Opinie o Społem w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Społem. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Społem o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Społem w Warszawa

Jakim firma Społem jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

Jako firma jest to dobry pracodawca, tylko zarobki dziadowskie i nigdy przy takich zarobkach nie będzie dobrych pracowników. Jak wiem dobra płaca motywuje a ostanie obniżki wynagrodzenia powodują zniechęcenie , obniżenie standartu obsługi , zniechęcenie do pracy i w rezultacie , zwolnienie się , co ma miejsce w obecnej chwili . Uniwersam, wiztytówka Grochowa, piękny sklep a właściwie salon z gospodarstwem domowym , piękna porcelan , itp. klienci chwalą ,wspaniali kierownicy, bardzo kreatywni, dobry personel, ale co z tego, nie da się zarobić .Ciekawe czy w biurze też obniżono zarobki. Wszędzie w marketach podnoszą wynagrodzenia, dla czego zatem w Społem nie ,przecież nie jest to lekka praca. Dajcie ludziom żyć. Pozdrawiam.

@Beti możesz w kilku zdaniach przybliżyć nam swoją przygodę z tym pracodawcą? Od jakiego stanowiska zacząłeś karierę w Społem? Czy oprócz podstawy, można tam liczyć na premie oraz pozapłacowe benefity? Każda dodatkowa informacja na forum może być przydatna.

Tonik

Może więcej radości, że pracujecie w firmie z dobrą opinią jako pracodawca? czy potrzebujecie pracowników?

@Karolina, dziękuje, za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Społem, jednak czy mogłabyś rozwinąć wątek odnośnie urlopów oraz zwolnień lekarskich? Jak to dokładnie wygląda w praktyce? Jakimi cechami powinien się cechować pracownik, chcący z powodzeniem pracować w firmie Społem? @Iwa, również dziękuję za Twoje spostrzeżenia pracy dla firmy Społem, możesz napisać coś więcej o atmosferze panującej w Twoim miejscu pracy? Czy zespół pracowniczy jest zgrany i koleżeński w stosunku do drugiego pracownika? Zgłaszałaś może swoje uwagi szefostwu odnośnie Twoich uwag do kierownictwa?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Społem, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Elzbieta

Po przeczytaniu ostatnich opini chce i swoją wyrazic.Pracowalam na różnych sklepach i faktycznie to zjawisko występuje bardzo często po sklepach o których wspomniały obie ,,koleżanki,,W wss społem praga poludnie istnieje kontrol wewnętrzna i BHP i dział spraw pracowniczych które powinny to kontrolować i nie dopuszczać do łamania praw przez niewykwalikowana i nieudolna kadre kierownicza.

@Mili opinie mogą być usuwane tylko w sytuacji, gdy łamią regulamin tego forum. I robi to tylko i wyłącznie administrator forum. Każdy inny wpis, który nie godzi w dobra osobiste, nie zawiera oszczerstw czy bluźnierstw, nie zostanie bez przyczyny usunięty.

Mili

Dlaczego admin usuwa opinie? To jest wolnosc slowa? Jestem obecnie kierownikiem sklepu i dodatkowo czuje ze jestem oszukana. Nikt mi nie chce nic powiedziec. Szukam kontaktu z bylym kierownictwem lub obecnym.

Witek

Czy takie zmiany są dla pracowników trudne?

monia
@Witek

panie witku chyba to pan jest pomysladawca takich roszad jesli ta opinia przeszkadza.i dobrze bo dosc dokladania do sklepow nieprzynoszacych zysku kosztem innych.a przeszkadzaja prawdobodobnie roszady to pracownikom ktorzy mieli jak u ,,pana boga za piecem .

