Opinie o Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. w Warszawa

ikar

widziałem oferte do działu produkcji i zastanawiam sie czy składać dokumenty. czy osoba bez większego doswiadczenia na produkcji ma czego szukać? zarobki wyglądają dość nieźle, porównując z tym co proponują inne firmy produkcyjne, a że szukam pracy to sporo ofert przejrzałem i było z czym porównywać...czy praca jest bardzo skomplikowana? czy ktoś kto nie ma doświadczenia ma sobie szanse poradzić? nie jestem leniem i chce pracować, mam cheć do nauki nowych rzeczy.

@ikar

składaj papiery. wdrożenie jest porządne to ci powiem że tym się nie masz co martwić. masz swojego opiekuna który ci tłumaczy co i jak aż nie zrozumiesz, wszystko ci pokaże i nauczy. jak masz chęć do pracy to najważniejsze i myśle że dasz rade.

@ikar

teraz bedą przyjmować ludzi z tego co słyszałem więc szansa że cię wezmą jest

obserwator

ogłoszenia są na (usunięte przez administratora), tak dla informacji

Iza
@obserwator

Dzięki za info! Możesz dać znać jak się pracuje? Załoga jest ok? Można na początku liczyć na pomoc?

zao12
@Iza

robota jak to na producji, do ogarnięcia, ale no robić trzeba

zao12
@Iza

a co do ludzi to są w porzo, no ja też spokojny jestem, więc robie co swoje i nie wchodzę nikomu w drogę ;)

raku
@zao12

a chcą doświadczenia na stanowisko operatora produkcji?

raku
@zao12

czy bez doświadczenie da radę czy nie bardzo?

Els
@raku

Bez doświadczenia. Chęci do pracy i dyspozycyjność do nadgodzin..

Bankier

4 na łapę to maks w francuskim Essilor jak na Warszawę słabo , sama praca pełne 8 godzin zapieprz , nadgodzin w skali miesiąca bardzo mało. Cały czas robią rekrutacje bo rotacji dużo , Warunki rozwoju słabe już sam budynek firmy przestarzały ,. Wizerunkowo dla kandydata Essilor nie wygląda jak firma w której warto pracować ługoterminowo.

Operator (tsv)
@Bankier

4 na rękę , nie pamiętam kiedy tak mało zarobiłem

Można zarobić miesiecznie 4k na rękę?

pracujetu

Ja mega polecam miejsce pracy. Nie jestem na produkcji, tylko w biurze, ale niezależnie w jakim jest się dziale jest faje wdrożenie. Przedstawienie w innych działach, poznanie ich działania. Atmosfera i wsparcie osób dookoła i wynagrodzenie też do polecenia.

Klonik
@pracujetu

a czym się biurze zajmujesz, można wiedzieć?

Klonik
@pracujetu

ogólnie typ pracy ci się podoba, jest w porządku?

theone

a ile czasu pracujesz?

Rovol
@pracujetu

Może tam u was "w biurze", co widać każdego dnia. Polecam kilka lat pracy na produkcji na trzy zmiany, w niedziele, święta, soboty, bez długich weekendów i po dwanaście godzin w tygodniu czasami, i dopiero wtedy zamieścić szczerą opinię.

Firma Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Operator w Dziale Produkcji. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
ESSA

jak tam po podwyżkach?? zadowoleni ?

did
@ESSA

Przecież inflacja jest większa niż ta cała śmieszna podwyżka wiec o czym mowa. Jesteśmy w tym samym miejscu.

Essa
@did

Dali chociaż 200zl?

Hoft

Będzie jakiś nabór pracowników w najbliższym czasie?

@Hoft

to zależy jakie stanowisko cię interesuje

dot
@obserwator

szczególnie jakby coś na co bez doświadczenia przyjmują by sie znalazło to by mi pasowało

@dot

sprawdz czy operatora nie potrzebują

dot
@obserwator

ano potrzebują, podeślę cv w takim razie, a ogólnie ciężko się do was dostać czy nie aż tak?

