Opinie o MEBELPLAST w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MEBELPLAST. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MEBELPLAST o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEBELPLAST w Olsztyn

jan

Niewygodne wpisy są usuwane, niewygodni pracownicy są mobingowani i usuwają się sami...

do pana Franka

Franek a od kiedy mozna publicznie podawac swoja stawke i premie??? Podales ,nie boisz sie? Ty to jestes Franek z "wyzszych sfer", napewno nie jestes zwykłym pracownikiem.

Blutut
@do pana Franka

A od kiedy nie można ?

j23
@Blutut

od wtedy od kiedy to jest zakazane.

Blutut
@j23

Podaj proszę taki przepis w prawie , nie zaobserwowałem

erty

niewygodne wpisy sa usuwane , nie dajcie się nabrać na "wysokie zarobki". nie polecam pracy w tej firmie.

tomi

cwaniaki i półgłówki dobrze sobie radzą w tym zakładzie bo donoszą (z tego żyją) a inni za nich robią...

Aplikowałeś do firmy MEBELPLAST? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
kkkk

Brak już słów na tą kadrę kierowniczą i zarządzającą.Zmieniła się sterownia zakładu,jeszcze większe cyrki.

Kkkkkkk
@kkkk

Jakie cyrki kolego miej odwagę powiedzieć , a nie wymyslasz głupoty boli ze sam pracujesz byle gdzie bo na pewno nie w Mebelplascie . Pozdrawiamy konkurencje może i wam podniosą pensje kiedyś

kkkk

Hachmętownia nr 1 w Olsztynie!!Nie opolecam tu zatrudniania się...

Hachmętownia nr 1 w Olsztynie!!Nie opolecam tu zatrudniania się...

ak

@nowak jan podjrzewam ze o konkretne wynagrodzenie bedziesz mogl sie zapytać w firmie podczas rozmowy kwalifikacynjej u nich tak bedzie najlpiej chyba :)

fiutek ma racje (niestety)

dokładnie, produkcje gonią batem, najlepiej żeby pracowala 24h na dobe po 7 dni w tyg ., tylko biura mogą się nie wyrabiać,a zarząd zywi się niespełnionymi obietnicami dla pracowników i tak wkolo .Tylko coraz mniej ludzi już w to wierzy.

fiutek

jeden wielki syf odradzam sa prcownicy ktorzy juz na zwolnienich sa po tygodniu pracy jest to jeden wielki kolchoz w ktorym malo co ludzi chce pracowac odradzam podjecia pracy w tej firmie.

obiecanki, cacanki ,moze lud" glupi" kupi ?

Ale zebrania o podwyżkach są cool, sam Charlie Chaplin vs Jan Kobuszewski lepiej by tego nie wymyślili. :)

dgshsyuj

miko, nie wiem z jakiej choinki się urwales ,ale czytac ze zrozumieniem na pewno nie umiesz. może ty masz i dobre warunki ale pojęcia to nie masz za grosz.

girezman

Popieram wpis wyżej w 100%. Tapicer - zarobki są dobre, ale jak napierdolisz 300 godzin. Wiadomo, w każdej pracy nie ma lekko, ale jeżeli chodzi o MP to już przesada. Bez 300 godzin w miesiącu jesteś nikim, stoisz zapierdzielasz jak stare parchy po 40 lat z połamanymi kończynami obwiniętymi w bandaż, liczy się tlyko produkcja. Jestem tapicerem i tak jest - nie mówię już o stelażu bo tam jest jeden wielki kosmiczny (usunięte przez administratora)

oblo

Ludzie tam pracujący to zwykłe murzyny do szczania, przy stanowisku jest klatka jak w ZOO dla małpy, jeden wielki nepotyzm i kolesiostwo co sam zeżre a drugiemu nie da. Jeden czysty wyzysk jak rozbój i to w biały dzień, każdy się boi szefostwa robi jak szczur a dokładnie jest jak małpka. Dlatego zwalniam się jak najszybciej, prace mam lepszą , ciutke miej platną 8 godzin dziennie w soboty jak chce to przychodze jak nie to nie, ale komfort psychczny, bez kata nad głową. OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM

xyz

MiOdziO i miko wezcie się do pracy zamiast zajmować się plotkami ...

Mi0dzi0

Świetny pomysł z tymi kamerkami ;) może w końcu przestaną się opierdzielać pracownicy :D macie wolne miejsca na kierownika ? :0

tapicer

szukam pracy jako tapicer jak tam zarobki w waszej firmie na tym stanowisku pracy

sdfgh

tata, wymagania sa tylko na bardzo wysokim poziomie,meble to fuszerka ,stawki tragedia, wiec naprawdę nie masz czego zazdroscic.

niezadowolony

kwestia znalezienia pracy w olsztynie i skoncza się miesięczne dopłaty do dojazdow.

Zostaw merytoryczną opinię o MEBELPLAST - Olsztyn

• Jak się pracuje w MEBELPLAST?

Zobacz opinie na temat firmy MEBELPLAST tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEBELPLAST?

MEBELPLAST