Opinie o MEBELPLAST w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MEBELPLAST. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MEBELPLAST o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEBELPLAST w Olsztyn

hahaha

A ja słyszałem ze ludzie mają dość przerzucania do DFM i po stokroć woleli by był stary Prezes bo przynajmniej mieliby prace na miejscu;) Zgadzam sie z poprzednikiem;p to nie firma tylko wydmuszka;)

stefek burczymucha
@hahaha

Oooooo widze ze stary Prezes juz jest dobry,szybko zapominacie co bylo.Taki uprzejmy , Ciebie rozumiem ,jak komus w ty...lek nie wejdziesz to zle sie czujesz ,tylko tym razem podloz cos pod kolana i zwilz usta

uprzejmy
@stefek burczymucha

a coż (usunięte przez administratora)- nie wysilaj się na uprzejmości bo akurat niczym w beszczelności i chamstwem nie różnisz nię od poprzednika. Takich jak ty to mój dziadek kazał ratajom chłopów nachajami przez pola ganiać -(usunięte przez administratora) W poprzednim mailu podkreśliłem tylko, że lepiej dla firmy i jej prestiżu było jak rządził nią psychopatyczy wizjoner niż taka mele.eta. Pan MK w swej wariacji był człowiekiem profesjonalnym a to są fakty- a nie w du.e włażenie. Na szczęście nie muszę wykonywać poleceń tak płytkiego gościa - jeśli to nie prezio to jakiś śliski współpracownik - i kto tu komu? Sprowadziłeś do firmy ludzi, nad którymi dysput prowadzić nie mam ochoty to takie same pipki lipki jak ty. Przykładów na Twój dyletancki styl mam mnóstwo - z ludżmi co to z zawodu są prezesami to rozmawiać nie ma o czym. Zyczę powodzenia - stare chasło, jak tu sie nie narobić a zarobić - jest jakże aktualne. A poprzedni prezes choć choleryk, socjopata to jednak tytan pracy i super było z nim pracować.

Koleś
@uprzejmy

Taki z niego TYTAN. PRACY był. Ze żeby nie nowy właściciel. To pewnie jeszcze dzisiaj byś biegał po sadach żeby dostać zaległe pobory . Szybko zapominamy , poprzednik mądrze napisał już bedzie was dwóch możecie zakładać biznes razem z Tytanem Pracy . Powodzenia .

uprzejmy :)
@Koleś

Pobory - coż za komunistyczne słowo i właśnie takimi pracownikami jesteście dla obecnego i byliście dla poprzedniego szefa. Was można kupić za miśia na święta i paczkę haribo. Zapłacił mi - nawet śmieszne. DFM to może pro bublico bono dla odpowiedzialności społecznej przeją Mebelplast. V jak Vendetta, wymieszana z interesami. W chwili, w której będziecie kosztem nikt nad Wami sie nie zastanowi i na zieloną trawkę pójdziecie. Po MP pracowałem w kilku innych firmach tego typu i przykto to swierdzić ale są gorsze miejsca. Oczywiście dla szeregowego pracownika dobrze stało się, że Wielki Dobre Miasto zlitowało się i życiło słoninę ale w perspektywie nic lepszego ich nie czeka - tak oczywiście troszkę świętego spokju jest ważne. Tak jak za MK taki i za DFM DK nikt za prostym człowiekiem sie nie ujmie - a co może macie więcej kasy? Oczywiście Te osoby, które będą bronić status qwo będą się tutaj udzielać i pluć na mnie. W Warm-Maz są 102 osoby na jedno miejsce pracy więc trzeba się trzymać status qwo. Oceniam sytuację dość obiektyenie. Wiedz jest wtórna wtórna wobec faktów - a fakty są takie, że kiedyś to była marka a teraz jest wydmuszka - ale dobrze, że ludzie mają na chleb. Uważam , że właśnie dlatego na Warmi i Mazurach jest jak jest - bo najważniejszy jest konstans - nikt już nie walczy o siebe, o innych - ważne żeby mieć 1400zł -1800zł. Tylko ja sie pytam gdzie idziesz Polsko? Kasa oczywiście nie zawsze jest ważna - pracuje się dla ludzi, atmosfery, idei dla miejsca. A dla jakich wartości Wy pracujecie - nie napiszecie chyba, że dla ludzi i atmosfery - bo to Płytkie jest. A wracając do tytana - szef by był skuteczny misi mieć coś z waryjata a to już nie mój wymysł tylko badania tego dowodzą ;) powodzenia dla wszyskich za