Szkoda czasu na tą firmę. Od conajmmiej pół roku szukają pracowników na własną rękę, jak i przez dwie agencje pracy. Po wysłaniu CV odezwali się łaskawie po ponad dwóch tygodniach zapraszając na zbiorowe spotkanie rekrutacyjne prowadzone przez(usunięte przez administratora) Najpierw krótkie omówienie warunków pracy i mamienie pseudo benefitami czy koncertem Sławomira (brak słów), oprowadzenie po hali produkcyjnej i rozmowy indywidualne. Podczas rozmowy indywidualnej widać brak zainteresowania ze strony kierownika zmiany i próby zdyskredytowania kandydata. Dowiedzieć się też można o wspaniałych, słynnych trzy razy w tygodniu nadgodzinach, gdzie zmiana może zaczynać się o drugiej w nocy!!! Pomijając absurdalnośc takiego rozwiązania, na argument że o tej godzinie nie ma jak dojechać do miejsca pracy (nie dociera tam linia nocna), usłyszałem od naburmuszonego kierownika "jakoś inni sobie radzą). No chyba nie bardzo, skoro do tej pory szukają pracowników. Tak więc jeśli chcecie pracować po 12 godzin, zaczynać zmiany o drugiej w nocy, aplikujcie.

#ręceopadają
@Marcin

HaHAHAHAHAHAH poważnie? idziesz na rozmowę o prace i masz pretensję że nie masz jak dojechać bo linii nocnej nie ma?! Hahhahahaah sam się z dyskredytowałeś Marysiu

@#ręceopadają

Idąc na rozmowę nikt mnie nie informował o przymusie dojeżdżania do francuskiej montowni na drugą w nocy i tym samym konieczności posiadania własnego środka transportu. W ogłoszeniu było o zmianach zaczynająch się o szóstej, czteranstej i dwudziestejdrugiej. Rozumiem, że dla ciebie druga w nocy to normalna godzina rozpoczęcia zmiany. (usunięte przez administratora)

Mmm
@Marcin

Szukają pracowników, bo rozbudowują zakład o 60%. Ja osobiście polecam prace, jeżeli ktoś jest roszczeniowy, a sam od siebie nic nie daje, to wiadomo, że będzie niezadowolony, osoby które dobrze pracują i na które można liczyć są dobrze traktowane przez przełożonych i podczas corocznej podwyżki dostają sporo więcej, niż kasę na pokrycie inflacji. Ja polecam.

ZAKAZ PALENIA !!!

Powinien być kategoryczny zakaz palenia w miejscu pracy. Po pracy sobie możecie zapalić , 8 godzin wytrzymacie. A tak to marnuje sie z godzinę dziennie na tym papierosie i jeszcze trują innych ,a nie palacy sa stratni bo nic z tego nie mają.(oprócz zdrowia i zaoszczedzonych pieniedzy) Domagamy sie zlikwidowania palarni i zakazu palenia na całym obiekcie !!!

Łobuziara
@ZAKAZ PALENIA !!!

Jak dla mnie mogą palić ale dla tych co nie palą powinno coś być w zamian za to, że nie wychodzą co chwila palić. Oczywiście zeby nie było, że mam coś do osób palących bo nie mam

ANTYjanczoPIOTR
@Marcin

pracowałem tam i rzeczywiście tak było

Trew

Teoretycznie.W praktyce wygląda to tak, że mówisz komuś obok, że wychodzisz do toalety, albo komuś, kto za ten czas Cię zastępuje na stanowisku, jeśli stoisz przy taśmie(nie wszędzie są).

Merw
@Marcin

Jak to Francuzi inwestorzy to Rosjanie, może nie?

nie jestem pracownikiem, ALE!
@ZAKAZ PALENIA !!!

Strasznie słabo, najlepiej powiesić słuchaj palaczy ! Pfff oczywiście sarkazm z mojej strony.

