sticker
@Dziewic

ilość niezgodności od WIELU lat się nie zmienia. 200 miesięcznie. Procedury naprawcze są do bani.....

Dyktator

Niech ktos wiecej cos powie

Misiewicz
@lolo

Musza być też i plusy.

Niepsuj
@sticker

Dlaczego nie dzialaja Twoim zdaniem?

andrzej

Misją firmy Sante jest dostarczanie żywności najwyższej jakości ..... np. cukier brązowy przychodzący do Sante w bagach trzeba walić młotkami aby rozdrobnić ... no najwyższa jakość... (usunięte przez administratora)

Ślamazarna

Jak wygląda kwestia szkoleń? Firma inwestuje w ten obszar?

Anonymous
@Ślamazarna

Nie. 3 lata pracy i 0 szkolen.

Opat
@Anonymous

To trochę słaby wynik.

RKS

Przyjęli kogoś na Lublin i Rzeszów na stanowisko Area Manager ? Może ktoś opisze czym taka osoba sie zajmuje?

Katarzyna

Czy macie w firmie jakieś dodatki do pensji podstawowej? Może jakiś socjal?

zadowolona
@Katarzyna

W zależności od zajmowanego stanowiska dodatki do pensji podstawowej kształtują się różnie, przykładowo kierownicy poszczególnych działów mają możliwość premiowania swoich pracowników za osiągane wyniki jak również zdarzają się premie świąteczne. W zakresie dodatków socjalnych, Sante dofinansowuje karty multirsport, opiekę medivocer, wczasy pod gruszą, pożyczki nisko oprocentowane na cele mieszkaniowe oraz wiele innych.

Gruby jak Grander

Jakie są trzy najwieksze plusy w pracy dla Sante?

obiektywny
@Gruby jak Grander

Do plusów pracy w Sante, na pewno można zaliczyć to, że nie jest to typowa korporacja, w której panują sztywne zasady a rodzinna firma, którą tworzą przyjaźnie nastawieni ludzie. Plusem również jest fakt, że firma oferuje korzystne warunki pracy oraz bardzo dobre dodatki socjalne jak multisport, opiekę medicvoer, wczasy pod gruszą, premie świąteczne oraz możliwość bezpłatnego korzystania ze strefy saun i basenów w ciągu tygodnia.

Memling

Pracowałam wiele lat,sporo plusów ale jeszcze więcej minusów.Brak szacunku do wieloletnich pracowników którzy masowo odchodzą.(usunięte przez administratora)Szkoda bo to fajna polska rodzima firma.

Majówka

Jakie sa obecnie najwieksze wyzwania w pracy w dziale marketingu? Jak atmosfera?

Long term

Jaki jest klucz do długowieczności w firmie?

Pantoflarz
@Long term

Zgadzać się zasadniczo. Często mówić tak.

Mały

Widać duży przesiew oraz rozbieżność między rzeczywistością a teorią. Więc dodam kilka rzeczy od siebie jeszcze. Pracownicy owszem mają zniżki na zakup produktów oraz posiłki w Bistro. Mogą korzystać ze Studia Sante też na preferencyjnych warunkach. Korzystanie z auta służbowego też jest możliwe. Osobiście cieszy mnie fakt ,że po pewnym czasie niektórzy zarządzający firmą są wstanie po mocnych słowach kierowanych do byłego pracownika mimo wszystko zamienić kilka słów i podać rękę w przyjaznej atmosferze. Ludzie uczą się na błędach trzeba dać im tylko czas na zrozumienie. Widać jednak , że firmie bardzo zależy na tym aby pracownik sam się nie zwalniał tylko został zwolniony co sugerują poprzednie wpisy. Wielki Imperator już tutaj nie pisze ale mam nadzieję że zagląda. Jednak sporo czasu potrzeba aby coś dotarło do osób na wyższych stanowiskach niż PH.

Cenzor

Nic dodac nic ująć.

Cichacz

Pytanie pozostaje zatem otwarte: warto czy jednak nie warto wchodzic w temat? Bo wielu już zjadło na tym zęby.

Hitchcock
@Cichacz

Temat dość śliski i niepewny. Dla poszukiwaczy mocnych wrażeń.

Rumun
@Hitchcock

Dla fanów ciągłych zmian.

Ulka

Szkoda, że tak rzadko piszecie na forum. Szukam pracy i miałam nadzieję , że dowiem się coś więcej.

Spocony pod pachami
@Ulka

Podpisuje się. Każda opinia się liczy dla potencjalnych pracowników. Rownież krytyczna i mało czolobitna. Warto dorzucić swoje trzy grosze.

Zostaw merytoryczną opinię o SANTE - Warszawa

• Jak się pracuje w SANTE?

Zobacz opinie na temat firmy SANTE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANTE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANTE?

Kandydaci do pracy w SANTE napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SANTE