taki uprzejmy

Panie Marku - troszkę Pan już odpoczął - być może przemyślał wiele? Co Pan teraz porabia - zakładam, że odwiedza Pan opinie o swojej firmie - byłej firmie. Pracując z Panem miałem wiele do zarzucenia a dziś wiem, iż po stokroć wolałbym pracować z Panem ( szalonym wizjonerem) niżeli w takiej wydmuszce jaką mebelplast stałsię teraz - DFM to firma radząca sobie za granicą natomiast w Polsce to dno. Obecny szef to figurant i człowiek do wykonywania poleceń. Wolałbym Pracować z wizjonerem. Troszkę Pan zaszalał z weco i nU i to pogrążyło Pana - ale mam nadzieję, że już wktótce o Panu usłyszymy. Powodzenia A dla Ludu pracującego w MP na nic więcej nie zasługujecie.

Pinokio
@taki uprzejmy

Uprzejmy mamy taka nadzieje ze już niedługo Cię twój kochany Prezes zabierze i razem będziecie mogli sie rozwijać poza strukturami . Dawno nas tak nikt nie rozbawił na forum ja ty . Chyba ci zapłacono za taka wspaniała wypowiedz na temat dawnego właściciela firmy . Baw nas dalej takimi wypowiedziami

scot

w erze telefoni komorkowej ,usadzic pana e to zaden problem ,wystarczy pomyslec pozdro dla wrzystkich ucisnionych

scot

ludzie dajcie se siana z tymi firmami ,przecierz to zenada . jest tyle miejsc na swiecie ,praca jest ,trzeba tylko poszukac placza tylko ci ktorzy nie maja jaj wziac zycia we wlasne rece

Aplikowałeś do firmy MEBELPLAST? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
lysy

witam czytam to bo kiedyś pracowałem w mp i widze ze nic się nie zmienia w tej firmie mimo zmiany wlasciciela o tym samym nazwisku he he ludzie dopóki w Polsce nie zaczna szanować pracownika nic się nie zmieni i nie tylko w mp czy dfm bo to chyba jedno i to samo teraz pracuje na zachodzie jako zwykly robol rano kawa z szefem firmy wszyscy razem każdy idzie do swoich obowiazkow potem godzina lanczu firme zamykają wracamy i dalej luzna praca nikt nie goni nikt nie wyzywa kasa na czas zyc nie umierać ludzie czas na zmiany nie dajcie się ponizac tym dorobkowiczom pozdrawiam

pinokio

co to jest ten mebelplast

Be

Zwalniają,nie zwslniają i tak fajni ludzie odchodzą Z Olsztyna odszedł dyrektor (usunięte przez administratora)a fajny był facet

ooo

Nasza wina że nie ma pracy?? Frustracja bije z każdego działu...

ludzik
@ooo

winy pracowników niema, to wiadomo, bardziej mi chodzi o szacunek do pracownika a z tym zawsze było słabo bell - zawsze w każdej firmie jest praca i trzeba ja wykonac, tu się zgadzam, ale mozesz ja wykonywac i być traktowany z szacunkiem , uwierz mi jest różnica :)

Nie nie nie. Nie chodzi o to że przenoszą pracowników. Dzisiaj 10 dzień wypłaty oto jest powód. Żenujące zapomogi co to za wypłaty, niedobrze się robi. Każdego 10 człowiek czuje się poniżony