Ktos
@Marcin

Praca jest (usunięte przez administratora) Jeżeli jesteś trochę ambitny to nie trać czasu na tą firmę. System 3-zmianowy niszczy człowieka. Były pracownik że zmiany A. Pozdrawiam

Kim

Jak duże jest biuro?

Jabba

Szanuje w tej pracy komunikacje, w tak dużych przedsiebiorstwach przeważnie nie ma żadnej reakcji na głosy produkcji a tutatj nawet nawet to wyglada,. szacunek bo to ważne a rzadko kiedy jest

Lobo
@Jabba

Rekrutacja na stanowisko pracownika produkcji i nie tylko trwa nieustannie od kilku lat, chyba odchodzący ludzie nie poznali się na dobrej firmie i fantastycznej komunikacji w jej strukturach. Jesteś z HR czy co?

Angela

Cześć!Czy wg. ogloszenia na pracuj.pl 5300 brutto to razem z premia 25% jest? To wyjdzie 4000 zl. z tygodniem nocy a jak nie bedzie premii 25% to bedzie ze 3200 zlociszy na lapke?Tak to mam rozumec?Ile doplacaja za obiad a ile pracownik placi.

Ktoś

Hej, w ogłoszeniu jest informacja o dodatkowej premi max 25% orientuje się ktoś za co jest ta premia i czy faktycznie jest lekko osiągalna ?

axe
@Ktoś

w ogłoszeniu na jakie stanowisko? wszystkich pracowników to dotyczy?

Robol
@Ktoś

Na premię teoretycznie składa się kilka czynników. Teoretycznie, gdyż jest to premia uznaniowa, czyli według kodeksu pracy może zostać Ci ona obcięta lub zabrana w całości, co niejednokrotnie miało już miejsce.

tur

słuchajcie mam pytanie. na technika utrzymania ruchu każą znać angielski i w nawiasie piszą (udział w szkoleniach). szkolenia po angielsku? jak to jest, jakieś wyjazdowe czy coś?

dino
@tur

piszą, że do czytania dokumentacji technicznej się przydaje też, ale w kwestii szkoleń to ciekawe czy właśnie są wyjazdowe czy może online?

domino
@dino

a jak to się ma do znajomości angielskiego? język trzeba znać i czy stacjonarnie czy online to raczej bez różnicy w tym temacie

davv
@domino

no dobrze, ale można się dowiedzieć w jakiej formie te szkolenia mają chyba, nie?

davv
@dino

poza tym teraz angielski to taka podstawa, że cieżko już bez języka gdziekolwiek, więc nie ma się co dziwić, że wymagają

Kandydat na dur

Cześć jak wyglada praca w dziale utrzymania ruchu?

Ufo
@Kandydat na dur

Rotacja rotacja i jeszcze raz rotacja. Tak wygląda.

@Ufo

Ojej a z jakich to powodów te zmiany ludzi? I jak to wpływa na pracę tych, co tu robią w utrzymaniu ruchu?

Pani rekruter chyba nie czyta wysyłanych przez kandydatów CV oraz nie jest w pełni świadoma na jakie stanowisko jest prowadzona rekrutacja. Na miejscu podczas rozmowy kwalifikacyjnej, potencjalni przełożeni mają lekkie "zdziwko" na temat kandydata oraz jego wykształcenia oraz dotychczasowego doświadczenia zawodowego... Dodatkowo pomimo zapewnień o informacji zwrotniej - nie ważne czy pozytywnej czy negatywnej, że kandydat z pewnością zostanie poinformowany - po miesiącu nadal brak odzewu. Więc gdyby ktoś się jednak dostał na rozmowę na stanowisko w biurze - proszę się zastanowić i wstępną rozmowę kwalifikacyjną przeprowadzić z samym sobą - to z pewnością zaoszczędzi czasu ;)

Emilia
@Kandydat

Nie rozumiem trochę, to zdziwienie było pozytywne czy negatywne? W ofercie były wypisane wymagania względem kandydata? W ogóle to o co pytali poza tymi kwestiami?