Matt

Społem zaczyna kasować mniejsze sklepy w Warszawie i wyciągać z nich pracowników do nowego Uniwersamu na Wiatracznej. Taką informację mam od jednej z pracownic likwidowanego sklepu przy moim bloku. Ciekawa to metoda łatania luk w kadrach :) Musiała wymyśleć to tęga głowa od zarządzania zasobami ludzkimi. Wiem tyle, że w Uniwersamie dorobili się na razie 8 (!) kierowników, którzy nie mają kim kierować i stąd takie dziwne roszady :) Osobiście miałem wątpliwą przyjemność odbywać 15 lat temu praktyki zawodowe w tym molochu. Miałem też doczynienia z tym zgrzybiałym betonem w biurach na Nowym Świecie. Moje zdanie jest takie, że szkoły zawodowe które podpisują z nimi umowę robią OGROMNĄ krzywdę swoim uczniom. Mi praktyki w SPOŁEM obrzydziły skutecznie pracę w sklepie na długie lata i nie jest to moja odosobniona opinia. Wertując komentarze widzę, że absolutnie nic się tam nie zmieniło do dziś. Nie mam potrzeby pracy w sklepie ale szanuję pracujących w nich ludzi, bo to ciężka praca. Gdyby mnie przycisnęło z takim etatem to na pewno nawet bym nie pomyślał o Społemie. Jest tyle lepszych firm choć do ideału i tak im jeszcze daleko. I mała ciekawostka: w Czechach Lidl zrobił ostatnio podwyżkę pracownikom i zarabiają oni aktualnie za tą przysłowiową kasą więcej niż wynosi średnia płaca w Polsce (aktualnie ponad 4500 zł brutto w przeliczeniu na złotówki). Pozdrawiam i powodzenia dla wszystkich, zwłaszcza dla osób, które boją się zmienić pracę ze względu na wiek. Konkurencja nie robi problemu nawet ludziom dobrze 50+.

Kamila

Dramat !!! Sklepy społem w Warszawie zatrzymały się w PRL. Standardy rodem z ciężkiej komuny a obsługa niewiarygodnie nieprzyjemna i bez jakich kolwiek norm kulturalnych. Koszyki są tak brudne ze strach dotykać a pieczywo wystawiane jest w skrzynkach wręcz czarnych od brudu. Proszę się spodziewać w najbliższym czasie kontroli Sanepidu. Na pewno zgłoszę tez producentom w jakich warunkach sprzedawane są ich produkty. Zwłaszcza sery i mrożonki. Skanda!!!

Maja

Co słychać w firmie? Taka tradycja i taka historia, godna polecenia firma

maria
@Maja

najnizsze wynagrodzenie na rynku oraz lamanie praw pracowniczych co do wymiaru czasu pracy :-(

Jak wyglądają obecne zarobki w Społem? Ktoś podzieli się z taką informacją? Taka informacja będzie przydatna dla osób które będą aplikować. Aktualnie szukają Kierownika sklepu. Czy ktoś aplikuje?

arek

kop' nie czepiaj się, powiedz prosze jak wygladaja kwestie finansowe slyszalem wczesniej,ze mało płacą a teraz?

Pracownica

Odradzam PSS Społem Puszczykowo, ludzie w sklepach super ale zarząd w wieku menopauzalnym z tendencją do robienia z człowieka "szmaty" plus język, który pozostawia dużo do życzenia.

Ola

Pracują w handlu jedni by drudzy mogli kupić nie mogąc zrobić zakupów w tygodniu taki jest handel od lat

obserwator

nie wyrastamy na pracocholików tylko ludzie w brutalny sposób są wykorzystywaniy no i faktycznie to jest coraz częstsze ziawisko,i wyzysk jest największy w handlu to jest przerażające.

Ola

dostawcy to dopiero się z nimi mają muszą jak z jajkiem i na zasadzie kto da jak najtaniej a ceny w sklepach normalne nie lubię tam robić zakupów brak jest miłej atmosfery nie są to przyjemne sklepy tam się nikt nie chce nawet postarać żeby było fajniej

jan

Pss Płocki to instytucja przypominająca PRL stare dziadki i babcie na kierowniczych stanowiskach zaopatrzenie to wiekowe panie ;sklepowe to starsze wulgarne ,czasami hamskie panie przeklinające głośno na sklepie słyszałam jako klient jak się odzywają do przedstawicieli handlowych /nie chcieli byście tego słyszeć/ a towar w ladach chłodniczych przeterminowany ogólnie musi to umrzeć śmiercią naturalną bo tam się nic nie zmienia sklepów mieli dużo teraz garstka ale zarządzanie jak w PRL-u smutne ale prawdziwe

pracowałam w społem długie lata na grafiku masz wolne a jesteś w pracy,nigdy nie można zaplanować urlopu bo nigdy nie wiadomo kiedy dostaniesz.

XYZ

to akurat nie specyfika handlu tylko łamanie praw człowieka.dużo można siedzieć tylko nie za 1400 netto

Zostaw merytoryczną opinię o Społem - Warszawa

• Jak się pracuje w Społem?

Zobacz opinie na temat firmy Społem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Społem?

Społem
2.6/5 Na podstawie 105 ocen.

Społem