Aska

A ja mam takie pytanko, lepiej dla MEBELPLAST bedzie w zakładzie na Lubelskiej czy w Dobrym Miescie? bo z mojego punktu widzenia ludzie narzekają na przenosiny a nie na cieżką prace czy pana Edwarda... bo nikt na siłe tam nie chce!!! Ludzie składają CV do firmy zeby pracować w OLSZTYNIE a nie w DOBRYM MIESCIE!! jak by chcieli pracować TAM to złożyliby sobie podanko TAM!~ ot, całe rozumowanie...

luśka

Bzury i brednie. Kilka długich lat przepracowałam w tej firmie. Nie ma na świecie takiej pracy w której nam płacą za nic nie robienie, to prawda. Chociaż w tej firmie są osoby które biorą pieniądze za nieróbstwo, debilizm i podpieprzanie do kierownika. W MP nigdy nie płacili uczciwie dla pracownika za jego ciężką pracę i nikt nie miał szacunku do niego. Poważanie i lepsze pieniądze miał tylko ten który dobrze się znał z kierownikiem, mogła ta osoba wtedy liczyć na wyższą premię bądź nawet kierownik postarał się o podwyżkę dla takiego pracownika. Taka jest prawda. Za to też powinni się wziąć i zobaczyć kto i ile zarabia i za co bierze te pieniądze.

bell

Znajdźcie mi firmę bez nerwów ,gdzie leżymy do góry brzuchem ,a kaska sama do nas spływa.Gdzie macie umowy o prace i nikt od Was nic nie wymaga. Ludzie ogarnijcie się,generalnie nikt Was tutaj nie trzyma. A pisząc "zawsze tak było" ,piszecie o starych czasach.Dajcie szanse nowym właścicielom.To na pewno trochę potrwa,ale jest szansa na lepsze.

ludzik

dokładnie tak, od zawsze było nie tak i nie bedzie lepiej naiwny ten kto się jeszcze łudzi :) jak mi ktoś odpowie kiedy było ok bez nerwów to ja z chęcią posłucham tych bajań :)

Bell

Tak sobie czytam i się zastanawiam,czy My jako pracownicy MP chcemy ,żeby ta firma istniała,czy nie chcemy?Bo prawdę mówiąc to My ją tworzymy.Oczywiście możemy się użalać, jak to nam źle,(usunięte przez administratora).No pewnie utwierdźmy się w przekonaniu ,że jesteśmy do niczego,to na pewno będzie lepiej. Ludzie przecież to My przetrwaliśmy najcięższe chwile w tej firmie.Wiecie jak trudno "coś" odbudować.Łatwiej jest zburzyć i postawić nowe ,niż reaktywować stare.Skoro firma DFM nas przejęła i rok już wytrwaliśmy to nie po to ,aby to wszystko teraz zniszczyć.Jest ciężko,ale jesteśmy na dobrej drodze ,żeby było lepiej.Ludzie miejcie wiarę w siebie,bo naprawdę każdy z Was coś dobrego wnosi do firmy i to właśnie dzięki nam ta firma istnieje.

combi

efekt bedzie taki......Hale do wynajecia

dsad
@combi

trafiony komentarz;)

do realisty

...nic dodać ,nic ująć ,życzyć tylko większej kultury osobistej i mniejszego chamstwa.

realista

niech ktoś mi odpowie co wynika z waszej pisaniny? Jedno jest pewne, nikt nie odpuści dopóki mebelplast nie stanie na nogi i zrobią to na wzór dfm bo tam jak widać przyniosło to efekty, pamiętajcie nie będzie inaczej,(usunięte przez administratora)

mis

A ja mam nadzieję ,ze Edward się opamieta,szkoda chłopa bo długo to on tak nie pociągnie

glawson

Po prostu w firmie pracują pracownicy, umysłowi , fizyczni i jeden psychiczny.

stefek burczymucha

Edi jest typowym tworem starego systemu ,szkoła Marka K.Dobrze ze powoli era takich pro...kow i osz...mow przemija .Pracownicy powinni poprosic Prezesa o zebranie i przykrocic ch.ma

Zostaw merytoryczną opinię o MEBELPLAST - Olsztyn

• Jak się pracuje w MEBELPLAST?

Zobacz opinie na temat firmy MEBELPLAST tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEBELPLAST?

MEBELPLAST