@Kandydat

może warto się po prostu przypomnieć, nie sądzisz?

@loka

No ale po co tak w sumie? Tzn., no zastanawiam się czy gdyby im zależało to by zapomnieli o kimś? tu tak dużo osób aplikuje, że mogą nie ogarniać? Rekruterzy tutaj to jakie jeszcze obowiązki mają prócz tych rozmów?

@Maja

pytasz mnie, jakbym conajmniej w rekrutacji pracował, luźny pomysł rzucam i tyle

Itex

Pytanie. Czy praca jest 3 zmianowa? W soboty i niedzielę też się pracuję?

eks
@Itex

Tak, praca 3 zmianowa

eks
@Itex

Weekendy wolne, z tym, że zaczyna się zmianą nocną w niedzielę od 22. Przynajmniej tak było jak ja pracowałem, może coś uległo zmianie, nie wiem

diman
@eks

I wszyscy mają tak samo te zmiany?

diman
@eks

Dodatek za nocki normalnie jest?

Nemo
@eks

Weekendy wolne malo kiedy , tak naprawdę zapieprzasz w tygodniu po 12h i w soboty w przymusowych nadgodzinach. (usunięte przez administratora) Z dala od tej firmy.

Verbatim
@Nemo

Oj nic się zmieniło.Etaty na pracownika produkcji i logistyki od 4 lat nie schodzą z tapety. A inżynier prod. Już chyba czwarty nie dał rady w krótkim okresie czasu.

qwerty
@Verbatim

możesz troszkę więcej napisać o kwesti inżyniera produkcji? czemu nie dają rady? soczewki parametrów nie trzymają i nie wiedzą jak temat rozwiązać? ciekawi mnie to bo często widzę to ogłoszenie.

Moni
@Verbatim

@verbatim dlaczego inżynier prod. nie daje tam rady? W czym jest problem?

KLM
@Verbatim

Następny inż. prod. nie dał rady bo w ogłoszeniach jest rekrutacja.

Mms
@KLM

Ponowna rekrutacja na inż. p.

Kolo

Normalna praca, zarobki nienajgorsze. Pracuję dość krótko, ale na razie jest okej

Andreo
@Kolo

Z tymi zarobkami to uważasz że da się normalnie w miarę godnie żyć za nie?

Kolo
@Andreo

Jak dla mnie tak. Ale wiesz, to zależy jakie kto ma potrzeby, nie. Nie mogę zagwarantować, że dla każdego będą odpowiednie

@Andreo

no da się da się. wiadomo teraz gorsze czasy niż kiedyś ale generalnie to jest okej moim zdaniem. podwyżki będą już zapowiadali więc jakoś to będzie

@Andreo

no a przynajmniej mam nadzieje, że jakoś to będzie

Hamilton

A te dodatki, o których pisaliście niżej to jakaś jednorazowa pomoc, czy coś więcej? Jak to wygląda?

@Hamilton

Myślałem, żeby się przyjąć jakoś w nowym roku, jeśli będą szukali, więc zastanawia mnie czy hipotetycznie też by mnie coś takiego dotyczyło w ogóle

Hammer

Jakie dodatki?

leśny
@Hammer

Chyba dodatki pieniezne do wyplaty

@Hammer

no wyczytałem coś tutaj o jakichś dodatkowych wynagrodzeniach w ciągu roku, prawda to? wszystkich to dotyczy?

Deer
@Hamilton

Prawda. Była jednorazowy dodatek 50% z listopadową pensją, oprócz tego ma być stały dodatek wypłacany raz w roku no i oprócz tego była mowa o podwyżkach, ale to od marca.

@Deer

to dobrze się zapowiada, a jakieś inne benefity godne uwagi macie?

@loka

w sensie takie już poza kasą pytasz? coś tam jest

czarnobialy

Praca nie jest jakos wymagajaca specjalnie, jak ma się trochę checi i używa się glowy to wszystko do przyswojenia. Kierownik ludzki, do dogadania. Jak się chce zarobić jeszcze więcej to nadgodziny można smialo robic.

Siro
@czarnobialy

Czyli nadgo płatne, a nie do odbioru, tak?

mixer
@Siro

nadgodziny platne

morris
@czarnobialy

Popdisuje sie pod kolega, chociaz te czasy w pracy to juz moja historia bo wyjechalem na stale za granice. Pozdrawiam swoja droga

juri
@morris

a udało sie pokojowo rozejść? wypowiedzenia jaki okres miałeś? tak na przyszłość pytam w sumie, nie planuje na razie odchodzić jakby co

morris
@juri

ja jestem bardzo pokojowa osoba i udalo sie za porozumieniem stron zakonczyc wspolprace

@morris

a tak z ciekawości co gdyby któraś ze stron nie chciała? co na umowie odnośnie tego jest? jakaś kara?

KP
@Maja

w jakim sensie? masz przecież różne możliwości, KP się kłania

dev
@Maja

no to masz okres wypowiedzenia wtedy normalnie, nikt cie kajdanami tutaj nie przypina

dev
@juri

ludzie przeczytajcie sobie ten kodeks pracy albo chociaż sobie wygooglujcie odpowiedzi na takie pytania, wam sie to przyda w każdej pracy i takie podstawy warto znać

on
@dev

no dokładnie, to się przydaje w życiu

radar

ej czy to prawda że mają być dodatki ze względu na to co się dzieje w w kraju?

doberman
@radar

No tak, komunikowali to przecież na spotkaniu te kilka tyg temu, nie słuchałeś?

niecierpliwy
@doberman

a te podwyżki to od kiedy będą? w sumie dobrze, że się za to wzięli, niby było mówione już od lipca, ale no przynajmniej nie zapomnieli o tym i faktycznie tej kasy trochę wpadnie

@radar

a co sie dzieje w kraju teraz? co masz na mysli?

@doberman

Każdy na takim spotkaniu jest obowiązkowo? macie je w trakcie pracy czy po godzinach i jak to wygląda, dużo ważnych rzeczy jest poruszanych? też możecie coś powiedzieć?

radar

nie oglądasz telewizji??

moro
@radar

oj kolego tutaj to nawet telewizji oglądać nie trzeba wystarczy sie do sklepu przejść i na ceny popatrzeć

@moro

Oj zeby to tylko w naszym kraju

@niecierpliwy

podobno od marca mają być podwyżki

@pracownik

A skad ty masz taka informacje, ze tak spytam...?

@Omen

no było mówione przecież, zresztą sporo teraz będzie tego wsparcia od firmy, bo jak tak patrzę na znajomych, którzy pracują w innych firmach, to u nich ani słychu ani widu o podwyżkach, wręcz przeciwnie, także u nas to faktycznie widać, że idzie w dobrą stronę, docenili naszą robotę, a lekko nie jest, bo zmiany i nadgodziny dają w kość, ale teraz to się aż robić chce haha

@pracownik

Aha no to nie wiedzialem... ale to dobra informacja bardzo, dzieki za info swoja droga

Simi
@Omen

inflacja i to nie tylko w Polsce

Pozdrawiam Menadżera produkcji

Pracowałem kilka lat, doświadczyłem zdecydowanie nie polecam, po kilku latach można stać w miejscu i zarabiać mniej od najmłodszych stażem. Brak szacunku do starszych pracowników i nie tylko. Zarobki nie odekwatne do wykonywanej pracy. Ten kto tam pracuje to zasiedział się lub brak ambicji. Praca na zaczepke w Warszawie dla studentów.

Zostaw merytoryczną opinię o Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 242.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 20 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.